Akcie CETV - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Akcie CETV - Diskuze k tématu Akcie CETV


Výpis příspěvků diskuze Akcie CETV, 1 až 20 (18396)
 
přečíst (1) 21.03.18 19:24  toma  (179003)

AT.T-TW

https://byznys.ihned.cz/c1-66087410-americky-soud-rozhoduje-o-fuzi-medialnich-kolosu-at-t-a-time-warner-verdikt-muze-zastavit-ocekavany-prodej-televize-nova?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (13) 21.03.18 15:42  Luigi Carpagani  luigi.carpaganizavinacpost.cz  (178957)

Tahle akcie není pro starý..

Ahoj kemové! Poupravil jsem název filmu, aby bylo jasno, že tato akcie není pro lidi slabých nervů... čekal jsem, kdy to chlaopci nevydrží. Myslím, že pokles nebyl jen poklesem v USA, ale vždy kupci upravují cenu, aby zaplatili co nejméně. CEFC má problémy a tak se koupě protáhne. Vzpomenu si na O2 a je to dobře. Nejprve bude společnost oddlužena, poté prodána nebo včleněna do portfolia TWX. Vůbec nežertuji, že logicky musí nahoru. Klidně o padesát procent... a to do hlásání výsledků za 1. pololetí... Jinak sním košík ústřic, že je nemám rád..

Luigi blázen

Dosavadní doporučení: přečíst (13)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 23.03.18 10:25  EmBu  budinemilzavinacgmail.com  (192395)

Tahle akcie není pro starý..

Takže k tomu oddlužení podle toho dojde ještě před vyhlášením výsledků za 1. kvartál? :-D To si teda může myslet opravdu jen blázen. Budou moc rádi, pokud se jim podaří splatit příští rok v květnu příštího roku splátku dluhu za letošní rok (byl jim povolen odklad). Pokud padne prodej aktiv na Balkáně (doufejme, že ne), bude i to pochybné. Celkový dluh je ale stejně více než dvacetkrát vyšší. A ¨k tomu musíme pořád dodávat 'zatím'. - Protože ten obří dluh je také sakramentsky drahý. Bohužel.

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 23.03.18 11:37  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (192484)

Tahle akcie není pro starý..

Ty budeš asi z JandT, viď? Nepíši kvartál, ale pololetí. To je polovina roku, víš? Asi ti není čeština vlastní, že? No, neva, s dvacetinásobkem to taky hapruje, čtvrtletí zaměňovat za pololetí taky není ono, tak vymysli něco dalšího pro zasmání. Pokud si dobře pamatuji, konverze a zaplacení další čtvrt miliardy ( ta první má být za televize ) bude do poloviny t.r. Možná vážně přemýšlej, než něco napíšeš. Taky jsme nebyli hned chytří..

Luigi blázen

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.18 11:32  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (192484)

Tahle akcie není pro starý..

Bóže, dej, ať Embu umí aspoň počítat! Kolikrát je dvacetkrát čtvrt miliardy Dolarů? Zkus to pomalu a nejdříve na kalkulačce! Embu, chvilku přemýšlej, nmež tu něco naúpíšeš!

Luigi blázen

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 23.03.18 10:39  pepa2  (185638)

Tahle akcie není pro starý..

na začátku května je konečný termín pro uplatnění warrantů - cca 100 mil. USd, do 2. června převod akcií tř. B (cca 250 mil. USd), 250 mil. USd by měo být z CH a S (pokud to teda výjde) během několika měsíců, zisk 2018 (snad) taky pomůže, takže dluh květen 2019 by neměl být problém splatit (jistina 200 mil.USd), kolik z dluhů naroste na úrocích, to ale momentálně netuším (počítat se mi to nechce), vše zhruba

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 23.03.18 10:58  EmBu  budinemilzavinacgmail.com  (192395)

Tahle akcie není pro starý..

Taky doufám. Pokud k prodeji na Balkáně dojde, tak určitě. Ale to výhledově není zdaleko všechno a čertví, co všechno se zatím může na trzích může stát (i z globálního hlediska). O oddlužení na přijatelnou míru zatím může být jen řeč. - Že k tomu snad dojde tak do dvou let, když všechno jaksepatří poklape. (Což je ale dost iluzorní.)

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 21.03.18 17:16  sch  (183136)

Dovoluji si připodotknout

že na základě stejných úvah měla být loni v létě za sto čtyřicet. proto jedn doufám, že nynější úžasný růst  se nezastaví na sedmdesáti.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 21.03.18 22:00  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (178957)

Dovoluji si připodotknout

Agente Sch, na této akcii jsem třikrát vydělal a věřím i ve čtvrté vydělání :-) V červnu nebo květnu se rozhodne... luigi blázen

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 22.03.18 17:30  sch  (183136)

Dovoluji si připodotknout

Agente Luigi, tos psal už před třemi lety. Tři roky sezení na sádrovejch vejcích. Mezi tím například PM, Čez, Erste, Vig, Unipetrol, Fortuna.Nemluvě o bitcoinu, ze kterého sis nakonec jen uďobnul. Vzpomeň na podzim 2015.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (3) 22.03.18 18:28  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (178957)

Dovoluji si připodotknout

Drahý sch. Naposledy jsem koupil za pade a za dvaapůl roku prodal za sto ( +-) a tak mi to dělá čtyřicet procent ročně. Předtím jsem kopil pod pade a prodal za devadesát. Pak tam bylo ještě něco hezkého, ale jsem líný hledat. Nemohu zato, že tuhle akcii mám rád! Tuším, že v květnu nebo černu t.r. má TWX koupit akcie B a zaplatit čtvrt miliardy Dolarů a za čtvrt miliardy prodá chorvatskou a srbskou tv, která je poslední ze sestavy CETV. Navíc společnost snižuje náklady na půjčky a zvyšuje výkonnost. Po rapidním snížení nákladů to bude divi akcie velkého ( na Evropu) formátu. Proto jsem optimistický. Časový horizont mi přijde OK. Čtyři měsíce nic není. A Btc. Taky epizodka s dvousetprocentním zhodnocením za dva měsíce. Na Rupa nemám, ale nemohu zato, že jsem ho poslechl včas a včas vystoupil. Je to jen náhoda, věř komu chceš. Ale potěším tě. Letos jsem opět vstoupil do stejných řek a trochu mi to pokrátilo zisky z minulého roku. Je prostě velká korekce. Tak přemýšlím, jak na ní vydělat...Luigi blázenÚroky z dluhopisů mohou být větší, jako divi z akcií a banky stáhnou část peněz- kyvadlo funguje..

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.18 10:41  EmBu  budinemilzavinacgmail.com  (192395)

Dovoluji si připodotknout

Cože? Časový horizont 4 měsíce? A už i pěkná divi? :-D No to jsou divy! Ty jsi ale hodný strejda, Luigi. Dáváš umírajícím tolik naděje. Přicházejí nám Vánoce! A ty jako hodný, štědrý Santa Claus. Taková radost! :-)

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (2) 23.03.18 11:01  Luigi Carpagani  andrej.bureszavinacpost.cz  (192484)

Dovoluji si připodotknout

Emu, jak můžeš prodávat a kupovat akcie v Čechách, když nerozumíš ani psanému textu. Pokud píši, že se z oddlužené akcie CETV stane divi akcie, neznamená to výplatu divi, ale že manéžment může ( pokud chce hlavní akcionář) setřást dluhy tak, aby mohl vyplácet divi. Osatně Dell mluví o roce 2021 jako o dividendovém... v Ami mají (pokolikáté to už píši?) velkou slabost pro divi, které jsou zatím ve ztrátě, ale rýsuje se velká změna. Už jsem vydělal na ztrátové akcii 25%, protože se začalo říkat, že mají vyvinutou ženskou Viagru a mají ji ve fázi klinických zkoušek... Ke Sch. Už po mně nechtěj termíny a přesná čísla, nebudu se hrabat v daňovém přoiznání. Koupil jsem za Sarbua akcii asi za 48 Kč. Pak tam vstoupil TWX a letěle nahoru, prodal jsem za 97 a maximum, které rychle opadlo, bylo 107. Palk to vyběhlo, tuším, na čtyři Dolary poté, co TWX oznámil garanci úvěrů. Pak to spadlo dolů až na 47-48 Kč a táhlo se to snad dvaapůl roku, kdy jsem kupoval pod 50.. No a vyletělo to na 108 / prodej TV Srbsko a Chorvatsko/ a já prodal někde za 100-101..  Snad jse už vše vysvětlil, prč budu přikupovat CETV za tuhle cenu. Jinak si nepřeji, aby to prodávali Jand T a CEFC, jsou to pro mne gumy.. Ať už dokonají, co mají a oddluží společnost. Pak nás čeká krásné období růstu a prosperity...

Luigi blázen

neřiďte se mojí strategií, je bláznivá...

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (3) 23.03.18 11:58  sch  (183136)

Budu hnusný sprostý a cynický.

Luigi, zamilovanost do nějakého akciového titulu je nerozumná. Emoce brání rozumnému rozhodování. Kolikrát jsem se o tom ke své škodě přesvědčil...Nezáleží na tom jestli komodita je pytlem zlata nebo pytlem ... Rozhodující je jedině výnos.

Například bitcoin jsem koupil z chtivosti, jako mnozí jiní,  že pohádkově zbohatnu, pro pocit výjimečnosti, že se podílím na výjimečném projektu, jako projev nekonformity a protestu, pro pocit nadřazenosti nad konservativními ekonomy dávajícími najevo ostentativní nezájem. Ješitnost. Také mě to trochu baví, samozřejmě.  Na to jaký jsem kus hovězího jsem dopadl dobře. Třeba za dva roky budu rohama mlátit o zeď jaký jsem byl vůl, že prodal. Jako Ezau jak Jákobovi prodal prvorozenství za misku čočky. A že po shrábnutí výhry a vypadnutí z kasína se neohlížet za randálem že někdo tam právě udělal jackpot. Pak člověk zůstane jak Lotova žena a  výhra, kterou považoval za úžasnou mu zhořkne. V+W "Čtěte Bibli, tam to všechno je..." Neohlížet se. Je to proklatě těžké. Největším soupeřem če člověk sám sobě.

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 23.03.18 12:48  pepa2  (185638)

Budu hnusný sprostý a cynický.

bez ohledu na to, jaká je CETV, kde je ta hnusota, sprostost a cynismus?, už jsem se děsil, co napíšeš :o)

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.18 13:51  sch  (183136)

Budu hnusný sprostý a cynický.

Jestli ta komodita je pytlem zlata nebo pytlem ho... a že nezáleží kdo CETV koupí. Jestli Číňani nebo někdo zdejší aspirující na místního mediálního magnáta.   

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.18 14:14  pepa2  (185638)

Budu hnusný sprostý a cynický.

to nevíme, co je to za pytel, tento týden jsem četl nějaký článek o CEFC, a zase se tam objevilo, že chtějí podíl v CME koupit za 11 mld. Kč - co to je za cena?, a jaký podíl? - současný , to by bylo 200 Kč/akcii, nebo po všech změnách ? - to by lo 40 Kč/na akcii, a ta kupní cena ? někde se zase objevilo, že se podíl prosá za 50 mld. Kč = samé spekulace, a to můžeme dělat i my, z hlediska budoucího vývoje by měla jít cena nahoru, z hlediska dluhu je současná cena objektivní ? , a jestli to někdo kupí za 200 a my sesvezem, tak je mi úplně jedno, kdo to bude, na Novu se stejně nedívám , takže mi Tvůj text příjde přiměřený, hnus, sprostotu a cynismus tu rřezentují někteří jiní ( a omezenost :o) 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 23.03.18 15:53  sch  (183136)

Tak do léta

Možná, že někdy by mohlo být za 200, jenže do té doby? Nutno počítat výnos p.a. Také nekoukám. Promarněný život. Ti kteří koukají, nevím jak velkou mají bonitu pro zadavatele tv reklam. Možná, že tv reklamní trh jede ze setrvačnosti, bez relevantních podkladů o účinku. Reklamy se přesouvají na internet a mobilní aplikace.

 

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 23.03.18 16:14  pepa2  (185638)

Tak do léta

normálního člověka otravuje reklama všude, máš jedno, jestli v TV nebo v jiných médiích, rozdíl je v tom, že jinde se jí zbavíš dřív nez v TV, tam můžeš jen přepínat, samotná by mi až tak nevadila, ale ty upoutávky před a po  a stále dokola - to mě od sledování odrazuje, a navíc je málo reklam, které se dají dodívat do konce i opakovaně, prostě "pohlídejte mi Bobika" je výjimka 

https://www.youtube.com/watch?v=_LVoZrBZHBo

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze Akcie CETV, další stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Akcie CETV

Akcie CETV - zdrojová stránka k tématu diskuze Akcie CETV.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Akcie CETV e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Akcie CETV.


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 CETV CME  85.40  -1.61% 
 ČEZ  506.00  -1.36% 
 ERSTE GROUP BANK  1 023.00  -1.63% 
 FORTUNA  185.00  +0.27% 
 KOFOLA ČS  408.00  -0.49% 
 KOMERČNÍ BANKA  923.00  -1.28% 
 MONETA MONEY BANK  84.60  -0.12% 
 O2 C.R.  282.50  +0.36% 
 PEGAS NONWOVENS  894.00  +0.45% 
 PHILIP MORRIS ČR  17 560.00  0.00% 
 UNIPETROL  371.00  -0.27% 
 VIG  676.00  -0.81% 
Komodity online
 Ropa 70.47 USD 20:32   
 Zlato 1354.10 USD 20:32   
 Stříbro 16.55 USD 20:32   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 81.78 USD 19:19   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů