RTX Corp (RTX) 2013 v USD - cena RTX Corp v roce 2013, minima, maxima, průměr. Měna USD
Akcie RTX Corp (RTX) v roce 2013 - graf, minima, maxima, průměr v USD. Finanční výsledky RTX Corp ve fiskálním roce 2013. Tržby, výnos, dividendy.Kurzy RTX Corp v roce 2013 v USD
| Kurz | Den | |
| Maximum | 66.664 | 31.12.2013 |
| Minimum | 48.943 | 8.1.2013 |
| Průměr | 57.976 | |
| Začátek | 49.207 | 2.1.2013 |
| Konec | 66.664 | 31.12.2013 |
Graf ceny RTX Corp v roce 2013 v USD
Kurzy RTX Corp v roce 2013 – čtvrtletí
| Rok čtvrtletí | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2013 4Q | 62.903 | 66.664 | 60.197 | 66.664 | 63.445 |
| 2013 3Q | 55.499 | 63.161 | 54.948 | 65.610 | 60.827 |
| 2013 2Q | 54.432 | 54.444 | 53.337 | 57.145 | 55.025 |
| 2013 1Q | 49.207 | 54.731 | 48.943 | 54.825 | 52.477 |
Kurzy RTX Corp v roce 2013 – měsíce
| Rok měsíc | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2013 prosinec | 64.620 | 66.664 | 62.886 | 66.664 | 64.600 |
| 2013 listopad | 62.979 | 64.942 | 62.839 | 65.323 | 63.811 |
| 2013 říjen | 62.903 | 62.241 | 60.197 | 63.278 | 62.072 |
| 2013 září | 60.138 | 63.161 | 60.138 | 65.610 | 63.147 |
| 2013 srpen | 62.786 | 58.639 | 58.545 | 63.132 | 60.802 |
| 2013 červenec | 55.499 | 61.843 | 54.948 | 61.843 | 58.833 |
| 2013 červen | 55.786 | 54.444 | 53.595 | 56.336 | 54.806 |
| 2013 květen | 53.337 | 55.592 | 53.337 | 57.145 | 55.661 |
| 2013 duben | 54.432 | 53.478 | 53.396 | 56.131 | 54.588 |
| 2013 březen | 52.798 | 54.731 | 52.212 | 54.825 | 54.152 |
| 2013 únor | 52.628 | 53.044 | 51.767 | 53.319 | 52.668 |
| 2013 leden | 49.207 | 51.298 | 48.943 | 52.605 | 50.704 |
Dividendy od 2.1.2013 do 31.12.2013
| 13.11.2013 | - 0.59 USD |
| 14.8.2013 | - 0.54 USD |
| 15.5.2013 | - 0.54 USD |
| 13.2.2013 | - 0.54 USD |
Ekonomické výsledky akcie RTX Corp RTX v roce 2013
Uvedená čtvrtletí i roky označují období fiskálního roku dané společnosti, který je často oproti kalendářnímu roku posunutý.
Poslední uzavřené fiskální čtvrtletí společnosti RTX Corp: Q2 2026, ukončené dne 30. 6. 2026.
Poslední uzavřený fiskální rok společnosti RTX Corp: 2025, ukončený dne 31. 12. 2025.
Ocenění akcie
| Ukazatel | Y2013 | Q4 2013 | Q3 2013 | Q2 2013 | Q1 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hodnota firmy | 78,6 mld. | 78,6 mld. | 76,4 mld. | 68,6 mld. | 70,3 mld. |
| Hodnota firmy / EBITDA | 7.64 | 7.13 | 6.76 | 6.27 | 6.71 |
| Hodnota firmy / tržby | 1.39 | 1.26 | 1.23 | 1.11 | 1.18 |
Akcie a návratnost
| Ukazatel | Y2013 | Q4 2013 | Q3 2013 | Q2 2013 | Q1 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Zpětný odkup kmenových akcií | -1,2 mld. | -200 mil. | -330 mil. | -335 mil. | -335 mil. |
| Vyplacené dividendy | -1,9 mld. | -513 mil. | -465 mil. | -465 mil. | -465 mil. |
| Výplatní poměr z volného cash flow | 31.00 % | 21.25 % | 33.53 % | 25.59 % | 86.59 % |
Výsledovka a profitabilita
| Ukazatel | Y2013 | Q4 2013 | Q3 2013 | Q2 2013 | Q1 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 56,6 mld. | 16,8 mld. | 15,5 mld. | 16 mld. | 14,4 mld. |
| Meziroční růst tržeb | -1.92 % | 1.92 % | 2.79 % | 15.93 % | 15.97 % |
| Hrubý zisk | 16,1 mld. | 4,5 mld. | 4,4 mld. | 4,5 mld. | 3,9 mld. |
| Hrubá marže | 28.50 % | 26.70 % | 28.73 % | 27.83 % | 27.32 % |
| Provozní zisk | 8,5 mld. | 2,3 mld. | 2,4 mld. | 2,5 mld. | 2 mld. |
| Provozní marže | 15.10 % | 13.90 % | 15.30 % | 15.66 % | 13.93 % |
| Čistý zisk | 5,7 mld. | 1,5 mld. | 1,4 mld. | 1,6 mld. | 1,3 mld. |
| Čistá marže | 10.11 % | 8.73 % | 9.26 % | 9.75 % | 8.79 % |
| ROIC (návratnost investovaného kapitálu) | 11.98 | – | – | – | – |
| EBITDA | 10,3 mld. | 2,8 mld. | 2,8 mld. | 2,9 mld. | 2,4 mld. |
| Náklady na tržby | 40,5 mld. | 12,3 mld. | 11 mld. | 11,6 mld. | 10,5 mld. |
| EBITDA marže | 18.17 % | 17.61 % | 18.12 % | 17.67 % | 17.55 % |
| Provozní náklady | 7,6 mld. | 2,1 mld. | 2,1 mld. | 1,9 mld. | 1,9 mld. |
| Výzkum a vývoj | 2,3 mld. | 658 mil. | 630 mil. | 631 mil. | 610 mil. |
| Prodejní a správní náklady | 6,4 mld. | 1,7 mld. | 1,6 mld. | 1,7 mld. | 1,6 mld. |
| Ostatní neprovozní výnosy a náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zisk před zdaněním | 7,7 mld. | 2,1 mld. | 2,1 mld. | 2,3 mld. | 1,8 mld. |
| Daň z příjmů | 2 mld. | 561 mil. | 614 mil. | 645 mil. | 418 mil. |
| Efektivní daňová sazba | 26.12 % | 26.56 % | 28.69 % | 28.17 % | 23.62 % |
| Čistý zisk pro kmenové akcionáře | 5,7 mld. | 1,5 mld. | 1,4 mld. | 1,6 mld. | 1,3 mld. |
| EBIT | 8,5 mld. | 2,3 mld. | 2,4 mld. | 2,5 mld. | 2 mld. |
Finanční zdraví a rozvaha
| Ukazatel | Y2013 | Q4 2013 | Q3 2013 | Q2 2013 | Q1 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Čistá hotovost (dluh) | 15,6 mld. | 15,6 mld. | 16,6 mld. | 16,7 mld. | 18,1 mld. |
| Hotovost a krátkodobé investice | 4,6 mld. | 4,6 mld. | 4,6 mld. | 4,9 mld. | 4,8 mld. |
| Celkový dluh | – | 20,2 mld. | 21,2 mld. | 21,7 mld. | 22,8 mld. |
| Aktiva / závazky | 1.29 | 1.29 | 1.25 | 1.24 | 1.29 |
| Dluh k celkovému kapitálu | – | 37.78 % | 41.36 % | 43.14 % | 45.07 % |
| Hotovost a peněžní ekvivalenty | 4,6 mld. | 4,6 mld. | 4,6 mld. | 4,9 mld. | 4,8 mld. |
| Dlouhodobé investice | 1,2 mld. | 1,2 mld. | 1,2 mld. | 1,1 mld. | 1,1 mld. |
| Hotovost a investice | 5,8 mld. | 5,8 mld. | 5,8 mld. | 6,1 mld. | 5,9 mld. |
| Pohledávky | 11,5 mld. | 11,5 mld. | 11,1 mld. | 11,2 mld. | 10,8 mld. |
| Zásoby | 10,3 mld. | 10,3 mld. | 10,8 mld. | 10,2 mld. | 10,2 mld. |
| Oběžná aktiva celkem | 29,4 mld. | 29,4 mld. | 29,4 mld. | 28,8 mld. | 29,2 mld. |
| Aktiva celkem | 90,6 mld. | 90,6 mld. | 90,3 mld. | 88,7 mld. | 88,5 mld. |
| Závazky dodavatelům | 7 mld. | 7 mld. | 6,6 mld. | 6,6 mld. | 6,2 mld. |
| Krátkodobé závazky | 22,8 mld. | 22,8 mld. | 23,5 mld. | 23,2 mld. | 22,6 mld. |
| Krátkodobý dluh včetně splátek | 500 mil. | 500 mil. | 1,4 mld. | 1,3 mld. | 1,3 mld. |
| Dlouhodobé závazky | 19,7 mld. | 19,7 mld. | 19,8 mld. | 20,4 mld. | 21,6 mld. |
| Závazky celkem | 57,3 mld. | 57,3 mld. | 60,3 mld. | 60,2 mld. | 60,7 mld. |
| Vlastní kapitál | 33,3 mld. | 33,3 mld. | 30 mld. | 28,5 mld. | 27,8 mld. |
Cash flow
| Ukazatel | Y2013 | Q4 2013 | Q3 2013 | Q2 2013 | Q1 2013 |
|---|---|---|---|---|---|
| Volné cash flow | 6,2 mld. | 2,4 mld. | 1,4 mld. | 1,8 mld. | 537 mil. |
| Provozní cash flow | 6,9 mld. | 2,6 mld. | 1,6 mld. | 2 mld. | 694 mil. |
| Kapitálové výdaje | -722 mil. | -175 mil. | -247 mil. | -143 mil. | -157 mil. |
| Provozní cash flow / čistý zisk | 1.20 % | 1.77 % | 1.14 % | 1.26 % | 0.55 % |
Příbuzné stránky
- NVIDIA CORP (NVDA) - aktuální graf akcie NVIDIA CORP (NVDA) v bodech
- NOKIA CORP. - Akcie NOKIA CORP. aktuálně, kurzy Burza - akcie online
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Kalkulačka DPH - výpočet DPH pro rok 2019 i pro roky 1993-2018
- Životní minimum 2020 - zvýšení a online kalkulačka. Jaké je životní minimum vaší rodiny?
- Zlato - historický vývoj ceny Zlato po letech, minima, maxima, průměr. 1 oz - měna USD
- Nezaměstnanost v ČR, vývoj, rok 2020, Míra nezaměstnanosti v %
- Příspěvek na bydlení v roce 2021 - Kalkulačka
- Kalkulačka přídavků na děti pro rok 2020 - Máte po zvýšení životního minima nárok na přídavky na děti? Kolik dostanete?
- Minimální mzda v roce 2021, 2020 i v minulosti, vliv na zaručenou mzdu
- Předčíslí bankovních účtů finančních úřadů pro placení daní v roce 2020
- Bankovní účty pro placení daní v roce 2020
| Hlavní americké akcie | ||
| Alphabet Inc - GOOGL | 282.57 $ | |
| Amazon.com Inc. - AMZN | 260.21 $ | |
| Apple Inc - AAPL | 344.17 $ | |
| Coca-Cola Co - KO | 95.73 $ | |
| McDonald`s Corp - MCD | 278.04 $ | |
| Meta Platforms Inc - META | 605.08 $ | |
| Microsoft Corporation - MSFT | 535.93 $ | |
| Nike, Inc. - NKE | 39.56 $ | |
| NVIDIA Corp - NVDA | 181.60 $ | |
| PayPal Holdings Inc - PYPL | 58.96 $ | |
| Tesla Inc - TSLA | 343.69 $ | |
| Online 15:45 až 22:15, zpožděno 15 minut. | ||
Okénko BIG EXPERT

Patrik Kudláček, Finex
Český výrobce dronů zdvojnásobil zisk. Teď jedná o zakázkách za téměř 5 miliard korun

David Matulay, InvestingFox
SpaceX: Nárůst tržeb o 161 % a jednání o možném spojení s Teslou

Anna Šuhajdová, Capital MarketsTrading s.r.o.

David Varga, Fintokei
Prop trading se přesouvá na TradingView. Co to znamená pro české obchodníky

