Firma Josef Rychtář - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Firma Josef Rychtář - Diskuze k tématu Firma Josef Rychtář


Výpis příspěvků diskuze Firma Josef Rychtář, 1 až 20 (106)
 
přečíst (11) 24.09.14 21:30  blbrychta  (172246)

Vdovec po Bartošové je za vodou. Nakupuje za pět prstů na skládkách.

Vdovec po Bartošové je za vodou. Nakupuje za pět prstů na skládkách. Sousedé ale nemohou větrat

Možná i proto, že ví, že už mu brzy hrozí ztráta koncese k bezpečnostní firmě (tu nemůže vlastnit nikdo, kdo je odsouzený za úmyslný trestný čin), se Josef Rychtář (56) dal na nové podnikání. Podle informací z Říčan, v nichž patří k nejkontroverznějším obyvatelům, objíždí skládky a sbírá drahé kovy. Sousedé jsou z toho často na mrtvici.

„Stačí se podívat k němu na dvůr nebo do garáže. Ten člověk tam má plno haraburdí ze smeťáku, které se dá zpeněžit. Třeba kabely. A ty hodně často pálí, aby z nich dostal měď. I teď jich tu má snad pár set kilo. Hloupé je to, že vlastně pálí žáru víceméně odolnou gumu, takže to trvá dlouho, je z toho strašný smrad a hustý štiplavý kouř. Nedá se tu venku sušit prádlo nebo větrat. Ale na přívěsu si sem vozí i bojlery, hliníkové chladiče z ledniček, baterie a spoustu dalších věcí,“ dozvěděli jsme se od pozorných sousedů říčanského podnikatele.

Ten prý rozhodně není žádný troškař a i tenhle byznys, který by možná on sám nazval skládkovou činností, rozjíždí už řadu let ve velkém. Měsíčně si prý může přijít i na několik desítek tisíc korun.

Na smeťáku je údajně jako doma. Představa, že běhá po skládce a hledí, co by se dalo „otočit“, může být legrační, ale nejde mu to mít za zlé. Aspoň některá z jeho nápadnic, ať už by to byla Vlaďka Šuleková, bývalá kurtizána Jana Podlešáková nebo údajná milenka Bára, může vidět, že je to chlap, který se umí uživit…

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 11.09.14 15:13  kurvnik  (171913)

Rychtář nahání ŠLAPKY.

A teď ho bude nahánět právník Jiřího Pomeje za pomluvu !!

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:

přečíst (11) 02.09.14 22:04  jozin  (171698)

Rychtářové zahrabte se pod zem !!!!

Co by měli vykonávat Rychtářové v rámci trestu veřejně prospěšných prací ?

jít makat do dolů 25% (3)
zahrabat se pod zem 58.3% (7)
jít pracovat do veřejného domu !8.3% (1)
sloužit Zdeňkovi Macurovi !8.3% (1)
Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (11) 02.09.14 21:54  jozin  (171698)

Jan Rychtář opět lhal za tučnou sumu !

Už mu zřejmě bylo málo,že občas plkal svoje lži pro extra.cz a tak se znova nacpal i do Blesku a Aha..Rychtářův syn je velice nepovedený člověk. Nejen vzhledově,ale hlavně povahově..ani jeho inteligence nebude nejvyšší..nyní usoudil,že už dlouho nebyl v mediích a tak se rozhodl zase povyprávět nějakou tu pohádku,jak to podle něj bylo !
Váš otec se přestěhoval zpět do Říčan, jaká je tam situace? "Ano, přestěhoval si věci, poklidil si a zdá se mi, že atmosféra je velmi klidná."
Potkává se s vaší matkou? Jaké mezi nimi panují vztahy?
"Navzájem se snaží se nepotkávat. A pokud se potkají, tak si sebe nevšímají. Co zaznělo od bratra, že má o mámu strach, rozhodně není namístě. Otec si mámy nevšímá." Nevšímá,jen se jí občas snaží násilím dostat do pokoje !
Co ten jejich vztah tak zásadně pokazilo?
"To byl tátův odchod do Uhříněvsi. Já sám jsem to prožíval klidně, ale matce to asi hodně ublížilo."
Otec je velký prchlivec. Dokonce napsal vašemu bratrovi, ať chcípne jako prašivý pes! Myslel to vážně?
"Zcela určitě ne. Bohužel je horká hlava. My se o tom ale nebavíme, je lepší se mezi ně nemíchat. Na tátovi je hrozné to, že si nedá poradit. Většinou mu ale stačí dvě tři hodiny a vychladne. Jsme si v tom celkem podobní." Hlavně ste si podobní nízkou inteligenci a agresivitou !
Pojďme k té dubnové tragédii: Jak jste to prožíval?
"Bylo to hrozné. Na jedné straně jsem se měl radovat z narození syna a na druhé jsem plakal s otcem. Táta na tom byl hodně špatně. O to hezké se synem jsem přišel, o jeho první dny na tomto světě. I partnerce Evě jsem chyběl." O chudinka,musíme jí politovat !
Jak překvapivá pro vás Ivetina sebevražda byla?
"To, co se stalo, bylo pro mě opravdu velké překvapení. Viděl jsem ji jen tři dny před tím a zdála se v pohodě. Dokonce měli s tátou za pár dní letět na dovolenou. Dodnes jsem nepochopil, co se stalo. Musel to být zkrat. Vždyť byla za prckem v porodnici, těšila se na roli babičky..." opět trapná snaha upozornit na sebe,Iveta žádná babička jeho dítěte nebyla !!
Trávil jste s ní dost času. Žádné náznaky, že by nechtěla žít?
"Absolutně ne! Nedalo se vůbec odhadnoutže něco takového chystá. Iveta na sebe byla vždy opatrná, měla se ráda. Že spáchá sebevraždu, a ještě takovým způsobem, by mě ani ve snu nenapadlo!" Jak by ho to taky mohlo napadnout - člověka tak hloupého a naprosto bezcitného !!
Skoro všichni pak vašemu otci vyčítali, že nezasáhl a neodvezl ji k odborníkům...
"Myslím, že zachránit ji určitě nemohl. Jak jinak..Kdykoli přišla řeč na to, že musí k doktorovi, vždy od ní zaznělo rezolutní NE. Přišlo ujišťování, že to zvládne sama. Iveta si postavila v tomto směru hlavu a nikdo s ní nehnul. Ani táta. Šlo ji vzít a odvézt, okamžitě by ale podepsala reverz. Bylo to bezvýchodné. Bylo s ní náročné cokoli kolem nemocnic - všechno odkládala, nikam nechtěla, ani na operaci..."
Co Artur, váš nevlastní bratr? Jaký jste spolu měli vztah?
"Artur jezdil k Ivetě na víkendy. Pomáhal jsem mu, když potřeboval pomoct s něčím na počítači nebo něco ohledně počítačových her a tak... Mám pocit, že jsme měli hezký vztah." Opět lež..
Už nemáte?
"Přestal komunikovat. Jediné, kdy jsem mu psal, bylo ohledně pohřbu. Nechtěl jsem ho otravovat, protože mu umřela máma a je to pro něj asi hodně bolestivé. Je to pro něj určitě stále hodně čerstvé."
Teď se kvůli němu musel otec vystěhovat...
"Táta ale chtěl od začátku nechat dům Arturovi, a to taky udělal."
Co bude s domem dál?
"To vůbec není moje věc, ale vím, že táta ponese hodně těžce, jestli se jednou Artur toho domu zbaví. Ivetino přání bylo, aby byl dům jeho, aby tam žil a byl šťastný. Neustále o tom mluvila." Přání je jedna věc právo rozhodnout se sám je věc druhá !
Jaká byla největší chyba, kterou váš otec po Ivetině smrti udělal?
"Neměl mluvit. On se snažil ve svém smutku to nějak objasnit, a nakonec se to všechno otočilo proti němu. To nebylo rozumné." Ten toho neměl..a nic se proti němu neotočilo..
Tak mluvit přestal a začal pít a vyvádět. To myslíte, že je lepší?
"Největší zlom přišel v momentě, kdy někdo zveřejnil jeho telefonní číslo na internetu a stovky lidí mu začaly psát, že je vrah. V ten moment jsem se o něj hodně bál. Myslím, že právě to ho zlomilo. Tehdy začal pít. V ten moment se u něj začala střídat celá rodina, která ho hlídala, aby si něco neudělal." To by bylo škody kdyby jo..směšné..ten si nikdy nic ne ...
Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 15.09.14 04:09  Jaroslav Kvasnička  margaelzavinacseznam.cz  (161251)

Jan Rychtář opět lhal za tučnou sumu !

BACHA NA SOUDRUHY ZABÍJÁKY POLICII ČESKÉ REPUBLIKY!!!!!!!!!!!!!!!

Jarek Kvasnička
13 září v 10:34 · Upraveno ·

TOTO JE ZRŮDA A NE SYN.,,NEZAPŘEŠ OTCE SVÉHO NI MATKU SVOU."JOSEF RYCHTÁŘ MLADŠÍ NEJPRVE ZAPŘEL MATKU A NYNÍ I OTCE.NIC SI NIKDY NEOVĚŘIL A BA NAOPAK JE SVÝM ZVÍŘECÍM MOZKEM ODSOUDIL.ZNOVU VEŘEJNĚ OPAKUJI,ŽE PANÍ IVETU BARTOŠOVOU RYCHTÁŘOVOU BRUTÁLNĚ ZAVRAŽDIL DRAŽEBNÍ LICITÁTOR S POLICIÍ ČESKÉ REPUBLIKY PO TÉ CO VYLÁKALI PANA JOSEFA RYCHTÁŘE MANŽELA IVETY B. R. NA NASCHVÁLNOSTNÍ NESMYSLNÝ POLICEJNÍ VÝSLECH ( KVŮLI AGRESOROVI MACUROVI ),ABY BUĎTO VYMOHLI JEJÍ PODPIS S PRODEJEM NEMOVITOSTI JEJÍ V UHŘÍNĚVSI A V OPAČNÉM PŘÍPADĚ JI ZABILI A SVEDLI TO NA NEVINÉHO JEJÍHO SUPERMANŽELA JOSEFA RYCHTÁŘE,KTERÉHO JE MI LÍTO A JÁ OSOBNĚ BÝT NA JEHO MÍSTĚ BYCH PO VZORU GANNIKUSE,CRIXUSE,IOLÁUSE ČI SPARTAKA VZAL MEČ A VŠECHNY JÍZLIVCE A ZÁKEŘNÉ OSOBY V TÉTO ROŠÁDĚ PŘIPRAVIL O JEJICH SPROSTÉ PROSPĚCHÁŘSKÉ DRZÉ HLAVY S KŘIVÁCKÝMI JAZYKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRO Michaela Rychtářová
Syn Rychtáře vyřkl ostrý ortel: Za smrt Ivety Bartošové zasloužíš zemřít. Její hrob zničíme a...
Kolem Josefa Rychtáře (56) vždycky musí být rušno! Citlivý, vzdělaný a slušný říčanský člověk, který skoro nikdy neseděl ve vězení a jen asi za každým druhým...
super.cz|Autor: Seznam.cz

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 02.09.14 21:57  jozin  (171698)

Jan Rychtář opět lhal za tučnou sumu !

re : ....ten si nikdy nic neudělá,slaboch !

Pro mnohé je nepochopitelné, že si tak krátce po smrti manželky bere domů dámské návštěvy...
"Je to spíš o tom, že se potřebuje vypovídat, a proto zve dál i různé existence. Ale jsou tam i fanoušci a fanynky."
Na scéně se objevila tajemná dáma Bára. Přál byste mu ji?
"Je to jeho věc a jeho život, ale myslím, že je ještě brzo, aby si našel novou ženu.Brzo není pro Rychtáře nikdy,sám podváděl Darinu..a nejen s Ivetou..Co se týče Báry, tak ještě není namístě tuto ženu označovat jako jeho přítelkyni. Tak spí s ní nebo ne,to nevíš ? Vždy jsi přece u všeho byl..A jak to bude dál? To je těžké teď říct..."
Tak snad už se dál bulvár obejde bez zbytečné existence Jana Rychtáře a nebude mít potřebu ho fotit ani s ním dělat rozhovor..až se to stane,možná ze zoufalství vytáhne Honzíček ty kompromitující videa,která má stále na Ivetu a prodá je bulváru..žít s tím,že spolu s otcem pomohl Ivetě do hrobu ovšem nebude jednoduché - přestože stejně jako jeho otec nemá žádné svědomí !! I kdyby nalhal cokoliv,s tímto smutným faktem bude žít až do své smrti,stejně jako jeho otec..a velmi pravděpodobně budou jako viníci Ivetiny smrti známí ještě mnoho let
poté..
Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (17) 01.09.14 00:24  utfuju  (171638)

Josef Rychtář není normální !

To je vcelku známá věc,ovšem z nově odvysílaných záběrů se musí 90 procentům lidí udělat špatně ! Já se ptám jak je to vůbec možné,že můžou existovat takový lidé ? Tak bezcitní,chladnokrevní,hloupí a totálně mimo ? Lituju matku Rychtáře,že má tohle za syna ! Ani se to nedá slovy popsat co on je zač !

Dosavadní doporučení: přečíst (17)
Vaše doporučení:

přečíst (11) 28.08.14 16:06  podvod  (171566)

Špína Rychtář zase lhal !

Zdroj, který už krátce po smrti zpěvačky tvrdil, že Bartošová šla na koleje pod vlivem léků, si ale stojí za svým a i redakce deníku, který uveřejnil informace z údajné pitvy, stále opakuje totéž: Rychtář údajně nemluví pravdu a manipuluje s informacemi!

„Ví moc dobře, že policie jeho tvrzení nemůže vyvracet, protože nedošlo k trestnému činu. Takže teď může tvrdit cokoliv a strážci zákona musí mlčet,“ dozvěděli jsme se názor od člověka blízkého již uzavřenému vyšetřování.

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (10) 26.08.14 22:54  orgieee  (171508)

Orgie Josefa Rychtáře !

MÁ TO ALE JEDNO KOUZLO,K PEPOVI SE VŠECHNO SKLOUZLO....HLAVNĚ HADRY BOTIČKY PROBOUZEJÍ FETÍČKY...MACUROVA NEBOŽKA PRO BOBŠE JEN ROHOŽKA...OBLÉKNE SE JAKO DIVA,UŽ SE NA NÍ PEPÍK DÍVÁ...VZPOMÍNKY TO STIMULUJE A UŽ Z TOHO MASTURBUJE...AŽ SE PĚKNĚ ROZJEDU JAKO DIVU OJEDU...BYZNYS SPOLU JEDEME A PAK SE I SJEDEME...JAK SI DÁME DO KRÁKORU,JSEM HNED DOLE I NAHORU...IVETKU MU ZAHRAJU S JEHO SPODKEM POHRAJU...O PRACHÁCH TEN BYZNYS NENÍ JEN PRO OBA POTĚŠENÍ...STANÍK JENOM STEPUJE A HNED VŠECHNO FILMUJE...HRA JE TO MOC DIVOKÁ,STŘÍKÁ MĚ AŽ DO OKA...NEŽ TY HADRY ODRBEME PĚKNĚ VŠICHNI ZESTÁRNEME...FETIŠOVÁ DVOJNICE JE NA PROSPĚCH DOJNICE...BUDEM ŘÁDIT STÁLE ZNOVA,AŤ SE NA TO DÍVÁ NOVÁ...JEN SI PEPKU UŽÍVEJ A NERVY MĚ NEUŽÍREJ...BARTOŠKA ŘVE ŘÍČANAMA MACUROVA TIŠE Z RÁNA...S PLNOU PUSOU NEJDE VÍCE,DAL BY MĚ HNED DO PALICE...KDYŽ MU DRŽÍM TAK JE KLID,JINAK NA MĚ HNED BY VLÍT...DOSTALA BYCH JEDNU PĚSTÍ A CHRÁPALA NA NÁMĚSTÍ!!!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (10)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 06.08.14 18:10  jozinka  (170977)

Rychtář předstírá že spí aby ho lidi litovali ?

Rychtář dnes zveřejnil další ze serie bizardních fotek..na fotce leží na gauči a zřejmě předstírá,že spí..leží na zádech,ruku na prsou a druhou položenou pod hlavou..do toho mu jeho "kamarád" položil na hlavu telefon,a tvrdí že ho tím zkoušel probudit..spíš to vypadá,že se opilý Rychtář rozhodl k dalšímu bezpracnému výdělku..na fotce je navíc nezakrytý a odhalený do půl těla,což vypadá dost hrozně..k tomu všemu "spí" ve stejných kalhotách,které nosí i přes den..k politování skutečně je..klesá níž a níž..nezbývá než doufat,že půjde do vězení dřív,než poskytne bulváru třeba svoje zcela odhalené fotky..

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
přečíst (12) 06.08.14 18:15  jozinka  (170977)

Rychtář předstírá že spí aby ho lidi litovali ?!

K fotce dodal jeho poskok ( a prý i dokonce jeho milenec ) že si musel vzít Rychtář léky na spaní..přitom Rychtářovým lékem na vše je jen a jen chlast !

Dosavadní doporučení: přečíst (12)
Vaše doporučení:

přečíst (9) 05.08.14 19:50  Joska  (170945)

Josef Rychtář se zabarikádoval v domě..

..odmítá vyjít ven ! Na místo právě přijela policie a štáby bulvárních magazínů :-) ! Rychtář vyhrožuje,že se odpálí bombou !

Dosavadní doporučení: přečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (13) 05.08.14 00:26  diopsis  (170923)

Takhle Rychtář zničil Ivetu !

Zdenek Macura Dnes mi přišla od jedné oběti domácího násilí jedna poměrně dlouhá rozvaha, jak to asi s tou Ivetou mohlo být. Rád bych značnou část té úvahy zde uvedl. Nemyslím si, že to bylo tak, jak dotyčná dáma napsala, spíš si myslím, že to bylo jinak, ale chci to uvést z jiného důvodu: Její dopis totiž jasně ukazuje na to, co mohla Iveta prožívat, nebo co obecně prožívají oběti domácího násilí..Zde je hlavní část dopisu od dotyčné paní také obětí domácího násilí:Pane Macuro.

Dopis Vám mám rozepsaný už od té doby, co Iveta…
Ale protože na PC nic neumím, pouze psát (místo psacího stroje klávesnice).
Nyní mé různé postřehy z daleka, jen jako čtenáře, ale můžete je použít:
Bylo napsáno, že Iveta sebevraždu plánovala – NEVĚŘÍM TOMU, NENÍ TO LOGICKÉ! Člověk, který plánuje sebevraždu, NEJDE na nějakou operaci lícní kosti či zubů, protože jednak má úplně jiné myšlenky a pak – na „tu chvíli“, co tu hodlala být, by tohoto zákroku nebylo třeba, nebylo třeba trpět zbytečnou bolestí, když hodlá zemřít!!! Dle mého názoru - do sebevraždy byla vmanipulována a to cíleně.
Někde se psalo, že si Rychtáře vzala i proto, že ji „zachránil život“. Asi mi uniklo, kdy přesně ji život zachránil - ale Rychtář měl říci, že UŽ LONI chtěla skočit pod vlak, že ji to rozmluvil – možná tady jde právě o tuto chvíli, která se považuje za záchranu života. Pokud to tedy je ono, pak prosím, je nutné vidět celou situaci z jiného úhlu pohledu, tedy ne z pohledu Ivety, ani z pohledu autorů článků, ale ani ne z pohledu běžného čtenáře - ale jen a pouze z pohledu Rychtáře a to ještě ne tím, co podsouvá – tedy onu záchranu jejího života, protože chce, aby byl vnímán jako skutečný ochránce. OMYL!!! Rozmluvením ji tohoto činu NEZACHRAŇOVAL IVETU!!! – on ZACHRAŇOVAL MAJETEK, o který by přišel, kdyby zemřela před tím, než se vzali!!! To je zásadní rozdíl, oč mu šlo!!! Protože i zde je nutné uvést na pravou míru i to, že Rychtář si nebral Ivetu, neměl zájem o její kolísání nahoru a dolů a konejšit ji, on není žádná citovka – Rychtář si bral její majetek!!! On není ... Hned na začátku jejich vztahu se Iveta několikrát vyjádřila (psalo se to), že chce její dům, tedy věděla, oč mu šlo! Proto tady dostává zcela logické vysvětlení i nynější tvrzení pana Domenica, že Ivetu vydíral životem Artura – tím vše do sebe zapadá, proto (a za asistence Blesku s Rychtářem poslušně odjela), ačkoliv před pár dny utekla před ním s Vámi, protože byla na dně. A že právě o její majetek mu šlo, bylo jasné už z toho, jak kolem ní neustále běhal i Rychtář mladší. Oni měli zcela jasný plán! Pověsit se na Ivetu, odehnat všechny kolem ní, mít na ni vliv takový, aby byla na ně vázaná. Kroužili kolem ní jako supi, kteří krouží nad budoucí kořistí, protože i sup pozná umírající zvíře, a Rychtář bezpečně věděl, jak na tom Iveta je, chladnokrevně pro svůj prospěch zneužil bolavou a vyčerpanou Ivetu, její důvěru, slabost a ovladatelnost - když na ni bude „dobře působit“ (z jeho úhlu pohledu, tedy se zcela jasným jeho cílem), že se dočká, že bude mít co chce, protože on si uměl Ivetu zpracovat tak, aby se mu to podařilo. Kvůli tomu se i rozvedl. Vzpomeňme, jak jednu chvíli, při jejím útěku do Itálie řekl „ ta ženská mi zničila rodinu“ - zde měl pocit, že se mu to vymklo z rukou a že nic neurve, tak na ni začal nadávat (vskutku láskyplný projev). Pak pro média vyváděl, jak o ni usiluje, jak se o ni bojí, jak ji miluje, jak brečí – komediant nejnižší kategorie, celé to doprovázel Blesk a platil jeho divadlo s ní celému národu – takto nejedná milující a strachující se partner s upřímným vztahem!!! Do telefonu mu na otázku, zda ji něčím ublížil, jasně odpověděla, byť celá bolavá, „jo“. Rychtář ji proto potřeboval něčím zlomit, aby byla poslušná jako ovce a nechala se od něho odtáhnout zpět. Když tohoto docílil, šel si za svým cílem, za majetkem. Vyhodnotil si, že nebude nápadný její čím dál větší rozklad, předloží to světu tak, že to ona sama, že to je prostě její stav – předpokládal, že když ji bude hlídat, že nikdo nezjistí, že ji utápí on, že ji systematicky deptá, že ji zpracovává k jejímu konci. Proto ji nedovolil léčbu, lidi kolem ní, obelhával ji i všechny okolo, že to nepotřebuje, vnucoval svůj cílený náhled, o všem rozhodoval a jak se psalo, že i Iveta to tušila, že ji tajně, o své vůli dává, nějaké prášky. Nedovolil jí přátelé, u všeho musel být (co kdyby někomu něco řekla nebo dala nějaký dopis), nesměla nic bez něho. Kontroloval ji mobil, poštu, nesměla s nikým promluvit, někomu napsat, zavolat, ani se synem nesměla být sama – je snad toto přístup milujícího partnera? A že ji dokonce natáčel jak hovory, tak kamerou v celém JEJÍM domě!!! To je kriminál, to je psychický teror, za účelem zlomit, zničit vlastní osobnost, lil j ...

Dosavadní doporučení: přečíst (13)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 05.08.14 00:30  diopsis  (170923)

Takhle Rychtář zničil Ivetu !!

pokračování : lil ji do pití, co potřeboval, aby nemluvila srozumitelně, aby byla vyčerpaná, ona sama nerozuměla tomu, co se s ní děje a bohužel – tyran se oběti do očí a okolí staví jako nepostradatelný, milující, chápající – bože, vždyť já tím prožila celý život, z toho se těžko utíká, protože není jak a kam – to je šílená past. A za zády se tyran raduje, jak mu to vychází, čím víc oběť trpí, třese se a strádá, tím větší z toho má radost, protože ji potřebuje mít zlomenou, tvárnou, vnutí ji svoji „nezištnou pomoc a pochopení“ a donutí – správněji - vmanipuluje ji

do obhajování svého tyrana před světem – byl vždy u toho, když ho bránila, ne bez něho. Měla nařízeno, co má říct, vmanipuloval ji do toho – musíš říct, že tě chráním, že tě miluju, že mě potřebuješ, že se o tebe starám, co bys byla beze mě - vždyť to sama víš. Přímo tu slyším svoji mámu, děla totéž, aby můj otec nikdy nepochopil, jaká je, jak se mnou jedná, co musím krýt …

Mě to stálo hodnotu celého života. Já, na rozdíl od Ivety nepila a nebyla na práškách, já trpěla, ale střízlivá a tím jsem měla jistou výhodu, pozorovala jsem je, ukládala to v sobě. Přesto jsem to brala jako náhody, ale ono se to hromadilo, mnohé se opakovalo… Proto jsem to i u Ivety začínala vnímat, byť jen z dálky. A bohužel, oběť v depresích dlouho netuší, že to zlo má vedle sebe a naopak se ke svému ničiteli přimyká, má pocit, že ho opravdu potřebuje - kdo nezažil týrání a domácí násilí, tu faleš, cílený plán – ovládat, umořit a získat, těžko to pochopí, nevnímá to jako člověk, který to nepoznal, takový člověk neumí vidět pozadí. I tak jsem na tom byla hůř, já se do toho narodila a netušila jsem, že to může být jinak. Ona poznala i dobro a různá chování jiných, já ne, mám toho za sebou mnoho, proto to znám. Žít v hrůze není žít v lásce, ve štěstí. Týraný člověk neumí říct NE, ze strachu se podvoluje, protože ví, co by bylo, kdyby se vzepřel, že to pak bude strašné a to že už neunese – a do tohoto stavu ji potřeboval dostat, aby to neunesla!!! Proto tak příšerně vypadala – protože opravdu byla přesně tam, kde ji potřeboval mít – tedy na konci sil a vůli odolávat. Musela se ho bát tak příšerně, že si ho i vzala – to byl vynucený sňatek (jen proč mlčela, měla to říct třeba těm novinám, co tam jezdili, strčit někomu papírek složený do minima, tím volat o pomoc, aby to někdo předal, zařídil, poslal ochranku. Bohužel, týraný člověk dlouho nemá jistotu, že to tak je, zda se pouze nedomnívá, protože tyran mu lže, do očí se staví, vychvaluje svoji důležitost. Jak se psalo o svatbě a jejich fotky, hned mi šly hlavou myšlenky, že brzo zemře, že se jí zbaví – a že nezemře na alkohol, prášky či selhání orgánů, že zemře krutou smrtí, ale že se zařídí tak, aby nebyl vrah činem. Z depresí se člověk zhroutí, že už nemá sílu, je to strašné svírání v hrudi z úzkosti, je to pláč, který pro úzkosti v hrudi nejde ven, není pláčem úleva, je to jen mezičlánek k další úzkosti a strachu z toho, co zase přijde. Z toho je nesoustředěnost v jednání, takový člověk není schopen myslet na nic jiného, chodí od ničeho k ničemu – znovu říkám, že týraný a bojácný člověk neumí říct NE! Přitom tyran se neustále chválí a vnucuje oběti, jak to myslí dobře a jak je nepostradatelný – (př.) vidíš, co by sis počala beze mě, vždyť mě potřebuješ, všecko zařídím,…. – to je vnucování se a své „pomoci“ proti vůli dotyčné osoby, tedy proti vůli oběti a ta sama pochybuje o sobě, o svém názoru na tyrana, protože ji do očí lže a manipuluje jejím myšlením ve svůj prospěch, aby mu věřila…, je pod jeho vlivem, tak nepozná jeho krutost v celém rozsahu. Toto se musí vidět jako obtěžování!!! On ji potřeboval mít poslušnou, unavenou, zmatenou (aby to dělalo dojem, že to má z alkoholu) - proto ji dával další léky, aby byla zesláblá, nezřetelně mluvila, ztrácela se – aby mohl tvrdit – vidíte, beze mě být nemůže, musím se o ni starat. On se nestaral o Ivetu, on se staral o svůj plán – Ivetu na ty koleje dostat, sestavit to tak, aby odpovídalo její mentalitě – proto i ten datum, vždyť on měl naprostý přehled o všem!!! Měl ji pod kontrolou a dělal si, co chtěl. Iveta dostala sebevraždu příkazem, proto byla tak vyhublá, z hrůzy z toho, co má před sebou – je to jako jít na popravu - věděla, kdy přesně je den a minuta smrti a mlčela – PROČ??? Nebo přišel vrah ráno a donutil ji? Pak - kdo to byl? Psalo se, že jsou nějaké fotky, že s někým je nafocená, že krev z nosu …

Před svatbou se mluvilo o tom, že si pořídí předmanželskou smlouvu a Iveta byla nejspíš spokojená, že si to zařídila. Ale jak to, že byla postavena POUZE na variantu rozvodu. Rychtář moc dobře věděl, že rozvádět se nikdy nebude, proto si Ivetu vzal (tedy její majetek si vzal) - Iveta byla jen nutnou součástí, bez které by to nešlo. Proto předmanželská smlouva nezní na variantu úmrtí – dokonce nepředpokládal ani smrt svoji, ačkoliv je starší. Bylo mu jasné, že ji přežije, protože věděl, že ji na smrt pošle. JE NUTNÉ ZJISTI, KDO A KDE JIM TUTO SMLOUV ...

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 05.08.14 00:33  diopsis  (170923)

Takhle Rychtář zničil Ivetu !!!!

pok2 :  JE NUTNÉ ZJISTI, KDO A KDE JIM TUTO SMLOUVU SEPSAL - proč tam není varianta „úmrtí“ a tím i dědictví! Pokud smlouvu sepsal Rychtář sám, pak je to cílený kalkul, BYLA BY TO PROKAZATELNÁ PŘÍPRAVA NA VRAŽDU OD SAMÉHO ZAČÁTKU, zacílená na získání jejího majetku - se známým „kdo si počká, ten se dočká“. Dále – pokud by jim to sepsal někdo cizí, třeba notář, proč tam není úmrtí, jen rozvod - což je pak asi na výslovné přání zákazníka a kdo byl zákazník? Nejspíš Rychtář - Iveta, pak jen podepsala připravené.
Článek, napsaný v novinách den před smrtí, vydaný v den smrti uvádí (když jsem to četla, bylo to přibližně v tu dobu, co zemřela – strašné) – ten článek uvádí, jak strašně se změnila, že zestárla a
vypadá na šedesát let. Iveta věděla, že má před sebou pár hodin života, ale nemohla (nechtěla???) nic říct, Rychtář opět byl u toho. Muselo to být strašné, co prožívala. Dokonce tam řekla, že „ven může jen s Pepou“ - kdo ví, zda může jen s ním, že sama by to nezvládla, nebo proto, že ji to jinak nedovolil!!! Ale dojít sama na trať a… – taky zvládla, proč tedy MÍSTO na trať NEUTEKLA PRYČ, třeba k sousedům. Když jde páníček venčit psa, taky jde s ním na obojku, pes sám nemůže, nesmí, pořád je na obojku – a Iveta byla na psychickém obojku od chvíle, kdy ji Rychtář vzal k nim – už tehdy věděl, co chce! Kdyby to v předmanželské smlouvě nebylo z prostého „zapomenutí“, nyní by (poctivý člověk) ihned zařídil, že je všecko Artura, že na to nemá žádné, ani morální, právo, že by to ani nedokázal udělat, okrást jejího syna, když sám na tom nemá žádnou zásluhu (pouze na to, co skutečně ZE SVÉHO zaplatil). Ale on ne - on je dravec a kořist ulovil, udolal a nyní chce zažívat výsledek svého snažení. Navíc - mladý Rychtář má rodinu – spočítejte si, kolik dnů trvá těhotenství a kolik dnů trvalo jejich manželství. Rychtář věděl před svatbou, že přijde potomek a …

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (12) 05.08.14 00:33  diopsis  (170923)

pokrač : Takhle Rychtář zničil Ivetu !!!!

po3 : Už to, že si nechal posílat Ivetiny peníze na svůj účet, dokonce už před svatbou – je jasná touha po jejím majetku a ovládat ji. Zejména, když Ivetě z toho dával pouze kapesné – to je vůbec příšerná urážka, pošlapání její důstojnosti, to je jasný důkaz, že jako žena u něho neměla žádnou cenu – takto se jedná s nezletilcem nebo s nesvéprávným – V TAKOVÉM PŘÍPADĚ JE NUTNÉ ZPĚTNĚ IVETU PROHLÁSIT ZA NESVÉPRÁVNOU A CELÉ JEJICH MANŽELSTVÍ, POSTAVENÉ NA STRAŠNÉM PODVODU A CÍLI DOHNAT JI KE SMRTI – PROHLÁSIT ZA NEPLATNÉ, CELÉ TO ANULOVAT!!! Snad by to šlo… Jak je vůbec možné, že všichni, kdo ji vypláceli peníze, mohli přistoupit na to, že to pošlou na účet Rychtáře? Proč s ní o tom nejednali? Měl snad a tím by měl dosud i mít, od Ivety k těmto transakcím, od ní podepsanou a notářsky ověřenou plnou moc??? Musí se zpětně zjistit, kdo ji vyplácel, jak dlouho před svatbou i po svatbě si nechával posílat její peníze na svůj účet a kolik to dělá celkem. TÍM PAK PROKÁZAT I TO, ŽE POHŘEB SI IVETA ZAPLATILA SAMA!!! Aby se při pozůstalostním jednání tyto náklady nemohly uznat jako náklady Rychtáře z jeho peněz. Pokud by nešlo anulovat jejich sňatek, pak alespoň toto vše odečíst od jeho „nároku na dědictví“, po kterém prahne – protože už si to vybral předem!!! MUSÍ SE ZPĚTNĚ ZJISTIT, OD KOHO, KOLIK PENĚZ MU PŘIŠLO NA JEHO ÚČTY A KDY - DÍKY TAKTO NASTAVENÝM PODMÍNKÁM, MU DÁLE CHODÍ!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (12)
Vaše doporučení:
přečíst (10) 05.08.14 00:34  diopsis  (170923)

pokračov : Takhle Rychtář zničil Ivetu !!!!

po4 : Ale na trať šla sama – údajně velice vláčně – protože se toho bála, proč se nenašel ten košík, co když v něm něco měla, třeba jen klíče od baráku, byla doma sama, když odcházela, copak oni nezamykají dům? Někdo to má! Domnívám se, že i datum naplánoval Rychtář, aby to k Ivetě pasovalo, aby nebyl v podezření, protože jak přijel z výslechu, hned hnal na koleje – proč??? Věděl všecko a hrál divadlo. Ale jak je možné, že ji redakce (tuším, že Blesk tam byl poslední), pod nějakou záminkou ten den před sebevraždou, nenaložili do auta a neodvezli, když viděli, jak na tom je, jak strašně vypadá!!!). Vždyť ji znali roky. V jiném prostředí bez něho by třeba řekla co se děje, co se má stát,…
V tomto místě jsem původně psala, že je mi divné, že by neměla poslední vůli (tedy závěť), když se již několikrát pokoušela o sebevraždu. A smrt na selhání orgánů jí mnozí věštili. Jenomže byl jen Artur, možná to nebylo nutné, ale již byla jednou vdaná, nyní znovu a oba vztahy nefungovaly – proč se tedy nezajistila a kvalitně, hlavně, aby to neměla doma, ale někde v bezpečí, třeba u Artura nebo u notáře,… Rychtář by ZÁVĚŤ, napsanou jen tak rukou bez svědků, jistě zničil – pokud to ovšem neudělal, barák měl prolezlý celý, nemohl žádnou závěť potřebovat, kdyby byla by proti němu. A tak tato úvaha je nyní vyvrácena novou informací, že závěti jsou najednou již tři. A proč tu poslední nedá Rychtář přečíst? Proč ji tajil? Dle mého – chtěl ji zatajit úplně, bylo by pro něho výhodně dědictví napůl, ale po oznámení, že v Itálii je její závěť, že by neměl nic, tak z tohoto zděšení najednou je „ochoten“ vystrčit tu, co mají za manželství. Ale jak moc je ovlivněna tlakem Rychtáře na Ivetu? Proč si novomanželka pořizuje závěť? Proč jen ona a ne i manžel??? Dědek plesnivý, starý, škaredý - byl si jistý, že on neumře, že svoji mladou ženu přežije, protože smrt očekával tak moc brzo, že už dva měsíce po svatbě psala závěť - toto lze očekávat u někoho, kdo má třeba rakovinu a zbývá mu pár týdnů života a ví o tom!!! Jsou takové případy, že je svatba pro „něco“, aby umírající ještě toto měl, a pak je smrt. Očekávala snad Iveta svůj konec z nějakého takového důvodu? Proč se tedy vdávala – aby mu dala majetek? Proč se tato informace všem tajila, že sepsala závěť a jen ona? Protože by svět Rychtáře ukamenoval a vyhnal, aby nic nedostal. Proto se muselo mlčet, on to poručil a nejspíš ji něčím i zastrašoval, aby mlčela. Proto je jisté, že měla smrt nařízenou, proto žádnou závěť neměl.

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 05.08.14 00:35  diopsis  (170923)

pokračování : Takhle Rychtář zničil Ivetu !!!!

po5 : Proto se hroutila, hubla, trpěla a nemohla už dál, protože věděla, že den D se blíží, on přesně znal význam těch tří 29tek, aby to pasovalo na ni – ale promyšlená, chladnokrevná a plánovaná vražda je proto tak dokonalá, aby nikoho nenapadlo to jako vraždu vidět, pouze jako sebevraždu - toto vrah právě chtěl, proto to muselo dopadnout ten den – musí se to policii strčit pod nos, aby vše vyšetřovali z tohoto záměru a cíle. Ona to možná tušila, možná věděla - proto byla tak sešlá, z hrůzy, kolik ještě má, kdy bude muset lehnout na koleje, kdy a zda to dokáže, proto to nikomu nesměla říct, aby nikdo nepochopil, že SMRT MĚLA NAŘÍZENOU!!! Protože Rychtář neměl zájem o Ivetu, ale o její majetek a sebe v novinách. – Pokud dle závěti, kterou tajil a skrývá, bude alespoň něco, co její smrtí získá, pak je jisté, že závěť v tom znění taky dostala nařízenou, že ji sestavil R. dle jeho požadavku, na jeho přání a že Iveta ji jen podepsala, protože musela. Něčím ji držel v šachu, něčím ji udolal a zlomil, protože nebýt jeho, by žila normální život, protože ona chtěla zpívat, vyprodat Lucernu, plánovala koncerty, šla na operaci s čelistí, nastavovala si vlasy, měla pořady v televizi, za honorář chtěla novou kuchyň… Toto není program někoho, kdo plánuje nebo očekává smrt!!! Doufala, že to nebude muset udělat, že stihne rozvod nebo že přijde nějaká jiná pomoc - proto její SMS přátelům.
Iveta se z každé kaše vždycky dostala, jen z Rychtáře už ne. JE NUTNO ZJISTIT, DO KDY MĚLA NAPLÁNOVANÉ KONCERTY – ZDA BY ŠLY I ZA DATUM SMRTI – V TOM PŘÍPADĚ BY BYLO OPĚT ZCELA JASNÉ, ŽE IVETA ŽÁDNOU SEBEVRAŽDU NEPLÁNOVALA, CHTĚLA FUNGOVAT!!! ZE SEBEVRAŽDY MĚLA HRŮZU, PROTO tak zestárla, zhubla, je to z hrůzy z toho, co má před sebou – plánovanou smrt. Když jde vězeň na popravu, taky se zhroutí, i se po… - ona věděla, co ji čeká - nechtěla, ale musela. Je nutné zjistit PROČ!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:

přečíst (11) 04.08.14 03:00  Police  (170857)

Rychtář není truchlící vdovec !

od PoliceCollector 29. 4. 2014 21:58

Přiznejme si to - její okolí se chovalo divně.... Pokud chci někoho chránit, tak o tom nepíšu do novin a nepředvádím se před novináři, naopak toho člověka od nich izoluju a zuřivě bráním jeho soukromí.... A to podle mě nedělal ani jeden z nich... Mě teprve teď došlo že se část story o Ivetě odehrávala před mýma očima... Bylo to v době kdy byla manželka Jiřího Pomeje, já jsem chodil se zásilkama na jistou prestižní a pekelně drahou kliniku a Pomejeho jsem tam potkával.... A to minulý léto jsem měl neodvratnej pocit že si z nás všichni dělaj nehoráznou -... protože to byla taková tragikomedie. Měl jsem za to že to je jen hra, aby Iveta měla peníze... protože to byo šíleně absurdní.... Džambulka, Cucíky, obrácený trencle, zuřící polonahý Rychtář v žabkách dobývající se do Martucciho paláce a řvoucí česky "Džambulko jsi tam ?" Mimochodem - viděl jsem ho v televizi.... Nepřípadá mi moc jako truchlící vdovec.... Kdo ví co ještě vyleze na povrch... A je fakt smutný že to všechno nebyla jen nahraná absurdní reality show se šťastným koncem...
Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:


Diskuze Firma Josef Rychtář, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Firma Josef Rychtář

Firma Josef Rychtář - zdrojová stránka k tématu diskuze Firma Josef Rychtář.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Firma Josef Rychtář e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Firma Josef Rychtář.


 Burza Prime 16:27 
Název Kurz Změna
 AVAST  67.00  -2.90% 
 CETV CME  83.40  +0.48% 
 ČEZ  571.00  -0.87% 
 ERSTE GROUP BANK  976.60  +0.27% 
 FORTUNA  208.00  0.00% 
 KOFOLA ČS  380.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  897.00  -0.06% 
 MONETA MONEY BANK  75.20  -0.59% 
 O2 C.R.  282.00  0.00% 
 PEGAS NONWOVENS  900.00  -0.22% 
 PHILIP MORRIS ČR  15 240.00  +0.93% 
 UNIPETROL  372.50  -1.06% 
 VIG  680.00  +0.22% 
Komodity online
 Ropa 79.44 USD 21.05   
 Zlato 1291.90 USD 21.05   
 Stříbro 16.52 USD 21.05   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 88.54 USD 21.05   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí