Akcie NWR - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie NWR - Diskuze k tématu Akcie NWR


Výpis příspěvků diskuze Akcie NWR, 1 až 20 (125171)
 
přečíst (0) 24.09.18 17:38  wittig  (183810)

NWR

A nejaka pozitivni zprava pro akcionare nwr by nebyla?..

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 24.09.18 10:59  John  (183318)

OKD Nástupnická a.s. byla nově přejmenována na OKD a.s. ale s novým identifi

4. dubna - Novým majitelem těžební firmy OKD se dnes stala státní společnost PRISKO a.s. Hromadnou akcii OKD v Karviné osobně převzal její předseda představenstva Marian Klásek. Stát za ni zaplatil bezmála 80 milionů korun.

 

Stalo se tak poté, kdy k 1. dubnu 2018 nabyl účinnosti vklad obchodního závodu OKD do společnosti OKD Nástupnická, a.s., IČ: 059 79 277, se sídlem Stonavská 2179, Doly, 735 06 Karviná. To znamená, že zdravá část těžařské firmy byla k uvedenému datu převedena do dceřiné společnosti k tomu účelu založené, aby její akcie mohly být následně odprodány novému strategickému vlastníkovi – společnosti PRISKO. To bylo i jednou z podmínek úspěšné reorganizace OKD. 

 

Další změnou je, že nástupnická dceřiná společnost, založena v loňském roce pod obchodním jménem OKD Nástupnická, a.s., byla nově přejmenována na OKD, a.s., ale s novým identifikačním číslem (IČ) a daňovým identifikačním číslem (DIČ).

 

Obecně tedy platí, že:

 

- „staré“ OKD bylo přejmenováno na Správa pohledávek OKD, a.s 

- dceřiná společnost s obchodním názvem OKD Nástupnická, a.s. byla nově přejmenována na OKD, a.s.

https://www.okd.cz/cs/o-nas/novinky/prisko-se-stalo-novym-vlastnikem-okd-tezarska-firma-ponese

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 24.09.18 11:34  John  (183318)

OKD Nástupnická a.s. od 22.9.2018 vyhledava nove pracovniky

 

https://rejstrik-firem.kurzy.cz/05979277/okd-nastupnicka-as/nabidky-prace/

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 24.09.18 13:47  John  (183318)

vyrocni zprava nwr

https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-detail?dokument=54140429&subjektId=553652&spis=818446

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 24.09.18 11:30  John  (183318)

zakladni kapital jen 10MLD

https://rejstrik-firem.kurzy.cz/26863154/okd-as/

https://www.podnikani.cz/26863154/okd-as/

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (6) 07.09.18 00:24  wittig  (183810)

Speedy

Posilam pozdrav do chrudimi.a zdravim tvoji sestru lenku...

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (6) 07.09.18 09:18  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

Martine nech už tady tvého spamování a psaní nesmyslů

a) koťátka jsou moc a moc pěkná a mluví na mne  o tvé citlivé duši a o také tvé také empatii, to když ty přece chceš,

b) máme společnou jednu velkou tichou vášeň a tou je houbaření, jen bych tě a v prvé řadě tj. při onom našem setkání po kterém ty nyní voláš tak v prvé řadě já rád naučil bezpečně rozpoznávat i další druhy jedlých a chutných hub: než je jen ten hřib hnědý nebo strakoš,

c) buřtíky v kastrolku jsou přímo kouzelné, mluví na mne a také pro mě moc a moc sympaticky že ty máš/vy máte hodně daleko od okázalého snobství a které já také nesnáším tedy přímo nenávidím, jen poznámkou a že jsem já jen nepoznal na čem buřtíci/tlustý párky tam leží, asi to je nějaké ňam rýžové těsto?,

d) mít smysl se vydat s karavanem a postarším autem (takto neokázale a tedy nikoli na falešný obdiv okolí ale právě srdcem jen pro sebe) na čundr až na nějakou přímo road movie ... tak mě také hodně oslovuje a je to moje krevní skupina,

c) bez ironie a vážně, také i tvé samo jméno Martin (a mého bratrance) a které jsi ty dostal a i fotky tebe jako blonďatého chlapečka s modrýma očima a s těmi kteří tebe hodně milovali svědčí, že máš v sobě velkou zásobárnu teutonských genů:

nech je proto u sebe více promluvit, v tom dobrém a hodně prosím, tak aby ve výsledku ona potřebná věcnost, důsledná logika a tvoje rozvaha zvítězily nad tvými emocemi kterým ty rád podléháš.

Jináč tady budeš dále a dále rolovat a i ty budeš potom spoluviníkem toho, že někteří drobní akcionáři NWR dodnes (viz třeba ony smutné příspěvky včera) stále totiž nepochopili to, že doly OKD jim byly podstatou ukradeny v přímém přenosu a před jejich očima a tak že proto tyto doly vydělávají už pro někoho zcela jiného! 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (6)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (3) 06.09.18 12:29  wittig  wittigschlagerzavinacemail.cz  (183810)

kebab

Pane kebab, uprednostnim osobni setkani.kdekoliv a kdykoliv v CR.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (3)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 06.09.18 12:56  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

upozornění na další založené spamové vlákno nepoučitelným onanistou

který se na téma, které má být o akcii NWR, tak nemravně protože veřejně a opakovaně ukájí. V dalším nově založeném spamovém vláknu!

Viz také červeně tedy nápadně a proto naléhavě psané upozornění redakce Kurzy.cz a tady na finančním webu, tj. že on má psát k téma a nikoli k věcem nesouvisejícím. Osoby sem příspívající přece nejsou onou akcií NWR! Že téma je zde o akcii NWR, a o ničem jiném, tak viz záhlaví této webové stránky.

Toto je slušné a také trpělivé upozornění na už pokročile velmi dementní protože nepoučitelný spam vlhkého spaméra: upozornění sem píši proto, že zjevně ono červeně psané upozornění od redakce Kurzy.cz nestačí no a já si opravdu přeji zde čísti o akcii NWR! A také pravdu o akcii NWR!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (5) 06.09.18 10:21  wittig  wittigschlagerzavinacemail.cz  (183810)

speedy60 kebab

od roku 2014 je o tobě psáno na diskuzích jako o blbu úchylákovi.čtyři roky,já bych se nad tím a hlavně nad sebou zamyslel.A ty fotky na libimseti.cz,no teda to si se vyznamenal.Já se za své názory na diskuzích a profilu na facebooku rozhodně nestydím.V roce 2014 jsem se o NWR vůbec nezajímal,protože jsem věděl,že je to mrtvá záležitost.Když Bakala položil funkci a předal akcie a ty se prodávali za 0,08 Kč tak jsem je nakoupil.Kdo tedy ve finále prohloupil?Ty který je chtěl kupovat po 0,20 nebo já co je kupoval po 0,08.Já měl první holku v 17cti...šmajchloval jsem se s první ženskou ve čtrnácti...ukaž fotku s holkou,ukaž auto,ukaž vůbec jestli máš nějaké akcie!!!Kde pracuješ,jaké máš příjmy.Podle fotek jsi mladej,ale taky pořád blbej,bydlící dle nábydku u rodičů.Popros rodiče at´tě víc tlučou.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (5)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 06.09.18 11:13  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

upozornění na pokročile dementní spam veřejného hňupa

Veřejného proto, že on na veřejném téma a které má být o akciích NWR a na webu o financích, tak tu přes důrazné protože červeně psané upozornění redakce Kurzy.cz opakovaně veřejně spamuje ... o osobách přispívajících!

Osoby sem přispívající přece nejsou akcií NWR. To, že zde je téma o akcii NWR tak pohodlně zjistí i ten mentálně alespoň trochu gramotný náhledem do záhlaví právě této webové stránky. Já, tedy moje maličkost, také nejsem přece ona akcie NWR!

Toto je slušné a dobře míněné upozornění na pokročile dementní protože nepoučitelný spam už vlhkého spaméra, který zde dlouhodobě prasí tedy zanáší spamy toto téma o akcii NWR a právě zde tímto založil další spamové své vlákno ... jak jinak, než že o osobách sem přispívajících. To množné číslo zde píšu velmi důvodně.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
určitě nečíst (4) 06.09.18 11:33  wittig  (183810)

upozornění na pokročile dementní spam veřejného hňupa

Zacal jsi si prvni blbecku, kdyz jsi se zacal vcera do mne a me partnerky, zminil si se i o me udajne impotenci.i kdybych ji mel tak bych se za ni nestydel.sve jsem si stejne uz odsukal.a nezapomen, pardubice nejsou moc velky abych si te tam ty smejde nenasel.dam ti radu, zacni se mi obloukem vyhybat.do pardubic obcas jezdim.

.s.pro ostatni, vi snad nekdo adresu ci telefon toho smejda?

Me jedno cislo je 702 884 939.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (4)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (5) 06.09.18 11:50  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

upozornění na pokročile dementní spam veřejného hňupa

který přes dobře míněné upozornění právě opět ejakulovat další svůj spam, ejakuloval nepoučitelně ve spamovém vláknu které zde on sám nemravně založil a jak jinak, než už opakovaně o osobách sem přispívajících. Přitom tady je téma o akcii NWR a na finančním webu. Téma není o osobách přispívajících.

Toto je slušné upozornění na pokročile dementní protože nepoučitelný spam a není příspěvek do diskuze: tímto totiž také upozorňuji že já přát si čísti zde o akcii NWR a nechci zde čísti spamy a už prokazatelné lži, co sem píší hňupové. Možná, že někteří to hňupství mají tady i za úkol?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 06.09.18 08:42  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

postižení hňupové radostně volili a volí a především budou dále volit

- socany, kteří by měli dostat navíc i medajli protože jsou namočený fakt v celý obrovitánský hromadě příčin jejichž následkem drobní akcionáři dnes velmi hořce pláčí,

- ODS nebo jinam už rozlezlý pohrobky z ODA, protože to co socani tady s jejich blbou radostí doprasili tak tihle zase, s vervou prý že kalitalistických úderníků s radostným jucháním a s veřejně projevovanou slávou, přece začali,

- lidovce a jejich usychající dnes ratolest TOP 09 protože ti u "toho" a za pomyslnou odhozenou kost asistovali,

- teďkonc už aktuálně ANO tedy vlastně Bábiše, protože a na příkladu kauzy právě dolů OKD a jež se už také především jejich přičiněním završila tak hrdinně dokázali že se toho od socanů hodně už naučili,

no a moc soudní, kterou už za sobotkovských socanů mělo právě ANO ve vládě pod palcem, tak jen a jen dál dokazuje že to co se velmi rychle při skvízech (a díky politikům a za podivné posudky) okradlo tak následně postižení že se o nápravu budou dál a dál dlouhé roky soudit tj. asi ještě ve svých vnučkách a vnucích, to jen jako takový příkládek hovořící za vše jako příklad zdejší beznaděje,

*** Má to ještě jeden takový žel háček a který nutno proto zmínit: jsou ještě také hňupové, kteří ani dodnes tj. do začátku září 2018 jaksi pro ně milosrdně neví to že jsou oni postižení a to žel nevratně a totálka,

tudíž jejich stále panující, viditelně oblíbený blud tj. že už jednou prodané doly OKD budou i do budoucna nadále prý vydělávat i na ně tj. na drobné akcionáře NWR  ... tak jim dovolí i dál volit tyhle jejich nahoře oblíbence a které jsem já právě vyjmenoval a asi jsem na některé i zapomenul: budou volit s muzykou, další jejich barádou a s úzměvem na rtech před kameramy veřeinoprávní ČT24, blahopřejy!

 

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (6) 05.09.18 23:03  wittig  (183810)

kebab

Zadal jsem do vyhledavace speedy60...moc hezke pocteni.a nejlepsi je to na libimseti.cz/speedy60..kebab je tam vyfoceny.

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (6)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (5) 05.09.18 21:38  wittig  (183810)

nwr

Ani jsem ty kebabsky veledila nedocetl..ja jsem akcionar nwr.me diskuzni prispevky jsou jen o nwr.osobne do zdejsi diskuze politiku nevnasim.jen keblb si tady hraje opet na machra.by me zajimalo zda mu to nekdo basti..pro me je ubozak a ne vzor moudrosti, tolerance a vstricnosti.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (5)
Vaše doporučení:
přečíst (4) 06.09.18 09:48  byvalý  (185744)

nwr

Kebab je jeden z mála co zde píše k věci a je nohama na zemi.

Co si z těch jeho veledíl kdo přebere je pouze na něm.

Zkus někdy taky napsat věcnejší příspěvek.

Tím ale nemyslím, že se vším co napíše souhlasím.

Debatovat lze i věcně.....

 

Jo a politika s tim  vším souvisí a silně ovlivňuje dění kolem firem.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (5) 05.09.18 16:28  Kebab Jméno 'Kebab' používá stále stejný uživatel  speedy60zavinactiscali.cz  (178774)

proč tady píšu o komunálních volbách a ve vztahu k OKD?

Protože to je tak asi 2 týdny co v TV hovořil Češka (tehdy FNM) a k té tehdy jak se nyní ukázalo že osudné ztrátě majority státu v OKD. 

Hovořilo se ve smyslu o tom, že v tehdy kritické době český stát obcím a městům (jimž před tím ty akcie OKD zadarmo rozdal) navrhoval zpětný odkup akcií OKD a nad ... opakuji nad ... opakuji a zdůrazňuji slovo nad ... nad cenou, kterou nabízeli tehdejší a dnes kritizovaní šikuldové.

 A legitimní otázka je, proč obce a města ty akcie OKD a nakonec neprodaly za vyšší cenu právě státu, ale bylo prodáno se ztrátou(!) protože za nižší(!) cenu těm šikuldům.

Jak ale vyplynulo z rozhovoru je to žel dnes promlčené ... takže nikdo z tehdy zastupitelstev nemusí ani odpovídat natož se zodpovídat!

*** Tímto tady také reaguji na zdejšího veřejného hňupa, který mne a jak je mu vlastní hňupsky drze napadl že já tady píšu prý o politice! Ale a žel jak se ukazuje kauza dolů OKD a tedy i NWR ... od začátku až dosud a pokračuje ... je a žel právě politika. Politikové bez odpovědnosti a hňupové jim to umožňují! Hňupové tady také tady na téma spamují, matou a zakrývají žel tím skutečný stav věcí: jako třeba tomu bylo i před tím na Tatře no a na obranu drobných akcionářů proto (a už předevčírem) bylo a je pozdě. I jen pomyslet. Hňupové žel v Čehúnsku vynrávají?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (5) 05.09.18 14:47  A 54  (187157)

výsledky hosp.

Myslím si,že se situace pomalu otáčí a firma začala opravdu šlapat.
Podle ins. rejstříku firma OKD před rozdělením v 1Q18 vydělala přes 2 mld Kč.
Na účtech měla hotovost přes 4,145  mld Kč.
Firma OKD dál jede jako going concern, proto odhaduji, že část zisků v příštích letech
provozu nebo dokonce celý zisk z "nového" OKD půjde do "starého" OKD na splacení dluhů.

Dosavadní doporučení: přečíst (5)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie NWR, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie NWR

Akcie NWR - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie NWR.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Akcie NWR e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie NWR.


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  82.00  -2.38% 
 CETV  81.40  +3.04% 
 CEZ  569.00  -0.35% 
 ERSTE GROUP BANK  934.80  -1.16% 
 KOFOLA CS  280.00  -0.36% 
 KOMERCNI BANKA  902.50  +0.06% 
 MONETA MONEY BANK  80.70  -1.53% 
 O2 C.R.  258.00  -1.90% 
 PFNONWOVENS  894.00  -0.67% 
 PHILIP MORRIS CR  14 920.00  +0.40% 
 UNIPETROL  384.50  -1.16% 
 VIG  621.50  -1.27% 
Komodity online
 Ropa 81.44 USD 24.09   
 Zlato 1203.50 USD 24.09   
 Stříbro 14.32 USD 24.09   
 Káva 98.50 USD 24.09   
 Cukr USD    
 Bavlna 78.58 USD 24.09   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies