Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2020, Liberecký
Kdo měl ve 4. čtvrtletí 2020 nejvyšší mzdu podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO?
Kdo měl ve 4. čtvrtletí 2020 nejnižší mzdu podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO?
Graf mzdy podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO
Rozložení mezd podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO
| Název | Osob | Průměr | Objem [mld]* | 9./1. decil | ø - median |
|---|---|---|---|---|---|
| Nejvyšší představitelé společností (kromě polit.,zájm.org.) | 173 | 856 | 0.00 | 5.73 | 41.1 % |
| Řídící pracovníci v oblasti financí (kr.fin.,pojišť.služeb) | 152 | 524 | 0.00 | 3.47 | 16.7 % |
| Řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů | 64 | 697 | 0.00 | 2.74 | -0.6 % |
| Ostatní řídící pracovníci správy podniku a pod. činností | 136 | 510 | 0.00 | 3.53 | 15.1 % |
| Řídící pracovníci v obchodu, marketingu a v příb. oblastech | 356 | 403 | 0.00 | 10.05 | 26.1 % |
| Řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje | 103 | 614 | 0.00 | 2.99 | 5.5 % |
| Řídící pracovníci v průmyslové výrobě | 685 | 499 | 0.01 | 4.49 | 18.6 % |
| Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech | 248 | 415 | 0.00 | 4.69 | 21.0 % |
| Řídící pracovníci v oblasti ICT | 78 | 398 | 0.00 | 5.08 | 22.0 % |
| Řídící pracovníci v oblasti zdravotnictví | 132 | 554 | 0.00 | 3.89 | 22.1 % |
| Řídící pracovníci v oblasti finančních, pojišťovacích služeb | 80 | 463 | 0.00 | 2.65 | 17.7 % |
| Řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě | 329 | 318 | 0.00 | 3.49 | 38.5 % |
| Biologové, botanici, zoologové a příbuzní specialisté | 32 | 374 | 0.00 | 2.76 | 12.3 % |
| Specialisté v oblasti průmysl.inženýrství a příbuz.oblastech | 522 | 346 | 0.00 | 2.99 | 13.4 % |
| Strojní inženýři | 1 167 | 342 | 0.01 | 2.35 | 5.4 % |
| Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech | 210 | 324 | 0.00 | 2.11 | 11.9 % |
| Inženýři elektrotechnici a energetici | 213 | 335 | 0.00 | 2.21 | 6.2 % |
| Lékaři specialisté | 606 | 391 | 0.00 | 3.72 | 10.0 % |
| Všeobecné sestry se specializací | 550 | 266 | 0.00 | 2.19 | -4.1 % |
| Specialisté v oblasti účetnictví | 340 | 278 | 0.00 | 2.52 | 8.9 % |
| Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté | 202 | 243 | 0.00 | 3.04 | 16.6 % |
| Finanční analytici, specialisté v peněžnictví, pojišťovnictví | 125 | 254 | 0.00 | 2.86 | 9.2 % |
| Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací | 206 | 351 | 0.00 | 2.72 | 10.5 % |
| Specialisté v oblasti personálního řízení | 137 | 322 | 0.00 | 1.79 | 12.8 % |
| Specialisté prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě ICT) | 418 | 342 | 0.00 | 2.82 | 7.5 % |
| Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí | 421 | 320 | 0.00 | 1.83 | 1.2 % |
| Stavební technici | 1 191 | 202 | 0.00 | 3.00 | 13.3 % |
| Elektrotechnici a technici energetici | 757 | 331 | 0.00 | 3.31 | 21.9 % |
| Technici elektronici | 282 | 353 | 0.00 | 4.53 | 43.1 % |
| Strojírenští technici | 3 003 | 254 | 0.01 | 2.64 | 8.7 % |
| Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech | 452 | 264 | 0.00 | 2.59 | 6.6 % |
| Technici v ostatních průmyslových oborech | 700 | 295 | 0.00 | 2.55 | 9.4 % |
| Mistři a příbuzní prac.ve výrobě (kr.hutnictví,slévárenství) | 2 992 | 261 | 0.01 | 2.86 | 4.7 % |
| Technici, laboranti v biolog.a příbuz. oborech (kr.zdravot.) | 302 | 213 | 0.00 | 2.31 | 12.3 % |
| Technici v oblasti lesnictví a myslivosti | 44 | 227 | 0.00 | 1.52 | 3.3 % |
| Technici a asistenti pro obsluhu lékařských zařízení | 66 | 231 | 0.00 | 1.58 | 3.0 % |
| Odborní laboranti, laboratorní asistenti v obl.zdravotnictví | 138 | 232 | 0.00 | 1.90 | 6.1 % |
| Farmaceutičtí asistenti | 196 | 205 | 0.00 | 1.37 | 10.6 % |
| Všeobecné sestry bez specializace | 1 737 | 199 | 0.01 | 2.46 | 9.2 % |
| Praktické sestry | 202 | 217 | 0.00 | 2.43 | -4.3 % |
| Odborní pracovníci v oblasti peněžnictví | 389 | 229 | 0.00 | 2.48 | 9.6 % |
| Odborní pracovníci účetnictví, ekonomiky, personalistiky | 1 719 | 225 | 0.01 | 2.24 | 15.7 % |
| Odhadci, zbožíznalci a likvidátoři | 98 | 224 | 0.00 | 1.76 | 10.0 % |
| Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví | 209 | 294 | 0.00 | 2.99 | 14.2 % |
| Obchodní zástupci | 1 714 | 218 | 0.01 | 3.56 | 16.4 % |
| Nákupčí | 641 | 231 | 0.00 | 2.34 | 7.7 % |
| Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti | 186 | 241 | 0.00 | 2.30 | 8.9 % |
| Zprostředkovatelé služeb j.n. | 1 195 | 224 | 0.00 | 2.57 | 7.0 % |
| Vedoucí v oblasti administrativních agend | 257 | 258 | 0.00 | 2.10 | 10.2 % |
| Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace | 1 318 | 227 | 0.00 | 2.38 | 17.2 % |
| Odborní pracovníci v sociální oblasti | 43 | 201 | 0.00 | 1.82 | 4.4 % |
| Technici počítačových sítí a systémů | 149 | 218 | 0.00 | 4.13 | 6.7 % |
| Všeobecní administrativní pracovníci | 2 222 | 154 | 0.01 | 2.69 | 18.4 % |
| Pokladníci ve fin.institucích,na poštách,prac.v příb.oborech | 345 | 155 | 0.00 | 1.46 | -0.2 % |
| Úředníci v oblasti účetnictví | 1 099 | 155 | 0.00 | 1.83 | 2.3 % |
| Mzdoví účetní | 241 | 202 | 0.00 | 1.90 | 7.9 % |
| Úředníci ve skladech | 1 381 | 184 | 0.00 | 2.09 | 3.4 % |
| Úředníci ve výrobě | 333 | 240 | 0.00 | 2.13 | 14.8 % |
| Pracovníci v dopravě a přepravě | 577 | 219 | 0.00 | 3.34 | 2.2 % |
| Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) | 423 | 140 | 0.00 | 1.61 | 2.5 % |
| Personální referenti | 90 | 220 | 0.00 | 1.74 | 9.4 % |
| Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení | 362 | 180 | 0.00 | 1.85 | 7.4 % |
| Vedoucí pracovních týmů v prodejnách | 857 | 195 | 0.00 | 2.56 | 10.9 % |
| Prodavači v prodejnách | 4 533 | 138 | 0.01 | 1.79 | 8.6 % |
| Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek | 448 | 145 | 0.00 | 1.75 | -0.9 % |
| Ošetřovatelé a prac. sociálních služeb v obl. pobytové péče | 269 | 166 | 0.00 | 1.65 | 3.7 % |
| Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti j.n. | 528 | 152 | 0.00 | 2.13 | -1.4 % |
| Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech | 37 | 195 | 0.00 | 1.51 | -1.5 % |
| Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) | 224 | 218 | 0.00 | 1.83 | 11.7 % |
| Svářeči, řezači plamenem a páječi | 1 335 | 224 | 0.00 | 1.70 | 6.5 % |
| Nástrojaři a příbuzní pracovníci | 2 843 | 197 | 0.01 | 1.87 | 7.0 % |
| Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kr.dřevoobráběcích) | 2 818 | 205 | 0.01 | 2.09 | 3.5 % |
| Mechanici a opraváři zeměděl.,průmysl. a j.strojů, zařízení | 2 355 | 222 | 0.01 | 2.01 | 0.9 % |
| Elektromechanici | 1 189 | 196 | 0.00 | 2.37 | 10.5 % |
| Mechanici a opraváři elektronických přístrojů | 137 | 212 | 0.00 | 2.09 | 2.6 % |
| Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek | 50 | 160 | 0.00 | 1.54 | 1.2 % |
| Kvalitáři, testovači výrobků, laboranti (kr.potravin,nápojů) | 1 430 | 211 | 0.00 | 1.87 | 0.8 % |
| Obsluha důlních zařízení (vč. horníků) | 201 | 195 | 0.00 | 1.81 | 3.2 % |
| Obsluha lakov.a j.zařízení na povrch.úpravu kovů,j.materiálů | 113 | 182 | 0.00 | 1.90 | 5.5 % |
| Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu | 1 274 | 173 | 0.00 | 1.72 | 5.2 % |
| Obsluha šicích a vyšívacích strojů | 1 006 | 200 | 0.00 | 1.48 | -2.4 % |
| Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků | 610 | 198 | 0.00 | 1.67 | -2.2 % |
| Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla,keramiky,stavebnin | 777 | 172 | 0.00 | 1.77 | 4.4 % |
| Montážní dělníci mechanických zařízení | 1 769 | 189 | 0.01 | 1.82 | 3.2 % |
| Montážní dělníci elektrických, energet. a elektron. zařízení | 1 539 | 161 | 0.00 | 2.05 | 11.3 % |
| Montážní dělníci ostatních výrobků | 4 334 | 185 | 0.01 | 1.93 | 0.1 % |
| Strojvedoucí a řidiči kolejových motorových vozíků | 207 | 297 | 0.00 | 1.49 | 2.2 % |
| Signalisti,brzdaři,výhybkáři,posunovači,příbuzní pracovníci | 164 | 209 | 0.00 | 1.55 | -1.4 % |
| Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel | 2 248 | 141 | 0.01 | 1.87 | 11.2 % |
| Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci | 2 925 | 172 | 0.01 | 2.10 | 4.2 % |
| Ruční baliči, plniči a etiketovači | 329 | 183 | 0.00 | 1.94 | 0.8 % |
| Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě | 2 809 | 164 | 0.01 | 2.57 | 4.5 % |
| Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) | 541 | 164 | 0.00 | 2.41 | 4.3 % |
| *) Objem je vypočten ve mzdových nákladech, tedy počet * průměr * 12 zvýšený o 33.8%. | |||||
| Název | Období | Záznamů |
|---|---|---|
| Měsíční mzda podle věku v roce 2020, Liberecký | Rok 2020 | 6 |
| Měsíční mzda podle pohlaví a věku v roce 2020, Liberecký, muži | Rok 2020 | 6 |
| Měsíční mzda podle pohlaví a věku v roce 2020, Liberecký, ženy | Rok 2020 | 6 |
| Měsíční mzda podle vzdělání v roce 2020, Liberecký | Rok 2020 | 6 |
| Měsíční mzda podle hlavních tříd CZ-ISCO v roce 2020, Liberecký | Rok 2020 | 50 |
| Měsíční mzda podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO v roce 2020, Liberecký | Rok 2020 | 97 |
| Hodinový výdělek podle věku ve 4. čtvrtletí 2020, Liberecký | 4. čtv 2020 | 6 |
| Hodinový výdělek podle pohlaví a věku ve 4. čtvrtletí 2020, Liberecký, muži | 4. čtv 2020 | 6 |
| Hodinový výdělek podle pohlaví a věku ve 4. čtvrtletí 2020, Liberecký, ženy | 4. čtv 2020 | 6 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2020, Liberecký | 4. čtv 2020 | 93 |
| Název | Období | Záznamů |
|---|---|---|
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2024, Liberecký | 4. čtv 2024 | 110 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2023, Liberecký | 4. čtv 2023 | 106 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2022, Liberecký | 4. čtv 2022 | 99 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2021, Liberecký | 4. čtv 2021 | 94 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2020, Liberecký | 4. čtv 2020 | 93 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2019, Liberecký | 4. čtv 2019 | 84 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2018, Liberecký | 4. čtv 2018 | 82 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2017, Liberecký | 4. čtv 2017 | 75 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2025, Liberecký | 4. čtv 2025 | 92 |
Příbuzné stránky
- Kurzy měn, akcie, komodity, zákony, zaměstnání - Kurzy.cz
- Kurzy měn, akcie, komodity, zákony, zaměstnání - Kurzy.cz
- Vyhledání plátců DPH podle jejich identifikačního čísla (IČO)
- Vyhledávání podle IČO - hledat IČO
- Nabídky práce podle cz regionů
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Náhrada ušlého výdělku, § 2 - Vyhláška o náhradě ušlého výdělku a náhradě hotových výdajů při správě daní č. 382/2010 Sb.
- Má smysl studovat? Podívejte se na rozdíly výdělku podle dosaženého vzdělání
- Vedoucí malého skladu (vedoucí podskupiny 4321) - nabídka práce
Okénko finanční rady

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz

Iva Grácová, Bezvafinance
Daňové slevy se od roku 2027 vracejí. Kdo může ušetřit tisíce korun?

Miren Memiševič, Skupina Klik.cz
Věrnost dodavateli se od ledna prodraží. Zdražení se ale nemusí týkat všech

Martin Ždímal, RIXO.cz

Petr Špirit, Bidli
Dluh Česka míří již ke čtyřem bilionům korun. Jak se tento trend projevuje?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
300 GB v cloudu za 59 Kč, nebo 2 TB za 99 Kč? Jak získat víc místa v telefonu a nepřijít o fotky

Ondřej Vacek, Ušetřeno.cz
First minute zájezdy trhají rekordy. Drahá ropa přiživuje obavy z drahých letenek

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?