Příspěvky nebo odpovědi uživatele John


Příspěvky nebo odpovědi uživatele John. Výpis příspěvků 1 až 20 (818)


Téma: Akcie NWR
určitě přečíst (5) 20.04.18 14:15  John  (183318)

vlk se nazral a velci kluci vysmati

https://www.novinky.cz/krimi/469837-za-privatizaci-okd-zalobce-navrhl-trem-lidem-podminky-a-nahradu-skody-5-7-miliard.html

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie NWR
určitě přečíst (26) 10.04.18 13:11  John  (183318)

OKD dosáhla loni tržeb 16 8 miliardy korun a vytvořila zisk 3 4 miliardy korun

https://www.novinky.cz/ekonomika/468696-okd-loni-vydelalo-3-4-miliardy.html

 

za 80M dobrej kauf....

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (26)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 05.04.18 15:31  John  (191289)

Ami idu uvalit sankcie na Putinovych oligarchov

No nevím kdo má sankcemi prostřelené koleno (jestli Rusko nebo Evropa). A co se získání Krymu Putinem týče, kterému evropskému politikovi se něco podobného podařilo (naposledy to byl ten Adolf H. z Německa a jak skončil)?

Nechápete ten propagandistický význam (i kdyby to byla pustina se sopkou) - "NÁŠ Vladimír Vladimirovič CHYTŘE dovedl statisíce rusů ZPĚT k matce Rusi (a celý svět se nezmohl na nic) . Divíte se potom volebnímu výsledku nebo nárůstu sebevědomí Ruska???????? 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (4) 05.04.18 15:06  John  (191289)

Ami idu uvalit sankcie na Putinovych oligarchov

Ale, ale, že nechceme v NATO porazit protivníka (doktrína = Rusko je největší protivník NATO)??? To jsi asi na jiné planetě nebo v jiné časové dimenzi. 

Rusko Krym nevrátí, protože to nechtějí obyvatelé, kteří iniciovali připovení k Rusku. Je třeba zásadně zklidnit situaci na Ukrajině, odzbrojit militanty, zavést právo a pořádek, zásadně ekonomicky podpořit Doněck a Lugansk jako oplátku, že se stanou integrální součástí Ukrajiny. ale také dost samostatné. Atd. atd ... stálo by to hodně peněz (takže stojí nám to za to?).    :)

Potom by se dalo také mluvit o tom, že by se obdobně podpořil Krym za určitou samostatnost (Švýcarsko v Evropě) - potom by byla šance, že se Krym vrátí Ukrajině (stojí to za to ????).

Dosavadní doporučení: přečíst (4)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 05.04.18 14:48  John  (191289)

Ami idu uvalit sankcie na Putinovych oligarchov

Souhlas, otázka byla, zda je Rusko vhodnoým teritoriem pro bussines. 

Naši spojenci a hlavně lidři by si měli uvědomit, že Rusko lze "porazit" (politicky akceptovatelně) jen EKONOMICKY. Tzn. zejména: zdanit ruské dodávky energetických médií, dotovat dodávky médií zemím, které by je dále odebíraly z Ruska (Čína, Indie, Turecko,.....), dodávat do Ruska co nejvíce zboží (ne technologie), aby se Rusko co nejdříve ekonomicky vyčerpalo. Což ovšem také znamená zásadně zvýšit ekonomickou efektivitu hospodaření spojenců proti Rusku, sbížit neefektivní výdaje (sociální zabezpečení), investovat zásadně do rozvoje a infrastruktury, .... což asi není aktuálně politicky průchodné..

Otázkou potom je, jaké vůbec chceme, aby bylo Rusko v budoucnu. Pokud by se mělo dostat na úroveň západu, bude to chtít nekonečné investice - budeme to muset dotovat. Všehny suroviny z Ruska potom budou o hodně dražší. A nechtěli by se potom mít takto dobře všichni Asijci, Afričané, Arabové,.......

 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (3) 05.04.18 14:19  John  (191289)

Ami idu uvalit sankcie na Putinovych oligarchov

Ohledně těch sankcí jsme se střelili do vlastního kolena. Tímto je v Rusku zajištěno ochrana a rozvoj domácích odvětví. A pokud bude mít Rusko počet obyvatel o kterém mluvíš, podívej se na prognozy těžby zemního plynu a ropy v Rusku (odběr pro Evropu, Činu, Indii,... nová zařízení pro zkapalněný plyn,...). Budou to dle příjmů na hlavu potom nové emiráty.

A ohledně neprspektivnosti bussinesu v Rusku jen malou poznámku - proč má Petr Kellner Homecredit v Rusku a v Číně - (poraď mu, je asi blbej) měl by jít do Německa nebo USA - TAM BY TO BYL VEJVAR ::::)))))

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 05.04.18 13:51  John  (191289)

Ami idu uvalit sankcie na Putinovych oligarchov

O  velikost ekonomiky až tak moc nejde, nejvíce se vydělává v ekonomikách na nižší úrovni. Víte na jaké komoditě je lokálně největší zisk? Iphone a produkty Apple ani zdaleka toho nedosahují. JE TO VLNITÝ PLECH TÉ NEJHORŠÍ KVALITY DOVÁŽENÝ DO NIGÉRIE !!!!!!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 05.04.18 13:32  John  (191289)

Ami idu uvalit sankcie na Putinovych oligarchov

Reciproční protiakce Putina? Americkým oligarchům nabídně výhodné investice v Rusku. A ZABAVÍ majetek Navalnému, všem opozičníkům a neziskovkách podporovaným z USA.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 05.04.18 09:43  John  (191289)

Final Skřipal......

Doufám, že diskuze zde o této věci by už mohly pomalu končit ... Stačí si uvědomit souvislosti a zjistíte, že je to jen dýmová clona, stále rozdmýchávaná a přiživovaná, která má zakrýt skutečně důležité události ve světě. Např. dokončování jižního proudu a stavba severního proudu 2, čímž si Evropa zajistí dostatečné zdroje poměrně levné a "bezpečné" energie (proti zdrojům z US a jejich arabským spojencům). Na druhé straně US dává dohromady US+arabskou alianci proti Iránu - ten podporuje Rusko (US obětuje Palestince - ty zase podporuje Evropa). Evropští lísři pouštějí do zení migranty, aby pozornost stávajících obyvatelů obrátilio proti nim a odvrátili je proti hospodářským problémům a těžkostem, které nás nevyhnutelně čekají. Selektivní podporou národností migrantů (preference sýrie, kurdů) se vyvolávají mezi nimi rozpory a ty se pak přenesou do jejich mateřských zemí. Obchodní válka mezi US a Čínou. Atd. atd. Ale headliny v novinách akcentují otravu bezvýznamného dvojitého agenta na odpočinku (což se u aktivních agentů děje neustále bez povšimnutí po celém světě). Podle mně je skutečným důvodem této události zastřít "spojencům", že Evropané chtějí (ekonomicky/v energetice) spolupracovat s Ruskem. 

HLAVNĚ SE STÁLE MUSÍ NĚCO DÍT - VÁLKY, NEPOKOJE, HOSPODÁŘSKÉ FLUKTUACE ..... jedině na tom se podaří vydělat nejsnáze nějaký eknomický profit a udržet "skutečnou moc" v rukou úzké skupinky lidí!!!

Představte si na druhé straně jednotný svět, kde všichni budou spokojeni, v bezpečí, všude rovnost, volnost, bratrství,.... Budou potom lidé pracovat za "žebrácké" mzdy, tolerovat obrovskou ekonomickou nerovnost ve světě, včetně placení daní cca 50% z příjmů (vždyť za feudalismu se bouřili proti 10% odvodům - desátkům).

Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 03.04.18 18:25  John  (191289)

Blamáž Novičok???

Naši spojenci v UK to možná přepískli. Gary Aitkenhead, šéf britské Defence Science and Technology Laboratory (DSTL) v Porton Down (mimochodem cca 4km od místa , kde byl otráven Skřipal) přiznal v dnešním Guardianu, že pracovali také s Novičoky. Únik z jejich laboratoře však vyloučil:

....“There is no way anything like that could have come from us or left the four walls of our facility,” said Aitkenhead.....

 

JEN ABY!!!!

 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 02.04.18 12:58  John  (191289)

Kauza Skripal? - dotaz

Ti co se v problematice orientují, vědí, že Novičok není jen jedna látka/směs, ale třída NPL (nervově paralytických látek) - nyní jsou jich už nízké desítky. Vlastní finální chemikálie se nevyrábí jako látka, ale jako několik složek samostatně (ty nejjednodušší jsou binární - ze dvou látek, ty složitější potom násobně binární - z mnoha složek, vznikají podsložky, a ty potom až v okamžiku použití navzájem reagují do finální látky nebo směsi). Zajímavé potom je, že jednotlivé složky těchto látek nemusí být jedovaté, některé činí organismům jen mírné/standardní obtíže. Obvykle se jednotlivé reagenty produkují odděleně v jiných závodech, jednoduše odděleně dopravují a skladují a k jejich velké variabilitě a nízké nebezpečnosti nejsou mezinárodními smlouvami postihovány.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (4) 29.03.18 20:21  John  (191289)

Kauza Skripal?

Buď se specialisti v Británii spletli a nebyl to Novichok. Anebo britský Novichok má jinou kvalitu než ten ruský (ten zabíjel spolehlivě už v 80. letech). Patrně, když dva dělají totéž, není to totéž! Ale určitě je za tím RUSKO!!!!!!

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (4)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie NWR
přečíst (0) 21.03.18 10:34  John  (183318)

akcie

nj, ale to pravdepodobne dokupoval nekdo ala Krupa, aby mel nejake urcite % akcii a mohl se ucastnit nejakych jednani nebo se snadneji mohl dostat kdluhopisum

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie CETV
přečíst (0) 16.03.18 15:12  John  (178564)

Neuvěřitelný

No říkal sem si, co kdyby to byla konverze - nákup vrámci dluhopisů a Warrantů a le to by asi vypadako jinak.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie FORTUNA
přečíst (0) 14.03.18 13:03  John  (178564)

Včelaře ma každy rad.

To by jen utvrzovalo, že to chtějí na prodej. Pro Nás by to bylo jenom dobré( dobré výsledky  ) Případné napadnutí vytěsnovací ceny.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie FORTUNA
přečíst (2) 13.03.18 09:38  John  (178564)

Včelaře ma každy rad.

Je dobré když se tady trochu vzájemě podržíme nebo rozčílíme, ale hlavně nejsme vtom sami.Proto dík za přízpěvky VŠEM.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie FORTUNA
přečíst (0) 12.03.18 09:53  John  (178564)

Templeton prodal

Na jedné straně říkají, že ani jedna strana nechce zveřejnit za kolik Templtoni prodali, na straně druhé píše Patria, že k vytěsnění minorit dojde pod tržní cennou, asi z pátku a to 195CZK.Nechcu tady slyšet takové výkřiky jak ta Penta je férová a jak dala férovou cenu ještě s prémií KoKo.i sů to!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie FORTUNA
přečíst (0) 11.03.18 15:59  John  (178564)

Vytěsnění za kolik? - pokračování

Fakt že spěchají, fakt že chtějí celý balík a nebudou chtít zdržovačky. Už jen maličkost, za kolik to šupl Templeton

Já jsem třeba u JaT doufal že Uník pustí za 400,- a u Templetonů za 250,- U Templet. bych se nechtěl mýlit - ale?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie FORTUNA
přečíst (0) 10.03.18 12:41  John  (178564)

182 200 220 atd

Jo nahlédl jsem na to, tak mě ale připadá, že tento rychlý scénář už museli mít v záloze při dobrovolném odkupu.Pravděpodobně jim Temltoni řekli kolik si představují a po dobrovolném jim to hned prodali. Měli totiž od drobasů při dobrovoce odkoupeno 5,54% za 182,50,-.Takže klidně mohli Temltoni chtít 250,- Potom teda vytěsnění z posudkem může být někde mezi.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

Téma: Akcie FORTUNA
spíše nečíst (3) 10.03.18 11:44  John  (178564)

182 50 200 220 atd

Musí zaplatit přiměřené a férové protiplnění a to k poslednímu odkupu před získání majority a prvnímu po dobrovolné nabídce.Takže záleží za kolik to prodali Temltoni 200,220,250?

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (3)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 CETV CME  84.20  -3.22% 
 ČEZ  536.00  -0.92% 
 ERSTE GROUP BANK  1 017.00  -1.07% 
 FORTUNA  189.50  -1.30% 
 KOFOLA ČS  417.00  +1.21% 
 KOMERČNÍ BANKA  922.50  -0.05% 
 MONETA MONEY BANK  85.75  -0.23% 
 O2 C.R.  290.00  +0.52% 
 PEGAS NONWOVENS  910.00  +1.11% 
 PHILIP MORRIS ČR  16 400.00  -3.64% 
 UNIPETROL  367.00  -0.14% 
 VIG  671.50  +0.22% 
Komodity online
 Ropa 73.79 USD 20.04   
 Zlato 1338.20 USD 20.04   
 Stříbro 17.14 USD 20.04   
 Káva USD    
 Cukr USD    
 Bavlna 84.73 USD 20.04   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů