X-Trail - spolehlivost, závady Nissan X-Trail
Nissan X-Trail - Auta s podobnou spolehlivostí
Srovnání spolehlivosti 1 až 3 roky
| Srovnání Nissan X-Trail s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 104 | Ford Focus | 6.70% | 54tis |
| 105 | Hyundai i10 | 6.90% | 29tis |
| 106 | Seat Alhambra | 7.20% | 58tis |
| 106 | VW-Volkswagen Caddy | 7.20% | 58tis |
| 108 | Nissan X-Trail | 7.30% | 47tis |
| 108 | VW-Volkswagen Passat | 7.30% | 81tis |
| 108 | Škoda Superb | 7.30% | 80tis |
| 111 | Citroën C4 Picasso | 7.50% | 50tis |
| 112 | Hyundai Tuscon | 7.60% | 46tis |
| 113 | BMW X5 | 7.70% | 68tis |
Srovnání spolehlivosti 4 až 5 let
| Srovnání Nissan X-Trail s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 99 | Renault Clio | 10.70% | 56tis |
| 100 | Kia Cee´d | 10.90% | 69tis |
| 101 | Peugeot 2008 | 11.00% | 57tis |
| 102 | Nissan X-Trail | 11.10% | 76tis |
| 103 | Seat Ibiza | 11.30% | 62tis |
| 103 | Suzuki Jimmy | 11.30% | 45tis |
| 103 | Citroën C4 Picasso | 11.30% | 84tis |
| 106 | Citroën Berlingo | 11.80% | 75tis |
| 106 | Ford S-Max | 11.80% | 107tis |
| 106 | VW-Volkswagen Caddy | 11.80% | 88tis |
| Kompletní pořadí pro rok 2020 | |||
Nissan X-Trail - podrobný rozpis spolehlivosti a závad dle stáří
| Rok vydání reportu |
1 až 3 roky / umístění |
4 až 5 let / umístění |
6 až 7 let / umístění |
8 až 9 let / umístění |
10 až 11 let / umístění |
prům. 1 až 11 let / umístění |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 7.3% / 108 | 11.1% / 102 | - | - | - | - |
| 2014 | - | 19.6% / 102 | 21.8% / 64 | 28.1% / 44 | 32.3% / 34 | - |
| 2013 | 8.3% / 110 | 9.7% / 55 | 17.4% / 56 | 24.0% / 50 | - | - |
| 2012 | 7.2% / 97 | 11.5% / 80 | 17.8% / 59 | 22.8% / 49 | - | - |
| 2011 | 6.1% / 85 | 8.9% / 44 | 16.8% / 51 | - | - | - |
| 2010 | 5.3% / 70 | 6.9% / 28 | 12.1% / 27 | - | - | - |
| 2009 | 4.6% / 52 | 6.8% / 24 | - | - | - | - |
| 2008 | 3.7% / 33 | 5.8% / 15 | - | - | - | - |
| 2007 | 5.3% / 49 | - | - | - | - | - |

rok výr. 2001 -
Nissan X-Trail - Nabídka aut a autobazarů
| Cena | Auto | Popis | Rok | Km |
|---|---|---|---|---|
| 290 000 | Nissan X-Trail | 2.0 dCi 130kW | 2018 | 178 675 |
| 262 000 | Nissan X-Trail | 1.6dCi | 2017 | 140 691 |
| 336 000 | Nissan X-Trail | 1.3 DiG-T, Serv.kniha | 2020 | 104 432 |
| 299 999 | Nissan X-Trail | 1.6 dCi 96kW 4x4 ACENTA | 2016 | 87 235 |
| 149 900 | Nissan X-Trail | 1,6 dCi 4x4 DPH | 2015 | 219 000 |
| 368 000 | Nissan X-Trail | 2020, 1332 ccm, 116 kW, benzin | 2020 | 146 778 |
| 65 000 | Nissan X-Trail | 2.2.CDi, ČR | 2004 | 205 814 |
| 1 006 228 | Nissan X-Trail | 1,5 e-POWER e-FORCE N-TREK | null | 9 |
| 997 065 | Nissan X-Trail | 1,5 TEKNA 4X4 | 2026 | 9 |
| 270 000 | Nissan X-Trail | 1.6 dCi 96kW | 2016 | 89 052 |
| 250 000 | Nissan X-Trail | 1.6 DCi, Serv.kniha | 2015 | 148 740 |
| 1 022 900 | Nissan X-Trail | 1.5 4x4 | 2026 | 2 |
| 1 069 900 | Nissan X-Trail | 1.5 4x4 | 2026 | 2 |
| 1 079 900 | Nissan X-Trail | 1.5 4x4 | 2026 | 2 |
| 1 064 900 | Nissan X-Trail | 1.5 4x4 | 2026 | 2 |
| 1 114 990 | Nissan X-Trail | 1.5 4x4 | 2026 | 1 000 |
| 230 000 | Nissan X-Trail | 1.6 dCi 96kW | 2015 | 156 163 |
| 1 029 990 | Nissan X-Trail | 1.5 4x4 | 2026 | 2 |
| 1 119 000 | Nissan X-Trail | 1,5 e-POWER 213k e-4ORCE N-TREK | 2026 | 3 |
| 997 065 | Nissan X-Trail | 1,5 e-POWER e-FORCE N-TREK | null | 9 |
| 997 065 | Nissan X-Trail | 1,5 TEKNA 4x4 | 2026 | 9 |
| 997 065 | Nissan X-Trail | 1,5 TEKNA 4X4 | 2025 | 9 |
| 1 134 890 | Nissan X-Trail | 1,5 TEKNA 4X4 | 2025 | 9 |
| 259 000 | Nissan X-Trail | 2.0 dCi, ČR | 2017 | 234 055 |
Příbuzné stránky
- Cena aut Nissan Nissan - Přehled cen vozů Nissan Nissan
- Závada 148, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 94, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 107, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 137, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 10, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada, část obce v obci Závada, Právnické osoby
- Závada 128, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 126, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 27, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
- Závada 28, 747 19 Závada, objekt - Města a obce
Okénko finanční rady

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Petr Špirit, Bidli
Co se aktuálně děje a pravděpodobně dít bude na hypotečním trhu?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji























