VW-Volkswagen Touran nebo Citroën C4 - Srovnání spolehlivosti
VW-Volkswagen Touran nebo Citroën C4 - Auta s podobnou spolehlivostí
Srovnání spolehlivosti 1 až 3 roky
| Srovnání VW-Volkswagen Touran s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 60 | Peugeot 308 | 5.60% | 46tis |
| 60 | BMW 2 | 5.60% | 38tis |
| 60 | BMW 2 Grand Tourer | 5.60% | 38tis |
| 63 | BMW 3 | 5.70% | 63tis |
| 63 | Opel Zafira | 5.70% | 51tis |
| 63 | Suzuki Swift | 5.70% | 34tis |
| 63 | Volvo S60 | 5.70% | 61tis |
| 63 | Citroën C4 | 5.70% | 43tis |
| 63 | BMW 4 | 5.70% | 63tis |
| 93 | VW-Volkswagen Touran | 7.00% | 61tis |
Srovnání spolehlivosti 4 až 5 let
| Srovnání VW-Volkswagen Touran s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 95 | VW-Volkswagen Caddy | 12.20% | 85tis |
| 95 | Peugeot 308 | 12.20% | 71tis |
| 97 | Toyota Aygo | 12.30% | 52tis |
| 98 | Ford S-Max | 12.50% | 97tis |
| 99 | Suzuki Jimmy | 12.70% | 51tis |
| 99 | Citroën C4 | 12.70% | 70tis |
| 101 | Nissan Qashqai | 12.80% | 68tis |
| 102 | VW-Volkswagen Tiguan | 13.00% | 69tis |
| 103 | Nissan Note | 13.10% | 58tis |
| 103 | VW-Volkswagen Touran | 13.10% | 89tis |
| Kompletní pořadí pro rok 2019 | |||
VW-Volkswagen Touran nebo Citroën C4 - podrobné porovnání spolehlivosti a závad
| Typ vozu: | VW-Volkswagen Touran | Typ vozu: | Citroën C4 |
| závady / pořadí | závady / pořadí | ||
| Report 2020 | Průměr: 19.3% / 52 | Report 2020 | Průměr: 23.0% / 77 |
| 6 až 7 let | 16.7% / 83 | 6 až 7 let | 18.4% / 95 |
| 8 až 9 let | 18.8% / 45 | 8 až 9 let | 17.8% / 40 |
| 10 až 11 let | 22.4% / 28 | 10 až 11 let | 32.7% / 95 |
| Report 2019 | Průměr: 16.1% / 64 | Report 2019 | Průměr: 20.5% / 85 |
| 1 až 3 roky | 7.0% / 93 | 1 až 3 roky | 5.7% / 63 |
| 4 až 5 let | 13.1% / 103 | 4 až 5 let | 12.7% / 99 |
| 6 až 7 let | 16.3% / 67 | 6 až 7 let | 16.7% / 68 |
| 8 až 9 let | 18.6% / 28 | 8 až 9 let | 31.5% / 106 |
| 10 až 11 let | 25.7% / 29 | 10 až 11 let | 35.7% / 89 |
| Report 2018 | Průměr: 15.7% / 62 | Report 2018 | Průměr: 22.1% / 96 |
| 1 až 3 roky | 6.7% / 97 | 1 až 3 roky | 6.3% / 90 |
| 4 až 5 let | 11.6% / 89 | 4 až 5 let | 11.5% / 87 |
| 6 až 7 let | 14.4% / 48 | 6 až 7 let | 28.2% / 116 |
| 8 až 9 let | 16.9% / 16 | 8 až 9 let | 30.9% / 102 |
| 10 až 11 let | 28.9% / 59 | 10 až 11 let | 33.5% / 85 |
| Report 2017 | Průměr: 15.8% / 63 | Report 2017 | Průměr: 19.4% / 83 |
| 1 až 3 roky | 7.5% / 111 | 1 až 3 roky | 6.4% / 92 |
| 4 až 5 let | 10.0% / 70 | 4 až 5 let | 10.1% / 72 |
| 6 až 7 let | 12.4% / 33 | 6 až 7 let | 23.7% / 111 |
| 8 až 9 let | 18.2% / 36 | 8 až 9 let | 27.7% / 91 |
| 10 až 11 let | 30.7% / 64 | 10 až 11 let | 29.0% / 50 |
| Report 2016 | Průměr: 15.8% / 60 | Report 2016 | Průměr: 21.8% / 102 |
| 1 až 3 roky | 9.0% / 94 | 1 až 3 roky | 9.8% / 105 |
| 4 až 5 let | 12.2% / 60 | 4 až 5 let | 21.7% / 123 |
| 6 až 7 let | 15.4% / 25 | 6 až 7 let | 23.0% / 88 |
| 8 až 9 let | 26.8% / 62 | 8 až 9 let | 32.6% / 90 |
| Report 2015 | Průměr: 17.0% / 56 | Report 2015 | Průměr: 23.0% / 94 |
| 1 až 3 roky | 9.8% / 93 | 1 až 3 roky | 8.5% / 75 |
| 4 až 5 let | 11.0% / 28 | 4 až 5 let | 21.4% / 118 |
| 6 až 7 let | 17.3% / 38 | 6 až 7 let | 30.0% / 107 |
| 8 až 9 let | 29.8% / 64 | 8 až 9 let | 32.3% / 76 |
| Report 2014 | Průměr: 14.0% / 51 | Report 2014 | Průměr: 23.5% / 116 |
| 1 až 3 roky | 9.0% / 66 | 1 až 3 roky | 16.6% / 127 |
| 4 až 5 let | 11.5% / 24 | 4 až 5 let | 25.5% / 121 |
| 6 až 7 let | 21.6% / 63 | 6 až 7 let | 28.4% / 99 |
| Report 2013 | Průměr: 10.8% / 50 | Report 2013 | Průměr: 16.0% / 105 |
| 1 až 3 roky | 5.2% / 50 | 1 až 3 roky | 10.6% / 128 |
| 4 až 5 let | 8.8% / 37 | 4 až 5 let | 16.7% / 113 |
| 6 až 7 let | 18.3% / 63 | 6 až 7 let | 20.8% / 73 |
| Report 2012 | Průměr: 7.3% / 54 | Report 2012 | Průměr: 12.4% / 116 |
| 1 až 3 roky | 5.3% / 50 | 1 až 3 roky | 9.5% / 121 |
| 4 až 5 let | 9.4% / 57 | 4 až 5 let | 15.3% / 110 |
| Report 2011 | Průměr: 5.8% / 36 | Report 2011 | Průměr: 9.8% / 96 |
| 1 až 3 roky | 4.2% / 31 | 1 až 3 roky | 5.6% / 72 |
| 1 až 3 roky | 4.2% / 31 | 1 až 3 roky | 9.0% / 116 |
| 4 až 5 let | 9.0% / 47 | 4 až 5 let | 14.8% / 101 |
| Report 2010 | Report 2010 | ||
| 1 až 3 roky | 4.1% / 38 | 1 až 3 roky | 9.4% / 117 |
| Report 2009 | Report 2009 | ||
| 1 až 3 roky | 4.3% / 46 | 1 až 3 roky | 8.0% / 106 |
| Report 2008 | Report 2008 | ||
| 1 až 3 roky | 3.4% / 30 | 1 až 3 roky | |
| Report 2007 | Report 2007 | ||
| 1 až 3 roky | 3.0% / 4 | 1 až 3 roky |
Příbuzné stránky
- Energie - srovnání cen energií
- Srovnání cen plynu 2020
- Srovnání hypoték - porovnání úrokových sazeb a poplatků hypotéky
- Srovnání cen elektřiny 2020
- Nejlevnější tarify 2023 - srovnání tarifů operátorů
- Náhrada mzdy za karanténu nebo nemoc v roce 2020 - Kolik peněz dostanete za prvních 14 dnů?
- Citroën C4 nebo VW-Volkswagen Touran - Srovnání spolehlivosti
- Kia Sorento nebo VW-Volkswagen Touran - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Touran nebo Opel Zafira - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Touran nebo Ford S-Max - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Touran nebo BMW X6 - Srovnání spolehlivosti
Okénko finanční rady

Martin Thienel, Kalkulátor.cz
Neomezený tarif nemusí být drahý, může stát i méně než 500 Kč měsíčně

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Daňový bonus na děti 2027: jak příští rok nepřijít o více než 65 tisíc?

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Kdy mohou nesprávné zimní pneumatiky zkomplikovat pojistné plnění?

Petr Špirit, Bidli
Dluh Česka míří již ke čtyřem bilionům korun. Jak se tento trend projevuje?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
300 GB v cloudu za 59 Kč, nebo 2 TB za 99 Kč? Jak získat víc místa v telefonu a nepřijít o fotky

Ondřej Vacek, Ušetřeno.cz
First minute zájezdy trhají rekordy. Drahá ropa přiživuje obavy z drahých letenek

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?



