RTX Corp (RTX) 2018 v USD - cena RTX Corp v roce 2018, minima, maxima, průměr. Měna USD
Akcie RTX Corp (RTX) v roce 2018 - graf, minima, maxima, průměr v USD. Finanční výsledky RTX Corp ve fiskálním roce 2018. Tržby, výnos, dividendy.Kurzy RTX Corp v roce 2018 v USD
| Kurz | Den | |
| Maximum | 83.231 | 21.9.2018 |
| Minimum | 59.787 | 24.12.2018 |
| Průměr | 75.220 | |
| Začátek | 75.076 | 2.1.2018 |
| Konec | 62.376 | 31.12.2018 |
Graf ceny RTX Corp v roce 2018 v USD
Kurzy RTX Corp v roce 2018 – čtvrtletí
| Rok čtvrtletí | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2018 4Q | 82.551 | 62.376 | 59.787 | 82.862 | 73.037 |
| 2018 3Q | 73.243 | 81.901 | 73.155 | 83.231 | 78.167 |
| 2018 2Q | 72.335 | 73.243 | 68.949 | 75.082 | 72.890 |
| 2018 1Q | 75.076 | 73.705 | 71.649 | 81.028 | 76.876 |
Kurzy RTX Corp v roce 2018 – měsíce
| Rok měsíc | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2018 prosinec | 72.405 | 62.376 | 59.787 | 72.405 | 66.835 |
| 2018 listopad | 74.736 | 71.374 | 70.999 | 76.939 | 74.592 |
| 2018 říjen | 82.551 | 72.762 | 70.935 | 82.862 | 76.740 |
| 2018 září | 77.267 | 81.901 | 77.267 | 83.231 | 80.333 |
| 2018 srpen | 79.025 | 77.150 | 77.150 | 79.657 | 78.334 |
| 2018 červenec | 73.243 | 79.517 | 73.155 | 79.575 | 76.024 |
| 2018 červen | 73.700 | 73.243 | 72.335 | 75.082 | 73.849 |
| 2018 květen | 69.687 | 73.120 | 68.949 | 75.012 | 72.618 |
| 2018 duben | 72.335 | 70.384 | 70.384 | 73.676 | 72.215 |
| 2018 březen | 76.330 | 73.705 | 71.649 | 78.538 | 75.277 |
| 2018 únor | 81.028 | 78.931 | 73.243 | 81.028 | 76.467 |
| 2018 leden | 75.076 | 80.846 | 75.076 | 80.846 | 78.846 |
Dividendy od 2.1.2018 do 31.12.2018
| 15.11.2018 | - 0.74 USD |
| 16.8.2018 | - 0.70 USD |
| 17.5.2018 | - 0.70 USD |
| 15.2.2018 | - 0.70 USD |
Ekonomické výsledky akcie RTX Corp RTX v roce 2018
Uvedená čtvrtletí i roky označují období fiskálního roku dané společnosti, který je často oproti kalendářnímu roku posunutý.
Poslední uzavřené fiskální čtvrtletí společnosti RTX Corp: Q2 2026, ukončené dne 30. 6. 2026.
Poslední uzavřený fiskální rok společnosti RTX Corp: 2025, ukončený dne 31. 12. 2025.
Ocenění akcie
| Ukazatel | Y2018 | Q4 2018 | Q3 2018 | Q2 2018 | Q1 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hodnota firmy | 95,8 mld. | 95,8 mld. | 94,5 mld. | 78,4 mld. | 81,1 mld. |
| Hodnota firmy / EBITDA | 20.06 | 8.72 | 8.65 | 7.08 | 7.89 |
| Hodnota firmy / tržby | 2.76 | 1.44 | 1.47 | 1.25 | 1.32 |
Akcie a návratnost
| Ukazatel | Y2018 | Q4 2018 | Q3 2018 | Q2 2018 | Q1 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Zpětný odkup kmenových akcií | -325 mil. | -253 mil. | -20 mil. | -27 mil. | -25 mil. |
| Vyplacené dividendy | -2,2 mld. | -564 mil. | -536 mil. | -535 mil. | -535 mil. |
| Výplatní poměr z volného cash flow | 36.64 % | 29.58 % | 32.66 % | 26.76 % | 142.67 % |
Výsledovka a profitabilita
| Ukazatel | Y2018 | Q4 2018 | Q3 2018 | Q2 2018 | Q1 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 34,7 mld. | 18 mld. | 16,5 mld. | 16,7 mld. | 15,2 mld. |
| Meziroční růst tržeb | -42.01 % | 15.08 % | 9.61 % | 9.33 % | 10.33 % |
| Hrubý zisk | 7,2 mld. | 4,3 mld. | 4 mld. | 4,3 mld. | 4 mld. |
| Hrubá marže | 20.85 % | 23.81 % | 24.07 % | 25.64 % | 25.99 % |
| Provozní zisk | 2,9 mld. | 1,9 mld. | 1,8 mld. | 2,9 mld. | 1,9 mld. |
| Provozní marže | 8.29 % | 10.59 % | 11.13 % | 17.22 % | 12.65 % |
| Čistý zisk | 5,3 mld. | 686 mil. | 1,2 mld. | 2 mld. | 1,3 mld. |
| Čistá marže | 15.18 % | 3.80 % | 7.50 % | 12.26 % | 8.51 % |
| ROIC (návratnost investovaného kapitálu) | 2.22 | – | – | – | – |
| EBITDA | 4,8 mld. | 2,6 mld. | 2,4 mld. | 3,5 mld. | 2,5 mld. |
| Náklady na tržby | 27,5 mld. | 13,7 mld. | 12,5 mld. | 12,4 mld. | 11,3 mld. |
| EBITDA marže | 13.75 % | 16.52 % | 17.02 % | 17.65 % | 16.79 % |
| Provozní náklady | 4,4 mld. | 2,4 mld. | 2,1 mld. | 1,4 mld. | 2 mld. |
| Výzkum a vývoj | 1,9 mld. | 733 mil. | 586 mil. | 589 mil. | 554 mil. |
| Prodejní a správní náklady | 2,9 mld. | 1,9 mld. | 1,7 mld. | 1,8 mld. | 1,7 mld. |
| Ostatní neprovozní výnosy a náklady | -659 mil. | -194 mil. | -188 mil. | -192 mil. | -191 mil. |
| Zisk před zdaněním | 2,5 mld. | 1,8 mld. | 1,8 mld. | 2,8 mld. | 1,9 mld. |
| Daň z příjmů | 1,1 mld. | 990 mil. | 419 mil. | 695 mil. | 522 mil. |
| Efektivní daňová sazba | 43.85 % | 55.37 % | 23.70 % | 24.52 % | 27.62 % |
| Čistý zisk pro kmenové akcionáře | 5,3 mld. | 686 mil. | 1,2 mld. | 2 mld. | 1,3 mld. |
| EBIT | 2,9 mld. | 1,9 mld. | 1,8 mld. | 2,9 mld. | 1,9 mld. |
Finanční zdraví a rozvaha
| Ukazatel | Y2018 | Q4 2018 | Q3 2018 | Q2 2018 | Q1 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Čistá hotovost (dluh) | 39,4 mld. | 39,4 mld. | 26,1 mld. | 17,2 mld. | 19,7 mld. |
| Hotovost a krátkodobé investice | 6,2 mld. | 6,2 mld. | 13,8 mld. | 11,1 mld. | 7,7 mld. |
| Celkový dluh | – | 45,5 mld. | 39,9 mld. | 28,3 mld. | 27,3 mld. |
| Aktiva / závazky | 1.13 | 1.13 | 1.52 | 1.46 | 1.32 |
| Dluh k celkovému kapitálu | – | 52.79 % | 53.75 % | 45.82 % | 45.60 % |
| Hotovost a peněžní ekvivalenty | 6,2 mld. | 6,2 mld. | 13,8 mld. | 11,1 mld. | 7,7 mld. |
| Dlouhodobé investice | 3 mld. | 3 mld. | 3,1 mld. | 2,8 mld. | 2,5 mld. |
| Hotovost a investice | 9,2 mld. | 9,2 mld. | 16,9 mld. | 13,8 mld. | 10,2 mld. |
| Pohledávky | 14,3 mld. | 14,3 mld. | 12,6 mld. | 12 mld. | 11,7 mld. |
| Zásoby | 10,1 mld. | 10,1 mld. | 9,1 mld. | 9 mld. | 8,9 mld. |
| Oběžná aktiva celkem | 35,5 mld. | 35,5 mld. | 40,2 mld. | 36,6 mld. | 32,7 mld. |
| Aktiva celkem | 134,2 mld. | 134,2 mld. | 114,9 mld. | 101,6 mld. | 98,8 mld. |
| Závazky dodavatelům | 11,1 mld. | 11,1 mld. | 10,5 mld. | 9,6 mld. | 8,9 mld. |
| Krátkodobé závazky | 31,4 mld. | 31,4 mld. | 26,5 mld. | 25,1 mld. | 24,7 mld. |
| Krátkodobý dluh včetně splátek | 4,3 mld. | 4,3 mld. | 1,7 mld. | 1,1 mld. | 2,2 mld. |
| Dlouhodobé závazky | 41,2 mld. | 41,2 mld. | 38,3 mld. | 27,2 mld. | 25,2 mld. |
| Závazky celkem | 93,5 mld. | 93,5 mld. | 80,6 mld. | 68,1 mld. | 66,2 mld. |
| Vlastní kapitál | 40,7 mld. | 40,7 mld. | 34,4 mld. | 33,5 mld. | 32,6 mld. |
Cash flow
| Ukazatel | Y2018 | Q4 2018 | Q3 2018 | Q2 2018 | Q1 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Volné cash flow | 5,9 mld. | 1,9 mld. | 1,6 mld. | 2 mld. | 375 mil. |
| Provozní cash flow | 6,3 mld. | 2 mld. | 1,8 mld. | 2,1 mld. | 453 mil. |
| Kapitálové výdaje | -400 mil. | -98 mil. | -121 mil. | -103 mil. | -78 mil. |
| Provozní cash flow / čistý zisk | 1.20 % | 2.92 % | 1.42 % | 1.03 % | 0.35 % |
Zprávy rtx corp v roce 2018
Příbuzné stránky
- NVIDIA CORP (NVDA) - aktuální graf akcie NVIDIA CORP (NVDA) v bodech
- NOKIA CORP. - Akcie NOKIA CORP. aktuálně, kurzy Burza - akcie online
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Kalkulačka DPH - výpočet DPH pro rok 2019 i pro roky 1993-2018
- Životní minimum 2020 - zvýšení a online kalkulačka. Jaké je životní minimum vaší rodiny?
- Zlato - historický vývoj ceny Zlato po letech, minima, maxima, průměr. 1 oz - měna USD
- Nezaměstnanost v ČR, vývoj, rok 2020, Míra nezaměstnanosti v %
- Příspěvek na bydlení v roce 2021 - Kalkulačka
- Kalkulačka přídavků na děti pro rok 2020 - Máte po zvýšení životního minima nárok na přídavky na děti? Kolik dostanete?
- Minimální mzda v roce 2021, 2020 i v minulosti, vliv na zaručenou mzdu
- Předčíslí bankovních účtů finančních úřadů pro placení daní v roce 2020
- Bankovní účty pro placení daní v roce 2020
| Hlavní americké akcie | ||
| Alphabet Inc - GOOGL | 282.57 $ | |
| Amazon.com Inc. - AMZN | 260.21 $ | |
| Apple Inc - AAPL | 344.17 $ | |
| Coca-Cola Co - KO | 95.73 $ | |
| McDonald`s Corp - MCD | 278.04 $ | |
| Meta Platforms Inc - META | 605.08 $ | |
| Microsoft Corporation - MSFT | 535.93 $ | |
| Nike, Inc. - NKE | 39.56 $ | |
| NVIDIA Corp - NVDA | 181.60 $ | |
| PayPal Holdings Inc - PYPL | 58.96 $ | |
| Tesla Inc - TSLA | 343.69 $ | |
| Online 15:45 až 22:15, zpožděno 15 minut. | ||
Okénko BIG EXPERT

Patrik Kudláček, Finex
Český výrobce dronů zdvojnásobil zisk. Teď jedná o zakázkách za téměř 5 miliard korun

David Matulay, InvestingFox
SpaceX: Nárůst tržeb o 161 % a jednání o možném spojení s Teslou

Anna Šuhajdová, Capital MarketsTrading s.r.o.

David Varga, Fintokei
Prop trading se přesouvá na TradingView. Co to znamená pro české obchodníky

