Pravidla diskuse na Kurzy.cz, Bydlet.cz a dalších serverech patřících do portálu AliaWeb

Pravidla diskuse na Kurzy.cz, Bydlet.cz a dalších serverech patřících do portálu AliaWeb

 1. Diskuse na serverech Kurzy.cz, Bydlet.cz a dalších serverech patřících do portálu Aliaweb (dále též každý jednotlivě jen "server") je volně přístupná komukoliv, můžeme však požadovat bezplatnou registraci diskutujících.
 2. Stojíme pouze o smysluplnou, kultivovanou a věcnou diskusi, která naše uživatele obohatí, poradí jim nebo je naopak varuje před nečestným jednáním některých osob.
 3. Redakce serveru si proto vyhrazuje právo předem či dodatečně posuzovat, jestli je obsah příspěvku (včetně titulku, označení diskutujícího nebo jakéhokoliv jiného údaje vkládaného diskutujícím) vhodný či nevhodný ke zveřejnění na serveru, a z tohoto důvodu příspěvky upravovat či mazat.
 4. Nevhodnými příspěvky jsou zejména (nejde o úplný výčet, redakce serveru je oprávněna posuzovat vhodnost příspěvku vždy s přihlédnutím ke konkrétním okolnostem, v jakých je či má být příspěvek zveřejněn):
  1. příspěvky, které jsou v rozporu s dobrými mravy, např. obsahují vulgarity, obscénnosti, urážky, jsou způsobilé zasáhnout do osobnostních práv konkrétních osob (např. označování osob jako „podvodník“, „zloděj“, atd.), apod.,
  2. příspěvky, které schvalují, vyhrožují či vyzývají k nenávisti, diskriminaci nebo k násilí vůči osobám či skupinám osob,
  3. příspěvky, které se netýkají diskusního tématu, do kterého jsou zařazeny,
  4. příspěvky, které jsou zčásti nebo zcela nesmyslné či nesrozumitelné nebo obsahují velké množství gramatických chyb,
  5. příspěvky, které obsahují reklamu či spam,
  6. příspěvky, které se zčásti nebo zcela opakují, nebo opakované vkládání částí nebo celých již vložených příspěvků,
  7. příspěvky, které porušují autorská práva jiných osob (např. kopírování cizích textů bez souhlasu autora),
  8. příspěvky, které jsou zčásti nebo zcela protiprávní.
 5. Doba zveřejnění příspěvků není omezena.

 

Zpracování osobních údajů

zadaných v textu příspěvku nebo v dalších zadaných položkách

Správcem údajů jsou provozovatelé serverů společnosti Kurzy.cz, spol. s r.o., IČ 26192454, Na poříčí 19, Praha 1, email: info@kurzy.cz (pro Kurzy.cz a další servery s výjimkou Bydlet.cz) a AliaWeb, spol. s r.o., IČ 26117363, Na poříčí 19, Praha 1, email: info@aliaweb.cz (pro Bydlet.cz).

Správce poskytuje v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) (dále jen "Nařízení") a zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tyto informace ke zpracovávání osobních údajů:

Účelem zpracování je zveřejnění příspěvků přispěvatelů. Zpracování probíhá na základě souhlasu subjektu údajů, který je dán odesláním příspěvku správci - správce nevyžaduje, aby příspěvek nebo další odeslané položky obsahovaly jakékoliv osobní údaje subjektu údajů, je pouze na úvaze subjektu údajů, zda a v jakém rozsahu své osobní údaje uvede. Správce je dále oprávněn na základě svých oprávněných zájmů zpracovávat síťové identifikátory subjektu údajů (čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení).

Zpracovávány jsou výhradně pouze údaje odeslané subjektem údajů a případně i jeho síťové identifikátory.

Správce nezpracovává žádné zvláštní kategorie osobních údajů.

Zpracovávanými údaji předanými subjektem údajů jsou zadaná emailová adresa, případně tajná emailová adresa, případně jakékoliv další osobní údaje, které subjekt údajů o své vlastní vůli správci odešle. Všechny osobní údaje s výjimkou tajné emailové adresy správce zveřejní na serveru, případně i na jiném serveru portálu AliaWeb, čímž je zpřístupní komukoliv z libovolné země (tím není dotčeno právo správce na úpravu či nezveřejnění příspěvku uvedené výše v Pravidlech diskuse). Síťové identifikátory může správce zveřejnit pouze v anonymizované podobě.

Správce nevyužívá získané osobní údaje k marketingovým ani jiným účelům, než výše uvedeným. 

Osobní údaje správce ukládá na dobu ne delší, než je nezbytné pro účely, pro které jsou zpracovávány; po uplynutí této doby budou smazány. Správce však může mazané údaje statisticky zpracovat a výsledky dále uchovávat.

Odvolá-li subjekt údajů svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, má správce právo vymazat a dále nezveřejňovat celé příspěvky, které osobní údaje obsahují.

Jelikož účely, pro něž správce zpracovává osobní údaje, od správce nevyžadují identifikaci subjektu údajů, nemá správce povinnost uchovávat, získávat nebo zpracovávat dodatečné informace za účelem identifikace subjektu údajů výlučně kvůli dosažení souladu s Nařízením. 

Subjekt údajů má k osobním údajům předaným správci údajů tato práva: 

 • právo požadovat přístup k osobním údajům* (čl. 15 Nařízení), jejich opravu či doplnění*, jsou-li nepřesná, (čl. 16 Nařízení) nebo výmaz* (čl. 17 Nařízení), popřípadě omezení zpracování* (čl. 18 Nařízení),
 • právo na přenositelnost osobních údajů* (čl. 20 Nařízení),
 • právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů* (čl. 21 Nařízení),
 • právo podat stížnost u dozorového úřadu, tj. u Úřadu pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, https://www.uoou.cz (čl. 13 odst. 2 písm. d) Nařízení).

* Své žádosti či připomínky správci posílejte na email info@kurzy.cz, případně na  info@aliaweb.cz (pro Bydlet.cz). Požádá-li subjekt údajů o výkon svého práva dle článků 15 až 20 Nařízení, je správce oprávněn požádat subjekt údajů, aby poskytl dodatečné informace umožňující jeho identifikaci, jinak nemusí jeho žádosti vyhovět. Za dostatečnou identifikaci subjektu údajů bude správce považovat, pokud mu subjekt údajů zašle svou žádost z emailové adresy, na kterou se vztahuje výkon práva subjektu údajů. Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2023

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V