RTX Corp (RTX) 2024 v USD - cena RTX Corp v roce 2024, minima, maxima, průměr. Měna USD
Akcie RTX Corp (RTX) v roce 2024 - graf, minima, maxima, průměr v USD. Finanční výsledky RTX Corp ve fiskálním roce 2024. Tržby, výnos, dividendy.Kurzy RTX Corp v roce 2024 v USD
| Kurz | Den | |
| Maximum | 127.21 | 23.10.2024 |
| Minimum | 85.020 | 22.1.2024 |
| Průměr | 107.34 | |
| Začátek | 85.220 | 2.1.2024 |
| Konec | 115.72 | 31.12.2024 |
Graf ceny RTX Corp v roce 2024 v USD
Kurzy RTX Corp v roce 2024 – čtvrtletí
| Rok čtvrtletí | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2024 4Q | 124.39 | 115.72 | 114.45 | 127.21 | 120.80 |
| 2024 3Q | 99.550 | 121.16 | 99.550 | 123.34 | 114.04 |
| 2024 2Q | 97.760 | 100.39 | 97.550 | 108.44 | 103.40 |
| 2024 1Q | 85.220 | 97.530 | 85.020 | 97.530 | 90.266 |
Kurzy RTX Corp v roce 2024 – měsíce
| Rok měsíc | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2024 prosinec | 118.68 | 115.72 | 114.45 | 119.23 | 117.02 |
| 2024 listopad | 118.75 | 121.83 | 118.00 | 124.56 | 120.51 |
| 2024 říjen | 124.39 | 120.99 | 120.99 | 127.21 | 124.52 |
| 2024 září | 120.99 | 121.16 | 118.04 | 121.16 | 119.80 |
| 2024 srpen | 116.74 | 123.34 | 114.15 | 123.34 | 117.74 |
| 2024 červenec | 99.550 | 117.49 | 99.550 | 117.49 | 105.12 |
| 2024 červen | 107.37 | 100.39 | 100.39 | 108.44 | 105.04 |
| 2024 květen | 101.22 | 107.81 | 101.22 | 107.81 | 104.68 |
| 2024 duben | 97.760 | 101.52 | 97.550 | 102.44 | 100.70 |
| 2024 březen | 89.800 | 97.530 | 89.800 | 97.530 | 92.885 |
| 2024 únor | 92.170 | 89.670 | 89.530 | 92.280 | 90.941 |
| 2024 leden | 85.220 | 91.120 | 85.020 | 91.120 | 87.130 |
Dividendy od 2.1.2024 do 31.12.2024
| 15.11.2024 | - 0.63 USD |
| 16.8.2024 | - 0.63 USD |
| 16.5.2024 | - 0.63 USD |
| 22.2.2024 | - 0.59 USD |
Ekonomické výsledky akcie RTX Corp RTX v roce 2024
Uvedená čtvrtletí i roky označují období fiskálního roku dané společnosti, který je často oproti kalendářnímu roku posunutý.
Poslední uzavřené fiskální čtvrtletí společnosti RTX Corp: Q2 2026, ukončené dne 30. 6. 2026.
Poslední uzavřený fiskální rok společnosti RTX Corp: 2025, ukončený dne 31. 12. 2025.
Ocenění akcie
| Ukazatel | Y2024 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hodnota firmy | 193,3 mld. | 193,3 mld. | 200,1 mld. | 172,8 mld. | 170 mld. |
| Hodnota firmy / EBITDA | 17.73 | 17.73 | 19.08 | 24.53 | 21.30 |
| Hodnota firmy / tržby | 2.39 | 2.39 | 2.53 | 2.39 | 2.39 |
Akcie a návratnost
| Ukazatel | Y2024 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Zpětný odkup kmenových akcií | -444 mil. | -50 mil. | -294 mil. | -44 mil. | -56 mil. |
| Vyplacené dividendy | -3,2 mld. | -802 mil. | -823 mil. | -823 mil. | -769 mil. |
| Výplatní poměr z volného cash flow | 49.13 % | 57.41 % | 34.38 % | 31.92 % | 429.61 % |
Výsledovka a profitabilita
| Ukazatel | Y2024 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 80,7 mld. | 21,6 mld. | 20,1 mld. | 19,7 mld. | 19,3 mld. |
| Meziroční růst tržeb | 17.15 % | 8.51 % | 49.21 % | 7.68 % | 12.15 % |
| Hrubý zisk | 15,4 mld. | 4,2 mld. | 4 mld. | 3,6 mld. | 3,6 mld. |
| Hrubá marže | 19.09 % | 19.59 % | 20.08 % | 18.15 % | 18.45 % |
| Provozní zisk | 6,5 mld. | 2,1 mld. | 2 mld. | 529 mil. | 1,9 mld. |
| Provozní marže | 8.10 % | 9.76 % | 10.10 % | 2.68 % | 9.69 % |
| Čistý zisk | 4,8 mld. | 1,5 mld. | 1,5 mld. | 111 mil. | 1,7 mld. |
| Čistá marže | 5.91 % | 6.85 % | 7.33 % | 0.56 % | 8.85 % |
| ROIC (návratnost investovaného kapitálu) | 5.02 | – | – | – | – |
| EBITDA | 10,9 mld. | 3,2 mld. | 3,1 mld. | 1,6 mld. | 2,9 mld. |
| Náklady na tržby | 65,3 mld. | 17,4 mld. | 16,1 mld. | 16,1 mld. | 15,7 mld. |
| EBITDA marže | 13.50 % | 13.50 % | 13.27 % | 9.73 % | 11.24 % |
| Provozní náklady | 8,9 mld. | 2,1 mld. | 2 mld. | 3,1 mld. | 1,7 mld. |
| Výzkum a vývoj | 2,9 mld. | 808 mil. | 751 mil. | 706 mil. | 669 mil. |
| Prodejní a správní náklady | 5,8 mld. | 1,6 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. | 1,4 mld. |
| Ostatní neprovozní výnosy a náklady | -1,5 mld. | -385 mil. | -381 mil. | -368 mil. | -390 mil. |
| Zisk před zdaněním | 6,2 mld. | 2 mld. | 1,9 mld. | 428 mil. | 1,9 mld. |
| Daň z příjmů | 1,2 mld. | 449 mil. | 371 mil. | 253 mil. | 108 mil. |
| Efektivní daňová sazba | 19.07 % | 22.35 % | 19.46 % | 59.11 % | 5.83 % |
| Čistý zisk pro kmenové akcionáře | 4,8 mld. | 1,5 mld. | 1,5 mld. | 111 mil. | 1,7 mld. |
| EBIT | 6,5 mld. | 2,1 mld. | 2 mld. | 529 mil. | 1,9 mld. |
Finanční zdraví a rozvaha
| Ukazatel | Y2024 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Čistá hotovost (dluh) | 35,7 mld. | 35,7 mld. | 35,5 mld. | 36,1 mld. | 37,2 mld. |
| Hotovost a krátkodobé investice | 5,6 mld. | 5,6 mld. | 6,7 mld. | 6 mld. | 5,6 mld. |
| Celkový dluh | – | 42,9 mld. | 43,7 mld. | 43,6 mld. | 44,3 mld. |
| Aktiva / závazky | 0.99 | 0.99 | 0.99 | 0.99 | 1.07 |
| Dluh k celkovému kapitálu | – | 40.91 % | 41.04 % | 41.79 % | 41.60 % |
| Hotovost a peněžní ekvivalenty | 5,6 mld. | 5,6 mld. | 6,7 mld. | 6 mld. | 5,6 mld. |
| Dlouhodobé investice | 2,2 mld. | 2,2 mld. | 2,3 mld. | 2,3 mld. | 2,4 mld. |
| Hotovost a investice | 7,8 mld. | 7,8 mld. | 9 mld. | 8,3 mld. | 8 mld. |
| Pohledávky | 11 mld. | 11 mld. | 10,1 mld. | 10,3 mld. | 10,3 mld. |
| Zásoby | 12,8 mld. | 12,8 mld. | 13,5 mld. | 13 mld. | 12,4 mld. |
| Oběžná aktiva celkem | 51,1 mld. | 51,1 mld. | 51,8 mld. | 49,2 mld. | 48 mld. |
| Aktiva celkem | 162,9 mld. | 162,9 mld. | 164,8 mld. | 161,2 mld. | 160,2 mld. |
| Závazky dodavatelům | 12,9 mld. | 12,9 mld. | 11,8 mld. | 10,9 mld. | 10,5 mld. |
| Krátkodobé závazky | 51,5 mld. | 51,5 mld. | 52,2 mld. | 49,6 mld. | 45 mld. |
| Krátkodobý dluh včetně splátek | 2,5 mld. | 2,5 mld. | 3,3 mld. | 1,8 mld. | 510 mil. |
| Dlouhodobé závazky | 40,4 mld. | 40,4 mld. | 40,4 mld. | 41,7 mld. | 43,7 mld. |
| Závazky celkem | 100,9 mld. | 100,9 mld. | 102 mld. | 100,5 mld. | 98 mld. |
| Vlastní kapitál | 62 mld. | 62 mld. | 62,9 mld. | 60,7 mld. | 62,1 mld. |
Cash flow
| Ukazatel | Y2024 | Q4 2024 | Q3 2024 | Q2 2024 | Q1 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Volné cash flow | 6,5 mld. | 1,4 mld. | 2,4 mld. | 2,6 mld. | 179 mil. |
| Provozní cash flow | 7,2 mld. | 1,6 mld. | 2,5 mld. | 2,7 mld. | 342 mil. |
| Kapitálové výdaje | -611 mil. | -164 mil. | -129 mil. | -155 mil. | -163 mil. |
| Provozní cash flow / čistý zisk | 1.50 % | 1.05 % | 1.71 % | 24.62 % | 0.20 % |
Zprávy rtx corp v roce 2024
Příbuzné stránky
- NVIDIA CORP (NVDA) - aktuální graf akcie NVIDIA CORP (NVDA) v bodech
- NOKIA CORP. - Akcie NOKIA CORP. aktuálně, kurzy Burza - akcie online
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Kalkulačka DPH - výpočet DPH pro rok 2019 i pro roky 1993-2018
- Životní minimum 2020 - zvýšení a online kalkulačka. Jaké je životní minimum vaší rodiny?
- Zlato - historický vývoj ceny Zlato po letech, minima, maxima, průměr. 1 oz - měna USD
- Nezaměstnanost v ČR, vývoj, rok 2020, Míra nezaměstnanosti v %
- Příspěvek na bydlení v roce 2021 - Kalkulačka
- Kalkulačka přídavků na děti pro rok 2020 - Máte po zvýšení životního minima nárok na přídavky na děti? Kolik dostanete?
- Minimální mzda v roce 2021, 2020 i v minulosti, vliv na zaručenou mzdu
- Předčíslí bankovních účtů finančních úřadů pro placení daní v roce 2020
- Bankovní účty pro placení daní v roce 2020
| Hlavní americké akcie | ||
| Alphabet Inc - GOOGL | 282.57 $ | |
| Amazon.com Inc. - AMZN | 260.21 $ | |
| Apple Inc - AAPL | 344.17 $ | |
| Coca-Cola Co - KO | 95.73 $ | |
| McDonald`s Corp - MCD | 278.04 $ | |
| Meta Platforms Inc - META | 605.08 $ | |
| Microsoft Corporation - MSFT | 535.93 $ | |
| Nike, Inc. - NKE | 39.56 $ | |
| NVIDIA Corp - NVDA | 181.60 $ | |
| PayPal Holdings Inc - PYPL | 58.96 $ | |
| Tesla Inc - TSLA | 343.69 $ | |
| Online 15:45 až 22:15, zpožděno 15 minut. | ||
Okénko BIG EXPERT

Patrik Kudláček, Finex
Český výrobce dronů zdvojnásobil zisk. Teď jedná o zakázkách za téměř 5 miliard korun

David Matulay, InvestingFox
SpaceX: Nárůst tržeb o 161 % a jednání o možném spojení s Teslou

Anna Šuhajdová, Capital MarketsTrading s.r.o.

David Varga, Fintokei
Prop trading se přesouvá na TradingView. Co to znamená pro české obchodníky

