Inzerce (AliaWeb)
Výzva  |  24.03.2014 07:00:00

Oficiální sdělení: Výzva Vlnap a.s.

Titulek: Aliaweb


Vlnap a.s., se sídlem Karlovarská 1342, Nejdek, IČO 00013111

Představenstvo společnosti

VLNAP a.s. se sídlem Nejdek, Karlovarská 1342, PSČ 362 21

identifikační číslo: 000 13 111

zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl B, vložka 33

(dále jen „společnost“)

 

vyzývá akcionáře k předložení akcií za účelem výměny akcií emitovaných společností v důsledku změny formy akcií.

 

Dne 1. 1. 2014 došlo podle ustanovení § 2 odst. 1 zákona 134/2013 Sb., o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností a o změně dalších zákonů, ke změně formy akcií společnosti, a to z listinných akcií na majitele na listinné akcie na jméno.

Představenstvo společnosti tímto vyzývá všechny akcionáře společnosti VLNAP a.s., aby v období od 1. 4. 2014 do 30. 6. 2014 (i) předložili v sídle společnosti akcie k jejich výměně za nové listinné akcie na jméno, na které je rozvržen základní kapitál společnosti a (ii) společnosti pro účely výměny akcií v souvislosti se změnou jejich formy sdělili potřebné údaje pro zápis do seznamu akcionářů, tj. jméno, bydliště nebo sídlo akcionáře, datum narození (je-li akcionářem fyzická osoba) a identifikační číslo či registrační číslo (přidělené právnické osobě) a číslo bankovního účtu. Představenstvo společnosti upozorňuje akcionáře, že sdělení čísla účtu společnosti je nezbytné, když od 1. 1. 2014 zákon umožňuje pouze bezhotovostním výplatu dividendy.

 

Představenstvo společnosti upozorňuje akcionáře na to, že výměna listinných akcií na majitele za listinné akcie na jméno bude prováděna ve výše uvedeném období, tedy v období od 1. 4. 2014 do 30. 6. 2014, a to v pracovní dny od 9:00 do 13:30 hodin, přičemž v souvislosti s výměnou akcií je nutné respektovat následující postup ze strany akcionářů společnosti:

· akcionáři v době alespoň 10 (deseti) dnů přede dnem faktického provedení výměny akcií sdělí společnosti údaje potřebné pro zápis do seznamu akcionářů, a to prostřednictvím formuláře uloženého na internetových stránkách společnosti www.vlnap.cz, odkaz „Vstup pro akcionáře“; a

· akcionáři před odesláním vyplněného formuláře, avšak s vědomím lhůty uvedené v předchozí odrážce, anebo po odeslání vyplněného formuláře si telefonicky dohodnou konkrétní termín k výměně jimi vlastněných listinných akcií na majitele, a to na tel. čísle 353 162 353, kdykoli v pracovní dny od 9:00 do 13:30 hodin; kontaktní osoba: Bc. Barbora Tomanová, v případě nepřítomnosti Miluše Hušková.    

 

K provedení výměny listinných akcií na majitele předloží akcionář originál akcie/akcií a současně, v případě fyzické osoby platný průkaz totožnosti, a v případě právnické osoby předloží zástupce spolu s platným průkazem totožnosti výpis z veřejného rejstříku, v němž je právnická osoba zapsána, ne starší tří měsíců počítáno ke dni předložení výpisu z veřejného rejstříku společnosti. Zmocněnci akcionářů, krom výše uvedených dokumentů, předají společnosti písemnou plnou moc, jejíž obsah bude vyjádřen v listinné podobě a která bude opatřena úředně ověřeným podpisem zmocnitele. Z plné moci musí být zřejmé všechny identifikační údaje, které budou v případě daného akcionáře zapisovány do seznamu akcionářů a společnosti oznámeny postupem shora uvedeným.

 

Představenstvo společnosti upozorňuje akcionáře, že pokud akcionář ve stanovené lhůtě nesplní povinnosti uvedené výše, není po dobu prodlení oprávněn vykonávat práva spojené s akciemi, ohledně nichž je v prodlení. Rozhodne-li společnosti v této době o rozdělení zisku, právo na dividendu k akciím, s nimiž je v prodlení, akcionáři nevznikne.

 

                                                                                                          Představenstvo společnosti

                                                                                                          VLNAP a.s.  Oficiální sdělení: Výzva Vlnap a.s.

Diskuze a názory uživatelů na téma: Oficiální sdělení: Výzva Vlnap a.s.

Na dané téma nejsou žádné názory.
Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies