Příspěvky nebo odpovědi uživatele Josef Dostál

Příspěvky nebo odpovědi uživatele Josef Dostál. Výpis příspěvků 1 až 20 (22)


přečíst (4) 09.06.21 23:12  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Balíček ripple

Proces získání kryptoměny od vás , je skutečně dlouhý a trvá měsíce, že. Mnoho důchodců se ke své investici vůbec nedostane.Oč složitější je to u vaších inv. balíčků o to jednodušší je to ve Směnárně, kde celá transakce, buď nákupu nebo prodeji kryptoměny , trvá pár minut, že.Žádný váš slibovaný poradce mi nikdy neporadil , na všechno jsem musel přijít sám a už vůbec se mu nikdo nedovolá.Vaše odpověď na dotaz v meilu, zní ozveme se vám do 14 dnů.Skutečně nehoráznost., hraničíci s podvodem a u důchodců , kteří si stím neporadí, podvod, protože investici si sami nikdy nedokáží převést , aby sní mohli nakládat.Co je potom toto jednoduché investování pro začátečníky, než podvod?? Doufám , že už to někteří dali k soudu.Jinak o svou investici příjdou, že.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 09.06.21 22:57  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

obvinění bez důkazů

No přesně tak. Tři měsíce meilování , nesmyslných požadavků , dokonce požadovali selfíčka s kartičkami se zakoupenou kryptoměnou, prý k určeni identity, kterou samozřejmě znali..Tyto inv. balíčky jsou pro důchodce horor, pokud nemá schopného aiťáka, který mu pomůže.Je stím počítáno a to co se nabízí jako jednoduchá investice se mění v horor, v neschopnost důchodců o převod do své peněženky..Nikdy žádné takové balíčky ať nikoho nenapadne kupovat.Tito chytráci na vaší investici musí nejdříve vydělat , než vámi koupenou investici převedou do vaší peněženky.Jak jsem psal, mi se to podařilo po více jak 3 měsících a upozorněním, že jdu se svým právníkem k soudu.A to už jsem skutečně udělal.Asi se nakonec zalekli a než došlo na soud mi investici do mé peněženky poslali.Jsou to šmejdi. Tady ten jejích zaměstnanec pod jménem Karel , ale jméno si může kdykoliv změnit , stále opakuje, že je to obvínění bez důkazů.Já ty důkazy mám. Jsem zvědav , kdy z vlastníka contact@cryptoeddu.com, se vám podaří dostat.Z jalové krávy spýš vymámíte tele.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 27.05.21 01:07  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Nekupovat

To se ptejte těch, kdo Vám ten balíček pro hlupáky , prodal.Také jsem si s nima užil své a snažím se proto pomoci a odradit každého , aby neudělal stejnou chybu a nakupoval kryptoměnu přímo ve směnárnách .

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 27.05.21 01:02  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Nekupovat

Myslím, že žiji v Česku.Tak mluvme česky.Děkuji.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 18.05.21 21:50  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Karel

No to jsou novoty.Zažil jsem něco úplně jiného.Žádná vlastní peněženka. Tu jsem si až po zjištění, že s investici není možné nakládat,si musel zřídit sám,žádna rada poradce, že.Určování identifikace trvalo 3 měsíce, že.Doufám, že ostatní klienti si už svou investici vybrali a mohou konečně sní i nakládat, že p. Karle.Jsem rád ,že jsem Vás spravně identifikoval .

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 17.05.21 23:09  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Nekupovat

Tak  doufám , že jsem vám poskytl dost důkazů o tom , PROČ U VÁS ŽÁDNÉ BALÍČKY NEKUPOVAT, Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTÍ. Je pravdou, že i dnes je spousta hlupáků, jako jsem byl já.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 17.05.21 23:05  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Jak získám zpět své ripplíky?

Zeptejte se na contact@thebestvouche.com. Nikomu nic nevysvětlili, třeba Vám se to podaří. Zeptejte se jich od a do zet.Těším se na jejích odpověď.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.05.21 22:56  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

obvinění bez důkazů

Tak pomozte klientům s převodem investice po požádání do své peněženky. Lakate lidi ke koupí balíčku a ti si neumí sami otevřít ani peněženku, nehledě na to , že i po otevření peněženky trvál převod v mém případě víc jak 2 měsíce a druhou investici jsem z vás vymámil po více jak třech měsících po splnění všech neskutečně zbytečných i selfíček, prý na prokázání identifikace a po oznámení, že předávám vše do rukou svého advokáta a jdem k soudu.Přitom  nákup a výběr peněz vaším poradcem proběhl během pár minut a zjištěná identifikace , bez selfíček a vyplňování zbytečných dotazníků.Co z toho máte vy??? Je to jednoduché po zakoupení investice klientem s investici obchodujete a z toho žijete.Proto nikomu nepřevedete investici do jeho peněženky hned , natož ho informovat o této nutnosti, kdy ve vašem prý nedobytném trezoru nic investorovi nepřinese, že.Proto je to celé podvod. Dostat investici do své peněženky je stejné, jako od jalové krávy, čekat tele.Poradce nic neporadí, na vše jsem musel přijít sám. Tento systém není totíž vůbec jednoduchý , jak se mě poradce snažil přesvědčit.Naopak, je to nejhloupější způsob investování.a starší lidé s čím počitáte, si neporadí, že.Vysvětlete, proč by měl investovat do nějakých balíčků k vám, když dnes vím, že daleko jednodušší je NÁKUP A PRODEJ KRYPTOMĚN V NĚKTERÉ SMĚNÁRNĚ BĚHEM PÁR MINUT???

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.05.21 22:28  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Karel

Opravdu?? A proč ta identifikace trvala v mém případě více než tři měsíce??.Pokaždé jsem dostal odpověd´, že do 14 dnů se mi někdo ozve???Ve směnárně to probíhá stejně a trvá to nejdéle pár hodin, proto že je fronta.Pokud není, trvá celý proces identifikace a převodu pár minut.Tak tady nepište takové nesmysly.Určitě , jste agent, od této podvodné společnosti contact@cryptoeddu.com.,Jinak by jste mi neodpovídal, že. Hlavně si přečtěte níže, ty recenze a jim vysvětlete, jak se k své investici dostat,když jim jejích poradce neporadí. Děkuji.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 10.05.21 15:03  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Karel

Strašení lidí?? Uvádím jen pravdivé údaje o tom, jak je složité dostat svou kryptoměnu do své peněženky.Celková doba od požadání 7. 1 ,až do získání kryptoměn 20 4. , ano více než 3 měsíce tvrdého boje a až po zprávě, že celou věc jsem dal svému advokátovi a jdeme k soudu.To je celá pravda.Dnes nakupují a prodávám rychle , během hodiny přímo přes směnárny a bránu Bitibeli A JSEM KONEČNĚ SPOKOJEN.Nechápu ty vaše nesmysly o problémech s Ripple kryptoměnou. V říjnu jsem nakoupil 1 za 7, 20 kč a dnes mají hodnotu kolem 32 kč, , zhodnocení za 7 měsíců 450 % JE MÁLO???.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 26.04.21 22:08  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Karel

Karle, máte už svou kryptoměnovou peněženku, do které vám mají kryptoměnu poslat?? Když jsem o to žádal, byla to tragedie.Stále nějaké požadavky na identifikaci.Vše jsem splnil, a až po oznámení, že se svým advokátem, půjdeme k soudu, mi vyhověli.Majitelem s kterým imeily jednejte, je contact@cryptoeddu.com.  Jinak je to zbytečné.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 26.04.21 21:53  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Karel

Karle, už se Vám podařilo získat do své peněženky protiprávně zadržovanou kryptoměnu??

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 06.04.21 19:44  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

Dnes po 58 emailech mi do peněženky, konečně přišly po třech měsících, od požadání převodu,i Ripple.Po urputném boji ,ale ve vší slušnosti se mi podařilo kryptoměnu ,po splnění všech i nesmyslných požadavků získat  Koupil jsem v říjnu za 11 500kč ,hned dnes prodal za  35 000 kč., tedy za půl roku zisk 23 500 kč z tak malé částky..Nakupuji a prodávám  ve směnárně a velmi hezky se to kotí. Tak se bando snažte a hlavně pořád, každý den pište stížnost na contact@cryptoeddu.com, a po měsících , všechno ,také Vám snad  vráti. Přeji hodně dobré nervy.Už nikdy více žádné balíčky nekupovat.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.03.21 22:19  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

Souhlasím, jen ne , jak píšete, že penízky používají ,pro svou potřebu.Tak to určitě není.Například v říjnu min. roku já blbec ,na místo abych si předem o nich něco zjistil, jsem nakoupil balíček XRP Riplle 1 ks za 6,71 kč, zhruba před 2 měsíci se hodnota vyhoupla na 13 kč,1 ks, potom to kleslo na asi 8 kč.No a obchodník kryptoměnu , když vystoupá na těch 13 kč většinu prodá a čeká až klesne a pak znovu výhodně nakoupí .A teď si vemte, že to dělá v milionech ks.To se to vydělává za cizí penízky.To je ten hšeft a vo tom to je. Proč by měli Vám a mě, po požádání kryptoměnu poslat.Jo možná ,až se jím to desetkrát obrátí,a hodnota klesne, třeba někomu, sem tam něco do peněženky po spoustu meilech pošlou..No hlavně ,že to u ních máte bezpečně uloženo.v nedobytné pokladně.Mimochodem , pokud chcete vidět hodnotu kryptoměny, ve vyhledávači si zadejte www.coingecko.com a tam zjistíte, že například hodnota XRP v této chvíli je 12 kč ks.Pokud jste koupil za 10 000  kryptoměnu za 6,71 , tak by jste prodal za 16476 kč.ZIisk 6476 kč, a o to jim jde.Dnes nakupuju přímo ze směnárny , přez bránu Bitbeli a tak jsem před měsícem, chtěl vyzkoušet jestli je nová peněženka funkční a nakoupil za 1500 kč ,131 ks XRP.No světe div se Celý převod ,od nákupu trval 3-5 minut.Teď klesl z 60 000 Bitcoin  na 46 000 dolarů, a tak za 50 000 kč nakoupím , část bitcoinu.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.03.21 17:32  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

Tady nejde o trestný čin od 10 000kč. To je jen Váš případ. Tady jde o miliony.Subjetivní stránkou je, že od těchto ... nejde nic dostat zpět, ani peníze ani kryptoměna.Tak že se jedná o podvod a obchodování s cizí investicí.Další podvod.Přece nemůžou beztrestně vylákat investici, naslibovat hory doly a neumožnit s investici podle slibu kupci obchodovat ani jinak nakládat.  Všechen zisk si beztrestně ponechat. To ale policie nebude řešit , je třeba  se dát všichni do hromady , oslovit advokáta a řešit spor soudní cestou, což ovšem nebude levné.Ale pro ty, kteří v tom utopili sta tisíce to bude jedinná cesta ,jak se domoci svého práva a ukončit nebo donutit tyto šmejdy k nápravě.Chtělo by to poradit se s advokátem, co toto dělá .Jsou i.co poskytnou radu.zdarma. Všichni by měli především tento podvod nahlásit policii. Tolik případu bude muset policie řešit.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.03.21 14:26  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

Tak už hlavně něco dělejte.Já tam zajdu na policii taky a nenechám se odbýt ,

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.03.21 14:19  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

V tom je zakopáno jadro pudla.Kdyby jste zašel na policii a podal trestní oznámení , sehnal pár zde podvedených lidí,ostatní by se připojili a rozdělily náklady na soud a advokáta, kry by se hnuly, že. Mě třeba jednu investici po stopadesáti emailech vrátili.Teď tam mám jen tár šupů, ale divím se všem, kteří těmto panáčkům vrazili statisíce, že váhají. Včera jsem se poučil a kryptoměnu nakupuji pouze ze směnáren, dle nejvýhodnějšiho kurzu a prodávám znovu stejně.Nákup probíhá během pár minut,převopd do peněženky, prodej, trochu déle, ale vždy v pořádku.Žádné balíčky nikdy nekupovat.Jen poučení.Pokud chcete získat koupenou kryptoměnu zpět, je třeba pro to něco udělat.Tak čekejte, až to někdo udělá za Vás.Peněženku si musí každý zajistit sám.Ověření a získání, trvá max. 1 den. Jak na to?? Poproste někoho, kdo tak obchoduje, nebo nějakého IT , čti aiťáka, jako já, který mě vše naučil.Jinak prosím nikde jinde nic nekupujte.Jak jsem zjistil, vše kromě banky je chytře zamaskovaný podvod.A těch slibů a keců, jak je vše jednoduché, že.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 23.03.21 13:55  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

Nechápu co to má společného s dlažděním silnic.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 23.03.21 13:53  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

No to se ještě uvidí.Myslím, pokud se k trestnímu stíhání připojí jen desetina tady si stěžujících, tak to u soudu musí uspět, že

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 23.03.21 12:55  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

Díky za správu.Také zajdu na policii a nenechám se předem odbýt , že je všechno v pořádku.Budu žádat o vyplacení mé kryptoměny do peněženky , tak jak bylo předem dohodnuto.Pokud je všechno v pořádku, proč mi ji nepřevedou??

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:


1 | 2 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 09:58 
Název Kurz Změna
 AVAST  146.40  -0.27% 
 CZG  429.00  +0.70% 
 ČEZ  634.00  +0.32% 
 ERSTE  820.00  +0.51% 
 KB  764.00  -0.78% 
 KOFOLA  282.00  +1.08% 
 MONETA  79.40  -0.06% 
 O2  262.50  -2.42% 
 PM  14 400.00  +0.56% 
 VIG  596.00  -0.17% 
Komodity online
 Ropa 75.33 USD 09:42   
 Zlato 1777.70 USD 09:42   
 Stříbro 25.93 USD 09:42   
 Káva 154.07 USD 09:42   
 Cukr 16.94 USD 09:42   
 Bavlna 86.36 USD 09:42   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.