skoda-auto.cz (Škoda auto)
Auto Moto  |  09.02.2023 00:00:00

Velké díky patří všem čtenářům, kteří pro nás hlasovali. A samozřejmě všem Škodovákům, kteří na těchto skvělých vozidlech pracovali! Prestižní ocenění jsou pro nás dalším podnětem k tomu, abychom při vývoji našich modelů vždy zohledňovali zpětnou vazbu od zákazníků, protože díky tomu jsou naše automobily atraktivnější – a tím i úspěšnější!“

Klaus Zellmer, předseda představenstva společnosti Škoda Auto

Klaus Zellmer převzal trofeje během udílení cen společně s Janem-Hendrikem Hülsmannem, jednatelem a mluvčím vedení společnosti Škoda Auto Deutschland.

Jedenáctý úspěch modelu Škoda Octavia v anketě ‚Best Cars‘ celkově, desátý v řadě
Škoda Octavia zvítězila ve své kategorii v konkurenci 29 automobilů a získala první místo v žebříčku importovaných kompaktních vozů. Pro bestseller značky Škoda hlasovalo celkem 13,6 % z více než 100 000 čtenářů , což vyústilo v již desáté vítězství v soutěži ‚Best Cars‘ v řadě. Od zahájení čtenářské ankety tak Octavia získala již jedenáctý titul. Jednou již soutěžila v kategorii automobilů střední třídy a zvítězila také v žebříčku importovaných modelů. Současná čtvrtá generace modelu Octavia se pyšní emocionálním designem, prostorným interiérem, vysokou úrovní aktivní a pasivní bezpečnosti, inovativními asistenčními systémy, moderní konektivitou a všestrannou nabídkou pohonů.

Škoda Fabia slaví druhé vítězství ve čtenářské anketě ‚Best Cars‘
V kategorii importovaných malých vozů přesvědčila Fabia čtenáře časopisu auto motor und sport svým atraktivním mixem vlastností, který spojuje dynamický vzhled, velkorysý prostor a úsporné motory. Získala 16,9 % hlasů, čímž předčila 19 konkurentů ve své kategorii a odnesla si vítěznou trofej již podruhé od roku 2008. V současné době je na trhu již čtvrtá generace tohoto oblíbeného modelu značky Škoda, který je postaven na modulární platformě MQB A0 koncernu Volkswagen.

Modely různých značek koncernu Volkswagen získaly v letošním ročníku čtenářské ankety ‚Best Cars‘.celkem dvanáct vítězství

Škoda Octavia a Škoda Fabia jsou vítězi čtenářské ankety ‚Best Cars 2023‘ německého automobilového časopisu auto motor und sport Škoda Storyboard.