Lupo - spolehlivost, závady VW-Volkswagen Lupo
VW-Volkswagen Lupo - Auta s podobnou spolehlivostí
Srovnání spolehlivosti 1 až 3 roky
| Srovnání VW-Volkswagen Lupo s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 67 | Honda Accord | 5.20% | 54tis |
| 67 | Mercedes-Benz C | 5.20% | 54tis |
| 71 | Opel Corsa | 5.30% | 38tis |
| 72 | VW-Volkswagen Lupo | 5.40% | 37tis |
| 72 | VW-Volkswagen Sharan | 5.40% | 71tis |
| 72 | Daewoo Kalos | 5.40% | 34tis |
| 75 | Ford Ka | 5.50% | 32tis |
| 75 | Suzuki Wagon R+ | 5.50% | 35tis |
| 77 | BMW Z4 | 5.60% | 34tis |
| 77 | Opel Agila | 5.60% | 34tis |
Srovnání spolehlivosti 4 až 5 let
| Srovnání VW-Volkswagen Lupo s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 43 | Mitsubishi Pajero | 8.50% | 80tis |
| 46 | Honda CRV | 8.70% | 65tis |
| 46 | Honda Accord | 8.70% | 76tis |
| 46 | Mercedes-Benz E | 8.70% | 100tis |
| 49 | VW-Volkswagen Lupo | 8.80% | 53tis |
| 49 | Ford Focus | 8.80% | 76tis |
| 49 | Ford Mondeo | 8.80% | 92tis |
| 52 | Mitsubishi Carisma | 8.90% | 77tis |
| 53 | BMW 7 | 9.20% | 100tis |
| 54 | VW-Volkswagen Touran | 9.30% | 87tis |
| Kompletní pořadí pro rok 2009 | |||
VW-Volkswagen Lupo - podrobný rozpis spolehlivosti a závad dle stáří
| Rok vydání reportu |
1 až 3 roky / umístění |
4 až 5 let / umístění |
6 až 7 let / umístění |
8 až 9 let / umístění |
10 až 11 let / umístění |
prům. 1 až 11 let / umístění |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | - | - | - | - | 28.1% / 27 | - |
| 2015 | - | - | - | - | 30.0% / 23 | - |
| 2014 | - | - | - | 25.3% / 32 | 30.3% / 22 | - |
| 2013 | - | - | - | 20.0% / 27 | 24.2% / 19 | 22.1% / 50 |
| 2012 | - | - | 14.4% / 33 | 19.5% / 29 | 22.8% / 21 | 18.9% / 45 |
| 2011 | - | - | 15.6% / 45 | 19.3% / 27 | 21.7% / 14 | 18.9% / 45 |
| 2010 | - | 8.8% / 49 | 13.3% / 38 | 16.5% / 26 | 20.0% / 17 | 14.7% / 33 |
| 2009 | 5.4% / 72 | 9.2% / 61 | 12.4% / 33 | 15.8% / 28 | - | - |
| 2008 | 4.6% / 55 | 7.8% / 43 | 11.8% / 39 | 13.1% / 20 | - | - |
| 2007 | 6.1% / 60 | 9.8% / 43 | 13.7% / 37 | - | - | - |
| 2006 | 6.3% / 48 | 10.5% / 44 | 12.4% / 25 | - | - | - |
| 2005 | 5.4% / 37 | 9.3% / 35 | - | - | - | - |
| 2004 | 5.4% / 59 | 7.2% / 23 | - | - | - | - |
| 2003 | 4.9% / 56 | - | - | - | - | - |
VW-Volkswagen Lupo - Nabídka aut a autobazarů
| Cena | Auto | Popis | Rok | Km |
|---|---|---|---|---|
| 44 000 | Volkswagen Lupo | 1.4 i Automat | 2003 | 116 000 |
| 49 900 | Volkswagen Lupo | 1,4 i Automat | 2003 | 116 000 |
| 29 000 | Volkswagen Lupo | 1.0i Camridge KLIMA | 2003 | 168 624 |
| 34 990 | Volkswagen Lupo | 1.4 TDi, BASIC, Klima | 2005 | 204 819 |
Příbuzné stránky
- Cena aut Volkswagen Volkswagen - Přehled cen vozů Volkswagen Volkswagen
- Cena aut Volkswagen Lupo - Přehled cen vozů Volkswagen Lupo
- Závada 148, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 94, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 107, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 137, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 10, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada, část obce v obci Závada, Právnické osoby
- Závada 128, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 126, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 27, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
Okénko finanční rady

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Petr Špirit, Bidli
Co se aktuálně děje a pravděpodobně dít bude na hypotečním trhu?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji



