Kurzy.cz, spol. s r.o. - Kontakty

Kurzy.cz, spol. s r.o.
IČO: 26192454
DIČ CZ26192454 
OR MS v Praze, C 71607
ISSN 1801-8688
AliaWeb, spol. s r.o.
IČO: 26117363
DIČ CZ26117363
OR MS v Praze, C 71607

Na Poříčí 19
110 00 Praha 1
Česká republika

Tel:   +420 241 485 232-4
E-mail:   info zavináčkurzy.cz


Chcete nám napsat?


 
jménopozicee-mailtelefon (linka)

Obchodní oddělení

Radek Stolář obchodní oddělení radek.stolar @kurzy.cz 734 364 149
Roman Šlosr obchodní oddělení roman.slosr @kurzy.cz 774 903 524
Pavla Hřebíčková obchodní ředitel pavla.hrebickova @kurzy.cz
Marta Hrdličková rezervace, objednávky marta.hrdlickova @kurzy.cz 241 485 232 (l.34)
Detail kontaktů na obchodní oddělení a obchodní záležitosti 
 

Redakce zpravodajství

Články ke zveřejnění prosím zasílejte na jednotnou adresu redakce @kurzy.cz
Jiří Zendulka Vedoucí redaktor jiri.zendulka @kurzy.cz
Vladimír Urbánek redaktor, zpravodajství vladimir.urbanek @kurzy.cz 241 485 232 (l.33)
Markéta Höfferová redaktor, BIG Expert
marketa.hofferova @kurzy.cz
Jitka Vondroušková redaktor jitka.vondrouskova @kurzy.cz
Marek Simon autor, kreslené vtipy marek.simon @kurzy.cz
Ivo Svoboda autor, meteobox.cz ivo.svoboda @meteobox.cz
Miloslav Roháček autor, meteobox.cz miloslav.rohacek @meteobox.cz
Roman Havlíček autor, meteobox.cz roman.havlicek @meteobox.cz
Tereza Stolářová autor, bydlet.cz tereza.stolarova @bydlet.cz
 

Obsah odborných sekcí

Romana Žabková Vedoucí obsahu romana.zabkova @kurzy.cz
Patrik Meca Finanční analytik patrik.meca @kurzy.cz
Renata Wright autor, sekce Dávky,
Důchody, Insolvence
renata.wright @kurzy.cz
Michaela Pacas autor, sekce Daně, Mzdy michaela.pacas @kurzy.cz
Marie Šimuničová autor, sekce Kalkulačky, Mzdy marie.simunicova @kurzy.cz
 

Vývojové oddělení

Michal Kopsa technický ředitel michal.kopsa @kurzy.cz
Jan Kavka provoz serverů jan.kavka @kurzy.cz
Branislav Sobotka programátor

Suche Ganbaatar programátor

Karel Drnec programátor

 

Administrativa

Marta Hrdličková sekretariát marta.hrdlickova @kurzy.cz 241 485 232 (l.34)
 

Vedení společnosti

Antonín Foller ředitel antonin.foller @kurzy.cz
Jan Hřebíček jednatel jan.hrebicek @kurzy.cz

Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V