Libor Špetla - Výsledky voleb
Libor Špetla - volební výsledky osob se jménem Libor Špetla, účast ve volbách a další informace. Účast ve volbách: Zastupitelstva obcí.Zastupitelstva obcí
Volby 2018
-
Libor Špetla
: řidič,
Stráž pod Ralskem
,
NK
Mandát:nezískán( Stráž pod Ralskem, hlasy: 6.73% ) detail voleb » Volby 2010
-
Libor Špetla
: podnikatel,
Stráž pod Ralskem
,
ODS
Mandát:nezískán( Stráž pod Ralskem, hlasy: 6.10% ) detail voleb »
Další volební kandidáti a politici s příjmením Špetla.
| Bohuslav Špetla | Jiří Špetla | Martin Špetla |
| Jan Špetla | Libor Špetla | Vlastimil Špetla |
Podobná příjmení - volební kandidáti a politici
| Pec | Pečená | Perla |
| Pecen | Pečeňa | Putala |
| Pecl | Pečený | Speierl |
| Peč | Pell | Speierlová |
| Péč | Pella | Speissig Havlíčková |
| Pěč | Perl | Spejchal |
O původu a kvalitě výsledků voleb
Data výsledků voleb pocházejí ze serveru volby.cz, jež spravuje ČSÚ. Původní data nebyla změněna, jejich správnost se tak odvíjí od správnosti dat zdroje. Nicméně byly provedeny i doplňující výpočty a interpretace, jejichž správnost není zaručena.
V případě objevení chyby, nejasností, nebo jen připomínek nás neváhejte kontaktovat.
Příbuzné stránky
- Města a obce v ČR - vyhledávání firem a osob na adrese, zajímavosti - Města a obce
- Stráž pod Ralskem 603, adresa v objektu Stráž pod Ralskem 603, KÚ Stráž pod Ralskem
- Stráž pod Ralskem, část obce v obci Stráž pod Ralskem - Města a obce
- Stráž pod Ralskem, část obce v obci Stráž pod Ralskem - všechny ulice
- Stráž pod Ralskem, část obce v obci Stráž pod Ralskem - všechny objekty
- Stráž pod Ralskem, část obce v obci Stráž pod Ralskem, Firmy v OR, vymazané
- Stráž pod Ralskem, část obce v obci Stráž pod Ralskem, Provozovny historie
- Stráž pod Ralskem, část obce v obci Stráž pod Ralskem, Živnosti
- Stráž pod Ralskem, část obce v obci Stráž pod Ralskem, Právnické osoby

