Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2017, Liberecký
Kdo měl ve 4. čtvrtletí 2017 nejvyšší mzdu podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO?
Kdo měl ve 4. čtvrtletí 2017 nejnižší mzdu podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO?
Graf mzdy podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO
Rozložení mezd podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO
| Název | Osob | Průměr | Objem [mld]* | 9./1. decil | ø - median |
|---|---|---|---|---|---|
| Řídící pracovníci v oblasti financí (kr.fin.,pojišť.služeb) | 205 | 474 | 0.00 | 5.43 | 33.2 % |
| Ostatní řídící pracovníci správy podniku a pod. činností | 333 | 465 | 0.00 | 3.64 | 10.9 % |
| Řídící pracovníci v obchodu, marketingu a v příb. oblastech | 348 | 394 | 0.00 | 6.92 | 15.4 % |
| Řídící pracovníci v průmyslové výrobě | 764 | 381 | 0.00 | 4.35 | 28.2 % |
| Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech | 256 | 411 | 0.00 | 4.29 | 17.2 % |
| Řídící pracovníci v oblasti ICT | 41 | 486 | 0.00 | 4.15 | 17.4 % |
| Řídící pracovníci v oblasti finančních, pojišťovacích služeb | 89 | 445 | 0.00 | 3.01 | 25.3 % |
| Specialisté v oblasti průmysl.inženýrství a příbuz.oblastech | 480 | 242 | 0.00 | 2.43 | 9.0 % |
| Stavební inženýři | 941 | 242 | 0.00 | 4.31 | 67.0 % |
| Strojní inženýři | 1 357 | 299 | 0.01 | 2.26 | 6.4 % |
| Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech | 126 | 276 | 0.00 | 1.94 | 3.0 % |
| Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech | 204 | 309 | 0.00 | 2.18 | 14.6 % |
| Farmaceuti | 90 | 323 | 0.00 | 1.72 | 4.9 % |
| Specialisté v oblasti účetnictví | 352 | 286 | 0.00 | 2.57 | 4.6 % |
| Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté | 172 | 239 | 0.00 | 3.12 | 20.3 % |
| Finanční analytici, specialisté v peněžnictví, pojišťovnictví | 124 | 235 | 0.00 | 3.17 | 9.6 % |
| Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací | 145 | 282 | 0.00 | 2.51 | 1.7 % |
| Specialisté v oblasti personálního řízení | 150 | 236 | 0.00 | 1.90 | 8.3 % |
| Specialisté prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě ICT) | 390 | 284 | 0.00 | 2.68 | 4.3 % |
| Systémoví analytici | 55 | 264 | 0.00 | 3.07 | 12.0 % |
| Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí | 346 | 320 | 0.00 | 2.08 | 0.4 % |
| Technici v chem. a fyzikálních vědách (kr.chem.inženýrství) | 153 | 215 | 0.00 | 2.27 | 2.2 % |
| Strojírenští technici | 2 748 | 208 | 0.01 | 3.61 | 4.3 % |
| Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech | 660 | 205 | 0.00 | 2.61 | 20.2 % |
| Technici v ostatních průmyslových oborech | 823 | 219 | 0.00 | 2.15 | 12.9 % |
| Mistři a příbuzní prac.ve výrobě (kr.hutnictví,slévárenství) | 2 449 | 244 | 0.01 | 2.19 | 7.2 % |
| Farmaceutičtí asistenti | 94 | 192 | 0.00 | 1.66 | 1.0 % |
| Všeobecné sestry bez specializace | 2 445 | 158 | 0.01 | 2.55 | 2.6 % |
| Odborní pracovníci v oblasti peněžnictví | 463 | 206 | 0.00 | 2.62 | 11.2 % |
| Odborní pracovníci účetnictví, ekonomiky, personalistiky | 1 683 | 203 | 0.01 | 2.06 | 7.9 % |
| Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví | 191 | 261 | 0.00 | 3.97 | 30.0 % |
| Obchodní zástupci | 776 | 286 | 0.00 | 3.43 | 20.1 % |
| Nákupčí | 616 | 213 | 0.00 | 2.19 | 6.9 % |
| Vedoucí v oblasti administrativních agend | 199 | 234 | 0.00 | 2.48 | 14.1 % |
| Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace | 1 057 | 194 | 0.00 | 2.70 | 7.6 % |
| Technici provozu ICT, technici programátoři | 36 | 242 | 0.00 | 2.20 | 13.1 % |
| Technici počítačových sítí a systémů | 235 | 149 | 0.00 | 4.26 | 115.3 % |
| Všeobecní administrativní pracovníci | 1 731 | 116 | 0.00 | 2.48 | 20.7 % |
| Pokladníci ve fin.institucích,na poštách,prac.v příb.oborech | 388 | 136 | 0.00 | 1.36 | -0.2 % |
| Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech | 63 | 130 | 0.00 | 1.53 | 4.1 % |
| Úředníci ve skladech | 1 340 | 149 | 0.00 | 2.65 | 2.4 % |
| Úředníci ve výrobě | 397 | 185 | 0.00 | 2.27 | 10.9 % |
| Pracovníci v dopravě a přepravě | 561 | 189 | 0.00 | 1.82 | -2.1 % |
| Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) | 526 | 118 | 0.00 | 1.45 | 1.8 % |
| Personální referenti | 119 | 195 | 0.00 | 2.45 | 8.7 % |
| Vedoucí pracovních týmů v prodejnách | 1 016 | 158 | 0.00 | 2.70 | 6.6 % |
| Prodavači v prodejnách | 6 707 | 107 | 0.01 | 2.36 | 9.4 % |
| Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek | 382 | 123 | 0.00 | 1.90 | 6.1 % |
| Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti j.n. | 429 | 121 | 0.00 | 1.76 | 6.6 % |
| Instalatéři,potrubáři,stavební zámečníci a stavební klempíři | 262 | 166 | 0.00 | 1.49 | 1.0 % |
| Svářeči, řezači plamenem a páječi | 1 080 | 192 | 0.00 | 2.23 | 0.6 % |
| Pracovníci na zpracování plechu | 188 | 159 | 0.00 | 1.99 | 3.0 % |
| Nástrojaři a příbuzní pracovníci | 2 702 | 172 | 0.01 | 2.22 | 7.6 % |
| Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kr.dřevoobráběcích) | 2 471 | 184 | 0.01 | 2.15 | 1.0 % |
| Mechanici a opraváři zeměděl.,průmysl. a j.strojů, zařízení | 1 807 | 206 | 0.01 | 1.99 | 2.4 % |
| Stavební a provozní elektrikáři | 170 | 180 | 0.00 | 2.60 | 6.7 % |
| Elektromechanici | 545 | 197 | 0.00 | 2.04 | 4.8 % |
| Montéři a opraváři elektrických vedení | 177 | 201 | 0.00 | 1.60 | -3.4 % |
| Mechanici a opraváři elektronických přístrojů | 202 | 183 | 0.00 | 1.75 | -1.4 % |
| Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek | 74 | 119 | 0.00 | 1.59 | 7.7 % |
| Modeláři oděvů, střihači a příbuzní pracovníci | 320 | 174 | 0.00 | 1.46 | -2.4 % |
| Kvalitáři, testovači výrobků, laboranti (kr.potravin,nápojů) | 1 694 | 181 | 0.00 | 2.20 | 4.6 % |
| Obsluha zařízení na zpracování kovů | 758 | 185 | 0.00 | 2.15 | 5.1 % |
| Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže | 675 | 177 | 0.00 | 1.51 | -0.8 % |
| Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu | 1 746 | 160 | 0.00 | 1.99 | 7.9 % |
| Obsluha šicích a vyšívacích strojů | 1 174 | 158 | 0.00 | 1.50 | -1.7 % |
| Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla,keramiky,stavebnin | 753 | 164 | 0.00 | 1.67 | -2.0 % |
| Obsluha stacionárních strojů a zařízení j.n. | 2 086 | 185 | 0.01 | 2.06 | 7.5 % |
| Montážní dělníci mechanických zařízení | 2 192 | 169 | 0.01 | 1.71 | 3.0 % |
| Montážní dělníci ostatních výrobků | 6 276 | 153 | 0.02 | 2.14 | -1.3 % |
| Strojvedoucí a řidiči kolejových motorových vozíků | 218 | 251 | 0.00 | 1.24 | -1.5 % |
| Signalisti,brzdaři,výhybkáři,posunovači,příbuzní pracovníci | 179 | 166 | 0.00 | 1.57 | -0.2 % |
| Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci | 2 814 | 154 | 0.01 | 2.03 | 6.3 % |
| Ruční baliči, plniči a etiketovači | 439 | 134 | 0.00 | 2.27 | 8.9 % |
| Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) | 754 | 149 | 0.00 | 2.19 | 4.1 % |
| *) Objem je vypočten ve mzdových nákladech, tedy počet * průměr * 12 zvýšený o 33.8%. | |||||
| Název | Období | Záznamů |
|---|---|---|
| Měsíční mzda podle věku v roce 2017, Liberecký | Rok 2017 | 6 |
| Měsíční mzda podle pohlaví a věku v roce 2017, Liberecký, muži | Rok 2017 | 6 |
| Měsíční mzda podle pohlaví a věku v roce 2017, Liberecký, ženy | Rok 2017 | 6 |
| Měsíční mzda podle vzdělání v roce 2017, Liberecký | Rok 2017 | 6 |
| Měsíční mzda podle hlavních tříd CZ-ISCO v roce 2017, Liberecký | Rok 2017 | 50 |
| Měsíční mzda podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO v roce 2017, Liberecký | Rok 2017 | 75 |
| Hodinový výdělek podle věku ve 4. čtvrtletí 2017, Liberecký | 4. čtv 2017 | 6 |
| Hodinový výdělek podle pohlaví a věku ve 4. čtvrtletí 2017, Liberecký, muži | 4. čtv 2017 | 6 |
| Hodinový výdělek podle pohlaví a věku ve 4. čtvrtletí 2017, Liberecký, ženy | 4. čtv 2017 | 6 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2017, Liberecký | 4. čtv 2017 | 75 |
| Název | Období | Záznamů |
|---|---|---|
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2024, Liberecký | 4. čtv 2024 | 110 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2023, Liberecký | 4. čtv 2023 | 106 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2022, Liberecký | 4. čtv 2022 | 99 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2021, Liberecký | 4. čtv 2021 | 94 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2020, Liberecký | 4. čtv 2020 | 93 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2019, Liberecký | 4. čtv 2019 | 84 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2018, Liberecký | 4. čtv 2018 | 82 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2017, Liberecký | 4. čtv 2017 | 75 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2025, Liberecký | 4. čtv 2025 | 92 |
Příbuzné stránky
- Kurzy měn, akcie, komodity, zákony, zaměstnání - Kurzy.cz
- Kurzy měn, akcie, komodity, zákony, zaměstnání - Kurzy.cz
- Vyhledání plátců DPH podle jejich identifikačního čísla (IČO)
- Vyhledávání podle IČO - hledat IČO
- Nabídky práce podle cz regionů
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Náhrada ušlého výdělku, § 2 - Vyhláška o náhradě ušlého výdělku a náhradě hotových výdajů při správě daní č. 382/2010 Sb.
- Má smysl studovat? Podívejte se na rozdíly výdělku podle dosaženého vzdělání
- Vedoucí malého skladu (vedoucí podskupiny 4321) - nabídka práce
Okénko finanční rady

Miren Memiševič, Skupina Klik.cz
Věrnost dodavateli se od ledna prodraží. Zdražení se ale nemusí týkat všech

Iva Grácová, Bezvafinance
Daňové slevy se od roku 2027 vracejí. Kdo může ušetřit tisíce korun?

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Změnila se vám výše záloh? Jak správně reagovat a neplatit zbytečně moc

Petr Špirit, Bidli
Dluh Česka míří již ke čtyřem bilionům korun. Jak se tento trend projevuje?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
300 GB v cloudu za 59 Kč, nebo 2 TB za 99 Kč? Jak získat víc místa v telefonu a nepřijít o fotky

Ondřej Vacek, Ušetřeno.cz
First minute zájezdy trhají rekordy. Drahá ropa přiživuje obavy z drahých letenek

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?