12.10.2020 Výsledky voleb do zastupitelstva kraje a Senátu Parlamentu ...


2. a 3. října


volby do krajského zastupitelstva

 

1. kolo voleb do Senátu Parlamentu České republiky ve volebním obvodu:
3 – Cheb  do 2. kola postoupili: kandidát č. 3 Ing. Jaroslava Brožová Lampertová a kandidát č. 5 prof. Dr. Ing. Miroslav Plevný

 

9. a 10. října

 

2. kolo voleb do Senátu Parlamentu České republiky ve volebním obvodu:
3 – Chebvítěz: kandidát č. 5 prof. Dr. Ing. Miroslav Plevný

 

Přílohy

  • Výsledky voleb do zastupitelstva Karlovarského kraje:
  • Zápis o výsledku voleb do zastupitelstva Karlovarského kraje
  • Výsledky voleb do zastupitelstev krajů ve Veřejné databázi Odkaz [nové okno] Odkaz [nové okno]
  • Účast voličů ve volbách do zastupitelstev krajů 2020 podle krajů
  • Počty platných hlasů pro volební strany ve volbách do zastupitelstev krajů v roce 2020 podle krajů
  • Podíly platných hlasů pro volební strany ve volbách do zastupitelstev krajů v roce 2020 podle krajů
  • Základní výsledky ve volbách do Zastupitelstva Karlovarského kraje 2020 podle okresů
  • Počty platných hlasů pro volební strany ve volbách do Zastupitelstva Karlovarského kraje v roce 2020 podle okresů
  • Podíly platných hlasů pro volební strany ve volbách do Zastupitelstva Karlovarského kraje v roce 2020 podle okresů
  • Základní údaje o volbách do Zastupitelstva Karlovarského kraje v roce 2020 podle obcí
  • Vítězné strany ve volbách do Zastupitelstva Karlovarského kraje v roce 2020 v jednotlivých obcích
  • Počty hlasů pro jednotlivé volební strany ve volbách do Zastupitelstva Karlovarského kraje v roce 2020 podle obcí
  • Podíly hlasů pro jednotlivé strany ve volbách do Zastupitelstva Karlovarského kraje v roce 2020 podle obcí (%)
    • Výsledky voleb do Senátu Parlamentu ČR 1. a 2. kolo
  • Zápis o výsledku voleb do Senátu Parlamentu ČR - 1. kolo
  • Zápis o výsledky voleb do Senátu Parlamentu ČR - 2. kolo
  • Výsledky voleb do Senátu ve Veřejné databázi Odkaz [nové okno] Odkaz [nové okno]
  • Základní údaje o volbách do Senátu v roce 2020 ve volebním obvodu 3 Cheb podle obcí
  • Hlasy pro jednotlivé kandidáty ve volbách do Senátu v roce 2020 ve volebním obvodu 03 podle obcí
  • Podíly hlasů pro jednotlivé kandidáty (v %) ve volbách do Senátu v roce 2020 ve volebním obvodu 3 podle obcí

  • ZÁPIS O VÝSLEDKU VOLEB DO ZASTUPITELSTVA KRAJE

    Ve volbách do zastupitelstva kraje Karlovarský konaných ve dnech 2. a 3. IO. 2020, byly podle výsledků převzatých od okrskových volebních komisí zjištěny celkové výsledky voleb v kraji.

    Počet volebních okrsků 345
    Počet okrskových volebních komisí, které předaly výsledek hlasování 345
    Celkový počet osob, zapsaných ve výpisech ze stálých seznamů voličů

    231 523

    Celkový počet voličů, kterým byly vydány úřední obálky 80 888
    Celkový počet odevzdaných úředních obálek

    80 825

    Celkový počet platných hlasů 79 783

    A) Jména a příjmení zvolených členů zastupitelstva

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 16

    Svoboda a přímá demokracie (SPD)

    Pořad. číslo zvolení jméno a příjmení věk původní pořadí na hlasovacím lístku

    počet přednostních hlasů

    1 Karla Maříková

    2 Pavel Motešický

    3 Michal Šťovíček

    4 Věra Maříková

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 19 Česká pirátská strana

    Pořad. číslo zvolení jméno a příjmení

    39

    60

    39

    57

    věk

    2

    3

    4

    původní pořadí na hlasovacím lístku

    822

    97

    165

    208

    počet přednostních hlasů

    1         Vojtěch Franta 35              2                               583

    2         Markéta Monsportová 48             3                                559

    3          Josef Janů 51              1                               453

    4         Lukáš Zykán 38              4                               230

    5         Jindřich Čermák 38              5                               302

    6          Martin Kalina

    36

                 6                               304

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 26

    VOK - Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci

    původní pořadí          počet Pořad. číslo               na hlasovacím     přednostních zvolení         jméno a příjmení věk         lístku      hlasů

    1 Josef März          46           1             773

    2 Václav Skuhravý              41           6             566 3      Jiří Brdlík              63           7             480

    I

    Politická strana, pól. hnutí, koalice: 39

    Pořad. číslo zvolení           jméno a příjmení

    věk

    na hlasovacím lístku

    přednostních hlasů

    1 Vít Hromádko 2 Eduard Frisch

                3          Jitka Pokorná

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 49

    MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A

    Pořad. Číslo zvolení           jméno a příjmení

    43

    57

    57

    MĚST

    věk

    4

    3

    2

    původní pořadí na hlasovacím lístku

    476

    429

    375

    počet přednostních hlasů

    Sdružení nezávislých kandidátů I - Starostové našeho kraje

    1          Patrik Pizinger

    45

    1
    2         Dalibor Blažek

    60

                2                               730
    3          Luboš Pokorný 43            10                               605
    4          Pavel Čekan 59             5                               400

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 50

    ANO 2011

                                                                                                                                                           původní pořadí                 počet


    na hlasovacím    přednostních věk lístku      hlasů

    1          Jana Mračková Vildumetzová 47 2 3 194
    2            Petr Kubis 51

    1

    1 975
    3           Josef Váňa 67 4

    1 316

    4           Martin Hurajčík 42

    3

    764
    5           Gabriela Dostálová 46 5 246
    6           Renata Oulehlová 52

    6

    944
    7          Andrea Pfeffer-FerkIová 45 7 831
    8           Hana Žáková 56

    8

    227
    9            Jan Vrba 9 187
    10         Ludmila Vocelková 54

    10

    262

             1 1         Erik Klimeš 46

    11

    259
              12         Miloslav Chadim 12 139

              13         Jaroslava Brožová Lampertová

    Politická strana, POJ. hnutí, koalice: 61

    Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků

    66 13 380
    původní pořadí počet
    Pořad. číslo

    na hlasovacím

    přednostních
         zvolení     jméno a příjmení

    věk

    lístku

    hlasů

                            Karel Jakobec                                                                                                       561                                      490

    2 Jan Bureš  46           2             448

    3 Oľga Haláková       723        336

    4 Marek Poledníček  54           10           312

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 62

    STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    Pořad. číslo         na hlasovacím přednostních zvolení jméno a příjmení věk lístku hlasů

    2          Petr Kulhánek 49 1 1 223
    3          Miroslav Plevný 54

    7

    1 089
    4         Miroslav Balatka

    50

    9 921
    5          Jan Horník 66

    8

    749
    6          Jiří Klsák

    66

    6

    671

    7          Robert Pisár

    47

    2

    488
    8         Petr Zahradníček 56 4 490

    Antonín Jalovec                                                                                                                                               48                3                            1 656

    B) Jména a příjmení náhradníků

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 16

    Svoboda a přímá demokracie (SPD)

    Pořad. číslo          na hlasovacím přednostních náhradníka jméno a příjmení věk lístku hlasů

    Petr Nimrichter


    Jaroslav Jirkovský

    Jana Parajňáková

    Jaroslav Biskup

    Pavel Řezníček

                            Eva Plhová                                                                                                                     10

    7 Helena Baxová 11

    8 Vladimír Kříž    12           16

                            Pavel Zima                                                                                                                      13                                  86

    10 Jiří Radakovič      63

    11 Josef Kišš               15           95

    12          Jiří Švec 16 55
    13         Zuzana Vítová 51 30

    14          Libor Beneš          

    43 18 39
    15         Helena Neuberová 56 19

    16

    16         Ladislav Koutný 58 20

    50

    17         Dana Špírková

    55

    21

    51
    18          Jindřich Veselý 70 22 10
    19         František Hrachovina 64 23

    50

    20         Žaneta Dubová

    39             

    26
    21         Ivana Šťovíčková 71

    25

    16
    22         Pavlína Jankuliaková 41 26

    54

    23          Lenka Nimrichterová 35 27 44
    24          Martin Dvořák

    40

    28

    25

    25          Štěpán Stráník 44 29 65
    26          Josef Černý 71 30 24
    27         Marta Pecková Gösslová

    56

    31

    36

    28          Martin Hrabě 27 32 43
    29          Jiří Bolek 67 33 17
    30          Jiří Pecka 47 34 44
    31          Tomáš Šťastný 72

    35

    32          Petra Telepovská

    36

    40

    33          Kamila Kokolusová 53 37 14
    34          Kamil Knotek 51 38 46
    35          Lucie Mištová

    40

    39

    25

    36          Hana Poliščuková

    62         

    40

    37          Karel Vašíček

    70

    41
    38          Jana Koutná 55 42 22
    39          Pavel Strejček 59 43

    21

    40          Miroslav Kemr

    63

    44
    41          Petr Tyl

    70

    45 39
    42          Josef Kvasnička

    70             

    46 114
    43          Václav Převrátil 47 47 25
    44          Josef Vaněk

    71

    48

    61


    Pořad. číslo náhradníka jméno a příjmení věk původní pořadí na hlasovacím lístku počet přednostních hlasů

             45          Vít Borolič

    Štefan Liguš

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 19 Česká pirátská strana

    Pořad. číslo náhradníka jméno a příjmení

    70

    58

    věk

    49

    50

    původní pořadí na hlasovacím lístku

    29 23

    počet přednostních hlasů

    1 Petr Adamec               39           7             294

    2 Ondřej Topinka          26           8             207

    3 Vítězslav Adamec      29           9             227

    4 Nikola Indrová           32           10           121

    5 Lucie Trčková            37           11

    6 Pavel Sušanin 36 12 94 7 Karolina Vejmělková 29 13 128 8 Lada Baranek 48 14 63

    9 Zdeněk Třešňák          15           135

    10 Josef Pavlovic             36           16           95

    11 Ondřej Špendlíček      36161

    12 Antonín Šimkanin 19 18 80 13 Lukáš Jadlovský 35 19 56

             14          Daniela Bílá                                                                                                 50              20                                124

    15 Robin Beitl     25           21            59

    16 Nikola Pudilová 30 22 52 17 Jan Havel 34 23 128

    18 Bohdan Vaněk           46           24           63

    19 Jana Jandová              66           25           25

    20 Radek Náměstek        45           26           27

    21 Zdeněk Kopš               28           27           43

    22 Barbora Erbenová     19           28           86

    23 Tereza Zykánová       33           29           89

             24          Zdeněk Hess                                                                                                47              30                                102

    25 Tadeáš Král           29 31 129 26 Jan Stehlík   37 32 28

    27 Pavel Tuček 44           33           29

    28 Daniel Farkas34        50

    29 Tomáš Veselka           48           35           21

             30          Tomáš Trčka                                                                                                32              36                                  47

    31 Simona Marková       37           37           56

    32 Jiří Prýmek  38           8

    33 Karel Zemek               33           39           31

    34 Jan Prachař  28           40           34

    35 Petra Zámečníková   32           41           28

             36          Anna Tučková                                                                                             70              42                                  11

             37          Jiří Slach                                                                                                      55              43                                  26

          38       Lukáš Hulý                                                                         37          44                         22

             39          Jan Nedvěd                                                                                                  44              45                                  74

    40  Karel Nykles        36           46           50 Politická strana, pol. hnutí, koalice: 26

    VOK - Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci


    původní pořadí          počet Pořad. číslo               na hlasovacím     přednostních náhradníka jméno a příjmení  věk         lístku      hlasů

    10

    11

    10 12 143

    11 Steinová     13           155

    12 14 37 13     15 68

    15          Miroslav Očenášek 98
    16          Viktor Tůša 41 18 20
    17          Jan Šustr 53 19 70
    18          Jaroslav Přibáň

    71

    20

    31

    19         Hana Zakreničná

    40

    21

    78
    20          Václav Rieger 52 23 38
    21          Bronislav Grulich

    64

    24 63
    22          Martin Beer 53 25

    16

    23         Tatiana Kocábová 52 26 12
    24         Matěj Svoboda

    30

    27

    25          František Černý

    65 28 49
    26          Miloslav Vrána 49 29 27
    27          Iva Lokvencová 51

    30

    41

    28          Miroslav Míka

    57

    31 30
    29          František Dřížďal 42 32 72
    30          Vladimír Suchan

    55

    33 182
    31          David Skočil

    49             

    34 34
    32          Zdeněk Havel

    64

    35

    55

    33          Bronislav Píša

    50

    36

    71

              Jana Rojovská

    63

    37

    28

    35          Martin Šípek 57 38

    19

    36          Radek Vrána 55 39 29
    37         Lenka Zemanová

    45

    40

    33

    38          Tomáš Souhrada

    38             

    41 42
    39          Karel Lídl

    48

    42

    39

    40          Zdeněk Pečenka

    59                                

    43

    33

    41            Josef Kopfstein

    73

    44

    77

    42          Michal Soukup

    72

    45

    39

    43          Jan Koenigstein 77 46

    10

    44         Ilona Šmejkalová 67 47

    15

    45          Robert Bozděch 48

    23

    46          David Forejt 39 49

    16

              14                                                                                                                                                    16                               144

    Pořad. Číslo náhradníka jméno a příjmení

    věk

    původní pořadí na hlasovacím lístku

    počet přednostních hlasů

              47         Michaela Stará

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 39

    Sdružení nezávislých kandidátů 1 - Starostové našeho kraje

    Pořad. číslo náhradníka jméno a příjmení

    50

    věk

    50

    původní pořadí na hlasovacím lístku

    26

    počet přednostních hlasů

    1 Markéta Sinkulová Moravcová       43           1              326

    2 Marek Frisch        35                          50           262

    3 Ladislav Ludvík  52           5             165

    4 Dominik Kříž       37           6             137

    5 Dagmar Strnadová             63           7             125

    6 Jan Benka             47           8             138

    7 Aleš Labík           48           9             208

    8 Petr Kvasnička 44 10 131 9 Miroslav Stropek 59 11 42 IO Vlastimil Ondra 49 12 83 11 Jitka Tůmová 63 13 91

             12          Helena Repíková                                                                                         48                                                     90

    13 Luboš Garaj          55 15 164 Jiří Karas4616 105 15 Jiří Křenčil          7017 83 16 Pavel Jandák 55 18 59

             Jiří Štikar                                                                                                      64              19                                  39

             18          Eva Machková                                                                                                   5220                                         60

             19          Eva Procházková                                                                                        52              21                                  72

    20 Zdeněk Gerát               58           22           68

    21 Jana Viková 32           23           60

    22 Jan Doubrava              45           24           49

    23 Michaela Holubcová 36           25           66

    24 Robert Petro 59           26           50

    25 Jan Ryba       53           27           54

    26 Jaroslav Zilvar             5828      34

    27 Martina Majdáková   41           29           67

    28 Marek Stepanov         26           30           59

    29 Jakub Jiskra  55           31           43

    30 Gabriela Turnerová    40           32           27

    31 Miroslav Dorňák        63           33           91

    32 Jan Onak       52           34           43

    33 Stefana Švecová         53           35           83

    34 Alžběta Derahová      55           36           28

    35 Pavlína Kubincová     52           37           18

    36 Josef Krouza 55           38           41

    37 Jaroslav Janda             5639      16

    38 Hana Nesybová          63           40           134

            39          Kateřina Krumphanzlová                                                                           45              41                                   68

            40          Jiří Lodr                                                                                                        71               42                                   24

            41           Jan Kollár                                                                                                    43              43                                   43


    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 49

    MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST

    původní pořadí         počet Pořad. číslo               na hlasovacím     přednostních náhradníka jméno a příjmení  věk         lístku      hlasů

    1 Daniel Mašlár           31           28           361

    2 Lenka Dvořáková    53           18           347

    3 Miloš Bělohlávek     30           40           334

    4 Miroslav Egert          51           3             315

    5 Pavel Bráborec         59           4             285

    6 Hana Hnyková         56           6             180

    7 Alexandr Terek         40           7             174

    8 Alexandr Žák            50           8             96

    9 Vít Baloun 53           9             135

    10 Lenka Straková        56           11           56

              I l           Marcel Vlasák                                                                                            48               12                               151

    12 Věra Baumanová       60           13           60

    13 Jaroslav Růžek            53           14           58

    14 Josef Hora    71           15           245

    15 Pavlína Lišková          45           16

    42         Milan Zamazal 54           44                                  11
    43          Jan Prudík 72 45
    44          Marcela Bendová

    45

              46                                  31
    45          Vlastislav Novotný 67           47                                    5
    46          Josef Fiala 67

              48                                   10

    47          Zdeněk Bartůšek

    66

              49                                  10

    16


    Jiří Horník    49                         137

    17 Miloslav Zítka            57           19           46

    18 Vlastimil Poláček       52           20           25

    19 Jiří Vrchlavský            47           21           21

    20 Lenka Müllerová        49           22           108

    21 Martin Kasal                42           23           124

    22 Václav Kellner             7026

    23 Miroslav Nepraš         47           25           73

    24 Martina Svobodová   38           26           32

    25 Roman Kotilínek        49           27           33

    26 Petr Rojík     63           29           72

    27 Luděk Soukup             41           30           240

             28          Milan Vodička                                                                                             38              31                                  76

    29 Eva Bělohlávková     73           32           125

    30 František Pánek          45           33           66

    31 Jiří Tureček  48           34           48

    32 Marek Choc 45           35           53

    33 Miloš Kameš               56           36           42

             34          Jaroslav Vojta                                                                                              54              37                                  45

             35          Květa Teturová                                                                                            46              38                                  37

             36          Jiří Mlateček                                                                                                37              39                                  12

    37         Miroslava Novotná Petříková

    40

              41                                  28
    38           Jiří Kiss 45

               42                                 140

    39          František Holý 48

              43                                  72

    40          Ladislav Zapf 53            44                                  66
    41          Josef Cikaník 52

              45                                  80

    42          Martin Zvěřina 58           46                                  41
    43          Jan Smolka

    71

    60
    44         Pavel Hadžega 54           48                                  40
    45          Miloš Volek 59

              49                                 191

    46          Petr Kužvart 59           50                                  59

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 50


    ANO 2011

    původní pořadí         počet Pořad. Číslo               na hlasovacím     přednostních náhradníka jméno a příjmení  věk         lístku      hlasů

    1            Pavel Benda

    51

              14                                203

    2            Lubomír Kovář 57           15                               175
    3            David Hanakovič 45           16                               194
    4            Marcela Nečekalová 39           17                               276

    5              Jana Tomsová

    61           18                               111
    6            Růžena Vrbová 65           19                                 54
    7             Tomáš Trtek

    41

              20                               194
    8             Karel Vít 47           21                               124
    9            Michal Kováč

    44

              22                                 133

    10           Jakub Solař 33

              23                                 83

    11           Jiří Penc

    47

              24                               351
    12          Josef Bauer 70

              25                                   45

    13          Jana Roubalová 48

              26                               136

                Roman Moravec

    56           27                                  45
    15          Michala Málková

    35

              28                               283

    16          Božena Šikýřová

    73

              29                                  68
    17          Lucie Pixová 33

              30                               183           

    18          Radek Tlačil

    44           31                                114
    19          Jitka Riesová 52           32                                  39
    20         Petra Božeková Makoňová

    44

              33                               124
    21          Václav Benedikt 39

              34                               105

    22          Zdeněk Hrkal 62           35                               170
    23          Leoš Horčička 55 36

    24            Pavel Beran

    56

              37                                  72
    25          Ondřej Knotek

    36

              38                               117
    26          Pavel Hadáček

    65         

              39                                  57
    27          Radek Laurin 49

              40                                   59

    28          Monika Hurtová

    51

    41

    29          Lumír Pála

    72

              42                                  71
    30          Jan Kropáček

    76

              43                                287
    31          Petr Kozumplík

    43                        

              44                               109

    32          Zdeněk Volkovjak

    69

              45                                 111

    Politická strana, pole hnutí, koalice: 61

    Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků

    původní pořadí          počet Pořad. číslo               na hlasovacím     přednostních náhradníka jméno a příjmení  věk         lístku      hlasů

    Michal Pospíšil                                                                                                                                               57                4                                210

    2 Romana Marečková 44           5             217

    3 Václav Slavík            46           6             259

    4 Ladislav Sedláček     49           7             156

    5 Jiří Chval    59           8             141

    6 Jan Řezáč   42           9             138

    7 Jan Tóth      4711        74

    8 Jaroslav Kočvara      65           12           132

    9 Pavel Janus 50           13           168

    10 Petr Šindelář              4714        219

    11 Vladimír Vorm          44           15           140

    12 Petr Jurča    5516      43

    13 Karel Mika 69           17           37

    14 Petr Čavojský           56           18           72

    15 Jaromíra Rusiniková 54           19           32

    33         Jana Sedláčková

    30

               46                                  56
    34          Marián Gučík

    56

               47                                  86
    35         Jiří Papdakunĺk 60            48                                  49
    36          Petr Vrba 39           49                                  68
    37          Jan Budka 67            50                               204

    16


    Martin Ziegler            29           20           111

             17          Roman Krása                                                                                               29              21                                   40

    18 Marie Šašková22            92

    19 Iveta Kořínková 53 23 78 20 Vladimír Hůrka 61 79

    21 Barbora Zavadilová   30           25           69

    22 David Drška 29           26           19

    23 Simona Vránová        58           27           38

    24 Jan Svoboda 63           28           131

    25 Ondřej Štych               37                          29           174

    26 Radek Matuška          4830      69

    27 Vladimír Kajlik           74           31           62

    28 Miloš Holík 63           32           22

    29 František Pešek           6333      49

    30 Miroslav Zikmund     3334      25

    31 Jaromír Dvořák           60           35           69

    32 Jiří Vaněček 47           36           126

    33 Jaroslav Hlavsa          62           37           75

    34 Jiří Červenka               56           38           31

    35 Hana Fedorčáková    50           39           14

    36 Jan Růžička 52           40           38

    37 Anna Petrželková       72           41           21


    38          Jan Beer 49           42                                  34
    39          František Kocourek 65           43                                  30

    40      Luděk Olič

    43           44                                  18
    41         Michal Slavotínek 49           45                                  45
    42          Tomáš Provazník

    40

              46                                  40
    43          Alois Minář 53           47                                  28
    44          Milan Ščislák 55

              48                                    8

    45          Petr Pitra 54           49                                  35
    46          Jan Železný

    31

              50                                  46

    Politická strana, pol. hnutí, koalice: 62

    STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    původní pořadí          počet Pořad. číslo               na hlasovacím     přednostních náhradníka jméno a příjmení  věk         lístku      hlasů

    1 Jan Kuchař 46           5             437

    2 Petr Schaller               47           10           328

    3 Jiří Brož      51           11           103

    4 Martin Grech                37            12           251

    5 Jiří Černý    50           13           528

    6 Štěpánka Řehořková 56           14           160

    7 Petr Mach   54           15           146

    8 Jiří Nešpor  64           16           48

    9


    Radek Voborník           4466

    10 Petra Gajičová          49           18           78

    11 Jakub Tichý               47           19           94

    12 Pavel Žemlička         56           20           279

    13 Jan Sebján  48           21           272

    14 Štěpán Javůrek         33           22           68

    15 Pavel Bohánek 59 23 72 16 Ľubomĺr Žifčák      199

     Petr Masák            68 25 57 18 Michaela Tůmová 51 26 132

             19           Ondřej Behina                                                                                            27              27                                  89

             20          Petr Krása                                                                                                     45             28                                136

    23          Radek Vomočil

              31                                 163

    24          Milan Hloušek

    41

              32                                 106

    25            Vlastimil Lepík

    70           33                                141
    26          Michal Tamchyna

    49

              34                                  37

    27          Karel Tyrpekl 57

              35                                545

    28          Radan Večerka 60           36                                  29
    29          Jaromíra Fajtová 59

              37                                  29

    30          Ladislav Hrubý

    46

              38                               143                                                    

    31          Karel Henych

    41           39                                  22
    32          Daniel Stark

    19

              40                                171

    33          Petr Končel

    I I

    49

             41                                  45

    21 Sylvie Kunešová 46 29 55 22 Erich Kříž       33 30 77

    34          Oldřich Horák

    20             

    42

    77

    35         Kateřina Maružánová 34 43 57
    36          Jiří Duchek 25 44 115
    37          Mikuláš Gangur 54 45 125

    38          Igor Adamovič

    55 46

    34

    39         Markéta Mašková

    32

    32

    40         Vladislava Chalupková 60 48

    16

    41          Adam Klsák 29 49

    93

    42          Imrich Masliš

    34             

    50 8

    Příloha č. I - Celkový počet platných hlasů pro jednotlivé politické strany, politická hnutí a koalice (abs. a v %)

    Příloha Č. 2 - Seznam politických stran, politických hnutí a koalic, které postoupily do skrutinia

    Příloha č. 3 - Počet členů zastupitelstva, který má být zvolen, pořadí podílů hlasů a souhrnný přehled rozdělení mandátů jednotlivým politickým stranám, politickým hnutím a koalicím

    20:22 hod., 03.10.2020


    Hodina, den, měsíc a rok vyhotovení zápisu

    Jména, příjmení a podpisy:

    ředitel krajského úřadu:

    Mgy.:

    pověřený zaměstnanec kraje zařazený do krajského úřadu:

    pověřený zaměstnanec Českého statistického úřadu:

    I

    Celkový počet platných hlasů pro jednotlivé politické strany, politická hnutí a koalice



    Politická strana, politické hnutí, koalice                                                                                Celkový počet hlasů

    2

    Strana konzervativní pravice - Řád národa

    736

    0,92
    5 Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT 462

    0,57

    13 Strana zelených 768

    0,96

    16 Svoboda a přímá demokracie (SPD) 5 787 7,25
    19 Česká pirátská strana

    9 230

    11,56
    24 STOP rouškám a likvidaci ekonomiky 223 0,27
    26 VOK - Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci

    5 195

    6,51
    34 Zdraví Sport Prosperita 691

    0,86

    39 Sdružení nezávislých kandidátů I - Starostové našeho kraje 4 353 5,45
    45 Česká strana sociálně demokratická 2 953 3,70

    49

    MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST 5 824 7,29

    50

    ANO 2011 19 779 24, 79
    61 Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků 5 870 7,35
    62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    11 700

    14,66
    63 Komunistická strana Čech a Moravy 3 521 4,41
    70 Trikolóra hnutí občanů 2 467 3,09
    82 ROZUMNI - Petr Hannig - za spravedlnost a životní jistoty 224 0,28

    20:22 hod., 03.10.2020

    Hodina, den, měsíc a rok vyhotovení zápisu

    Jména, příjmení a podpisy:

    ředitel krajského úřadu:

    Mgy..

    pověřený zaměstnanec kraje zařazený do krajského úřadu:

    pověřený zaměstnanec Českého statistického úřadu:


                                                                                                                                                                2

    Seznam politických stran, politických hnutí a koalic, které postoupily do skrutinia

    16 Svoboda a přímá demokracie (SPD)

    19 Česká pirátská strana

    26 VOK - Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci

    39 Sdružení nezávislých kandidátů I - Starostové našeho kraje

    49 MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST 50 ANO 201 1

    61 Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků

    62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    20:22 hod., 03.10.2020

    Hodina, den, měsíc a rok vyhotovení zápisu

    Jména, příjmení a podpisy:

    ředitel krajského úřadu:

    Mgy.:

    pověřený zaměstnanec kraje zařazený do krajského úřadu:

    pověřený zaměstnanec Českého statistického úřadu:

    3

    Počet Členů zastupitelstva, který má být zvolen, pořadí podílů hlasů a souhrnný přehled rozdělení mandátů jednotlivým politickým stranám, politickým hnutím a koalicím

    Počet volených členů zastupitelstva:                 45

    Počet skutečně zvolených členů zastupitelstva: 45

    Pořadí podílů hlasů:

    Politická strana, politické hnutí, koalice                                                                            Poznámka


    1 13 928,88

    50

    ANO 2011
    2 9 889,50 50

    ANO 201 1

         3          8 239,44       62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

         4          6 593,00         50 ANO 2011

    5 6 500,00             19 Česká pirátská strana

    6 5 850,00             62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    7 4 944,7550 ANO 2011

    8 4 615,00             19 Česká pirátská strana

    9 4 133,81             61 Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků

    10 4 101,41             49 MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ

    A MĚST

    11 4 075,36             16 Svoboda a přímá demokracie (SPD)

    12 3 955,80             50 ANO 2011

    13


    3 900,00             62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    14 3 658,46             26 VOK - Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci

    15 3 296,50             50 ANO 201 1

    16 3 076,67             19 Česká pirátská strana

    17 3 065,50             39 Sdružení nezávislých kandidátů I - Starostové našeho kraje

    18 2 935,00             61 Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků

    19 2 925,00             62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    20 2 912,00             49 MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST

    21 2 893,50             16 Svoboda a přímá demokracie (SPD)

    22 2 825,58             50 ANO 2011

    23 2 597,50             26 VOK - Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci

    24 2 472,38             50 ANO 2011

    25 2 340,00             62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    26 2 307,50             19 Česká pirátská strana

    27 2 197,67             50 ANO 2011

    28 2 176,50             39 Sdružení nezávislých kandidátů I - Starostové našeho kraje

    29 1 977,90             50 ANO 2011

    30 1 956,67             61 Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků

    31 1 950,00             62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    32 1 941,34             49 MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST

    33 1 929,00             16 Svoboda a přímá demokracie (SPD)

                          Podíl     Politická strana, politické hnutí, koalice                                                                              Poznámka

    34 1 846,00             19 Česká pirátská strana

    35                 1 798,1050 ANO 2011

    36 1 731,67              26 VOK - Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci

    37 1 671,43              62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    38 1 648,25              50 ANO 2011

    39             1 538,34        19 Česká pirátská strana

    40 1 521,47              50 ANO 2011

    41 1 467,50              61Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků

    42 1 462,50              62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09

    43 1 456,00              49 MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST

    44 1 451,00 39 Sdružení nezávislých kandidátů 1 - Starostové našeho kraje 45 1 446,75 16 Svoboda a přímá demokracie (SPD)

    Souhrnný přehled rozdělení mandátů jednotlivým politickým stranám, politickým hnutím a koalicím:



    Politická strana, politické hnutí, koalice

    16

    Svoboda a přímá demokracie (SPD) 4 8,89
    19 Česká pirátská strana

    6         

    13,33
    26

    VOK - Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci

    3

    6,67
    39

    Sdružení nezávislých kandidátů I - Starostové našeho kraje

                  3      

    6,67
    49

    MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST

    4 8,89
    50 ANO 201 1

    13

    28,89
    61 Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků 4 8,89
    62 STAN - Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09 8 17,78

    20:22 hod., 03.10.2020

    Hodina, den, měsíc a rok vyhotovení zápisu

    Jména, příjmení a podpisy:

    ředitel krajského úřadu:

    pověřený zaměstnanec kraje zařazený do krajského úřadu:

    pověřený zaměstnanec Českého statistického úřadu:


    Zařazenopo 12.10.2020 00:10:00
    ZdrojČSÚ - Karlovy vary
    Originálczso.cz/csu/xk/volby-v-roce-2020

    Související témata


    Zobrazit sloupec 

    Kalkulačka - Výpočet

    Výpočet čisté mzdy

    Důchodová kalkulačka

    Přídavky na dítě

    Příspěvek na bydlení

    Rodičovský příspěvek

    Životní minimum

    Hypoteční kalkulačka

    Povinné ručení

    Banky a Bankomaty

    Úrokové sazby

    Hypotéky, Stavební spoření

    Směnárny - Euro, Dolar

    Práce - Volná místa

    Úřad práce, Mzdy, Platy

    Dávky a příspěvky

    Nemocenská, Porodné

    Podpora v nezaměstnanosti

    Důchody

    Investice

    Burza - ČEZ

    Dluhopisy, Podílové fondy

    Ekonomika - HDP, Mzdy

    Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

    Drahé kovy

    Zlato, Investiční zlato, Stříbro

    Ropa - PHM, Benzín, nafta

    Podnikání

    Obchodní rejstřík

    Města a obce, PSČ

    Katastr nemovitostí

    Ochranné známky

    Finanční katalog

    Občanský zákoník

    Zákoník práce

    Stavební zákon

    Daně, formuláře

    Další odkazy

    Auto - Cena, Spolehlivost

    Monitoring ekonomiky

    Volby, Mapa webu

    English version

    Czech currency

    Prague stock exchange


    Ochrana dat     Mobil verze

    Používání cookies

    Copyright © 2000 - 2022

    Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.