Kryptoměna XRP (Ripple) - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Kryptoměna XRP (Ripple) - Diskuze k tématu Kryptoměna XRP (Ripple)


Výpis příspěvků 1 až 20 (60)
 
určitě přečíst (3) 08.04.21 12:15  Karel  kafolzavinacseznam.cz  (224517)

Kriploměny cryptoeddu

Z osobní zkušenosti, vážený. Finex nemá potřebu lhát, on je skutečný obchodník s kryptoměnami, nikoliv s nějakými balíčky (vouchery, e-booky) a "dárkem" předražené kryptoměny Ripple, která navíc může tzv. propadnout ve prospěch šmelináře-prodejce: cryptoedu, bestvouchers nebo jak se vlastně jmenují tihle ....

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 08.04.21 11:35  Karolkos Jméno 'Karolkos' používá stále stejný uživatel  karkoskarzavinacpost.cz  (223490)

hehe

Sem právě vymyslel alternativu týhle pseudoměny - ...

Podle mě je to příhodný název...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 08.04.21 11:33  thomaz  (225660)

ripple

Nevím, odkud máte tento balíček, ale s mým balíček ripple nebyl vůbec žádný problém. Když jsem chtěl obnovit svoji kryptoměnu, poslali mi ji do elektronické peněženky, takže nevím, odkud tyto příběhy pocházejí. Určitě jste si na internetu přečetli nenávist a nyní ji neustále opakujete.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 02.04.21 08:34  Mádr Jaroslav  hamlet20zavinaccentrum.cz  (225273)

Okradli jste mně o vklad

Vložil jsem zkušebně vklad Riple a ted jsem zjistil že jsem o něj přišel.Je to podvod na klientovi.Pokud bych něco zameškal,je Vaší povinností vklad vrátit.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 16.02.21 15:57  benes  (222897)

ripple

Koupil jsem balíček Ripple před rokem a bylo to v pořádku, nevím, odkud tato kritika pochází. Zatím svůj zvlnění neprodávám, protože jeho cena se může ještě zvýšit.

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 18.01.21 18:54  Karel  kafolzavinacseznam.cz  (218960)

Kryptoměna XRP

Někdo je prý kloboučník a někdo uřvaný křikloun, vážený. Tu diskuzi nepíše "nenávistný" Finex, ale sami lidé, které někdo obalamutil - mlžením, lhaním apod. Že se v problematice kryptoměn neorientují, to přece není ta podstata problému !  Podstatou je prostředí, vhodné k podvodům zde v ČR a jeho zneužívání různými šmejdy. Vy to asi znáte a a orientujete se v uvedené věci, tak prostě patříte mezi ty, co náhodou mají v tomto "byznysu" štěstí. Na rozdíl od jiných. Buďte rád, jinak byste snadno vyhodil své peníze do tzv. černé díry ...

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (9) 09.02.21 15:39  pavel.dymiov  dymiov.pavel1984zavinacseznam.com  (222617)

Kryptoměna XRP

<... znovu útočí! Píšou, že balíček Ripple je to podvod, a poté inzerují své výrobky. Lidé, nenechte se tím zmást. Koupil jsem si balíček kryptoměny a neměl jsem problém dostat své zvlnění. Stačí kontaktovat prodejce.

Dosavadní doporučení: přečíst (9)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 02.02.21 15:34  ignac.ignac  pehe.ignac.1983zavinacseznam.com  (222207)

Kryptoměna XRP

ale tady se popelnice dostala. Pouze nenávist a falešné komentáře.

Použil jsem cryptoeddu na začátku své investice. Jejich balíčky byly pro začátečníky v pořádku. Poté jsem kryptoměnu přenesl do své vlastní peněženky. Neměl jsem s tím problém. Nyní to nepoužívám, protože vím, jak investovat do kryptoměn.

Kontaktovat portál byl někdy problém, ale to je normální. Neodpovíte všem včas a někdy bude e-mail SPAM. Nejedná se však o podvod.

Bohužel zde vidím, že internetoví trollové jsou velmi aktivní.

Zákazníkům - pokud hledáte informace, kontaktujte platformu a nečtěte si tyto nesmysly.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (2) 02.02.21 13:04  Tomasss.Prokes  tomas.prokeszavinacseznam.com  (222197)

Kryptoměna XRP

Tolik nenávisti a lží! Stejné jako na Finex.cs! Kdo vám řekl, že balíček kryptoměny po nějaké době vyprší?! Je to lež! Nevěřte tomu, co říkají na webu finex.cs. Kontaktoval jsem prodejce a balíček kryptoměny nevyprší! Finex.cs píše takové lži, protože chtějí inzerovat svůj produkt. Zde je důkaz:

Kryptoměny jako takové nejsou podvod. Ani osamělý prodej kryptoměnových balíčků na dobírku není vyloženě podvod, jen je pro vás vysoké nevýhodné. Za vaše peníze získáte pouze e-knihy za cenu několika málo korun a možná i dalších tokenů nebo coiny, které si si ale výhodněji místo v balíčcích můžeme koupit na ověřených něnárnách na těřených směnárnách na těřených směnárnách.

Sami zaútočí na ostatní, aby prodali jejich produkt! Nenechte se zmást!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.21 12:27  Karel  kafolzavinacseznam.cz  (224517)

Kryptoměna XRP

Hlavně nežvaňte nesmysly ! Každému, kdo by měl zájem, tak přepošlu opakovanou korespondenci s Cryptoeddu a The best vouchers - po 6 měsících, o kterých vám navíc vyloženě lžou anebo mazaně mlčí (při telefonickém jednání) vaše kryptoměna "propadne"!  Komu ? No jim, pochopitelně - a navždy ahoj. Tak to mají vymyšleno - ten svůj byznysplán. A těm, co se nedají obelhat a žádají převod kryptoměny na svoji peněženku, dělají obstrukce a opruzy (aby nic nemuseli převést a po 6 měsících nazdar !). Tak to v reálu funguje, stále, protože je kdovíproč nikdo neřeší (policie atd.) ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (8) 09.03.21 08:18  Evžen Rozbroj  rozbroj.ezavinacemail.cz  (224004)

Kryptoměna XRP přečtěte si bod 6.

Vážený pane,v podmínkách woucheru jasně píší že,po uplynutí 6.měsíců kod zaniká a co pak!

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 03.03.21 11:24  Tomas  (223774)

Kryptoměna XRP

Tak to zkuste vysvětlit mým klientům s kterými toto řeším na denním pořádku. Jsou to ... nic jiného než fo kriminálu s nimi.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (16) 08.12.20 11:37  Karel  kafolzavinacseznam.cz  (218960)

Ripple - starovací balíček

Koupil jsem si balíček "měny" Ripple vloni, 09/2019, naštěstí na zkoušku, jen za malou částku. Teď, když kurs významně stoupl, jsem jej chtěl prodat, jak mi bylo dříve přislíbeno, že to problém není. Ale ouha, to snad (?) prý nejde ! Měl jsem si "měnu" prý do 1/2 roku přetáhnout do svojí hardwarové peněženky. Jinak zakoupený produkt snad nějak sám "vyšumí" !? To ovšem NIKDE na jejich písemnostech napsáno NENÍ a mně to nikdo nesdělil ani telefonicky (opakované telefonáty s paní Janou Veselou a jeden s panem Petrem Dvořákem). Já si ovšem kryptoměnu zakoupil do svého vlastnictví - jako možnou investici !  Opomenutí, záměr nebo přímo podvod !? Zřejmě hodně neseriózní "firma", pokud už ne přímo ...(šmejdi) - žádná písemná kupní smlouva, sídlo (adresa), e-maily: info@orderconfirmations.com, contact.cz@thebestvouchers.com, contact@cryptoeddu.com, žádný "živý" telefon a e-mail (zjevně jen automat ?, po spojení hraje dlouhé minuty hudba, dál nic); v počátcích jen hora slibů a ujištění, vše super, ale rychle prodávat a inkasovat penízky, to umí ...

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (16)
Vaše doporučení:
přečíst (17) 14.12.20 11:00  Johan  (219291)

Ripple - starovací balíček

to je svinstvo! Koupil jsem balíček ripple na začátku roku a neměl jsem problém s převodem mé kryptoměny na můj e-účet. Pokud máte problém, zkuste kontaktovat společnost a neobviňujte lidi z podvádění! Se mnou a mnoha dalšími lidmi je všechno v pořádku.

Dosavadní doporučení: přečíst (17)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.21 11:52  Evžen Rozbroj  rozbroj.ezavinacemail.cz  (224004)

Ripple - starovací balíček

Dobrý den,mám podobný problém,marně se snažím převést své zakoupené kryptoměny na mnou zřízenou kryptopeněženku EXODUS!Snažím se oto už 2.měsíce ale marně,stále jsem něco zasílal co nejde ověřit! Obratil jsem se na policií a podal trestní oznámení,dnes mi přišla odpověď že tato společnost neporušila zákon což mě velice překvapilo ale nejvíce mě zarazilo že,policií nevadí že nechcou poslat mé kryptoměny, k této věci se vůbec nevyjádřili!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 23.03.21 12:55  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

Díky za správu.Také zajdu na policii a nenechám se předem odbýt , že je všechno v pořádku.Budu žádat o vyplacení mé kryptoměny do peněženky , tak jak bylo předem dohodnuto.Pokud je všechno v pořádku, proč mi ji nepřevedou??

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.21 13:30  Karel  kafolzavinacseznam.cz  (224517)

Ripple - starovací balíček

Protože je to jejich "byznys", zákazník je jim očividně u zadele, chápete ?!  Protože jsou to kryptošmejdi. A zjevně i ... Jen je potřeba, aby to též správně pochopily orgány činné v trestním řízení a byly aktivní, další už se potom přidají ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.21 14:19  Josef Dostál  pepinodzavinaccentrum.cz  (224506)

Ripple - starovací balíček

V tom je zakopáno jadro pudla.Kdyby jste zašel na policii a podal trestní oznámení , sehnal pár zde podvedených lidí,ostatní by se připojili a rozdělily náklady na soud a advokáta, kry by se hnuly, že. Mě třeba jednu investici po stopadesáti emailech vrátili.Teď tam mám jen tár šupů, ale divím se všem, kteří těmto panáčkům vrazili statisíce, že váhají. Včera jsem se poučil a kryptoměnu nakupuji pouze ze směnáren, dle nejvýhodnějšiho kurzu a prodávám znovu stejně.Nákup probíhá během pár minut,převopd do peněženky, prodej, trochu déle, ale vždy v pořádku.Žádné balíčky nikdy nekupovat.Jen poučení.Pokud chcete získat koupenou kryptoměnu zpět, je třeba pro to něco udělat.Tak čekejte, až to někdo udělá za Vás.Peněženku si musí každý zajistit sám.Ověření a získání, trvá max. 1 den. Jak na to?? Poproste někoho, kdo tak obchoduje, nebo nějakého IT , čti aiťáka, jako já, který mě vše naučil.Jinak prosím nikde jinde nic nekupujte.Jak jsem zjistil, vše kromě banky je chytře zamaskovaný podvod.A těch slibů a keců, jak je vše jednoduché, že.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.21 15:05  Karel  kafolzavinacseznam.cz  (224517)

Ripple - starovací balíček

Díky za skvělou radu, ale to podání už mám za sebou, vč. několika dalších co se chtěli přidat. Protože nejsem úplný hlupák a šel jsem do téhle "investice" jen s malou částkou (tresný čin je od 10 tisíc). Podle policie ovšem prý "nebyla naplněna subjektivní stránka věci - trestného činu". Takže nic. Další kolo bude podání na státní zastupitelství, tam se toho možná někdo dokonce "chytne", bez výmluv. Tady v česku je to nějaké divně jalové, nikdo nic neumí, nezná anebo se mu nechce ?! Jo, e-mailů už jsem těm kryptošmějdům poslal nepočítaně, ale také nic. Asi z toho mají srandu. Zatím, boj pokračuje ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze Kryptoměna XRP (Ripple), další stránky: 1 | 2 | 3 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Kryptoměna XRP (Ripple)

Kryptoměna XRP (Ripple) - zdrojová stránka k tématu diskuze Kryptoměna XRP (Ripple).

Zasílání Denního souhrnu názorů na Kryptoměna XRP (Ripple) e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Kryptoměna XRP (Ripple).


Označení stránky: ripple diskuze

Příbuzné stránky

 Burza Prime 16:24 
Název Kurz Změna
 AVAST  142.50  -0.45% 
 ČESKÁ ZBROJOVKA GR  372.00  +0.27% 
 ČEZ  593.00  -0.34% 
 ERSTE GROUP BANK A  752.40  -0.16% 
 KOFOLA CS  276.00  0.00% 
 KOMERČNÍ BANKA  659.00  -2.37% 
 MONETA MONEY BANK  78.00  +0.26% 
 O2 C.R.  265.00  +0.38% 
 PHILIP MORRIS ČR A  14 660.00  -1.48% 
 VIG  590.00  -0.67% 
Komodity online
 Ropa 66.31 USD 17:52   
 Zlato 1735.49 USD 17:52   
 Stříbro 25.39 USD 17:52   
 Káva 131.76 USD 17:52   
 Cukr 15.98 USD 17:52   
 Bavlna 82.46 USD 17:52   

Zobrazit sloupec 
Menu Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat     Mobil verze

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2021

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.