RTX Corp (RTX) 2019 v USD - cena RTX Corp v roce 2019, minima, maxima, průměr. Měna USD
Akcie RTX Corp (RTX) v roce 2019 - graf, minima, maxima, průměr v USD. Finanční výsledky RTX Corp ve fiskálním roce 2019. Tržby, výnos, dividendy.Kurzy RTX Corp v roce 2019 v USD
| Kurz | Den | |
| Maximum | 88.286 | 26.12.2019 |
| Minimum | 60.619 | 3.1.2019 |
| Průměr | 77.654 | |
| Začátek | 63.442 | 2.1.2019 |
| Konec | 87.730 | 31.12.2019 |
Graf ceny RTX Corp v roce 2019 v USD
Kurzy RTX Corp v roce 2019 – čtvrtletí
| Rok čtvrtletí | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2019 4Q | 78.374 | 87.730 | 76.429 | 88.286 | 84.443 |
| 2019 3Q | 76.939 | 79.974 | 72.299 | 80.887 | 77.280 |
| 2019 2Q | 78.023 | 76.271 | 72.018 | 83.541 | 77.841 |
| 2019 1Q | 63.442 | 75.504 | 60.619 | 75.504 | 70.730 |
Kurzy RTX Corp v roce 2019 – měsíce
| Rok měsíc | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2019 prosinec | 84.935 | 87.730 | 84.197 | 88.286 | 86.666 |
| 2019 listopad | 85.925 | 86.898 | 85.908 | 87.495 | 86.765 |
| 2019 říjen | 78.374 | 84.109 | 76.429 | 84.262 | 80.394 |
| 2019 září | 75.551 | 79.974 | 75.551 | 80.887 | 79.396 |
| 2019 srpen | 77.232 | 76.295 | 72.299 | 77.232 | 74.761 |
| 2019 červenec | 76.939 | 78.263 | 76.213 | 79.880 | 77.873 |
| 2019 červen | 74.315 | 76.271 | 72.018 | 77.414 | 74.955 |
| 2019 květen | 82.938 | 73.987 | 73.987 | 82.967 | 78.804 |
| 2019 duben | 78.023 | 83.541 | 76.921 | 83.541 | 79.581 |
| 2019 březen | 73.676 | 75.504 | 72.651 | 75.504 | 73.816 |
| 2019 únor | 69.699 | 73.618 | 69.699 | 75.357 | 72.937 |
| 2019 leden | 63.442 | 69.165 | 60.619 | 69.781 | 65.648 |
Dividendy od 2.1.2019 do 31.12.2019
| 14.11.2019 | - 0.74 USD |
| 15.8.2019 | - 0.74 USD |
| 16.5.2019 | - 0.74 USD |
| 14.2.2019 | - 0.74 USD |
Ekonomické výsledky akcie RTX Corp RTX v roce 2019
Uvedená čtvrtletí i roky označují období fiskálního roku dané společnosti, který je často oproti kalendářnímu roku posunutý.
Poslední uzavřené fiskální čtvrtletí společnosti RTX Corp: Q2 2026, ukončené dne 30. 6. 2026.
Poslední uzavřený fiskální rok společnosti RTX Corp: 2025, ukončený dne 31. 12. 2025.
Ocenění akcie
| Ukazatel | Y2019 | Q4 2019 | Q3 2019 | Q2 2019 | Q1 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hodnota firmy | 118,3 mld. | 118,3 mld. | 111,3 mld. | 109,3 mld. | 108,8 mld. |
| Hodnota firmy / EBITDA | 15.52 | 12.21 | 11.77 | 11.19 | 9.49 |
| Hodnota firmy / tržby | 2.61 | 1.95 | 1.88 | 1.70 | 1.56 |
Akcie a návratnost
| Ukazatel | Y2019 | Q4 2019 | Q3 2019 | Q2 2019 | Q1 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Zpětný odkup kmenových akcií | -151 mil. | -40 mil. | -42 mil. | -40 mil. | -29 mil. |
| Vyplacené dividendy | -2,4 mld. | -612 mil. | -611 mil. | -610 mil. | -609 mil. |
| Výplatní poměr z volného cash flow | 28.62 % | 22.75 % | 25.45 % | 30.08 % | 43.10 % |
Výsledovka a profitabilita
| Ukazatel | Y2019 | Q4 2019 | Q3 2019 | Q2 2019 | Q1 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 45,3 mld. | 19,6 mld. | 11,4 mld. | 11,3 mld. | 18,4 mld. |
| Meziroční růst tržeb | 30.68 % | 8.35 % | -31.11 % | -32.18 % | 20.49 % |
| Hrubý zisk | 10,8 mld. | 4,8 mld. | 2,9 mld. | 2,8 mld. | 4,7 mld. |
| Hrubá marže | 23.71 % | 24.64 % | 25.18 % | 24.49 % | 25.36 % |
| Provozní zisk | 4,9 mld. | 1,9 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. | 2 mld. |
| Provozní marže | 10.84 % | 9.47 % | 12.57 % | 12.23 % | 11.14 % |
| Čistý zisk | 5,5 mld. | 1,1 mld. | 1,1 mld. | 1,9 mld. | 1,3 mld. |
| Čistá marže | 12.21 % | 5.85 % | 10.09 % | 16.77 % | 7.33 % |
| ROIC (návratnost investovaného kapitálu) | 5.01 | – | – | – | – |
| EBITDA | 7,6 mld. | 2,8 mld. | 2,1 mld. | 1,8 mld. | 3 mld. |
| Náklady na tržby | 34,6 mld. | 14,7 mld. | 8,5 mld. | 8,6 mld. | 13,7 mld. |
| EBITDA marže | 16.81 % | 15.98 % | 16.01 % | 15.21 % | 16.47 % |
| Provozní náklady | 5,8 mld. | 3 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. | 2,6 mld. |
| Výzkum a vývoj | 2,5 mld. | 812 mil. | 592 mil. | 605 mil. | 728 mil. |
| Prodejní a správní náklady | 3,7 mld. | 2,3 mld. | 902 mil. | 902 mil. | 2 mld. |
| Ostatní neprovozní výnosy a náklady | -829 mil. | -161 mil. | -289 mil. | -200 mil. | -208 mil. |
| Zisk před zdaněním | 4,2 mld. | 1,6 mld. | 1,3 mld. | 1,2 mld. | 1,8 mld. |
| Daň z příjmů | 421 mil. | 326 mil. | 306 mil. | 6 mil. | 397 mil. |
| Efektivní daňová sazba | 10.14 % | 20.46 % | 23.23 % | 0.49 % | 21.79 % |
| Čistý zisk pro kmenové akcionáře | 5,5 mld. | 1,1 mld. | 1,1 mld. | 1,9 mld. | 1,3 mld. |
| EBIT | 4,9 mld. | 1,9 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. | 2 mld. |
Finanční zdraví a rozvaha
| Ukazatel | Y2019 | Q4 2019 | Q3 2019 | Q2 2019 | Q1 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Čistá hotovost (dluh) | 38,3 mld. | 38,3 mld. | 37,3 mld. | 38,4 mld. | 38,9 mld. |
| Hotovost a krátkodobé investice | 4,9 mld. | 4,9 mld. | 7,3 mld. | 6,8 mld. | 6,2 mld. |
| Celkový dluh | – | 44,3 mld. | 46,7 mld. | 47,5 mld. | 47,2 mld. |
| Aktiva / závazky | 1.32 | 1.32 | 1.06 | 1.05 | 1.13 |
| Dluh k celkovému kapitálu | – | 50.01 % | 52.11 % | 52.44 % | 52.89 % |
| Hotovost a peněžní ekvivalenty | 4,9 mld. | 4,9 mld. | 7,3 mld. | 6,8 mld. | 6,2 mld. |
| Dlouhodobé investice | 3,5 mld. | 3,5 mld. | 3,4 mld. | 3,3 mld. | 3,2 mld. |
| Hotovost a investice | 8,4 mld. | 8,4 mld. | 10,7 mld. | 10,1 mld. | 9,4 mld. |
| Pohledávky | 8,7 mld. | 8,7 mld. | 13,6 mld. | 13,7 mld. | 13,6 mld. |
| Zásoby | 9 mld. | 9 mld. | 11,2 mld. | 10,9 mld. | 10,5 mld. |
| Oběžná aktiva celkem | 61,6 mld. | 61,6 mld. | 37,8 mld. | 37,1 mld. | 35,4 mld. |
| Aktiva celkem | 139,6 mld. | 139,6 mld. | 139 mld. | 139 mld. | 137,4 mld. |
| Závazky dodavatelům | 7,8 mld. | 7,8 mld. | 10,8 mld. | 11,1 mld. | 10,4 mld. |
| Krátkodobé závazky | 46,6 mld. | 46,6 mld. | 35,6 mld. | 35,4 mld. | 31,4 mld. |
| Krátkodobý dluh včetně splátek | 5,6 mld. | 5,6 mld. | 6,8 mld. | 7,3 mld. | 4,2 mld. |
| Dlouhodobé závazky | 38,8 mld. | 38,8 mld. | 39,9 mld. | 40,2 mld. | 43 mld. |
| Závazky celkem | 95,3 mld. | 95,3 mld. | 96,1 mld. | 95,9 mld. | 95,3 mld. |
| Vlastní kapitál | 44,3 mld. | 44,3 mld. | 42,9 mld. | 43,1 mld. | 42,1 mld. |
Cash flow
| Ukazatel | Y2019 | Q4 2019 | Q3 2019 | Q2 2019 | Q1 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Volné cash flow | 8,5 mld. | 2,7 mld. | 2,4 mld. | 2 mld. | 1,4 mld. |
| Provozní cash flow | 8,9 mld. | 2,8 mld. | 2,5 mld. | 2,1 mld. | 1,5 mld. |
| Kapitálové výdaje | -351 mil. | -92 mil. | -90 mil. | -82 mil. | -87 mil. |
| Provozní cash flow / čistý zisk | 1.60 % | 2.43 % | 2.17 % | 1.11 % | 1.11 % |
Zprávy rtx corp v roce 2019
Příbuzné stránky
- NVIDIA CORP (NVDA) - aktuální graf akcie NVIDIA CORP (NVDA) v bodech
- NOKIA CORP. - Akcie NOKIA CORP. aktuálně, kurzy Burza - akcie online
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Kalkulačka DPH - výpočet DPH pro rok 2019 i pro roky 1993-2018
- Platové třídy 2019 a 2020
- Platové stupně 2019 a 2020
- Kalkulačka pro OSVČ hlavní činnost za rok 2019 - výpočet daně z příjmů, sociálního a zdravotního pojištění
- Změna času - střídání času 2019, konec střídání času, letní a zimní čas
- Životní minimum 2020 - zvýšení a online kalkulačka. Jaké je životní minimum vaší rodiny?
- Zlato - historický vývoj ceny Zlato po letech, minima, maxima, průměr. 1 oz - měna USD
- Nezaměstnanost v ČR, vývoj, rok 2020, Míra nezaměstnanosti v %
- Příspěvek na bydlení v roce 2021 - Kalkulačka
| Hlavní americké akcie | ||
| Alphabet Inc - GOOGL | 282.57 $ | |
| Amazon.com Inc. - AMZN | 260.21 $ | |
| Apple Inc - AAPL | 344.17 $ | |
| Coca-Cola Co - KO | 95.73 $ | |
| McDonald`s Corp - MCD | 278.04 $ | |
| Meta Platforms Inc - META | 605.08 $ | |
| Microsoft Corporation - MSFT | 535.93 $ | |
| Nike, Inc. - NKE | 39.56 $ | |
| NVIDIA Corp - NVDA | 181.60 $ | |
| PayPal Holdings Inc - PYPL | 58.96 $ | |
| Tesla Inc - TSLA | 343.69 $ | |
| Online 15:45 až 22:15, zpožděno 15 minut. | ||
Okénko BIG EXPERT

Patrik Kudláček, Finex
Český výrobce dronů zdvojnásobil zisk. Teď jedná o zakázkách za téměř 5 miliard korun

David Matulay, InvestingFox
SpaceX: Nárůst tržeb o 161 % a jednání o možném spojení s Teslou

Anna Šuhajdová, Capital MarketsTrading s.r.o.

David Varga, Fintokei
Prop trading se přesouvá na TradingView. Co to znamená pro české obchodníky

