VW-Volkswagen Touran nebo Citroën Berlingo - Srovnání spolehlivosti
VW-Volkswagen Touran nebo Citroën Berlingo - Auta s podobnou spolehlivostí
Srovnání spolehlivosti 1 až 3 roky
| Srovnání VW-Volkswagen Touran s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 87 | VW-Volkswagen Touran | 6.20% | 64tis |
| 115 | Fiat Panda | 7.90% | 32tis |
| 116 | Dacia Sandero | 8.20% | 35tis |
| 116 | VW-Volkswagen Sharan | 8.20% | 63tis |
| 118 | Mazda 6 | 8.50% | 52tis |
| 119 | Citroën Berlingo | 8.80% | 51tis |
| 120 | Citroën C4 Cactus | 8.90% | 42tis |
| 121 | Ford Mondeo | 9.00% | 74tis |
| 122 | Renault Kangoo | 9.90% | 47tis |
| 122 | Ford S-Max | 9.90% | 69tis |
Srovnání spolehlivosti 4 až 5 let
| Srovnání VW-Volkswagen Touran s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 94 | VW-Volkswagen Touran | 10.50% | 91tis |
| 102 | Nissan X-Trail | 11.10% | 76tis |
| 103 | Seat Ibiza | 11.30% | 62tis |
| 103 | Suzuki Jimmy | 11.30% | 45tis |
| 103 | Citroën C4 Picasso | 11.30% | 84tis |
| 106 | Citroën Berlingo | 11.80% | 75tis |
| 106 | Ford S-Max | 11.80% | 107tis |
| 106 | VW-Volkswagen Caddy | 11.80% | 88tis |
| 109 | Fiat Panda | 11.90% | 49tis |
| 110 | Hyundai i10 | 12.00% | 46tis |
| Kompletní pořadí pro rok 2020 | |||
VW-Volkswagen Touran nebo Citroën Berlingo - podrobné porovnání spolehlivosti a závad
| Typ vozu: | VW-Volkswagen Touran | Typ vozu: | Citroën Berlingo |
| závady / pořadí | závady / pořadí | ||
| Report 2020 | Průměr: 14.9% / 67 | Report 2020 | Průměr: 18.3% / 98 |
| 1 až 3 roky | 6.2% / 87 | 1 až 3 roky | 8.8% / 119 |
| 4 až 5 let | 10.5% / 94 | 4 až 5 let | 11.8% / 106 |
| 6 až 7 let | 16.7% / 83 | 6 až 7 let | 18.9% / 100 |
| 8 až 9 let | 18.8% / 45 | 8 až 9 let | 24.8% / 93 |
| 10 až 11 let | 22.4% / 28 | 10 až 11 let | 27.2% / 70 |
| Report 2019 | Průměr: 16.1% / 64 | Report 2019 | Průměr: 20.9% / 97 |
| 1 až 3 roky | 7.0% / 93 | 1 až 3 roky | 8.3% / 111 |
| 4 až 5 let | 13.1% / 103 | 4 až 5 let | 13.6% / 106 |
| 6 až 7 let | 16.3% / 67 | 6 až 7 let | 22.0% / 105 |
| 8 až 9 let | 18.6% / 28 | 8 až 9 let | 25.4% / 78 |
| 10 až 11 let | 25.7% / 29 | 10 až 11 let | 35.3% / 87 |
| Report 2018 | Průměr: 15.7% / 62 | Report 2018 | Průměr: 20.3% / 97 |
| 1 až 3 roky | 6.7% / 97 | 1 až 3 roky | 7.2% / 108 |
| 4 až 5 let | 11.6% / 89 | 4 až 5 let | 14.5% / 111 |
| 6 až 7 let | 14.4% / 48 | 6 až 7 let | 19.2% / 90 |
| 8 až 9 let | 16.9% / 16 | 8 až 9 let | 28.2% / 97 |
| 10 až 11 let | 28.9% / 59 | 10 až 11 let | 32.3% / 78 |
| Report 2017 | Průměr: 15.8% / 63 | Report 2017 | Průměr: 19.5% / 90 |
| 1 až 3 roky | 7.5% / 111 | 1 až 3 roky | 6.7% / 97 |
| 4 až 5 let | 10.0% / 70 | 4 až 5 let | 13.5% / 106 |
| 6 až 7 let | 12.4% / 33 | 6 až 7 let | 16.8% / 80 |
| 8 až 9 let | 18.2% / 36 | 8 až 9 let | 28.0% / 92 |
| 10 až 11 let | 30.7% / 64 | 10 až 11 let | 32.4% / 73 |
| Report 2016 | Průměr: 20.2% / 63 | Report 2016 | Průměr: 24.4% / 96 |
| 1 až 3 roky | 9.0% / 94 | 1 až 3 roky | 12.0% / 119 |
| 4 až 5 let | 12.2% / 60 | 4 až 5 let | 17.1% / 108 |
| 6 až 7 let | 15.4% / 25 | 6 až 7 let | 28.5% / 111 |
| 8 až 9 let | 26.8% / 62 | 8 až 9 let | 30.0% / 81 |
| 10 až 11 let | 37.5% / 75 | 10 až 11 let | 34.5% / 62 |
| Report 2015 | Průměr: 21.3% / 58 | Report 2015 | Průměr: 25.2% / 90 |
| 1 až 3 roky | 9.8% / 93 | 1 až 3 roky | 14.3% / 126 |
| 4 až 5 let | 11.0% / 28 | 4 až 5 let | 16.6% / 96 |
| 6 až 7 let | 17.3% / 38 | 6 až 7 let | 28.4% / 101 |
| 8 až 9 let | 29.8% / 64 | 8 až 9 let | 31.1% / 69 |
| 10 až 11 let | 38.7% / 66 | 10 až 11 let | 35.6% / 56 |
| Report 2014 | Průměr: 22.3% / 56 | Report 2014 | Průměr: 27.4% / 93 |
| 1 až 3 roky | 9.0% / 66 | 1 až 3 roky | 13.7% / 116 |
| 4 až 5 let | 11.5% / 24 | 4 až 5 let | 24.2% / 117 |
| 6 až 7 let | 21.6% / 63 | 6 až 7 let | 27.9% / 97 |
| 8 až 9 let | 32.9% / 72 | 8 až 9 let | 32.9% / 72 |
| 10 až 11 let | 36.5% / 54 | 10 až 11 let | 38.2% / 62 |
| Report 2013 | Průměr: 14.6% / 53 | Report 2013 | Průměr: 17.7% / 92 |
| 1 až 3 roky | 5.2% / 50 | 1 až 3 roky | 9.0% / 119 |
| 4 až 5 let | 8.8% / 37 | 4 až 5 let | 15.2% / 106 |
| 6 až 7 let | 18.3% / 63 | 6 až 7 let | 20.4% / 79 |
| 8 až 9 let | 26.0% / 60 | 8 až 9 let | 26.2% / 63 |
| Report 2012 | Průměr: 15.2% / 62 | Report 2012 | Průměr: 16.9% / 88 |
| 1 až 3 roky | 5.3% / 50 | 1 až 3 roky | 8.7% / 113 |
| 4 až 5 let | 9.4% / 57 | 4 až 5 let | 14.9% / 108 |
| 6 až 7 let | 19.8% / 74 | 6 až 7 let | 21.1% / 78 |
| 8 až 9 let | 26.4% / 67 | 8 až 9 let | 22.9% / 51 |
| Report 2011 | Průměr: 11.2% / 50 | Report 2011 | Průměr: 13.6% / 90 |
| 1 až 3 roky | 4.2% / 31 | 1 až 3 roky | 8.2% / 108 |
| 4 až 5 let | 9.0% / 47 | 4 až 5 let | 13.3% / 91 |
| 6 až 7 let | 20.3% / 73 | 6 až 7 let | 19.3% / 70 |
| Report 2010 | Průměr: 8.8% / 42 | Report 2010 | Průměr: 10.9% / 79 |
| 1 až 3 roky | 4.1% / 38 | 1 až 3 roky | 8.0% / 110 |
| 4 až 5 let | 9.3% / 54 | 4 až 5 let | 11.4% / 85 |
| 6 až 7 let | 13.1% / 35 | 6 až 7 let | 13.4% / 41 |
| Report 2009 | Průměr: 5.9% / 40 | Report 2009 | Průměr: 8.2% / 82 |
| 1 až 3 roky | 4.3% / 46 | 1 až 3 roky | 6.2% / 91 |
| 4 až 5 let | 7.4% / 34 | 4 až 5 let | 10.3% / 72 |
| Report 2008 | Report 2008 | ||
| 1 až 3 roky | 3.4% / 30 | 1 až 3 roky | 4.8% / 61 |
| Report 2007 | Report 2007 | ||
| 1 až 3 roky | 3.0% / 4 | 1 až 3 roky | 4.8% / 31 |
| Report 2006 | Report 2006 | ||
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 5.7% / 40 | |
| Report 2005 | Report 2005 | Průměr: 9.3% / 60 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 6.2% / 52 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 12.5% / 67 | |
| Report 2004 | Report 2004 | Průměr: 9.4% / 72 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 5.6% / 65 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 13.3% / 78 |
Příbuzné stránky
- Náhrada mzdy za karanténu nebo nemoc v roce 2020 - Kolik peněz dostanete za prvních 14 dnů?
- VW-Volkswagen Passat CC nebo VW-Volkswagen Touran - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Touran nebo VW-Volkswagen Sharan - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Touran nebo VW-Volkswagen Tiguan - Srovnání spolehlivosti
- Citroën Berlingo nebo VW-Volkswagen Touran - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Golf Sportsvan nebo VW-Volkswagen Touran - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Touran nebo VW-Volkswagen Passat CC - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Touran nebo VW-Volkswagen Golf - Srovnání spolehlivosti
- VW-Volkswagen Passat nebo VW-Volkswagen Touran - Srovnání spolehlivosti
Okénko finanční rady

Martin Thienel, Kalkulátor.cz
Neomezený tarif nemusí být drahý, může stát i méně než 500 Kč měsíčně

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Daňový bonus na děti 2027: jak příští rok nepřijít o více než 65 tisíc?

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Kdy mohou nesprávné zimní pneumatiky zkomplikovat pojistné plnění?

Petr Špirit, Bidli
Dluh Česka míří již ke čtyřem bilionům korun. Jak se tento trend projevuje?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
300 GB v cloudu za 59 Kč, nebo 2 TB za 99 Kč? Jak získat víc místa v telefonu a nepřijít o fotky

Ondřej Vacek, Ušetřeno.cz
First minute zájezdy trhají rekordy. Drahá ropa přiživuje obavy z drahých letenek

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?



