Opel Corsa nebo Kia Cee´d - Srovnání spolehlivosti
Opel Corsa nebo Kia Cee´d - Auta s podobnou spolehlivostí
Srovnání spolehlivosti 1 až 3 roky
| Srovnání Opel Corsa s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 64 | Kia Picanto | 5.40% | 29tis |
| 64 | Volvo XC60 | 5.40% | 58tis |
| 64 | Škoda Rapid | 5.40% | 44tis |
| 67 | Opel Zafira | 5.60% | 59tis |
| 67 | Renault Mégane | 5.60% | 43tis |
| 67 | Kia Cee´d | 5.60% | 44tis |
| 70 | Volvo S60 | 5.70% | 59tis |
| 70 | Mazda 3 | 5.70% | 41tis |
| 70 | Ford C-Max | 5.70% | 46tis |
| 74 | Opel Corsa | 5.90% | 33tis |
Srovnání spolehlivosti 4 až 5 let
| Srovnání Opel Corsa s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 30 | Opel Corsa | 6.80% | 50tis |
| 96 | Nissan Micra | 10.60% | 46tis |
| 96 | Hyundai i30 | 10.60% | 68tis |
| 99 | Renault Clio | 10.70% | 56tis |
| 100 | Kia Cee´d | 10.90% | 69tis |
| 101 | Peugeot 2008 | 11.00% | 57tis |
| 102 | Nissan X-Trail | 11.10% | 76tis |
| 103 | Seat Ibiza | 11.30% | 62tis |
| 103 | Suzuki Jimmy | 11.30% | 45tis |
| 103 | Citroën C4 Picasso | 11.30% | 84tis |
| Kompletní pořadí pro rok 2020 | |||
Opel Corsa nebo Kia Cee´d - podrobné porovnání spolehlivosti a závad
| Typ vozu: | Opel Corsa | Typ vozu: | Kia Cee´d |
| závady / pořadí | závady / pořadí | ||
| Report 2020 | Průměr: 14.8% / 58 | Report 2020 | Průměr: 16.9% / 80 |
| 1 až 3 roky | 5.9% / 74 | 1 až 3 roky | 5.6% / 67 |
| 4 až 5 let | 6.8% / 30 | 4 až 5 let | 10.9% / 100 |
| 6 až 7 let | 15.8% / 79 | 6 až 7 let | 14.1% / 60 |
| 8 až 9 let | 20.6% / 63 | 8 až 9 let | 25.6% / 95 |
| 10 až 11 let | 24.7% / 45 | 10 až 11 let | 28.5% / 77 |
| Report 2019 | Průměr: 16.0% / 54 | Report 2019 | Průměr: 18.6% / 80 |
| 1 až 3 roky | 4.2% / 25 | 1 až 3 roky | 6.8% / 89 |
| 4 až 5 let | 11.1% / 87 | 4 až 5 let | 10.2% / 74 |
| 6 až 7 let | 16.9% / 71 | 6 až 7 let | 19.6% / 89 |
| 8 až 9 let | 22.2% / 59 | 8 až 9 let | 26.4% / 84 |
| 10 až 11 let | 25.7% / 29 | 10 až 11 let | 30.0% / 62 |
| Report 2018 | Průměr: 13.6% / 70 | Report 2018 | Průměr: 15.7% / 91 |
| 1 až 3 roky | 6.0% / 80 | 1 až 3 roky | 7.1% / 107 |
| 4 až 5 let | 10.9% / 81 | 4 až 5 let | 12.1% / 97 |
| 6 až 7 let | 16.4% / 66 | 6 až 7 let | 17.8% / 76 |
| 8 až 9 let | 21.1% / 52 | 8 až 9 let | 25.9% / 85 |
| Report 2017 | Průměr: 12.2% / 62 | Report 2017 | Průměr: 14.6% / 84 |
| 1 až 3 roky | 5.8% / 84 | 1 až 3 roky | 5.8% / 84 |
| 4 až 5 let | 10.1% / 72 | 4 až 5 let | 12.4% / 101 |
| 6 až 7 let | 14.7% / 58 | 6 až 7 let | 19.3% / 97 |
| 8 až 9 let | 18.0% / 33 | 8 až 9 let | 21.1% / 55 |
| Report 2016 | Průměr: 13.1% / 63 | Report 2016 | Průměr: 15.8% / 96 |
| 1 až 3 roky | 7.2% / 57 | 1 až 3 roky | 9.7% / 104 |
| 4 až 5 let | 14.1% / 81 | 4 až 5 let | 15.7% / 100 |
| 6 až 7 let | 17.9% / 50 | 6 až 7 let | 22.0% / 83 |
| Report 2015 | Průměr: 13.1% / 58 | Report 2015 | Průměr: 15.9% / 84 |
| 1 až 3 roky | 7.8% / 62 | 1 až 3 roky | 9.5% / 87 |
| 4 až 5 let | 13.9% / 72 | 4 až 5 let | 16.8% / 97 |
| 6 až 7 let | 17.6% / 40 | 6 až 7 let | 21.3% / 67 |
| Report 2014 | Průměr: 11.7% / 63 | Report 2014 | Průměr: 13.6% / 87 |
| 1 až 3 roky | 9.3% / 71 | 1 až 3 roky | 10.4% / 88 |
| 4 až 5 let | 14.1% / 54 | 4 až 5 let | 16.8% / 86 |
| Report 2013 | Průměr: 7.7% / 60 | Report 2013 | Průměr: 8.9% / 81 |
| 1 až 3 roky | 5.6% / 61 | 1 až 3 roky | 8.4% / 112 |
| 4 až 5 let | 9.8% / 58 | 4 až 5 let | 9.4% / 49 |
| Report 2012 | Report 2012 | ||
| 1 až 3 roky | 5.1% / 47 | 1 až 3 roky | 8.0% / 107 |
| Report 2011 | Report 2011 | ||
| 1 až 3 roky | 4.4% / 39 | 1 až 3 roky | 4.0% / 24 |
| Report 2010 | Report 2010 | ||
| 1 až 3 roky | 4.8% / 62 | 1 až 3 roky | |
| Report 2009 | Průměr: 7.2% / 64 | Report 2009 | |
| 1 až 3 roky | 5.3% / 71 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 9.1% / 57 | 4 až 5 let | |
| Report 2008 | Průměr: 8.2% / 42 | Report 2008 | |
| 1 až 3 roky | 4.2% / 45 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 7.7% / 39 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 12.8% / 43 | 6 až 7 let | |
| Report 2007 | Průměr: 10.4% / 26 | Report 2007 | |
| 1 až 3 roky | 4.4% / 24 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 7.7% / 21 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 13.8% / 38 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 15.8% / 20 | 8 až 9 let | |
| Report 2006 | Průměr: 14.2% / 27 | Report 2006 | |
| 1 až 3 roky | 4.3% / 13 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 10.7% / 48 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 13.4% / 28 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 17.2% / 19 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 25.5% / 25 | 10 až 11 let | |
| Report 2005 | Průměr: 13.7% / 22 | Report 2005 | |
| 1 až 3 roky | 3.9% / 13 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 9.8% / 41 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 11.9% / 21 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 18.3% / 20 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 24.8% / 25 | 10 až 11 let | |
| prům. 1 až 11 let | 13.7% / 11 | prům. 1 až 11 let | |
| Report 2004 | Průměr: 14.3% / 32 | Report 2004 | |
| 1 až 3 roky | 5.0% / 47 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 8.6% / 36 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 11.7% / 24 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 17.5% / 20 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 28.8% / 43 | 10 až 11 let | |
| prům. 1 až 11 let | 14.3% / 20 | prům. 1 až 11 let | |
| Report 2003 | Průměr: 13.4% / 33 | Report 2003 | |
| 1 až 3 roky | 4.4% / 43 | 1 až 3 roky | |
| 4 až 5 let | 7.2% / 26 | 4 až 5 let | |
| 6 až 7 let | 10.8% / 22 | 6 až 7 let | |
| 8 až 9 let | 18.3% / 42 | 8 až 9 let | |
| 10 až 11 let | 26.1% / 43 | 10 až 11 let | |
| prům. 1 až 11 let | 13.4% / 21 | prům. 1 až 11 let |
Příbuzné stránky
- Energie - srovnání cen energií
- Srovnání cen plynu 2020
- Srovnání hypoték - porovnání úrokových sazeb a poplatků hypotéky
- Srovnání cen elektřiny 2020
- Nejlevnější tarify 2023 - srovnání tarifů operátorů
- Náhrada mzdy za karanténu nebo nemoc v roce 2020 - Kolik peněz dostanete za prvních 14 dnů?
- Kia Cee´d nebo Opel Corsa - Srovnání spolehlivosti
- Kia Sorento nebo Opel Corsa - Srovnání spolehlivosti
- Opel Corsa nebo Kia Pride - Srovnání spolehlivosti
- Kia Venga nebo Opel Corsa - Srovnání spolehlivosti
- Opel Corsa nebo Kia Sportage - Srovnání spolehlivosti
Okénko finanční rady

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Petr Špirit, Bidli
Co se aktuálně děje a pravděpodobně dít bude na hypotečním trhu?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji


