RTX Corp (RTX) 2017 v USD - cena RTX Corp v roce 2017, minima, maxima, průměr. Měna USD
Akcie RTX Corp (RTX) v roce 2017 - graf, minima, maxima, průměr v USD. Finanční výsledky RTX Corp ve fiskálním roce 2017. Tržby, výnos, dividendy.Kurzy RTX Corp v roce 2017 v USD
| Kurz | Den | |
| Maximum | 75.053 | 28.12.2017 |
| Minimum | 63.372 | 1.2.2017 |
| Průměr | 68.657 | |
| Začátek | 64.924 | 3.1.2017 |
| Konec | 74.731 | 29.12.2017 |
Graf ceny RTX Corp v roce 2017 v USD
Kurzy RTX Corp v roce 2017 – čtvrtletí
| Rok čtvrtletí | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2017 4Q | 68.878 | 74.731 | 68.175 | 75.053 | 70.675 |
| 2017 3Q | 71.514 | 68.000 | 64.174 | 72.469 | 68.867 |
| 2017 2Q | 65.569 | 71.532 | 65.569 | 71.761 | 69.721 |
| 2017 1Q | 64.924 | 65.733 | 63.372 | 66.594 | 65.313 |
Kurzy RTX Corp v roce 2017 – měsíce
| Rok měsíc | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2017 prosinec | 70.366 | 74.731 | 70.319 | 75.053 | 73.029 |
| 2017 listopad | 70.366 | 71.145 | 68.175 | 71.151 | 69.457 |
| 2017 říjen | 68.878 | 70.155 | 68.878 | 70.841 | 69.698 |
| 2017 září | 69.078 | 68.000 | 64.174 | 69.078 | 66.266 |
| 2017 srpen | 69.640 | 70.132 | 67.408 | 71.169 | 68.864 |
| 2017 červenec | 71.514 | 69.458 | 69.458 | 72.469 | 71.472 |
| 2017 červen | 71.345 | 71.532 | 70.167 | 71.761 | 70.981 |
| 2017 květen | 69.663 | 71.046 | 69.663 | 71.614 | 70.867 |
| 2017 duben | 65.569 | 69.704 | 65.569 | 69.704 | 66.936 |
| 2017 březen | 66.594 | 65.733 | 65.410 | 66.594 | 65.814 |
| 2017 únor | 63.372 | 65.932 | 63.372 | 66.084 | 65.192 |
| 2017 leden | 64.924 | 64.245 | 63.952 | 65.932 | 64.852 |
Dividendy od 3.1.2017 do 29.12.2017
| 16.11.2017 | - 0.70 USD |
| 16.8.2017 | - 0.70 USD |
| 17.5.2017 | - 0.66 USD |
| 15.2.2017 | - 0.66 USD |
Ekonomické výsledky akcie RTX Corp RTX v roce 2017
Uvedená čtvrtletí i roky označují období fiskálního roku dané společnosti, který je často oproti kalendářnímu roku posunutý.
Poslední uzavřené fiskální čtvrtletí společnosti RTX Corp: Q2 2026, ukončené dne 30. 6. 2026.
Poslední uzavřený fiskální rok společnosti RTX Corp: 2025, ukončený dne 31. 12. 2025.
Ocenění akcie
| Ukazatel | Y2017 | Q4 2017 | Q3 2017 | Q2 2017 | Q1 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hodnota firmy | 80,6 mld. | 80,6 mld. | 75,7 mld. | 76,9 mld. | 72,4 mld. |
| Hodnota firmy / EBITDA | 7.84 | 7.72 | 7.51 | 7.51 | 6.98 |
| Hodnota firmy / tržby | 1.35 | 1.35 | 1.29 | 1.32 | 1.26 |
Akcie a návratnost
| Ukazatel | Y2017 | Q4 2017 | Q3 2017 | Q2 2017 | Q1 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Zpětný odkup kmenových akcií | -1,5 mld. | -23 mil. | -60 mil. | -437 mil. | -933 mil. |
| Vyplacené dividendy | -2,1 mld. | -533 mil. | -533 mil. | -503 mil. | -505 mil. |
| Výplatní poměr z volného cash flow | 39.50 % | 21.93 % | -429.84 % | 24.51 % | 56.61 % |
Výsledovka a profitabilita
| Ukazatel | Y2017 | Q4 2017 | Q3 2017 | Q2 2017 | Q1 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 59,8 mld. | 15,7 mld. | 15,1 mld. | 15,3 mld. | 13,8 mld. |
| Meziroční růst tržeb | 4.53 % | 6.97 % | 4.93 % | 2.73 % | 3.43 % |
| Hrubý zisk | 15,6 mld. | 3,9 mld. | 4 mld. | 4,1 mld. | 3,7 mld. |
| Hrubá marže | 26.13 % | 25.17 % | 26.26 % | 26.94 % | 26.63 % |
| Provozní zisk | 8,1 mld. | 2 mld. | 2 mld. | 2,2 mld. | 2,1 mld. |
| Provozní marže | 13.60 % | 12.45 % | 13.49 % | 14.16 % | 15.52 % |
| Čistý zisk | 4,6 mld. | 397 mil. | 1,3 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. |
| Čistá marže | 7.61 % | 2.53 % | 8.83 % | 9.42 % | 10.03 % |
| ROIC (návratnost investovaného kapitálu) | 9.15 | – | – | – | – |
| EBITDA | 10,3 mld. | 2,5 mld. | 2,6 mld. | 2,7 mld. | 2,7 mld. |
| Náklady na tržby | 44,2 mld. | 11,7 mld. | 11,1 mld. | 11,2 mld. | 10,1 mld. |
| EBITDA marže | 17.18 % | 17.43 % | 17.12 % | 17.62 % | 17.99 % |
| Provozní náklady | 7,5 mld. | 2 mld. | 1,9 mld. | 2 mld. | 1,5 mld. |
| Výzkum a vývoj | 2,4 mld. | 619 mil. | 592 mil. | 619 mil. | 586 mil. |
| Prodejní a správní náklady | 6,4 mld. | 1,6 mld. | 1,6 mld. | 1,6 mld. | 1,5 mld. |
| Ostatní neprovozní výnosy a náklady | -534 mil. | 0 | -131 mil. | -126 mil. | -123 mil. |
| Zisk před zdaněním | 7,8 mld. | 1,7 mld. | 1,9 mld. | 2,1 mld. | 2,1 mld. |
| Daň z příjmů | 2,8 mld. | 1,2 mld. | 506 mil. | 532 mil. | 586 mil. |
| Efektivní daňová sazba | 36.62 % | 71.50 % | 26.08 % | 25.78 % | 28.53 % |
| Čistý zisk pro kmenové akcionáře | 4,6 mld. | 397 mil. | 1,3 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. |
| EBIT | 8,1 mld. | 2 mld. | 2 mld. | 2,2 mld. | 2,1 mld. |
Finanční zdraví a rozvaha
| Ukazatel | Y2017 | Q4 2017 | Q3 2017 | Q2 2017 | Q1 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Čistá hotovost (dluh) | 18,5 mld. | 18,5 mld. | 18,7 mld. | 17,3 mld. | 17,4 mld. |
| Hotovost a krátkodobé investice | 9 mld. | 9 mld. | 8,5 mld. | 9,3 mld. | 7,2 mld. |
| Celkový dluh | – | 27,5 mld. | 27,3 mld. | 26,6 mld. | 24,6 mld. |
| Aktiva / závazky | 1.35 | 1.35 | 1.31 | 1.37 | 1.24 |
| Dluh k celkovému kapitálu | – | 46.56 % | 45.91 % | 46.56 % | 45.39 % |
| Hotovost a peněžní ekvivalenty | 9 mld. | 9 mld. | 8,5 mld. | 9,3 mld. | 7,2 mld. |
| Dlouhodobé investice | 2,4 mld. | 2,4 mld. | 2,2 mld. | 1,7 mld. | 1,6 mld. |
| Hotovost a investice | 11,4 mld. | 11,4 mld. | 10,7 mld. | 11 mld. | 8,7 mld. |
| Pohledávky | 12,6 mld. | 12,6 mld. | 13,1 mld. | 12,6 mld. | 11,8 mld. |
| Zásoby | 9,9 mld. | 9,9 mld. | 10,1 mld. | 9,9 mld. | 9,4 mld. |
| Oběžná aktiva celkem | 32,9 mld. | 32,9 mld. | 33 mld. | 32,8 mld. | 29,3 mld. |
| Aktiva celkem | 96,9 mld. | 96,9 mld. | 96,4 mld. | 94,8 mld. | 90,4 mld. |
| Závazky dodavatelům | 9,6 mld. | 9,6 mld. | 9 mld. | 8,5 mld. | 7,5 mld. |
| Krátkodobé závazky | 24,4 mld. | 24,4 mld. | 25,2 mld. | 23,9 mld. | 23,7 mld. |
| Krátkodobý dluh včetně splátek | 2,5 mld. | 2,5 mld. | 3,2 mld. | 2,7 mld. | 3,7 mld. |
| Dlouhodobé závazky | 25 mld. | 25 mld. | 24,1 mld. | 23,9 mld. | 20,9 mld. |
| Závazky celkem | 65,4 mld. | 65,4 mld. | 64,2 mld. | 64,2 mld. | 60,8 mld. |
| Vlastní kapitál | 31,6 mld. | 31,6 mld. | 32,1 mld. | 30,6 mld. | 29,6 mld. |
Cash flow
| Ukazatel | Y2017 | Q4 2017 | Q3 2017 | Q2 2017 | Q1 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Volné cash flow | 5,3 mld. | 2,4 mld. | -124 mil. | 2,1 mld. | 892 mil. |
| Provozní cash flow | 5,6 mld. | 2,5 mld. | -29 mil. | 2,1 mld. | 993 mil. |
| Kapitálové výdaje | -380 mil. | -90 mil. | -95 mil. | -94 mil. | -101 mil. |
| Provozní cash flow / čistý zisk | 1.24 % | 6.35 % | -0.02 % | 1.49 % | 0.72 % |
Zprávy rtx corp v roce 2017
Příbuzné stránky
- NVIDIA CORP (NVDA) - aktuální graf akcie NVIDIA CORP (NVDA) v bodech
- NOKIA CORP. - Akcie NOKIA CORP. aktuálně, kurzy Burza - akcie online
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Kalkulačka DPH - výpočet DPH pro rok 2019 i pro roky 1993-2018
- Životní minimum 2020 - zvýšení a online kalkulačka. Jaké je životní minimum vaší rodiny?
- Zlato - historický vývoj ceny Zlato po letech, minima, maxima, průměr. 1 oz - měna USD
- Nezaměstnanost v ČR, vývoj, rok 2020, Míra nezaměstnanosti v %
- Příspěvek na bydlení v roce 2021 - Kalkulačka
- Kalkulačka přídavků na děti pro rok 2020 - Máte po zvýšení životního minima nárok na přídavky na děti? Kolik dostanete?
- Minimální mzda v roce 2021, 2020 i v minulosti, vliv na zaručenou mzdu
- Předčíslí bankovních účtů finančních úřadů pro placení daní v roce 2020
- Bankovní účty pro placení daní v roce 2020
| Hlavní americké akcie | ||
| Alphabet Inc - GOOGL | 282.57 $ | |
| Amazon.com Inc. - AMZN | 260.21 $ | |
| Apple Inc - AAPL | 344.17 $ | |
| Coca-Cola Co - KO | 95.73 $ | |
| McDonald`s Corp - MCD | 278.04 $ | |
| Meta Platforms Inc - META | 605.08 $ | |
| Microsoft Corporation - MSFT | 535.93 $ | |
| Nike, Inc. - NKE | 39.56 $ | |
| NVIDIA Corp - NVDA | 181.60 $ | |
| PayPal Holdings Inc - PYPL | 58.96 $ | |
| Tesla Inc - TSLA | 343.69 $ | |
| Online 15:45 až 22:15, zpožděno 15 minut. | ||
Okénko BIG EXPERT

Patrik Kudláček, Finex
Český výrobce dronů zdvojnásobil zisk. Teď jedná o zakázkách za téměř 5 miliard korun

David Matulay, InvestingFox
SpaceX: Nárůst tržeb o 161 % a jednání o možném spojení s Teslou

Anna Šuhajdová, Capital MarketsTrading s.r.o.

David Varga, Fintokei
Prop trading se přesouvá na TradingView. Co to znamená pro české obchodníky

