RTX Corp (RTX) 2022 v USD - cena RTX Corp v roce 2022, minima, maxima, průměr. Měna USD
Akcie RTX Corp (RTX) v roce 2022 - graf, minima, maxima, průměr v USD. Finanční výsledky RTX Corp ve fiskálním roce 2022. Tržby, výnos, dividendy.Kurzy RTX Corp v roce 2022 v USD
| Kurz | Den | |
| Maximum | 104.97 | 20.4.2022 |
| Minimum | 81.000 | 27.9.2022 |
| Průměr | 93.843 | |
| Začátek | 86.970 | 3.1.2022 |
| Konec | 100.92 | 30.12.2022 |
Graf ceny RTX Corp v roce 2022 v USD
Kurzy RTX Corp v roce 2022 – čtvrtletí
| Rok čtvrtletí | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2022 4Q | 83.110 | 100.92 | 82.590 | 101.01 | 94.057 |
| 2022 3Q | 97.020 | 81.860 | 81.000 | 97.020 | 90.511 |
| 2022 2Q | 100.17 | 96.110 | 88.880 | 104.97 | 96.135 |
| 2022 1Q | 86.970 | 99.070 | 86.970 | 102.73 | 94.774 |
Kurzy RTX Corp v roce 2022 – měsíce
| Rok měsíc | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2022 prosinec | 99.500 | 100.92 | 97.540 | 101.01 | 99.347 |
| 2022 listopad | 95.550 | 98.720 | 92.950 | 98.720 | 95.831 |
| 2022 říjen | 83.110 | 94.820 | 82.590 | 95.080 | 86.994 |
| 2022 září | 88.030 | 81.860 | 81.000 | 88.040 | 84.907 |
| 2022 srpen | 93.240 | 89.750 | 89.750 | 96.130 | 93.313 |
| 2022 červenec | 97.020 | 93.210 | 89.800 | 97.020 | 93.174 |
| 2022 červen | 94.810 | 96.110 | 88.880 | 100.51 | 94.313 |
| 2022 květen | 94.220 | 95.120 | 90.080 | 97.760 | 93.459 |
| 2022 duben | 100.17 | 94.910 | 94.910 | 104.97 | 100.85 |
| 2022 březen | 102.73 | 99.070 | 94.850 | 102.73 | 99.342 |
| 2022 únor | 90.730 | 102.70 | 90.730 | 102.70 | 94.497 |
| 2022 leden | 86.970 | 90.190 | 86.970 | 92.330 | 89.785 |
Dividendy od 3.1.2022 do 30.12.2022
| 17.11.2022 | - 0.55 USD |
| 18.8.2022 | - 0.55 USD |
| 19.5.2022 | - 0.55 USD |
| 24.2.2022 | - 0.51 USD |
Ekonomické výsledky akcie RTX Corp RTX v roce 2022
Uvedená čtvrtletí i roky označují období fiskálního roku dané společnosti, který je často oproti kalendářnímu roku posunutý.
Poslední uzavřené fiskální čtvrtletí společnosti RTX Corp: Q2 2026, ukončené dne 30. 6. 2026.
Poslední uzavřený fiskální rok společnosti RTX Corp: 2025, ukončený dne 31. 12. 2025.
Ocenění akcie
| Ukazatel | Y2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 | Q1 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hodnota firmy | 176,8 mld. | 176,8 mld. | 151,5 mld. | 171,7 mld. | 176 mld. |
| Hodnota firmy / EBITDA | 18.40 | 18.49 | 15.99 | 18.25 | 18.57 |
| Hodnota firmy / tržby | 2.64 | 2.64 | 2.29 | 2.63 | 2.71 |
Akcie a návratnost
| Ukazatel | Y2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 | Q1 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Zpětný odkup kmenových akcií | -2,8 mld. | -408 mil. | -616 mil. | -1 mld. | -743 mil. |
| Vyplacené dividendy | -3,1 mld. | -791 mil. | -794 mil. | -798 mil. | -745 mil. |
| Výplatní poměr z volného cash flow | 46.82 % | 18.35 % | 123.10 % | 67.46 % | 189.09 % |
Výsledovka a profitabilita
| Ukazatel | Y2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 | Q1 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 67,1 mld. | 18,1 mld. | 17 mld. | 16,3 mld. | 15,7 mld. |
| Meziroční růst tržeb | 4.17 % | 6.15 % | 4.55 % | 2.73 % | 3.05 % |
| Hrubý zisk | 13,7 mld. | 3,6 mld. | 3,5 mld. | 3,5 mld. | 3,2 mld. |
| Hrubá marže | 20.38 % | 19.71 % | 20.57 % | 21.20 % | 20.08 % |
| Provozní zisk | 5,5 mld. | 1,5 mld. | 1,5 mld. | 1,4 mld. | 1,1 mld. |
| Provozní marže | 8.21 % | 8.30 % | 8.97 % | 8.29 % | 6.87 % |
| Čistý zisk | 5,2 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. | 1,3 mld. | 1,1 mld. |
| Čistá marže | 7.75 % | 7.86 % | 8.18 % | 7.99 % | 6.90 % |
| ROIC (návratnost investovaného kapitálu) | 4.47 | – | – | – | – |
| EBITDA | 9,6 mld. | 2,5 mld. | 2,6 mld. | 2,4 mld. | 2,1 mld. |
| Náklady na tržby | 53,4 mld. | 14,5 mld. | 13,5 mld. | 12,9 mld. | 12,6 mld. |
| EBITDA marže | 14.33 % | 14.26 % | 14.35 % | 14.41 % | 14.61 % |
| Provozní náklady | 8,2 mld. | 2,1 mld. | 2 mld. | 2,1 mld. | 2,1 mld. |
| Výzkum a vývoj | 2,7 mld. | 716 mil. | 662 mil. | 698 mil. | 635 mil. |
| Prodejní a správní náklady | 5,6 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. | 1,5 mld. |
| Ostatní neprovozní výnosy a náklady | -1,8 mld. | -465 mil. | -473 mil. | -452 mil. | -453 mil. |
| Zisk před zdaněním | 6,1 mld. | 1,6 mld. | 1,7 mld. | 1,5 mld. | 1,2 mld. |
| Daň z příjmů | 790 mil. | 182 mil. | 282 mil. | 160 mil. | 116 mil. |
| Efektivní daňová sazba | 12.91 % | 11.03 % | 16.82 % | 10.68 % | 9.34 % |
| Čistý zisk pro kmenové akcionáře | 5,2 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. | 1,3 mld. | 1,1 mld. |
| EBIT | 5,5 mld. | 1,5 mld. | 1,5 mld. | 1,4 mld. | 1,1 mld. |
Finanční zdraví a rozvaha
| Ukazatel | Y2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 | Q1 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Čistá hotovost (dluh) | 25,7 mld. | 25,7 mld. | 28,1 mld. | 26,6 mld. | 25,4 mld. |
| Hotovost a krátkodobé investice | 6,2 mld. | 6,2 mld. | 5,4 mld. | 4,8 mld. | 6 mld. |
| Celkový dluh | – | 33,5 mld. | 35 mld. | 33 mld. | 33,1 mld. |
| Aktiva / závazky | 1.09 | 1.09 | 1.09 | 1.10 | 1.16 |
| Dluh k celkovému kapitálu | – | 31.10 % | 32.77 % | 31.42 % | 30.90 % |
| Hotovost a peněžní ekvivalenty | 6,2 mld. | 6,2 mld. | 5,4 mld. | 4,8 mld. | 6 mld. |
| Dlouhodobé investice | 2,6 mld. | 2,6 mld. | 2,6 mld. | 2,7 mld. | 2,8 mld. |
| Hotovost a investice | 8,8 mld. | 8,8 mld. | 8 mld. | 7,4 mld. | 8,8 mld. |
| Pohledávky | 9,1 mld. | 9,1 mld. | 9,2 mld. | 10,4 mld. | 9,1 mld. |
| Zásoby | 10,6 mld. | 10,6 mld. | 10,4 mld. | 10,1 mld. | 9,7 mld. |
| Oběžná aktiva celkem | 42,4 mld. | 42,4 mld. | 41,8 mld. | 41,5 mld. | 40,7 mld. |
| Aktiva celkem | 158,9 mld. | 158,9 mld. | 158,2 mld. | 159 mld. | 159,4 mld. |
| Závazky dodavatelům | 9,9 mld. | 9,9 mld. | 9 mld. | 9,7 mld. | 8,3 mld. |
| Krátkodobé závazky | 39,1 mld. | 39,1 mld. | 38,4 mld. | 37,8 mld. | 35,1 mld. |
| Krátkodobý dluh včetně splátek | 1,2 mld. | 1,2 mld. | 2,4 mld. | 139 mil. | 164 mil. |
| Dlouhodobé závazky | 32,3 mld. | 32,3 mld. | 32,6 mld. | 32,9 mld. | 32,9 mld. |
| Závazky celkem | 84,6 mld. | 84,6 mld. | 86,5 mld. | 87 mld. | 85,3 mld. |
| Vlastní kapitál | 74,2 mld. | 74,2 mld. | 71,8 mld. | 72 mld. | 74 mld. |
Cash flow
| Ukazatel | Y2022 | Q4 2022 | Q3 2022 | Q2 2022 | Q1 2022 |
|---|---|---|---|---|---|
| Volné cash flow | 6,7 mld. | 4,3 mld. | 645 mil. | 1,2 mld. | 394 mil. |
| Provozní cash flow | 7,2 mld. | 4,6 mld. | 778 mil. | 1,3 mld. | 476 mil. |
| Kapitálové výdaje | -487 mil. | -318 mil. | -133 mil. | -103 mil. | -82 mil. |
| Provozní cash flow / čistý zisk | 1.38 % | 3.25 % | 0.56 % | 0.99 % | 0.44 % |
Zprávy rtx corp v roce 2022
Příbuzné stránky
- NVIDIA CORP (NVDA) - aktuální graf akcie NVIDIA CORP (NVDA) v bodech
- NOKIA CORP. - Akcie NOKIA CORP. aktuálně, kurzy Burza - akcie online
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Kalkulačka DPH - výpočet DPH pro rok 2019 i pro roky 1993-2018
- Dohoda o provedení práce 2022
- Platové tabulky pracovníků v sociálních službách 2022
- Dohoda o pracovní činnosti 2022
- Odměna pěstouna 2022 - kalkulačka
- Příspěvek při pěstounské péči 2022 - kalkulačka
- Alimenty kalkulačka 2022 - výživné na dítě
- Zvýšení platů 2022
- Důchod OSVČ 2022 - kalkulačka
| Hlavní americké akcie | ||
| Alphabet Inc - GOOGL | 282.57 $ | |
| Amazon.com Inc. - AMZN | 260.21 $ | |
| Apple Inc - AAPL | 344.17 $ | |
| Coca-Cola Co - KO | 95.73 $ | |
| McDonald`s Corp - MCD | 278.04 $ | |
| Meta Platforms Inc - META | 605.08 $ | |
| Microsoft Corporation - MSFT | 535.93 $ | |
| Nike, Inc. - NKE | 39.56 $ | |
| NVIDIA Corp - NVDA | 181.60 $ | |
| PayPal Holdings Inc - PYPL | 58.96 $ | |
| Tesla Inc - TSLA | 343.69 $ | |
| Online 15:45 až 22:15, zpožděno 15 minut. | ||
Okénko BIG EXPERT

Patrik Kudláček, Finex
Český výrobce dronů zdvojnásobil zisk. Teď jedná o zakázkách za téměř 5 miliard korun

David Matulay, InvestingFox
SpaceX: Nárůst tržeb o 161 % a jednání o možném spojení s Teslou

Anna Šuhajdová, Capital MarketsTrading s.r.o.

David Varga, Fintokei
Prop trading se přesouvá na TradingView. Co to znamená pro české obchodníky

