Josef Novosad, Zastupitelstva obcí 2010, Bohutice - Výsledky voleb

Josef Novosad - výsledek voleb Zastupitelstva obcí 2010, Bohutice

Osobní informace


Politické informace

  • Volební číslo / číslo na kandidátce: 5
  • Místo kandidatury: Bohutice
  • Navrhující: NK - Nezávislý kandidát
  • Příslušnost: BEZPP - Bez politické příslušnosti

Výsledek

  • Mandát:
    získán
  • Hlasy: 122 (8.00%)
  • Hlasy v bydlišti: 122 (8.00%)
  • Pořadí: 10 z 39
  • Pořadí z kolegů: 7 z 11

Účast

  • 69.34%
  • Hlasovalo: 346 z 499 voličů


Další výsledky ve volbách

Osobní informace Volby Výsledek
Josef Novosad bývalý starosta, důchodce
ČSSD
Poslanecká sněmovna 2025
kraj Zlínský
ČSSD
nezvolen(a)

detail ››
Josef Novosad
Vsetín, řidič, zastupitel města Vsetín
ČSSD
Poslanecká sněmovna 2021
kraj Zlínský
ČSSD
nezvolen(a)

detail ››
Josef Novosad
Horní Jasenka, řidič
BEZPP
Zastupitelstva obcí 2018
Vsetín
SPD
zvolen(a)

detail ››
Josef Novosad
Vsetín, řidič
SPD
Zastupitelstva krajů 2016
kraj Zlínský
SPD
nezvolen(a)

detail ››
Ing. Josef Novosad
Ústí nad Labem-centrum, daňový poradce
SOCDEM
Zastupitelstva obcí 2014
Ústí nad Labem-město
SOCDEM
nezvolen(a)

detail ››
Josef Novosád
Provodovice, starobní důchodce
BEZPP
Zastupitelstva obcí 2014
Provodovice
NK
zvolen(a)

detail ››
Josef Novosad
Horní Jasenka, řidič
BEZPP
Zastupitelstva obcí 2014
Vsetín
KSČM
zvolen(a)

detail ››
Josef Novosad
Pošná, OSVČ
BEZPP
Zastupitelstva obcí 2014
Pošná
NK
nezvolen(a)

detail ››
Josef Novosad
Bohutice, technik
BEZPP
Zastupitelstva obcí 2014
Bohutice
NK
zvolen(a)

detail ››
Josef Novosad
Vsetín, řidič
BEZPP
Zastupitelstva obcí 2010
Vsetín
NK
nezvolen(a)

detail ››
Josef Novosad se zúčastnil i dalších voleb. Zobrazit.

Hledání ve volbách

 

Lidé se stejným příjmením - kandidáti a politici

Alois Novosad Jan Novosad Libor Novosad
Antonín Novosad Jaroslav Novosad Martin Novosad
Bronislav Novosad Jiří Novosad Michal Novosad
Daniel Novosad Josef Novosad Milan Novosad
Filip Novosad Karel Novosad Miroslav Novosad
František Novosad Ladislav Novosad Ondřej Novosad
Ivan Novosad Leoš Novosad Pavel Novosad

Byli nalezeni i další lidé s příjmením Novosad. Zobrazit.


Podobná příjmení

Novobilská Novohradský Novosadová
Novobilský Novomestská Novosádová
Novobílský Novoměstská Novosák
Novodárský Novoměstský Novosvětský
Novodvorský Novorková Novota
Novohradská Novosad Ml. Novotka


O původu a kvalitě výsledků voleb

Data výsledků voleb pocházejí ze serveru volby.cz, jež spravuje ČSÚ. Původní data nebyla změněna, jejich správnost se tak odvíjí od správnosti dat zdroje. Nicméně byly provedeny i doplňující výpočty a interpretace, jejichž správnost není zaručena.

V případě objevení chyby, nejasností, nebo jen připomínek nás neváhejte kontaktovat.

 

Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.