Vyloučení odpovědnosti

Právní prohlášení

Informace obsažené na webových stránkách serveru Kurzy.cz jsou zveřejňovány společnostmi Kurzy.cz, spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o. se sídlem Na Poříčí 1070/19, Nové Město, 110 00 Praha 1 (dále jednotlivě i společně provozovatel serveru Kurzy.cz). Provozovatel serveru Kurzy.cz umožňuje na serveru Kurzy.cz zveřejňovat informace i jiným osobám (zejména jde o články a příspěvky do diskusí).

Použití webových stránek

Informace, které jsou zveřejňovány na stránkách serveru Kurzy.cz, jsou, není-li v jednotlivých případech výslovně uvedeno jinak, zveřejňovány výlučně pro informování veřejnosti a nepředstavují tak investiční poradenství nebo investiční doporučení, ani nejsou zamýšleny k využívání pro účely podnikání třetích osob.

Provozovatel serveru Kurzy.cz při vytváření a aktualizaci webových stránek vynakládá veškeré odůvodněně požadovatelné úsilí a péči, aby zveřejněné informace byly správné a aktuální, přesto však nemůže zaručit správnost a aktuálnost poskytnutých informací. Využíváte-li námi poskytnuté informace bez ověření jejich správnosti a aktuálnosti nebo jako investiční poradenství nebo investiční doporučení, případně ke svému podnikání, činíte tak z vlastního uvážení, na vlastní náklady a riziko. 

Vyloučení odpovědnosti

Jakákoli odpovědnost za jakoukoli škodu vyplývající z přístupu a používání webových stránek serveru Kurzy.cz je provozovatelem serveru Kurzy.cz vyloučena. Provozovatel serveru Kurzy.cz nedává nikomu žádnou záruku bezchybnosti a nepřetržitého fungování serveru Kurzy.cz, stejně tak nedává žádnou záruku, že bude i v budoucnu poskytovat informace ve stejném rozsahu, v jakém tak činí nyní. Provozovatel serveru Kurzy.cz v tomto ohledu vylučuje veškerou odpovědnost za případné škody.

Informace od třetích osob, o produktech a službách třetích osob, reklama, hypertextové odkazy

Pokud provozovatel serveru Kurzy.cz zveřejnění nebo umožní zveřejnit na stránkách serveru Kurzy.cz informace od třetích osob, informace o produktech či službách třetích osob, včetně reklamy na ně, nebo hypertextových odkazů na takové produkty či služby, pak, není-li v jednotlivých případech výslovně uveden opak, provozovatel serveru Kurzy.cz zveřejněním uvedených informací nevyjadřuje svůj souhlas se zveřejněnými informacemi ani neposkytuje žádná doporučení k využití uvedených informací, produktů či služeb třetích osob či webových stránek třetích osob, na něž vedou hypertextové odkazy. Provozovatel serveru Kurzy.cz pečlivě vybírá třetí osoby, jimž umožní zveřejnění informací na serveru Kurzy.cz (to neplatí pro diskusní příspěvky a reklamu), poté však nijak předem neprověřuje pravdivost, přesnost, přiměřenost, spolehlivost, aktuálnost nebo úplnost konkrétních zveřejněných informací nebo informací obsažených na webových stránkách třetích osob, na něž vedou hypertextové odkazy, případně kvalitu, funkčnost či spolehlivost produktů nebo služeb třetích osob. 

 

Práva duševního vlastnictví

Pro nekomerční a zpravodajské účely je dovoleno informace nebo jakékoli dokumenty z našeho serveru kopírovat, stahovat nebo jakýmkoliv způsobem zveřejňovat, distribuovat nebo reprodukovat bez předchozího písemného souhlasu provozovatele serveru Kurzy s výjimkou informací a textů, u nichž je uveden jiný autor, než server Kurzy.cz, případně informací nebo dokumentů, kde je to výslovně vyloučeno. Pro obrázky platí předchozí věta jen v případě, že je zřejmé, že práva k obrázku patří serveru Kurzy.cz (např. do grafů je vložen vodoznak Kurzy.cz nebo www.kurzy.cz). Vždy však musí být jako zdroj těchto informací či dokumentů uveden server Kurzy.cz (při zveřejnění na webu s odkazem na https://www.kurzy.cz). Žádné informace však není dovoleno stahovat ze serveru Kurzy.cz robotickými způsoby, není-li to výslovně předem dohodnuto s provozovatelem serveru Kurzy.cz.


Tento disclaimer byl zveřejněn dne 23. 1. 2023 a může být kdykoliv provozovatelem serveru Kurzy.cz libovolně upravován.
Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.