Příspěvky nebo odpovědi uživatele Luigi Carpagani


Příspěvky nebo odpovědi uživatele Luigi Carpagani. Výpis příspěvků 1 až 20 (4186)


přečíst (0) 22.05.19 18:33  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

... ze čtvrtiny zaplněný Vaclavák

Je demokratické demonstrovat. Pan premiér je morálně závadový a i když nikdo nezpochybňuje, že přísušníci SNB, milicí, PS VB, pohraniční stráže a milic nepovažují udavačství za překážku k výkonu šéfa vlády, jsem perplex kolika lidem to tady nevadí... Demonstrace sílí a neopadají. Já neznám nikoho z okolí, kdo by dostal za účast na demonstraci zaplaceno a dle toho jak je znám by mi to řekli. Kdybych já chtěl demisi AB, zaačal bych zveřejňovat fotky jeho tryskáče, ceník ubytování v Čapáku, účty za jeho večeře a ejhle! Jeho závistiví levičáčtí voliči by začali otáčet. Jako pravičák se k tomu nesnížím, ale účinné by to bylo..

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (1) 22.05.19 13:00  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

... přemýšlel jsem

Policie podala návrh na stíhání. Jsem líný to dohledávat, ale státní zástupce se se spisem seznamuje. Je to ten samý, co už dvakrát požádal o vydání sněmovnu ke stíhání. Je to prý hnidopich a když to pošle k soudu, málokterý soudce najde něco, co by potřeboval vysvětlit. Nějaký termín řekla Bradáčová, snad do prázdnin. Pak se se spisem seznamuje soud a obhájci, což vezme další dva měsíce a to jenom, pokud nebudou obhájci chtít něco doplnit ( a že budou!). Myslím, že do konce roku bude jasno. Co se stalo se ví. Něco policie mít musí, neboť je nutné dokázat, že šlo o úmysl a ne o špatný podnikatelský záměr. To je na to nejtěžší..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (4) 21.05.19 08:20  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

Rupova záplava.

Rup je jistě plodný spisovatel. Upřímně mu závidím investici do Bitcoinu a jako jeden z mála mu ji i přeju. Čím se ale trápím je zaplavení zdejší disuse jeho příspěvky. Občas jsou inspirativní, ale musím k tomu číst i spoustu balastu. Zkusím ho tedy přemluvit: Rupe, needáš si denní limit? Třeba tři za den?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (2) 20.05.19 14:21  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

Soudruzi Venezuela Maláčová a Babiš likvidují bankovní sektor ve stylu Orbána!

Asi tě zklamu. Jako člen pravicové strany vyznávám kapitalismus. Banky v USA i jinde jsou pro vyvolené a se státním ručením. Klidně je znárodněte anebo zrušte “too big to fail”!

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.05.19 14:18  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

Antarktída taje jako zběsilá!

Tentokrát souhlas. Nafta by byla jen pro vyvolené. Irán v troskách, Saudi v teoskách, Izrael pryč! Tohle je jen hra. Ani Íránci nechtějí zpět Šáha... je to brnkání na nervíky. Hutiové zkoušej potopit tankery Sae a Íránci si u nich zkouší nové zbraně. Už by tam mohl být klid, ne?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie CETV
přečíst (2) 20.05.19 13:47  Luigi Carpagani  luigi.carpaganizavinacpost.cz  (201748)

Tak co bude?

Ahoj Pepo. Já pořád čekám na kupce. Pak to bude ono!

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 20.05.19 13:44  Luigi Carpagani  luigi.carpaganizavinacpost.cz  (201748)

Antarktída taje jako zběsilá!

Teď jsem četl, že ze čtvrtiny Antarktidy odtává led jako zběsilý! Ohromný úbytek způsobil hrozivý vzestup moří a ceánů o 4,5 mm!!! Alarmisté občas hodí i pravdivou info. Kdyby tedy roztála většina ledu, stopla by úroveň vody o celý centimetr? Děsná představa! Pojedu rychle na Maledivy, třeba uvidím velké divy, nebo snad děvy? Mámo, rozsviť, táta leze po zdi!  A víte jak by se dařilo ledním medvědům?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 20.05.19 13:32  Luigi Carpagani  luigi.carpaganizavinacpost.cz  (201748)

A co kolik Agrofert přispěje do Babiš fondu??

Na to se neptej, soudruhu! Čápi, jak známo, nosí děti. Proto ta vyšší mateřská, kterou ábíčku ukradla ta zákeřná Maláčová! Takhle se už neptej, soudruhu!

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 20.05.19 13:30  Luigi Carpagani  luigi.carpaganizavinacpost.cz  (201748)

... progresivismus je zpátečnický

Doplním. Výroba léčiv, výroba nanovláken a navazujících technologií ( jedna z nich je i baterie z nanovláken, nebo také čištění vody skrze nanomembránu),spousta pracovišť na technikách vyvíjejících například roboty atd. Chce to peníze. Ony se pak vrátí. Milióny do doc. Holého nosily a nosí i  po jeho smrti miliardy do Čech...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 20.05.19 13:25  Luigi Carpagani  luigi.carpaganizavinacpost.cz  (201748)

... progresivismus je zpátečnický

Lázně? Stavěl jsi? Hrubá stavba pod střechou a stavební část celkem je polovina. Ostatní jsou okna, topení (kotel, plodlahové vytápění, solár na teplou vodu atd) elektrika, obklady, schodiště, dveře a jiné libůstky. "řemesla" vezmou prakticky to samé, co stavař. Točí se tam statisíce a nezbyde (pokud nejsi Ferda Mravenec)  si řemeslníky najmout. Fakt je to ranec....

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 20.05.19 11:36  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

... progresivismus je zpátečnický

Dotace jsou čiré zlo! V EU zakázat a zakázat dovoz potravin produkovaných i v EU ze zemí, které dotují jejich výrobu. No, a potom bychou asi museli poslat vojsko na agresivní francouzské zemědělce..

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (6) 20.05.19 11:18  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

... progresivismus je zpátečnický

Měl jsem tu čest s instalatéry. Pracovali mi na domku cca 1 měsíc dva až tři. Zaplatil jsem jim skoro třičtvrtě miliónu. Skoro polovina byla cena materiálu. Jenže pak se prokecli, že dvě pětiny jim prodejce přefakturováva coby dobropis na konci roku. Řeknu, že dva lidé za měsíc čtyřista tisíc mi přijde hodně dobré. A to byli ve výběru první o dvěstě tisíc. Vše na fakturu. Bomba! Kdybych byl mladej, vyučil bych se a sklízel. Podobné výdělky jsem si spočítal u solárníků. A na prošťouchnutí kanalizace mi přišel čerstvý šedesátník. Říkal, že za den stihne čtyři až pět případů. Ten můj nejjednodušší za 2,5 tis. Kč. No, nevím! Dělat úředníka na obecním, dohadovat se s občany a čekat na dvacet čistého mi přijde divné. No, ale je v čistém atd. Rozhodně zase bude mít řemeslo zlaté dno. Kdo není líný, nemocný nebo nešikovný, měl by si to zkusit..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 18.05.19 13:47  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

Eman by měl zaslat do Kremlu výstražnou nótu že kolega jen trochu přebral.

Na tom nic není. Krávy kdysi žraly i maso, tož osli stejky! Rup je dekadentní ( sice nevím, co to slovo znamená, ale uráží mě to) a jí stejky absme si mysleli, že zbohatnul na Btc a že to k tomu patří. Přitom mu bývá z masa špatně. Kdyby v Americe jedli jen banány, vysázel by si je do skleníku a spal by tam. Jednou, to ještě bylo za socíku, přiběhl Rup do práce nahý. A když se ho vyptávali proč, vysvětlil, že si domů odvedl prostitutku a když se mu ráno povedlo jí rozepnout podprsenku, řekla: A teď do práce! No, a tak šel...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 17.05.19 07:40  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

... nevadí já žeru hovězí

To je blábol! Díky Číně ( ti vepřové z Agrofertu nebudou jíst- je tuhé, smrdí a oproti jejich malým čuníkům málo tučné) se Svět zespoda začne blížit cenám vepřového v Evropě. Je to hezká zpráva na zisk vyšších dotqcí. Kolik dostanou vyděrači s chlebem? Těch sedm miliard co získají zdaněním bank? Cháá

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.05.19 23:34  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

Venezuela Maláčová a Babiš likvidují bankovní sektor ve stylu Orbána

Co máte furt s těma bankama? Náš Barak stál pět miliard, americkej Bqrack stál patnáct miliard, ale Dolarů. Odešly banky z Maďarska? Kdyby nedávali osly do salámů, víte kolik Stasů by tu hýkalo? Orbán akbar!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 16.05.19 23:28  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

Myšpulínovy patálie s neposlušným Luigim.

No, vidíš! Agent Smith ze mne nikdy nebude. Slunečník, hajany a co ty? Kde tě tam najdem? O tobě zase napsali hru autoři V&W. Jmenuje se Osel a stín!

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.05.19 23:23  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201748)

... prezident Trump hájí svobodu internetu

Je to, bohužel, jen o Trumpovi. Clinton nebo Obama by to podepsali. Jen se modlím, aby po agentovi T zvolili někoho podobného. Komunistickej západ je děsná představa!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.05.19 17:40  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201890)

... Mono a Luigi se posmívají nemocným lidem

Vidíš? Ty si začneš a já odpovím! Já nemohu za to, že toužíš po Monově ženě... zkus pít svou moč sám. Indové to často dělají. Já znám jednoho Inda, tomu pořád ( rýmuje se to). Když byl Btc na 3500, tak mne svrběla ruka. Proč myslíš na 50 k?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 16.05.19 12:49  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201882)

... Mono a Luigi se posmívají nemocným lidem

Nebuď neuctivý, ty zBitcáči! Tentokrát už asi nenasednu. Tento týden anebo nikdy!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 16.05.19 12:46  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (201882)

... prezident Trump hájí svobodu internetu

To není o víře! Levice chce na každý průšvih zákon! Jasně. Občas se i bílí seberou a jdou jim to vrátit. Liberálové mají hrůzu v očích co by bylo, kdyby bílí heteráči řekli a dělali ono biblické : Oko za oko, zub za zub! Klidně nás nechají internovat, abychom se náhodou nedomlouvali! Je mi těsno! Okolo krku. Překvapuje mne, že na tuhle levicovou demagogii nasedli i Australáci. GB ne. Tam už je, bohužel, vyláhováno!

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  92.50  0.00% 
 CETV  85.60  +0.23% 
 CEZ  521.00  -1.14% 
 ERSTE GROUP BANK  837.40  +0.17% 
 KOFOLA CS  303.00  +0.33% 
 KOMERCNI BANKA  856.50  -1.44% 
 MONETA MONEY BANK  73.70  +0.27% 
 O2 C.R.  250.50  +0.40% 
 PFNONWOVENS  758.00  +2.16% 
 PHILIP MORRIS CR  13 900.00  -0.14% 
 VIG  598.00  -2.21% 
Komodity online
 Ropa 70.75 USD 18:01   
 Zlato 1275.60 USD 17:51   
 Stříbro 14.45 USD 17:50   
 Káva 92.25 USD 17:51   
 Cukr USD    
 Bavlna 66.87 USD 17:51   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies