HTML kódy - Kódy na web nebo blog, finanční data.

Připravili jsme pro vás a vaše internetové web stránky nebo blog html kódy s aktuálními daty a zprávami z kurzů měn, akcií na Burze, komodit (zlato, ropa) a další informace.

Tyto informace můžete díky krátkým html kódům velmi snadno umístit na vaše stránky, během několika minut. Na vašich www stránkách se budou díky těmto html kódům zobrazovat vždy aktuální informace, o jejich aktualizaci se stará server www.kurzy.cz.
 

Kalkulačky

Kalkulačky ze všeh oborů financí - mnzdová kalkulačka, daňové kalkulačky, kalkulačky pro OSVČ, kalkulačky energií a další více jak stovka pravidelně aktualizovaných kalkulaček s možností nastavení vzhledu, barvy.

HTML kódy s kurzy měn, Kurzy české koruny

Každý den aktualizované oficiální kurzy měn České národní banky - kurz USD, EUR, GPB a dalších měn. Kurzy měn jsou připravené ve dvou formátech - tabulka vhodná pro úzký sloupec (šíře 125px) a řádkový ticker, vhodný nad stránku. Podívejte se také na jednotlivé měny, města, zahraniční kurzy a forex .

 
 

HTML kódy s kurzy měn, Křížové kurzy měn

Aktualizované křížové kurzy měn - kurz USD/EUR, GPB/EUR a dalších měn. Křížové kurzy měn jsou připravené ve dvou formátech - tabulka vhodná pro úzký sloupec (šíře 125px) a řádkový ticker, vhodný nad stránku.


 

Grafy kurzů měn EUR/CZK USD/CZK a další - HTML kódy

Denně aktualizované grafy kurzů měn, kurzy EUR/CZK USD/CZK GBP/CZK CHF/CZK a další pro www stránky. Stránka vám umožní snadno vložit HTML kód s aktuálními kurzy nejzajímavějších měn přímo na vaše www stránky.


HTML kódy Akcie CZ, kurzy na Burze a RMSystému

Online aktualizované kurzy vybraných akcií pražské burzy a indexů Burza PX50, RMSystem PK30. Kurzy akcií jsou připravené opět ve dvou formátech - tabulka vhodná pro úzký až střední sloupec (šíře 125px-300px) a řádkový ticker, vhodný na začátek stránky nebo přímo do textu.


 
 

HTML kódy Akcie ve světě, světové trhy

Indexy světových burz - Nasdaq, Eurostock, S&P, DAX, Nikkei a další indexy. Hodnoty indexů jsou připravené opět ve dvou formátech - tabulka vhodná pro úzký až střední sloupec (šíře 125px-300px) a řádkový ticker, vhodný na začátek stránky nebo přímo do textu.
 


 

HTML kódy Komodity a deriváty - Zlato, ropa ..

HTML kód s denně aktualizovanými cenami a kurzy komodit a derivátů - zlato, stříbro, platina, ropa, plyn, uhlí, zemědělské komodity (kukuřice, soja, bavlna, pomerančový džus) a další komodity a deriváty.
 
 


 

HTML kódy Kryptoměny - Bitcoin, ethereum ..

HTML kód s reálnými cenami kryptoměn - Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Stellar a další kryptoměny. Data aktualizovaná v reálném čase.
 
 

Grafy zlata, ropy, kávy a dalších komodit - HTML kódy

Denně a online aktualizované grafy v různém rozlišení, na výběr opět zlato a drahé kovy, ropa a ropné deriváty, zemědělské produkty, elektřina a další komodity.

Mapa bankomatů, bitcoinmatů a poboček bank pro vaše město - HTML kódy

Pravidelně aktualizované pobočky bank, bankomaty a bytcoinmaty v daném městě. Přehledná mapa bankomatů s přesnou pozicí a doplňujícími informacemi, možnost vybrat bankomaty, bitcoinmaty nebo pobočky bank v konkrétním městě.

HTML kódy pro ekonomické zpravodajství

Na stránkách kurzy.cz uveřejňujeme téměř 100 aktuálních zpráv denně k českým a zahraničním akciím, komoditám, kuzům měn, makroekonomice a dalším finančním oborům. HTML kód se zpravodajstvím vám umožní vložit na stránky aktuální zprávy z konkrétního oboru (například českých akcií či měn) nebo k tématu (zlato, dolar a podobně). Na výběr je několik desítek ekonomických oborů a několik set témat.

Kurzovní lístky ČNB, bank, směnáren, API

Denně aktualizované kurzovní lístky měn českých bank, směnáren a ČNB ve strukturovaném JS a JSON API.

Data komodit pro web a excel

Denně aktualizovaná data komodit - ceny elektřiny, plynu, ropy, zlata a drahých kovů, průmyslových kovů a zemědělských komodit v CZK, EUR a USD pro přímé použití na webu a pro Excel.

HTML kód pro Kurzovní lístek měny

Téměř dvacítka českých bank a velké množství směnáren vydává i několikrát denně kurzovní lístky měn. Server kurzy.cz tyto kurzovní lístky schraňuje a pomocí jednoduchého HTML kódu umožní vložit vybraný kurzovní lístek do vašich stránek. K dispozici je kurzovní lístek konkrétní měny (například eura, dolaru či libry) pro všechny banky a vybrané směnárny, zobrazit můžete také kurzovní lístek z konkrétního města - nejlepší kurzy jednotlivých měn v pobočkách bank a směnárnách v danémm městě. Oba lístky můžete zkombinovat a zobrazit kurzovní lístek konkrétní měny v daném městě - například britské libry ve městě Bohumín.

Výsledky penzijních fondů - HTML kódy

Pravidelně aktualizované výsledky penzijních fondů ze stránek penzijního připojištění. Aktuální zhodnocení fondů, reálné zhodnocení fondů (korigované o inflaci)

Více o výsledcích fondů ››

SSL/https verze

Pro zabezpečené stránky používejte jako datový zdroj https://data.kurzy.cz, např. https://data.kurzy.cz/komodity/grafy/zlato_ecbot-graf-cena-w292.png.
 

Podmínky použití dat

Data jsou poskytována v licenci CC BY 4.0 - tedy data smíte použít libovolně včetně komerčního užití, uveďte prosím zdroj kurzy.cz, a to buď v textové formě, nebo jako odkaz

Zdroj dat: <a href="https://www.kurzy.cz/">kurzy.cz</a>

Tato data také nepoužívejte pro výrobu stránek přímé konkurence kurzy.cz. Pokud si nejste jisti, kontaktujte nás pro souhlas.

GDPR, ePrivacy a způsob užití API a HTML kódů

Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.