VW-Volkswagen Touran nebo Hyundai Santa Fe - Srovnání spolehlivosti
VW-Volkswagen Touran nebo Hyundai Santa Fe - Auta s podobnou spolehlivostí
Srovnání spolehlivosti 1 až 3 roky
| Srovnání VW-Volkswagen Touran s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 50 | VW-Volkswagen Touran | 5.30% | 68tis |
| 119 | Peugeot 407 | 9.40% | 62tis |
| 119 | Alfa Romeo 159 | 9.40% | 56tis |
| 121 | Citroën C4 | 9.50% | 46tis |
| 122 | Hyundai Atos | 10.00% | 30tis |
| 123 | Hyundai Santa Fe | 10.10% | 54tis |
| 124 | Citroën C5 | 11.50% | 59tis |
| 125 | Fiat Panda | 11.60% | 34tis |
| 126 | Renault Espace | 12.20% | 66tis |
| 127 | Dacia Logan | 12.50% | 52tis |
Srovnání spolehlivosti 4 až 5 let
| Srovnání VW-Volkswagen Touran s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 57 | VW-Volkswagen Touran | 9.40% | 86tis |
| 103 | Citroën C2 | 14.40% | 58tis |
| 104 | Alfa Romeo 147 | 14.50% | 66tis |
| 104 | Renault Mégane | 14.50% | 72tis |
| 106 | Volvo V70 | 14.60% | 107tis |
| 107 | Hyundai Santa Fe | 14.70% | 71tis |
| 108 | Citroën Berlingo | 14.90% | 74tis |
| 109 | Fiat Grande Punto | 15.20% | 59tis |
| 110 | Citroën C4 | 15.30% | 68tis |
| 111 | Peugeot 407 | 16.80% | 84tis |
| Kompletní pořadí pro rok 2012 | |||
VW-Volkswagen Touran nebo Hyundai Santa Fe - podrobné porovnání spolehlivosti a závad
| Typ vozu: | VW-Volkswagen Touran | Typ vozu: | Hyundai Santa Fe |
| závady / pořadí | závady / pořadí | ||
| Report 2020 | Průměr: 14.9% / 67 | Report 2020 | |
| 1 až 3 roky | 6.2% / 87 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 10.5% / 94 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 16.7% / 83 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 18.8% / 45 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 22.4% / 28 | 10 až 11 let | |
| Report 2019 | Průměr: 16.1% / 64 | Report 2019 | |
| 1 až 3 roky | 7.0% / 93 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 13.1% / 103 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 16.3% / 67 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 18.6% / 28 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 25.7% / 29 | 10 až 11 let | |
| Report 2018 | Průměr: 15.7% / 62 | Report 2018 | |
| 1 až 3 roky | 6.7% / 97 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 11.6% / 89 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 14.4% / 48 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 16.9% / 16 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 28.9% / 59 | 10 až 11 let | |
| Report 2017 | Průměr: 15.8% / 63 | Report 2017 | |
| 1 až 3 roky | 7.5% / 111 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 10.0% / 70 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 12.4% / 33 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 18.2% / 36 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 30.7% / 64 | 10 až 11 let | |
| Report 2016 | Průměr: 20.2% / 63 | Report 2016 | |
| 1 až 3 roky | 9.0% / 94 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 12.2% / 60 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 15.4% / 25 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 26.8% / 62 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 37.5% / 75 | 10 až 11 let | |
| Report 2015 | Průměr: 24.2% / 49 | Report 2015 | |
| 4 až 5 let | 11.0% / 28 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 17.3% / 38 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 29.8% / 64 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 38.7% / 66 | 10 až 11 let | |
| Report 2014 | Průměr: 30.3% / 63 | Report 2014 | |
| 6 až 7 let | 21.6% / 63 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 32.9% / 72 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 36.5% / 54 | 10 až 11 let | |
| Report 2013 | Report 2013 | ||
| 8 až 9 let | 26.0% / 60 | 8 až 9 let | |
| Report 2012 | Průměr: 15.2% / 62 | Report 2012 | Průměr: 17.0% / 87 |
| 1 až 3 roky | 5.3% / 50 | 1 až 3 roky | 10.1% / 123 |
| 4 až 5 let | 9.4% / 57 | 4 až 5 let | 14.7% / 107 |
| 6 až 7 let | 19.8% / 74 | 6 až 7 let | 16.9% / 53 |
| 8 až 9 let | 26.4% / 67 | 8 až 9 let | 26.2% / 66 |
| Report 2011 | Průměr: 11.2% / 50 | Report 2011 | Průměr: 11.4% / 73 |
| 1 až 3 roky | 4.2% / 31 | 1 až 3 roky | 8.2% / 108 |
| 4 až 5 let | 9.0% / 47 | 4 až 5 let | 11.5% / 73 |
| 6 až 7 let | 20.3% / 73 | 6 až 7 let | 14.6% / 38 |
| Report 2010 | Průměr: 8.8% / 42 | Report 2010 | Průměr: 11.1% / 79 |
| 1 až 3 roky | 4.1% / 38 | 1 až 3 roky | 7.3% / 104 |
| 4 až 5 let | 9.3% / 54 | 4 až 5 let | 10.1% / 70 |
| 6 až 7 let | 13.1% / 35 | 6 až 7 let | 16.0% / 64 |
| Report 2009 | Průměr: 5.9% / 40 | Report 2009 | Průměr: 6.6% / 54 |
| 1 až 3 roky | 4.3% / 46 | 1 až 3 roky | 5.0% / 65 |
| 4 až 5 let | 7.4% / 34 | 4 až 5 let | 8.2% / 43 |
| Report 2008 | Report 2008 | ||
| 1 až 3 roky | 3.4% / 30 | 1 až 3 roky | 5.4% / 74 |
| Report 2007 | Report 2007 | ||
| 1 až 3 roky | 3.0% / 4 | 1 až 3 roky |
Příbuzné stránky
- Náhrada mzdy za karanténu nebo nemoc v roce 2020 - Kolik peněz dostanete za prvních 14 dnů?
- Hyundai Santa Fe nebo VW-Volkswagen Touran - Srovnání spolehlivosti
- Hyundai Santa Fe nebo VW-Volkswagen Sharan - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Fox nebo Hyundai Santa Fe - Srovnání spolehlivosti
- Hyundai Santa Fe nebo VW-Volkswagen Eos - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Eos nebo Hyundai Santa Fe - Srovnání spolehlivosti
- Hyundai Santa Fe nebo VW-Volkswagen Golf Sportsvan - Srovnání spolehlivosti
- Hyundai Santa Fe nebo VW-Volkswagen Polo - Srovnání spolehlivosti
Okénko finanční rady

Martin Thienel, Kalkulátor.cz
Neomezený tarif nemusí být drahý, může stát i méně než 500 Kč měsíčně

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Daňový bonus na děti 2027: jak příští rok nepřijít o více než 65 tisíc?

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Kdy mohou nesprávné zimní pneumatiky zkomplikovat pojistné plnění?

Petr Špirit, Bidli
Dluh Česka míří již ke čtyřem bilionům korun. Jak se tento trend projevuje?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
300 GB v cloudu za 59 Kč, nebo 2 TB za 99 Kč? Jak získat víc místa v telefonu a nepřijít o fotky

Ondřej Vacek, Ušetřeno.cz
First minute zájezdy trhají rekordy. Drahá ropa přiživuje obavy z drahých letenek

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?


