RTX Corp (RTX) 2011 v USD - cena RTX Corp v roce 2011, minima, maxima, průměr. Měna USD
Akcie RTX Corp (RTX) v roce 2011 - graf, minima, maxima, průměr v USD. Finanční výsledky RTX Corp ve fiskálním roce 2011. Tržby, výnos, dividendy.Kurzy RTX Corp v roce 2011 v USD
| Kurz | Den | |
| Maximum | 53.536 | 7.7.2011 |
| Minimum | 39.506 | 10.8.2011 |
| Průměr | 46.887 | |
| Začátek | 46.272 | 3.1.2011 |
| Konec | 42.816 | 30.12.2011 |
Graf ceny RTX Corp v roce 2011 v USD
Kurzy RTX Corp v roce 2011 – čtvrtletí
| Rok čtvrtletí | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2011 4Q | 40.631 | 42.816 | 40.631 | 46.764 | 43.851 |
| 2011 3Q | 52.798 | 41.217 | 39.506 | 53.536 | 45.265 |
| 2011 2Q | 49.980 | 51.849 | 47.860 | 52.722 | 50.442 |
| 2011 1Q | 46.272 | 49.588 | 45.886 | 49.916 | 47.976 |
Kurzy RTX Corp v roce 2011 – měsíce
| Rok měsíc | začátek | závěr | minimum | maximum | průměr |
| 2011 prosinec | 44.860 | 42.816 | 42.031 | 44.896 | 43.581 |
| 2011 listopad | 44.046 | 44.872 | 41.574 | 46.764 | 44.598 |
| 2011 říjen | 40.631 | 45.681 | 40.631 | 46.577 | 43.376 |
| 2011 září | 42.793 | 41.217 | 40.016 | 44.527 | 42.458 |
| 2011 srpen | 48.235 | 43.495 | 39.506 | 48.235 | 42.456 |
| 2011 červenec | 52.798 | 48.528 | 48.528 | 53.536 | 51.441 |
| 2011 červen | 49.383 | 51.849 | 48.446 | 51.849 | 49.539 |
| 2011 květen | 52.722 | 51.416 | 50.156 | 52.722 | 51.693 |
| 2011 duben | 49.980 | 52.476 | 47.860 | 52.476 | 50.138 |
| 2011 březen | 48.082 | 49.588 | 45.886 | 49.588 | 48.052 |
| 2011 únor | 47.936 | 48.938 | 47.936 | 49.916 | 49.051 |
| 2011 leden | 46.272 | 47.625 | 45.962 | 48.381 | 46.869 |
Dividendy od 3.1.2011 do 30.12.2011
| 16.11.2011 | - 0.48 USD |
| 17.8.2011 | - 0.48 USD |
| 18.5.2011 | - 0.48 USD |
| 16.2.2011 | - 0.43 USD |
Ekonomické výsledky akcie RTX Corp RTX v roce 2011
Uvedená čtvrtletí i roky označují období fiskálního roku dané společnosti, který je často oproti kalendářnímu roku posunutý.
Poslední uzavřené fiskální čtvrtletí společnosti RTX Corp: Q2 2026, ukončené dne 30. 6. 2026.
Poslední uzavřený fiskální rok společnosti RTX Corp: 2025, ukončený dne 31. 12. 2025.
Ocenění akcie
| Ukazatel | Y2011 | Q4 2011 | Q3 2011 | Q2 2011 | Q1 2011 |
|---|---|---|---|---|---|
| Hodnota firmy | 44,7 mld. | 44,7 mld. | 44,3 mld. | 54,8 mld. | 53,1 mld. |
| Hodnota firmy / EBITDA | 4.91 | 5.06 | 5.07 | 6.25 | 6.23 |
| Hodnota firmy / tržby | 0.80 | 0.79 | 0.79 | 0.99 | 0.97 |
Akcie a návratnost
| Ukazatel | Y2011 | Q4 2011 | Q3 2011 | Q2 2011 | Q1 2011 |
|---|---|---|---|---|---|
| Zpětný odkup kmenových akcií | -1,9 mld. | 30 mil. | -647 mil. | -694 mil. | -638 mil. |
| Vyplacené dividendy | -1,6 mld. | -410 mil. | -411 mil. | -413 mil. | -368 mil. |
| Výplatní poměr z volného cash flow | 24.31 % | 20.38 % | 20.98 % | 32.83 % | 27.04 % |
Výsledovka a profitabilita
| Ukazatel | Y2011 | Q4 2011 | Q3 2011 | Q2 2011 | Q1 2011 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 55,8 mld. | 15 mld. | 14,2 mld. | 14,5 mld. | 12,7 mld. |
| Meziroční růst tržeb | 6.66 % | 1.00 % | 4.52 % | 4.83 % | 5.32 % |
| Hrubý zisk | 15,4 mld. | 4,1 mld. | 3,9 mld. | 4 mld. | 3,5 mld. |
| Hrubá marže | 27.59 % | 27.50 % | 27.38 % | 27.65 % | 27.73 % |
| Provozní zisk | 7,8 mld. | 3 mld. | 1,9 mld. | 2,2 mld. | 1,6 mld. |
| Provozní marže | 14.07 % | 20.03 % | 13.49 % | 14.86 % | 12.54 % |
| Čistý zisk | 5 mld. | 1,3 mld. | 1,3 mld. | 1,3 mld. | 1 mld. |
| Čistá marže | 8.93 % | 8.85 % | 9.30 % | 9.11 % | 7.98 % |
| ROIC (návratnost investovaného kapitálu) | 16.79 | – | – | – | – |
| EBITDA | 9,1 mld. | 2,2 mld. | 2,2 mld. | 2,5 mld. | 1,9 mld. |
| Náklady na tržby | 40,4 mld. | 10,9 mld. | 10,3 mld. | 10,5 mld. | 9,2 mld. |
| EBITDA marže | 16.34 % | 15.69 % | 15.56 % | 15.78 % | 15.51 % |
| Provozní náklady | 7,5 mld. | 1,1 mld. | 2 mld. | 1,9 mld. | 1,9 mld. |
| Výzkum a vývoj | 2 mld. | 552 mil. | 465 mil. | 494 mil. | 470 mil. |
| Prodejní a správní náklady | 6,2 mld. | 1,7 mld. | 1,5 mld. | 1,6 mld. | 1,5 mld. |
| Ostatní neprovozní výnosy a náklady | 0 | 1,1 mld. | -231 mil. | 0 | -98 mil. |
| Zisk před zdaněním | 7,4 mld. | 1,8 mld. | 2 mld. | 2 mld. | 1,5 mld. |
| Daň z příjmů | 2,1 mld. | 410 mil. | 628 mil. | 612 mil. | 486 mil. |
| Efektivní daňová sazba | 29.03 % | 22.38 % | 31.21 % | 30.46 % | 31.56 % |
| Čistý zisk pro kmenové akcionáře | 5 mld. | 1,3 mld. | 1,3 mld. | 1,3 mld. | 1 mld. |
| EBIT | 7,8 mld. | 1,9 mld. | 1,9 mld. | 2,2 mld. | 1,6 mld. |
Finanční zdraví a rozvaha
| Ukazatel | Y2011 | Q4 2011 | Q3 2011 | Q2 2011 | Q1 2011 |
|---|---|---|---|---|---|
| Čistá hotovost (dluh) | 4,3 mld. | 4,3 mld. | 5,4 mld. | 6 mld. | 6 mld. |
| Hotovost a krátkodobé investice | 6 mld. | 6 mld. | 6 mld. | 5,4 mld. | 4,4 mld. |
| Celkový dluh | – | 10,3 mld. | 11,4 mld. | 11,4 mld. | 10,5 mld. |
| Aktiva / závazky | 1.38 | 1.38 | 1.32 | 1.31 | 1.32 |
| Dluh k celkovému kapitálu | – | 30.68 % | 32.21 % | 32.12 % | 30.91 % |
| Hotovost a peněžní ekvivalenty | 6 mld. | 6 mld. | 6 mld. | 5,4 mld. | 4,4 mld. |
| Dlouhodobé investice | 1 mld. | 1 mld. | – | – | – |
| Hotovost a investice | 7 mld. | 7 mld. | 6 mld. | 5,4 mld. | 4,4 mld. |
| Pohledávky | 9,5 mld. | 9,5 mld. | 9,5 mld. | 9,8 mld. | 9,3 mld. |
| Zásoby | 7,8 mld. | 7,8 mld. | 8,6 mld. | 8,8 mld. | 8,8 mld. |
| Oběžná aktiva celkem | 25,8 mld. | 25,8 mld. | 26,4 mld. | 26,4 mld. | 25 mld. |
| Aktiva celkem | 61,5 mld. | 61,5 mld. | 61,9 mld. | 62,1 mld. | 60,7 mld. |
| Závazky dodavatelům | 5,6 mld. | 5,6 mld. | 5,6 mld. | 5,7 mld. | 5,6 mld. |
| Krátkodobé závazky | 18,6 mld. | 18,6 mld. | 20,1 mld. | 20,2 mld. | 18,9 mld. |
| Krátkodobý dluh včetně splátek | 759 mil. | 759 mil. | 1,9 mld. | 1,9 mld. | 501 mil. |
| Dlouhodobé závazky | 9,5 mld. | 9,5 mld. | 9,5 mld. | 9,5 mld. | 10 mld. |
| Závazky celkem | 38,3 mld. | 38,3 mld. | 38 mld. | 38,1 mld. | 37,2 mld. |
| Vlastní kapitál | 23,2 mld. | 23,2 mld. | 23,9 mld. | 24,1 mld. | 23,4 mld. |
Cash flow
| Ukazatel | Y2011 | Q4 2011 | Q3 2011 | Q2 2011 | Q1 2011 |
|---|---|---|---|---|---|
| Volné cash flow | 6,6 mld. | 2 mld. | 2 mld. | 1,3 mld. | 1,4 mld. |
| Provozní cash flow | 6,6 mld. | 2 mld. | 2 mld. | 1,3 mld. | 1,4 mld. |
| Kapitálové výdaje | 0 | – | 0 | – | – |
| Provozní cash flow / čistý zisk | 1.32 % | 1.52 % | 1.48 % | 0.95 % | 1.34 % |
Příbuzné stránky
- NVIDIA CORP (NVDA) - aktuální graf akcie NVIDIA CORP (NVDA) v bodech
- NOKIA CORP. - Akcie NOKIA CORP. aktuálně, kurzy Burza - akcie online
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Kalkulačka DPH - výpočet DPH pro rok 2019 i pro roky 1993-2018
- Životní minimum 2020 - zvýšení a online kalkulačka. Jaké je životní minimum vaší rodiny?
- Zlato - historický vývoj ceny Zlato po letech, minima, maxima, průměr. 1 oz - měna USD
- Nezaměstnanost v ČR, vývoj, rok 2020, Míra nezaměstnanosti v %
- Příspěvek na bydlení v roce 2021 - Kalkulačka
- Kalkulačka přídavků na děti pro rok 2020 - Máte po zvýšení životního minima nárok na přídavky na děti? Kolik dostanete?
- Minimální mzda v roce 2021, 2020 i v minulosti, vliv na zaručenou mzdu
- Předčíslí bankovních účtů finančních úřadů pro placení daní v roce 2020
- Bankovní účty pro placení daní v roce 2020
| Hlavní americké akcie | ||
| Alphabet Inc - GOOGL | 282.57 $ | |
| Amazon.com Inc. - AMZN | 260.21 $ | |
| Apple Inc - AAPL | 344.17 $ | |
| Coca-Cola Co - KO | 95.73 $ | |
| McDonald`s Corp - MCD | 278.04 $ | |
| Meta Platforms Inc - META | 605.08 $ | |
| Microsoft Corporation - MSFT | 535.93 $ | |
| Nike, Inc. - NKE | 39.56 $ | |
| NVIDIA Corp - NVDA | 181.60 $ | |
| PayPal Holdings Inc - PYPL | 58.96 $ | |
| Tesla Inc - TSLA | 343.69 $ | |
| Online 15:45 až 22:15, zpožděno 15 minut. | ||
Okénko BIG EXPERT

Patrik Kudláček, Finex
Český výrobce dronů zdvojnásobil zisk. Teď jedná o zakázkách za téměř 5 miliard korun

David Matulay, InvestingFox
SpaceX: Nárůst tržeb o 161 % a jednání o možném spojení s Teslou

Anna Šuhajdová, Capital MarketsTrading s.r.o.

David Varga, Fintokei
Prop trading se přesouvá na TradingView. Co to znamená pro české obchodníky

