Příspěvky nebo odpovědi uživatele Jouda


Příspěvky nebo odpovědi uživatele Jouda. Výpis příspěvků 1 až 20 (449)


přečíst (1) 09.07.18 18:21  Jouda  (189553)

Komentář problematických kapitálových operací

Pane Karle, řada akcionářů některé kroky harvardských loupežníků dodnes z nepochopení podporuje, proto jen nenaznačujte, ale vtloujejte jim realitu do palice polopatickým vysvětlováním. Jožo Mařane, Karel ti vysvětluje, že policajti už dlouho chápou, kam loupežnická tlupa ololo defraudanta Ševčíka směřuje, proto všechen dostupný majetek spojený s harvardem zabírá a vkládá do bezpečí soudní úschovy, kde se na něj to nenažrané zločinecké spojení jen obtížně dostane.

Co z toho pro tebe plyne? No že podpora různých odštěpovacích podvodů ti nezajistí žádnou  rychlou výplatu, ale opak, další zablokování tvého majetku v bezpečí soudní úschovy, což ty jako magor pochopíš bohužel až tehdy, až tě po změně strategie těch gaunerů okradou o podíl na harvardu. Když tě momentálně nemohou okrádat o tvé peníze, které jsou mimo jejich kontrolu. Tak Jožo Mařane, chystej se na valnou a opět jim jako tupá ovce skoč na další špek v podobě nové lži, nového slibu, ať máš co nejdřív holej zadek podobně, jako jsi dopadl v tom NWR

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 04.07.18 20:33  Jouda  (189553)

Situaci v HPH spojenou s VH 12. 7. otevřít všem akcionářům její madializací?

Na hlavu postavená valná hromada svolaná na 12.7.2018

www.hph-castoral.cz/wp-content/uploads/2018/07/01. ...

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (5) 01.07.18 01:43  Jouda  (189553)

Pokračují lidé s kriminální minulostí v poškozování 240 000 akcionářů HPH ?

Ok, proč pak tady blneš po nocích, když se vše standadně rozhodne va VH ?

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 24.06.18 00:02  Jouda  (189553)

Vše je lepší než Častorál - konečně je můžeme odrbat !

No vida bando loupežnická, 18 roků Častorál pro akcionáře nechal blokovat několik miliard, zatímco vy je akcionářům do půl roku rozkradete?!  A ani toho vaberga nedokážete nechat ztrestat, parto ničemná !

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 17.06.18 18:50  Jouda  (189553)

Zlodějské podmínky úpisu akcií s podvodnou kapitalizací další zlodějnou v HPH ?

Záporný výrok auditora k podvodem nebo chybou nepravdivě sestavené závěrce k účetnímu období roku 2016, dostane Tomko a Mixová za uši i auditem roku 2017?  Proto ho tají?

Podle vyjádření auditora účetní závěrka zpracovaná likvidátory Tomko a Mixová nepodává  věrný a poctivý obraz aktiv.

Ale ani pasiv, výslovně je zmíněno opomenutí zaúčtovat závazek vůči VSP

Dále auditor podtrhuje, že odpovědností likvidátorů je sestavit závěrku podávající věrný a poctivý obraz v souladu s účetními předpisy, že  odpovídají za vnitřní kontrolní systém nastavený tak, aby neobsahovala nesprávnosti způsobené podvodem, nebo chybou.

Auditor též výslovně  připomněl, že za proces účetního výkaznictví zodpovídá dozorčí rada.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 14.06.18 01:51  Jouda  (189553)

Zmanipulované podmínky úpisu akcií HPH - dokončení rabovačky harvardu ?

Kalkulace zisku / ztráty spojené  s úpisem / naředěním  akcií HPH ve prospěch EuroHostu,s.r.o.

 leteckaposta.cz/285446326

Personální vazby mezi dlužníkem, společností Harvardský průmyslový holding, a.s. v likvidaci (dále jen HPH) a jeho největším věřitelem, společností Eurohost, s.r.o.

leteckaposta.cz/922679322

 

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 14.06.18 01:46  Jouda  (189553)

Zmanipulované podmínky úpisu akcií HPH - dokončení rabovačky harvardu ?

Já panu Ševčíkovi náhodou rozumím, on je šikula,  když dokázal ustát bez trestu zproněvěru 3.5 miliardy CZK, z které do jeho kapsy dle usnesení PČR spadlo cca 180 milionů, za což byl zřejmě panem Karlem Staňkem podpořen k dozorování zdárného průběhu likvidace, že je to pech, že opět všechno v harvardu vyšlo jen čirou náhodou tak, že většina drobných akcionářů diskutovaným a velmi pofidérním úpisem přijde kvůli jeho nastaveným podmínkám o svůj majetek, a že co čert nechtěl, že zrovna firma EuroHost, s.r.o. s vazbou na vedení harvardu  naopak zázračně zbohatne.

Jak pana ing. Ševčíka již známe, jistě že nic nešlo udělat jinak  než takhle, to už nám kázal při jeho rabovačce našeho majetku v trustech, protože za jiné situace by jejich firma na neuvěřitelně výhodné kapitalizaci její pohledávky nezbohatla.

Defraudante Ševčíku, opravdu vašemu vysvětlení rozumíme :-)

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (9) 07.06.18 06:21  Jouda  (189553)

Manipulace kolem auditorem odmítnuté závěrky nových likvidátorů neberou konce

No jo, cvokhaus Ševčík vyčítá Častorálovi, že s tou bandou ničemů jako je on nechodí na valné hromady sdílet jejich podvody, ale diví se tomu někdo? Vždyť se podívejte na toho člena dozorčí rady Ševčíka, ten na VH chodí pilně pořád, ale k čemu nám to je, když nejprve totál vykradl harvard, tím předal veškerý majetek na Kypr k uplatnění nároku Koženým a teď dokonce se Ševčíkem spolčené vedení vymaže veškeré dluhy dlužníků! Snad jedinou chybičku udělal tenhle všehoschopný tým defraudanta Ševčíka v tom, že nedokázali zmáknout auditora, který jim ten podvod hodil na hlavu! 

A tak zase Ševčík sice půjde na hromadu, ale s jakým nápadem, s jakým dalším podvodem a kdy už někomu rupnou nervy a přerazí cvokhausovi Ševčíkovi hnáty, aby konečně nechal toho vykrádání harvardu?

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 05.06.18 20:51  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

V holdingu je několik lidí, kteří dříve byli spojení s V + K, Ševčík přímo pro Kožku pracoval, nebo s těmi dvěma obchodovali při výkupech akcií, takže domluva na paralyzování likvidace jim mohla cíleně vynést slušné prachy. Pokud harvard nemohl v žalobě o aspen pokračovat a Chvatíková toho využila nabídkou třetiny pro HPH, tak dodhoda s právníky, jenž to řízení byli ochotni zajistit dokončit tento poměr otočila. Sám jsem teď zvědavý, jaký poměr bude mít dohoda o trustech s Koženým a novými likvidátory, aby tady nelamentovali, a pak nepřišli dohodnuti s daleko horším poměrem vyrovnání. Může se k tomu vyjádřit Ševčík, jehož právnička pro harvard tyto věci ošetřuje?

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě nečíst (20) 03.06.18 00:01  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

Právě to nás Ševčíku, co se sám takhle oslovuješ děsí, neboť kdo chce v harvardu fofrovat prachy, ten si tam narve Staňka a má vystaráno, pak už likvidaci naší kasy nikoho naruěovat nenechá. Ale co s tím, drží si ho tam obchodník s dluhy Jiřík a Vostrého kyperky ?

A pokračovat můžeme pozdější konfrontací tehdejšího postoje předsedy dozorčí rady Petra Kaňovského s postojem tehdejšího předsedy představenstva Karla Staňka, jež vyplynou z dopisu, zaslaném Staňkem Kaňovskému v reakci na dopis předsedy dozorčí rady, v němž se 18,10 2005 domáhal Kaňovský předložit ke kontrole dokumenty společnosti a další materiály, týkajících se dalšího postupu likvidace a na který mu  dne 21,10, 2005 přišla od Staňka tato překvapivá odpověď, z níž cituji:

 "Vaše požadavky na stanovení a sdělování strategie v dalším postupu, či vypracování variantních postupů mne překvapily, přiznám že dokonce zarazily, zvláště pak požadavek na jakýsi časový harmonogram postupu (likvidace), přestože jste velmi dobře seznámen s liknavostí soudů, způsobem vyšetřování celé kauzy a závislostí Koženého a Vostrého lidí" či "i Vy musíte chápat postavení pana Častorála, jako soudem jmenovaného likvidátora a reálně si uvědomit skutečnosti i podmínky, v nichž likvidátor, dozorčí rada i představenstvo působí"

Když jsem si přečetl deset bodů, s nimiž se dozorčí rada obrací na likvidátora a představenstvo, přiznám, že mě až zamrazilo“

 

Dosavadní doporučení: určitě nečíst (20)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (29) 02.06.18 22:53  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

Tak čekateli, to jsem si na OSMA početl, nejdřív jsem  nad tím plakal, pak se tomu řehtal a jsem z toho díla předsedy dozorčí rady taky jako ty  šokovanej !

Tak ty jsi rudá kočičí pracka, no tě bůh, a já tě měl jen za obyčejného pitomce! 

Jo a jinak tam má Staněk samé lži ty pytlíku, copak nevíš, jak to je například s tou pohledávkou od Bayera, kterou ten srandovní strejda z OSMA háže na krk Častorálovi?

 To snad nemusím vysvětlovat, když tu podlost Ševčíka se Staňkem  tady diskutujeme každý den, že ne?!

 Jo a s to miliardou na Slovensku jsi to pochopil jak, no schválně, když ve stresu z toho Staňkova zmateného výlevu už dopředu vidíš likvidátora v kriminále?

Copak nevíš, že tyhle prachy tam pral Ševčík, nakoupil za ně dluhopisy krachujících firem Juraje Širokého, které se snažil likvidátor získat, ale nepřebíráním obsílek k soudu parta Ševčíka zablokovala řízení u soudu, takže je Častorál od nich nezískal, zato to blokací dokázal, že i na tento majetek si teď dělá nárok rodina Koženého, podobně jak na Ševčíkem  blokovaný majetek v Lucembursku, na Kypru a dalších místech? Takže asi ten prolhaný člověk  z OSMA v záchvatu pomílení si popletl Častorála se Ševčíkem?

 Náhodou borec je Staněk, když po boku defraudanta Ševčíka vyhlásil válku rudému bratrstvu zde na chatu, protože jim za jejich nápady netleskají, nezajímají je hovadiny a Staňkův boj s bratrstvem, ale například to, proč ve zprávě likvidátorů uvádějí, že řada pohledávek je dobytných a přitom je v účetnictví vedou s nulou. Nebo proč naopak nevedou v účetnictví závazky, o kterých moc dobře vědí, a kvůli jejichž absenci nezískali audit, prostě proč zpatlají závěrku 2016 tak zoufale, že s nimi dlouhodobě spolupracující auditor raději nic nechce mít a hodil jim to zmršené dílo záporným výrokem na palici?!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (29)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (29) 02.06.18 22:52  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

Pro odlehčení  a zkrácení času při čekání  na slíbenou VH připomenu komentář Karla Staňka,  reagujícím před týdnem  na zdejší fórum a kritiku „novým vedením“ HPH  založené  závěrky s nulovým oceněním našeho nároku na rozkradený a po světě blokovaný majetek, kde předseda DR  Staněk napsal:   

(OSMA - 22. 05. 2018)

Tak konečně máme nezvratnou jistotu, že v Harvardu již nedojde k žádnému dalšímu loupení a rozkrádání, neboť nás o tom s mimořádnou znalostí věci v internetové diskuzi přesvědčuje rudé bratrstvo harvardské bolševické kočičí pracky.

Takže vzhledem k tomu, že zde vystupují dva nesmiřitelné tábory s odlišným názorem na to, jestli nám hrozí další rozkrádání našeho majetku při účasti lidí jako Ševčík v orgánech společnosti a při nulovém ocenění pohledávek HPH,  kdy tuto obavu zde vyjadřují právě oponenti Ševčíka a akcionáře Mařana, jež to naopak vyvracejí,  pak tím rudým bratrstvem Karel Staněk myslí zřejmě tyto dva vejlupky, tedy Tomáše Ševčíka s  čekatelem? Je to proto, že je Ševčík manažerem Borise Vostrého, bývalého náčelníka šesté správy STB s hodností plukovníka?  

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (29)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (29) 02.06.18 22:44  Jouda  (189553)

Je to ten Ševčík od zločince Vostrého - kterého zastupuje v dozorčí radě HPH?

Pro  nikoho  nebude překvapením, že nejmazanějším zneplatňovačem valných hromad je suverénně Tomáš Ševčík, přestože tak rád káže o tom, ať  Kaňovský nekritizuje opakování formálních chyb  při jejich svolávání, neboť on poslední zneplatněnou VH 2007 napadl hned čtyřmi společnostmi, a to  Intesunion, dále kyperkami Vostrého Berio holdings, Harms holdings a Deneb Shipping

Bližší info k těmto firmám zmiňuje Karel Staněk zde:

 „Ševčík ve svém sdělení zcela záměrně zamlčuje skutečnost, že několik kyperských společností již v roce 2003 vyplatil. A to Deneb, Berio a Harms (kyperské společnosti) a k tomu ještě, z důvodů známých jen T. Ševčíkovi a Vostrému, také firmu Intesunion, která byla vzápětí poslána do likvidace.

 Možná proto, aby ten vyplacený podíl mohl co nejrychleji zmizet.

Jen těmto čtyřem společnostem bylo vyplaceno celkem téměř 12 miliónů dolarů, v tehdejším kurzu 317,5 miliónu korun, tedy více jak čtvrtina z celkové sumy 45,413 miliónů dolarů. Je asi zbytečné dodávat, že tyto kyperské společnosti patří B. Vostrému.“

Celý článek o skandálních zjištěních  k podnikavému duchu ing.Ševčíka Staněk píše zde:

www.osma1997.cz/informace/co-vsechno-zamlcuje-a-kr ...

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (29)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (29) 02.06.18 22:42  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

ing. Ševčík, Karel Staněk a s nimi spojení lidé z vedení  harvardu slibovali akcionářům rychlou výplatu, avšak podvedli  je a ze slibu zůstalo jen  rozkrádání majetku HPH viz:

Usnesení PČR, Národní centrály proti organizovanému zločinu SKPV, Odboru výnosů a praní peněz o Ševčíkově zpronevěře 3. 5 miliard CZK

leteckaposta.cz/234739694

Reakcí nových likvidátorů JUDr. Dagmar Mixové a společnosti Tomko a partneři, v.o.s.  k Usnesení PČR byla stížnost, viz:

Proti tomuto usnesení podala dne 6.10.2017 poškozená společnost HPH, jednající likvidátory JUDr. Dagmar Mixovou a společností Tomko a partneři, v.o.s., stížnost, kterou doručila policejnímu orgánu prostřednictvím datové schránky dne 6.10.2017) s tím, že podrobnější odůvodnění bude zasláno ve lhůtě 1 měsíce s ohledem na rozsáhlost spisu a velký rozsah předmětného usnesení. Oba likvidátoři ve stížnosti uvedli, že výrok usnesení je nesprávný, nezákonný a neodůvodněný. V řízení prý došlo k porušení ustanovení o řízení, které usnesení předcházelo a toto způsobilo nesprávnost výroku usnesení. Výrok usnesení je prý založen na neúplných a chybných skutkových a právních zjištění a vykazuje nedostatky jak hmotněprávní, tak i procesního charakteru.

Vyjádření státního zástupce Vrchního státního zastupitelství ke stížnosti nových likvidátorů HPH viz:

Na základě podané stížnosti byl policejním orgánem dne 25.10.2016 státnímu zástupci předložen spisový materiál se stížností. Na základě předložených podkladů pak státní zástupce Vrchního státního zastupitelství přezkoumal napadené usnesení i postup policejního orgánu v řízení, které vydání napadeného usnesení předcházelo a konstatoval, že:

lze uzavřít, že policejní orgán v souladu s § 2 odst. 5 tr. řádu zjistil skutkový stav věci, o němž nejsou důvodné pochybnosti, v rozsahu, který je nezbytný pro rozhodnutí policejního orgánu. Napadené usnesení splňuje formální požadavky na ten to typ rozhodnutí a odůvodnění usnesení obsahuje jak popis důkazů, z kterých policejní orgán vycházel, tak základní právní úvahy, kterými se řídil. Vzhledem k výše uvedenému státní zástupce neshledává stížnost poškozené společnosti HPH důvodnou, neboť napadené usnesení obsahuje všechny náležitosti stanovené zákonem a postup policejního orgánu před vydáním napadeného usnesení vedl k dostatečnému objasnění věci, proti tomuto usnesení není stížnost přípustná.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (29)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (28) 02.06.18 22:42  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

 Znalec dále konstatuje, že nadbytečné  náklady spojené se vznikem a činností předmětných Trustů byly v jednotlivých letech za oba tzv. Trusty podle znalcova názoru v letech 2002 – 2004 v celkové výši 6.902.243,- USD, v přepočtu podle kurzu USD/CZK k 31,12, příslušného roku pak v celkové výši 167,855,120,- Kč.

K tomuto zjištění znalce lze uvést, že zcela zásadním způsobem dokládá tvrzení policejního orgánu uvedené ve výroku tohoto usnesení, že ing. Ševčík vložené finanční prostředky využil ve svůj prospěch a prospěch spol. DT, kde působil jako ředitel. 

Usnesení PČR, Národní centrály proti organizovanému zločinu SKPV, Odboru výnosů a praní peněz o Ševčíkově zpronevěře 3. 5 miliard CZK

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (28)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (28) 02.06.18 22:41  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

 Znalec vytvořil z podkladů tabulku č.2, ze které jsou zcela zřejmé nepřiměřené náklady, které byly spojené se správou vložených majetkových hodnot v kyperských trustech. 

Tabulka č.2

Trust 1

Poplatky správci majetku………………….…………. 61,2 mil. CZK

Správní výdaje trustu……………………………….… 23 mil. CZK

Manažerský a opatrovnický poplatek …………….…18,6 mil CZK

Další odborné poplatky ………………………………..27,9 mil. CZK    

Vedlejší výdaje …………………………………….…...797 tis. CZK

Spolu s dalšími jež nepřepisuji celkem …….….. 133.623.919 CZK

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (28)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (29) 02.06.18 22:39  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

Alarmující – Kroky k rozsáhlému podvodu byly nastartovány ?

www.hph-castoral.cz/

Další informace k HPH

www.kanovsky.cz/hph-kanovsky.php

Noví likvidátoři ve zprávě pro akcionáře  některé pohledávky výslovně označují jako "pohledávka je dobytná", viz: 

www.hphas.cz/

Současně  s tím ale v závěrce 2016 všechny pohledávky ocenili nulou, HPH v ní vykazuje záporné jmění,  tuto závěrku tajili až vyšlo najevo, že ji auditor odmítl záporným výrokem viz:

https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-detail?dokument=52934830&subjektId=704117&spis=73808

Profesní životopis  člena DR HPH Tomáše Ševčíka:

Usnesení PČR, Národní centrály proti organizovanému zločinu SKPV, Odboru výnosů a praní peněz, č.j. NCOZ-1500157/TČ-2016-412401, ze dne 3. října 2017, kterým  je potvrzeno, že se Ing. Tomáš Ševčík, někdejší předseda představenstva HPH a dnešní člen dozorčí rady HPH, ke škodě HPH a jeho akcionářů, dopustil trestného činu zpronevěry dle § 248 odst. 1, odst. 4 písm. a) tr. zákona + Usnesení Vrchního státního zastupitelství

 leteckaposta.cz/234739694

Historie kriminální kauzy HPH – archiv OSMA

www.osma1997.cz/osma-hph/

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (29)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (51) 02.06.18 18:18  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

 

Tak čekateli, to jsem si na OSMA početl, nejdřív jsem  nad tím plakal, pak se tomu řehtal a jsem z toho díla předsedy dozorčí rady taky jako ty  šokovanej !

Tak ty jsi rudá kočičí pracka, no tě bůh, a já tě měl jen za obyčejného pitomce! 

Jo a jinak tam má Staněk samé lži ty pytlíku, copak nevíš, jak to je například s tou pohledávkou od Bayera, kterou ten srandovní strejda z OSMA háže na krk Častorálovi?

 To snad nemusím vysvětlovat, když tu podlost Ševčíka se Staňkem  tady diskutujeme každý den, že ne?!

 Jo a s to miliardou na Slovensku jsi to pochopil jak, no schválně, když ve stresu z toho Staňkova zmateného výlevu už dopředu vidíš likvidátora v kriminále?

Copak nevíš, že tyhle prachy tam pral Ševčík, nakoupil za ně dluhopisy krachujících firem Juraje Širokého, které se snažil likvidátor získat, ale nepřebíráním obsílek k soudu parta Ševčíka zablokovala řízení u soudu, takže je Častorál od nich nezískal, zato to blokací dokázal, že i na tento majetek si teď dělá nárok rodina Koženého, podobně jak na Ševčíkem  blokovaný majetek v Lucembursku, na Kypru a dalších místech? Takže asi ten prolhaný člověk  z OSMA v záchvatu pomílení si popletl Častorála se Ševčíkem?

 Náhodou borec je Staněk, když po boku defraudanta Ševčíka vyhlásil válku rudému bratrstvu zde na chatu, protože jim za jejich nápady netleskají, nezajímají je hovadiny a Staňkův boj s bratrstvem, ale například to, proč ve zprávě likvidátorů uvádějí, že řada pohledávek je dobytných a přitom je v účetnictví vedou s nulou. Nebo proč naopak nevedou v účetnictví závazky, o kterých moc dobře vědí, a kvůli jejichž absenci nezískali audit, prostě proč zpatlají závěrku 2016 tak zoufale, že s nimi dlouhodobě spolupracující auditor raději nic nechce mít a hodil jim to zmršené dílo záporným výrokem na palici?!

 

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (51)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (43) 02.06.18 17:50  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

Pro odlehčení  a zkrácení času při čekání  na slíbenou VH připomenu komentář Karla Staňka,  reagujícím před týdnem  na zdejší fórum a kritiku „novým vedením“ HPH  založené  závěrky s nulovým oceněním našeho nároku na rozkradený a po světě blokovaný majetek, kde předseda DR  Staněk napsal:   

(OSMA - 22. 05. 2018)

Tak konečně máme nezvratnou jistotu, že v Harvardu již nedojde k žádnému dalšímu loupení a rozkrádání, neboť nás o tom s mimořádnou znalostí věci v internetové diskuzi přesvědčuje rudé bratrstvo harvardské bolševické kočičí pracky.

Takže vzhledem k tomu, že zde vystupují dva nesmiřitelné tábory s odlišným názorem na to, jestli nám hrozí další rozkrádání našeho majetku při účasti lidí jako Ševčík v orgánech společnosti a při nulovém ocenění pohledávek HPH,  kdy tuto obavu zde vyjadřují právě oponenti Ševčíka a akcionáře Mařana, jež to naopak vyvracejí,  pak tím rudým bratrstvem Karel Staněk myslí zřejmě tyto dva vejlupky, tedy Tomáše Ševčíka s  čekatelem? Je to proto, že je Ševčík manažerem Borise Vostrého, bývalého náčelníka šesté správy STB s hodností plukovníka?    

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (43)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (23) 31.05.18 19:24  Jouda  (189553)

Kam míří kriminální kauza HPH v režii defraudanta Ševčíka a nových likvidátorů ?

Aha, 120 kilový Ševčík, jenž si z trustového majetku přikradl podle usnesení policie 170 milionů je živ ze zlevněných rohlíků?

No ano, akcionář Mařan vás Ševčíku zajisté polituje, když tady celý den vartuje a hlídá, aby vaše zde diskutované podvody byli jeho hlasem kladně ohodnoceny :-)

 

Usnesení PČR, Národní centrály proti organizovanému zločinu SKPV, Odboru výnosů a praní peněz o Ševčíkově zpronevěře 3. 5 miliard CZK 

leteckaposta.cz/234739694

Reakcí nových likvidátorů JUDr. Dagmar Mixové a společnosti Tomko a partneři, v.o.s.  k Usnesení PČR byla stížnost, viz:

Proti tomuto usnesení podala dne 6.10.2017 poškozená společnost HPH, jednající likvidátory JUDr. Dagmar Mixovou a společností Tomko a partneři, v.o.s., stížnost, kterou doručila policejnímu orgánu prostřednictvím datové schránky dne 6.10.2017) s tím, že podrobnější odůvodnění bude zasláno ve lhůtě 1 měsíce s ohledem na rozsáhlost spisu a velký rozsah předmětného usnesení. Oba likvidátoři ve stížnosti uvedli, že výrok usnesení je nesprávný, nezákonný a neodůvodněný. V řízení prý došlo k porušení ustanovení o řízení, které usnesení předcházelo a toto způsobilo nesprávnost výroku usnesení. Výrok usnesení je prý založen na neúplných a chybných skutkových a právních zjištění a vykazuje nedostatky jak hmotněprávní, tak i procesního charakteru.

Vyjádření státního zástupce Vrchního státního zastupitelství ke stížnosti nových likvidátorů HPH viz:

Na základě podané stížnosti byl policejním orgánem dne 25.10.2016 státnímu zástupci předložen spisový materiál se stížností. Na základě předložených podkladů pak státní zástupce Vrchního státního zastupitelství přezkoumal napadené usnesení i postup policejního orgánu v řízení, které vydání napadeného usnesení předcházelo a konstatoval, že:

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (23)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  87.00  +1.75% 
 CETV  81.90  +1.11% 
 CEZ  550.00  0.00% 
 ERSTE GROUP BANK  952.80  -0.23% 
 KOFOLA CS  292.00  0.00% 
 KOMERCNI BANKA  890.50  -0.84% 
 MONETA MONEY BANK  78.00  0.00% 
 O2 C.R.  248.50  -0.20% 
 PFNONWOVENS  896.00  -0.44% 
 PHILIP MORRIS CR  14 500.00  -0.14% 
 VIG  617.00  -0.24% 
Komodity online
 Ropa 79.36 USD 20:18   
 Zlato 1229.90 USD 20:18   
 Stříbro 14.59 USD 20:18   
 Káva 122.05 USD 19:29   
 Cukr USD    
 Bavlna 78.06 USD 20:18   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies