BMW Mini nebo Fiat Punto - Srovnání spolehlivosti
BMW Mini nebo Fiat Punto - Auta s podobnou spolehlivostí
Srovnání spolehlivosti 1 až 3 roky
| Srovnání BMW Mini s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 77 | BMW Mini | 6.00% | 35tis |
| 121 | Ford Mondeo | 9.00% | 74tis |
| 122 | Renault Kangoo | 9.90% | 47tis |
| 122 | Ford S-Max | 9.90% | 69tis |
| 124 | Dacia Dokker | 10.00% | 46tis |
| 125 | Ford Galaxy | 10.40% | 66tis |
| 125 | Dacia Logan | 10.40% | 56tis |
| 127 | Fiat Punto | 10.50% | 40tis |
| 128 | Dacia Lodgy | 10.90% | 48tis |
| 129 | Dacia Duster | 11.10% | 41tis |
Srovnání spolehlivosti 4 až 5 let
| Srovnání BMW Mini s | Závady v % | Průměrně najeto km | |
|---|---|---|---|
| 82 | BMW Mini | 9.70% | 55tis |
| 116 | VW-Volkswagen Tiguan | 14.70% | 70tis |
| 117 | Fiat 500 | 14.80% | 44tis |
| 118 | BMW 6 | 14.90% | 105tis |
| 118 | BMW 5 | 14.90% | 105tis |
| 119 | Hyundai i40 | 15.00% | 80tis |
| 120 | Fiat Punto | 15.20% | 54tis |
| 121 | Renault Kangoo | 15.50% | 79tis |
| 122 | Dacia Sandero | 15.80% | 59tis |
| 123 | Ford Ka | 15.90% | 50tis |
| Kompletní pořadí pro rok 2020 | |||
BMW Mini nebo Fiat Punto - podrobné porovnání spolehlivosti a závad
| Typ vozu: | BMW Mini | Typ vozu: | Fiat Punto |
| závady / pořadí | závady / pořadí | ||
| Report 2020 | Průměr: 12.4% / 43 | Report 2020 | Průměr: 21.8% / 111 |
| 1 až 3 roky | 6.0% / 77 | 1 až 3 roky | 10.5% / 127 |
| 4 až 5 let | 9.7% / 82 | 4 až 5 let | 15.2% / 120 |
| 6 až 7 let | 10.6% / 24 | 6 až 7 let | 23.6% / 117 |
| 8 až 9 let | 14.4% / 15 | 8 až 9 let | 29.0% / 105 |
| 10 až 11 let | 21.2% / 18 | 10 až 11 let | 30.9% / 86 |
| Report 2019 | Průměr: 13.7% / 33 | Report 2019 | Průměr: 23.3% / 108 |
| 1 až 3 roky | 5.4% / 49 | 1 až 3 roky | 12.1% / 125 |
| 4 až 5 let | 7.9% / 43 | 4 až 5 let | 17.1% / 123 |
| 6 až 7 let | 11.8% / 21 | 6 až 7 let | 24.5% / 111 |
| 8 až 9 let | 18.5% / 26 | 8 až 9 let | 29.5% / 101 |
| 10 až 11 let | 25.0% / 26 | 10 až 11 let | 33.5% / 79 |
| Report 2018 | Průměr: 13.5% / 31 | Report 2018 | Průměr: 22.1% / 103 |
| 1 až 3 roky | 4.8% / 46 | 1 až 3 roky | 12.3% / 126 |
| 4 až 5 let | 7.0% / 27 | 4 až 5 let | 16.2% / 120 |
| 6 až 7 let | 11.2% / 20 | 6 až 7 let | 24.0% / 108 |
| 8 až 9 let | 16.9% / 16 | 8 až 9 let | 26.1% / 86 |
| 10 až 11 let | 27.4% / 45 | 10 až 11 let | 31.8% / 77 |
| Report 2017 | Průměr: 13.3% / 29 | Report 2017 | Průměr: 21.0% / 102 |
| 1 až 3 roky | 4.3% / 37 | 1 až 3 roky | 10.5% / 130 |
| 4 až 5 let | 7.1% / 26 | 4 až 5 let | 14.9% / 115 |
| 6 až 7 let | 11.3% / 23 | 6 až 7 let | 20.4% / 104 |
| 8 až 9 let | 14.9% / 10 | 8 až 9 let | 26.9% / 89 |
| 10 až 11 let | 28.9% / 49 | 10 až 11 let | 32.2% / 72 |
| Report 2016 | Průměr: 18.9% / 46 | Report 2016 | Průměr: 25.6% / 102 |
| 1 až 3 roky | 6.1% / 35 | 1 až 3 roky | 13.3% / 130 |
| 4 až 5 let | 10.7% / 39 | 4 až 5 let | 20.5% / 120 |
| 6 až 7 let | 16.2% / 33 | 6 až 7 let | 24.7% / 98 |
| 8 až 9 let | 26.3% / 59 | 8 až 9 let | 32.4% / 89 |
| 10 až 11 let | 35.1% / 65 | 10 až 11 let | 37.3% / 73 |
| Report 2015 | Průměr: 20.8% / 48 | Report 2015 | Průměr: 26.2% / 94 |
| 1 až 3 roky | 6.8% / 38 | 1 až 3 roky | 14.0% / 124 |
| 4 až 5 let | 12.4% / 47 | 4 až 5 let | 19.0% / 109 |
| 6 až 7 let | 16.7% / 31 | 6 až 7 let | 27.2% / 98 |
| 8 až 9 let | 27.2% / 50 | 8 až 9 let | 32.7% / 77 |
| 10 až 11 let | 40.7% / 72 | 10 až 11 let | 38.2% / 62 |
| Report 2014 | Průměr: 23.9% / 61 | Report 2014 | Průměr: 26.8% / 89 |
| 1 až 3 roky | 8.5% / 58 | 1 až 3 roky | 14.5% / 120 |
| 4 až 5 let | 12.9% / 36 | 4 až 5 let | 17.8% / 88 |
| 6 až 7 let | 23.3% / 69 | 6 až 7 let | 30.4% / 106 |
| 8 až 9 let | 32.3% / 69 | 8 až 9 let | 31.6% / 66 |
| 10 až 11 let | 42.6% / 73 | 10 až 11 let | 39.7% / 64 |
| Report 2013 | Průměr: 15.1% / 53 | Report 2013 | Průměr: 18.3% / 93 |
| 1 až 3 roky | 5.5% / 55 | 1 až 3 roky | 8.7% / 116 |
| 4 až 5 let | 7.6% / 25 | 4 až 5 let | 15.3% / 107 |
| 6 až 7 let | 18.0% / 59 | 6 až 7 let | 20.2% / 76 |
| 8 až 9 let | 29.5% / 74 | 8 až 9 let | 28.9% / 72 |
| Report 2012 | Průměr: 25.2% / 76 | Report 2012 | Průměr: 24.3% / 74 |
| 6 až 7 let | 19.7% / 73 | 6 až 7 let | 20.6% / 75 |
| 8 až 9 let | 30.7% / 78 | 8 až 9 let | 28.0% / 72 |
| Report 2011 | Průměr: 13.6% / 78 | Report 2011 | Průměr: 14.1% / 92 |
| 1 až 3 roky | 5.6% / 72 | 1 až 3 roky | 8.0% / 107 |
| 4 až 5 let | 11.7% / 75 | 4 až 5 let | 14.0% / 96 |
| 6 až 7 let | 23.4% / 86 | 6 až 7 let | 20.3% / 73 |
| Report 2010 | Průměr: 13.6% / 92 | Report 2010 | Průměr: 12.7% / 94 |
| 1 až 3 roky | 6.6% / 97 | 1 až 3 roky | 8.1% / 113 |
| 4 až 5 let | 11.5% / 88 | 4 až 5 let | 12.1% / 92 |
| 6 až 7 let | 22.8% / 92 | 6 až 7 let | 18.0% / 77 |
| Report 2009 | Průměr: 10.1% / 98 | Report 2009 | Průměr: 9.2% / 90 |
| 1 až 3 roky | 7.3% / 101 | 1 až 3 roky | 6.8% / 95 |
| 4 až 5 let | 12.8% / 94 | 4 až 5 let | 11.5% / 84 |
| Report 2008 | Průměr: 10.8% / 103 | Report 2008 | Průměr: 8.9% / 86 |
| 1 až 3 roky | 7.5% / 103 | 1 až 3 roky | 6.1% / 83 |
| 4 až 5 let | 14.1% / 103 | 4 až 5 let | 11.7% / 88 |
| Report 2007 | Report 2007 | ||
| 1 až 3 roky | 7.4% / 83 | 1 až 3 roky | 7.4% / 83 |
| Report 2006 | Report 2006 | ||
| 1 až 3 roky | 9.0% / 89 | 1 až 3 roky | 8.2% / 80 |
| Report 2005 | Report 2005 | ||
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 7.6% / 76 | |
| Report 2004 | Report 2004 | Průměr: 9.8% / 72 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 5.4% / 59 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 14.1% / 85 | |
| Report 2003 | Report 2003 | Průměr: 12.4% / 78 | |
| 1 až 3 roky | 1 až 3 roky | 8.0% / 98 | |
| 4 až 5 let | 4 až 5 let | 12.5% / 75 | |
| 6 až 7 let | 6 až 7 let | 16.8% / 60 |
Příbuzné stránky
- Energie - srovnání cen energií
- Srovnání cen plynu 2020
- Srovnání hypoték - porovnání úrokových sazeb a poplatků hypotéky
- Srovnání cen elektřiny 2020
- Nejlevnější tarify 2023 - srovnání tarifů operátorů
- Náhrada mzdy za karanténu nebo nemoc v roce 2020 - Kolik peněz dostanete za prvních 14 dnů?
- BMW Mini Countryman nebo BMW Mini - Srovnání spolehlivosti
- BMW Mini nebo BMW Mini Countryman - Srovnání spolehlivosti
- BMW X1 nebo Fiat Grande Punto - Srovnání spolehlivosti
- Fiat Punto nebo BMW Z4 - Srovnání spolehlivosti
- Fiat Grande Punto nebo BMW 5 - Srovnání spolehlivosti
Okénko finanční rady

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Petr Špirit, Bidli
Co se aktuálně děje a pravděpodobně dít bude na hypotečním trhu?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji



