Realitní trh by se měl postupně kultivovat na úroveň, která je obvyklá ve vyspělých zemích. Malé firmy a živnostníci přitom dlouhodobě žádají podobný přístup i v dalších oblastech, kde je dlouhodobě špatné poměry ohrožují.
Nový realitní zákon, který začal v Česku platit začátkem března, má přinést v oboru řadu pozitivních změn. Ministerstvo pro místní rozvoj si od něj slibuje, že lépe ochrání klienty realitních kanceláří, posune úroveň českých realitních služeb na úroveň západních států Evropské unie a pomůže eliminovat podvodníky v tomto odvětví.
Celý článek naleznete zde:
https://www.businessinfo.cz/clanky/zacalo-platit-povinne-pojisteni-pro-realitni-maklere-zavedte-je-pro-ucetni-a-dotacni-firmy-zadaji-podnikatele/
| Zařazeno | čt 23.07.2020 09:07:00 |
|---|---|
| Zdroj | AMSP |
| Originál | amsp.cz/businessinfo-cz-amsp-cr-zacalo-platit-povinne-pojisteni-pro-realitni-maklere-zavedte-je-pro-... |
| Kategorie | AMSP v Médiích |
RSS - všechny zprávy
Vložit zprávy na www stránky






