Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2018, Liberecký
Kdo měl ve 4. čtvrtletí 2018 nejvyšší mzdu podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO?
Kdo měl ve 4. čtvrtletí 2018 nejnižší mzdu podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO?
Graf mzdy podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO
Rozložení mezd podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO
| Název | Osob | Průměr | Objem [mld]* | 9./1. decil | ø - median |
|---|---|---|---|---|---|
| Nejvyšší představitelé společností (kromě polit.,zájm.org.) | 118 | 967 | 0.00 | 7.55 | 52.6 % |
| Řídící pracovníci v oblasti financí (kr.fin.,pojišť.služeb) | 204 | 493 | 0.00 | 5.02 | 36.3 % |
| Řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů | 96 | 544 | 0.00 | 2.53 | 11.9 % |
| Ostatní řídící pracovníci správy podniku a pod. činností | 257 | 439 | 0.00 | 3.47 | 24.4 % |
| Řídící pracovníci v obchodu, marketingu a v příb. oblastech | 357 | 404 | 0.00 | 9.64 | 28.9 % |
| Řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje | 131 | 556 | 0.00 | 5.03 | 16.9 % |
| Řídící pracovníci v průmyslové výrobě | 768 | 423 | 0.01 | 4.12 | 15.3 % |
| Řídící pracovníci ve stavebnictví a zeměměřictví | 170 | 419 | 0.00 | 2.78 | 9.5 % |
| Řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech | 291 | 412 | 0.00 | 5.53 | 26.7 % |
| Řídící pracovníci v oblasti ICT | 39 | 472 | 0.00 | 3.31 | 17.4 % |
| Řídící pracovníci v oblasti zdravotnictví | 120 | 510 | 0.00 | 3.71 | 15.7 % |
| Řídící pracovníci v oblasti finančních, pojišťovacích služeb | 90 | 448 | 0.00 | 3.02 | 24.0 % |
| Řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě | 341 | 302 | 0.00 | 2.70 | 20.7 % |
| Specialisté v oblasti průmysl.inženýrství a příbuz.oblastech | 596 | 285 | 0.00 | 2.09 | 10.3 % |
| Stavební inženýři | 410 | 348 | 0.00 | 2.85 | 39.2 % |
| Strojní inženýři | 1 093 | 319 | 0.01 | 2.55 | 8.5 % |
| Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech | 120 | 304 | 0.00 | 2.05 | 7.1 % |
| Specialisté v oblasti techniky v ostatních oborech | 203 | 323 | 0.00 | 2.18 | 13.2 % |
| Farmaceuti | 98 | 339 | 0.00 | 1.73 | 4.0 % |
| Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté | 191 | 250 | 0.00 | 2.96 | 19.2 % |
| Finanční analytici, specialisté v peněžnictví, pojišťovnictví | 123 | 248 | 0.00 | 2.85 | 8.4 % |
| Specialisté v oblasti personálního řízení | 161 | 275 | 0.00 | 2.07 | 13.8 % |
| Systémoví analytici | 96 | 393 | 0.00 | 3.45 | -9.2 % |
| Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci | 34 | 197 | 0.00 | 1.83 | 6.0 % |
| Technici v chem. a fyzikálních vědách (kr.chem.inženýrství) | 179 | 236 | 0.00 | 2.28 | 1.5 % |
| Strojírenští technici | 2 522 | 237 | 0.01 | 2.47 | 8.7 % |
| Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech | 429 | 252 | 0.00 | 2.58 | 12.2 % |
| Technici v ostatních průmyslových oborech | 703 | 234 | 0.00 | 2.34 | 13.4 % |
| Mistři a příbuzní prac.ve výrobě (kr.hutnictví,slévárenství) | 3 171 | 237 | 0.01 | 2.21 | 5.5 % |
| Technici, laboranti v biolog.a příbuz. oborech (kr.zdravot.) | 132 | 191 | 0.00 | 1.88 | -4.1 % |
| Technici v oblasti lesnictví a myslivosti | 42 | 213 | 0.00 | 1.80 | 2.1 % |
| Odborní laboranti, laboratorní asistenti v obl.zdravotnictví | 128 | 202 | 0.00 | 1.78 | 6.2 % |
| Farmaceutičtí asistenti | 102 | 213 | 0.00 | 1.57 | -0.7 % |
| Všeobecné sestry bez specializace | 2 192 | 181 | 0.01 | 2.20 | -0.9 % |
| Odborní pracovníci v oblasti peněžnictví | 442 | 209 | 0.00 | 2.42 | 10.3 % |
| Odborní pracovníci účetnictví, ekonomiky, personalistiky | 1 674 | 216 | 0.01 | 2.12 | 5.7 % |
| Odhadci, zbožíznalci a likvidátoři | 143 | 219 | 0.00 | 1.82 | 3.8 % |
| Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví | 182 | 281 | 0.00 | 3.27 | 25.5 % |
| Obchodní zástupci | 2 604 | 175 | 0.01 | 2.66 | 8.2 % |
| Vedoucí v oblasti administrativních agend | 205 | 240 | 0.00 | 2.36 | 13.8 % |
| Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace | 1 078 | 203 | 0.00 | 2.38 | 8.2 % |
| Všeobecní administrativní pracovníci | 2 930 | 126 | 0.01 | 2.21 | 2.9 % |
| Pracovníci pro zadávání dat | 38 | 221 | 0.00 | 3.18 | -7.5 % |
| Pokladníci ve fin.institucích,na poštách,prac.v příb.oborech | 377 | 139 | 0.00 | 1.41 | 0.6 % |
| Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech | 67 | 142 | 0.00 | 1.86 | 8.2 % |
| Úředníci ve skladech | 1 273 | 163 | 0.00 | 2.12 | 9.3 % |
| Úředníci ve výrobě | 428 | 197 | 0.00 | 2.08 | 11.3 % |
| Pracovníci v dopravě a přepravě | 669 | 205 | 0.00 | 2.23 | 1.5 % |
| Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) | 506 | 123 | 0.00 | 1.50 | 2.4 % |
| Personální referenti | 119 | 206 | 0.00 | 2.71 | 5.1 % |
| Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení | 359 | 223 | 0.00 | 2.65 | 14.0 % |
| Vedoucí pracovních týmů v prodejnách | 694 | 184 | 0.00 | 3.23 | 10.6 % |
| Prodavači v prodejnách | 4 862 | 124 | 0.01 | 2.01 | 11.2 % |
| Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek | 445 | 134 | 0.00 | 1.80 | 1.3 % |
| Ošetřovatelé a prac. sociálních služeb v obl. pobytové péče | 236 | 138 | 0.00 | 1.76 | -2.2 % |
| Ošetřovatelé a prac.soc.služeb v obl.ambul. služeb,dom. péče | 50 | 151 | 0.00 | 2.03 | 14.6 % |
| Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti j.n. | 394 | 135 | 0.00 | 1.67 | 5.9 % |
| Kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech | 36 | 156 | 0.00 | 1.79 | 0.8 % |
| Nástrojaři a příbuzní pracovníci | 2 979 | 186 | 0.01 | 2.00 | 5.9 % |
| Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kr.dřevoobráběcích) | 2 139 | 192 | 0.01 | 2.07 | 3.5 % |
| Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů | 189 | 175 | 0.00 | 1.72 | 10.8 % |
| Mechanici a opraváři zeměděl.,průmysl. a j.strojů, zařízení | 2 450 | 211 | 0.01 | 2.27 | -0.7 % |
| Stavební a provozní elektrikáři | 154 | 190 | 0.00 | 1.99 | -1.3 % |
| Elektromechanici | 1 590 | 177 | 0.00 | 1.98 | 5.0 % |
| Mechanici a opraváři elektronických přístrojů | 175 | 200 | 0.00 | 1.74 | 1.4 % |
| Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek | 261 | 113 | 0.00 | 1.48 | -5.2 % |
| Modeláři oděvů, střihači a příbuzní pracovníci | 322 | 182 | 0.00 | 1.41 | -1.9 % |
| Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech | 76 | 152 | 0.00 | 2.30 | -3.9 % |
| Kvalitáři, testovači výrobků, laboranti (kr.potravin,nápojů) | 1 486 | 189 | 0.00 | 2.12 | 0.0 % |
| Obsluha zařízení na zpracování kovů | 734 | 199 | 0.00 | 2.30 | 1.2 % |
| Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu | 1 682 | 161 | 0.00 | 1.98 | 9.1 % |
| Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků | 604 | 187 | 0.00 | 1.75 | -3.2 % |
| Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla,keramiky,stavebnin | 711 | 174 | 0.00 | 1.84 | -0.7 % |
| Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení | 62 | 161 | 0.00 | 2.16 | 2.1 % |
| Montážní dělníci mechanických zařízení | 2 047 | 170 | 0.01 | 1.72 | 7.1 % |
| Montážní dělníci ostatních výrobků | 4 753 | 172 | 0.01 | 1.67 | -0.6 % |
| Strojvedoucí a řidiči kolejových motorových vozíků | 206 | 277 | 0.00 | 1.24 | -1.4 % |
| Signalisti,brzdaři,výhybkáři,posunovači,příbuzní pracovníci | 176 | 189 | 0.00 | 1.58 | 0.8 % |
| Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci | 2 645 | 163 | 0.01 | 2.00 | 1.4 % |
| Figuranti,dělníci výkop.prací a dělníci výstavby inženýr.děl | 226 | 175 | 0.00 | 1.39 | -0.1 % |
| Ruční baliči, plniči a etiketovači | 443 | 148 | 0.00 | 2.35 | -1.0 % |
| Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě | 3 509 | 136 | 0.01 | 2.53 | -6.0 % |
| *) Objem je vypočten ve mzdových nákladech, tedy počet * průměr * 12 zvýšený o 33.8%. | |||||
| Název | Období | Záznamů |
|---|---|---|
| Měsíční mzda podle věku v roce 2018, Liberecký | Rok 2018 | 6 |
| Měsíční mzda podle pohlaví a věku v roce 2018, Liberecký, muži | Rok 2018 | 6 |
| Měsíční mzda podle pohlaví a věku v roce 2018, Liberecký, ženy | Rok 2018 | 6 |
| Měsíční mzda podle vzdělání v roce 2018, Liberecký | Rok 2018 | 6 |
| Měsíční mzda podle hlavních tříd CZ-ISCO v roce 2018, Liberecký | Rok 2018 | 50 |
| Měsíční mzda podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO v roce 2018, Liberecký | Rok 2018 | 82 |
| Hodinový výdělek podle věku ve 4. čtvrtletí 2018, Liberecký | 4. čtv 2018 | 6 |
| Hodinový výdělek podle pohlaví a věku ve 4. čtvrtletí 2018, Liberecký, muži | 4. čtv 2018 | 6 |
| Hodinový výdělek podle pohlaví a věku ve 4. čtvrtletí 2018, Liberecký, ženy | 4. čtv 2018 | 6 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2018, Liberecký | 4. čtv 2018 | 82 |
| Název | Období | Záznamů |
|---|---|---|
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2024, Liberecký | 4. čtv 2024 | 110 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2023, Liberecký | 4. čtv 2023 | 106 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2022, Liberecký | 4. čtv 2022 | 99 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2021, Liberecký | 4. čtv 2021 | 94 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2020, Liberecký | 4. čtv 2020 | 93 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2019, Liberecký | 4. čtv 2019 | 84 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2018, Liberecký | 4. čtv 2018 | 82 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2017, Liberecký | 4. čtv 2017 | 75 |
| Hodinový výdělek podle podskupin zaměstnání CZ-ISCO ve 4. čtvrtletí 2025, Liberecký | 4. čtv 2025 | 92 |
Příbuzné stránky
- Kurzy měn, akcie, komodity, zákony, zaměstnání - Kurzy.cz
- Kurzy měn, akcie, komodity, zákony, zaměstnání - Kurzy.cz
- Vyhledání plátců DPH podle jejich identifikačního čísla (IČO)
- Vyhledávání podle IČO - hledat IČO
- Nabídky práce podle cz regionů
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Je pravda, že starobní důchod se vypočítává z výdělků za posledních deset let zaměstnání před důchodem? Není! - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení
- Náhrada ušlého výdělku, § 2 - Vyhláška o náhradě ušlého výdělku a náhradě hotových výdajů při správě daní č. 382/2010 Sb.
- Má smysl studovat? Podívejte se na rozdíly výdělku podle dosaženého vzdělání
- Vedoucí malého skladu (vedoucí podskupiny 4321) - nabídka práce
Okénko finanční rady

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz

Iva Grácová, Bezvafinance
Daňové slevy se od roku 2027 vracejí. Kdo může ušetřit tisíce korun?

Miren Memiševič, Skupina Klik.cz
Věrnost dodavateli se od ledna prodraží. Zdražení se ale nemusí týkat všech

Martin Ždímal, RIXO.cz

Petr Špirit, Bidli
Dluh Česka míří již ke čtyřem bilionům korun. Jak se tento trend projevuje?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
300 GB v cloudu za 59 Kč, nebo 2 TB za 99 Kč? Jak získat víc místa v telefonu a nepřijít o fotky

Ondřej Vacek, Ušetřeno.cz
First minute zájezdy trhají rekordy. Drahá ropa přiživuje obavy z drahých letenek

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?