Renault Captur nebo Renault Kangoo - Srovnání spolehlivosti
Renault Captur nebo Renault Kangoo - Auta s podobnou spolehlivostí
Srovnání spolehlivosti 1 až 3 roky
| Srovnání Renault Captur s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 27 | Renault Captur | 4.00% | 33tis |
| 118 | Mazda 6 | 8.50% | 52tis |
| 119 | Citroën Berlingo | 8.80% | 51tis |
| 120 | Citroën C4 Cactus | 8.90% | 42tis |
| 121 | Ford Mondeo | 9.00% | 74tis |
| 122 | Renault Kangoo | 9.90% | 47tis |
| 122 | Ford S-Max | 9.90% | 69tis |
| 124 | Dacia Dokker | 10.00% | 46tis |
| 125 | Ford Galaxy | 10.40% | 66tis |
| 125 | Dacia Logan | 10.40% | 56tis |
Srovnání spolehlivosti 4 až 5 let
| Srovnání Renault Captur s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 18 | Renault Captur | 6.10% | 52tis |
| 117 | Fiat 500 | 14.80% | 44tis |
| 118 | BMW 5 | 14.90% | 105tis |
| 118 | BMW 6 | 14.90% | 105tis |
| 119 | Hyundai i40 | 15.00% | 80tis |
| 120 | Fiat Punto | 15.20% | 54tis |
| 121 | Renault Kangoo | 15.50% | 79tis |
| 122 | Dacia Sandero | 15.80% | 59tis |
| 123 | Ford Ka | 15.90% | 50tis |
| 124 | Dacia Duster | 16.00% | 67tis |
| Kompletní pořadí pro rok 2020 | |||
Renault Captur nebo Renault Kangoo - podrobné porovnání spolehlivosti a závad
| Typ vozu: | Renault Captur | Typ vozu: | Renault Kangoo |
| závady / pořadí | závady / pořadí | ||
| Report 2020 | Průměr: 7.0% / 25 | Report 2020 | Průměr: 24.8% / 115 |
| 1 až 3 roky | 4.0% / 27 | 1 až 3 roky | 9.9% / 122 |
| 4 až 5 let | 6.1% / 18 | 4 až 5 let | 15.5% / 121 |
| 6 až 7 let | 11.0% / 29 | 6 až 7 let | 27.1% / 121 |
| 8 až 9 let | 8 až 9 let | 34.1% / 111 | |
| 10 až 11 let | 10 až 11 let | 37.5% / 100 | |
| Report 2019 | Průměr: 4.8% / 16 | Report 2019 | Průměr: 26.5% / 107 |
| 1 až 3 roky | 4.3% / 27 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 5.3% / 4 | 4 až 5 let | 17.8% / 127 |
| 10 až 11 let | 10 až 11 let | 35.3% / 87 | |
| Report 2018 | Report 2018 | Průměr: 13.0% / 121 | |
| 1 až 3 roky | 3.5% / 16 | 1 až 3 roky | 8.2% / 116 |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 17.8% / 126 | |
| Report 2017 | Report 2017 | Průměr: 18.1% / 120 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 9.0% / 125 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 27.3% / 115 | |
| Report 2016 | Report 2016 | Průměr: 22.5% / 113 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 10.3% / 114 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 22.2% / 124 | |
| 8 až 9 let | 8 až 9 let | 35.1% / 101 | |
| Report 2015 | Report 2015 | Průměr: 27.2% / 102 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 11.1% / 107 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 25.4% / 123 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 31.9% / 109 | |
| 10 až 11 let | 10 až 11 let | 40.4% / 70 | |
| Report 2014 | Report 2014 | Průměr: 26.5% / 105 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 12.3% / 109 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 23.8% / 116 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 33.2% / 110 | |
| 8 až 9 let | 8 až 9 let | 36.8% / 86 | |
| Report 2013 | Report 2013 | Průměr: 26.7% / 99 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 9.4% / 124 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 23.2% / 120 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 29.4% / 104 | |
| 8 až 9 let | 8 až 9 let | 33.8% / 83 | |
| 10 až 11 let | 10 až 11 let | 37.7% / 66 | |
| Report 2012 | Report 2012 | Průměr: 20.6% / 101 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 8.8% / 115 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 17.3% / 113 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 26.6% / 98 | |
| 8 až 9 let | 8 až 9 let | 29.6% / 76 | |
| Report 2011 | Report 2011 | Průměr: 21.4% / 98 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 8.9% / 115 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 18.9% / 111 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 24.8% / 89 | |
| 8 až 9 let | 8 až 9 let | 33.1% / 76 | |
| Report 2010 | Report 2010 | Průměr: 16.0% / 105 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 8.0% / 110 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 17.1% / 112 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 22.9% / 93 | |
| Report 2009 | Report 2009 | Průměr: 16.2% / 102 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 9.4% / 110 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 17.0% / 105 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 22.2% / 91 | |
| Report 2008 | Report 2008 | Průměr: 13.9% / 100 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 8.7% / 111 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 13.6% / 96 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 19.3% / 94 | |
| Report 2007 | Report 2007 | Průměr: 12.9% / 98 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 8.9% / 97 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 16.9% / 99 | |
| Report 2006 | Report 2006 | Průměr: 13.4% / 95 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 9.3% / 91 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 17.4% / 98 | |
| Report 2005 | Report 2005 | ||
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 10.9% / 100 |
Příbuzné stránky
- Energie - srovnání cen energií
- Srovnání cen plynu 2020
- Srovnání hypoték - porovnání úrokových sazeb a poplatků hypotéky
- Srovnání cen elektřiny 2020
- Nejlevnější tarify 2023 - srovnání tarifů operátorů
- Náhrada mzdy za karanténu nebo nemoc v roce 2020 - Kolik peněz dostanete za prvních 14 dnů?
- Renault Mégane nebo Renault Captur - Srovnání spolehlivosti
- Renault Captur nebo Renault Clio - Srovnání spolehlivosti
- Renault Captur nebo Renault Mégane - Srovnání spolehlivosti
- Renault Captur nebo Renault Scénic - Srovnání spolehlivosti
- Renault Captur nebo Renault Laguna - Srovnání spolehlivosti
- Renault Captur nebo Renault Espace - Srovnání spolehlivosti
Okénko finanční rady

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Petr Špirit, Bidli
Co se aktuálně děje a pravděpodobně dít bude na hypotečním trhu?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji

