Pillow rozdává 700 tisíc sad samolepek, které pomůžou ochránit opuštěné byty

Pillow rozdává 700 tisíc sad samolepek, které pomůžou ochránit opuštěné byty
Pillow rozdává 700 tisíc sad samolepek, které pomůžou ochránit opuštěné byty

Pillow pojišťovna nechala vytisknout samolepky s nápisem „Nevhazujte reklamní letáky“ a zajistila jejich bezplatnou distribuci do 700 tisíc schránek v Praze, Brně a Ostravě. Jednoduché opatření má pomoci předcházet vloupáním v době dovolených a delších cest.

Přeplněná poštovní schránka může upozornit případného zloděje, že její majitelé už několik dní nejsou doma. Nevyzvednuté dopisy a hromadící se reklamní letáky se tak mohou stát jedním ze signálů, že byt nebo dům zůstal dočasně prázdný.

Pillow proto do schránek v Praze, Brně a Ostravě doručila leták se čtyřmi vylupovacími samolepkami „Nevhazujte reklamní letáky“. Každá má jiný design, takže si obyvatelé mohou vybrat tu, která se jim líbí nejvíce a nejlépe se hodí na jejich schránku. Stačí ji odlepit, nalepit a jednoduché preventivní opatření je během několika sekund hotové.

Cover image

Zbývající samolepky nemusí přijít nazmar. Lidé je mohou použít například na schránce u svého druhého bytu, chaty nebo jiné nemovitosti. Případně je mohou věnovat rodině či známým z měst a obcí, kde distribuce letáků neprobíhala. „O ochraně domova se často mluví v souvislosti s drahými alarmy, kamerami nebo bezpečnostními dveřmi. Přitom pomoci mohou i úplně jednoduchá a bezplatná opatření. Samolepka na schránce sice nenahradí kvalitní zabezpečení, ale může zabránit tomu, aby se během dovolené hromadily reklamní letáky a upozorňovaly okolí, že doma už několik dní nikdo nebyl,“ říká Martin Szabo, marketingový expert Pillow pojišťovny, který měl celý projekt od návrhu přes tisk až po distribuci na starost.

Leták obsahuje také QR kód, který zájemce přesměruje na stránku www.pillow.cz/domov. Na ní Pillow shromáždila další jednoduché a levné tipy, jak snížit riziko nejen vloupání a lépe zabezpečit domácnost před častými riziky.

Chtěli jsme lidem dát něco, co mohou okamžitě použít. Nemusí nic objednávat, nikam chodit ani složitě instalovat. Ze čtyř různých samolepek si vyberou tu, která se jim líbí nejvíce, a ostatní mohou využít jinde nebo je darovat někomu, k němuž se náš leták nedostal. Současně chceme lidi přimět, aby se před odjezdem zamysleli i nad dalšími drobnostmi, které mohou rozhodnout o tom, zda jejich domov bude pro zloděje zajímavým cílem,“ doplňuje Martin Szabo.

Pillow pojišťovna chce projektem připomenout, že při ochraně majetku není důležité pouze kvalitní pojištění, ale také prevence. Právě jednoduchá opatření mohou případného pachatele odradit nebo mu alespoň ztížit rozpoznání dlouhodobě opuštěné domácnosti.


Zařazenoút 28.07.2026 06:07:00
ZdrojO Pojištění.cz
Originálopojisteni.cz/spektrum/tiskove-zpravy/pillow-rozdava-700-tisic-sad-samolepek-ktere-pomuzou-ochranit-...
guidNone

Související témata


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.