Nejnovější názory v tématickém okruhu Zpravodaj


Nejnovější názory v tématickém okruhu Zpravodaj. Výpis příspěvků 1 až 20 (113951)


přečíst (0) 26.05.19 00:23  racionální investor  (196197)

Vymítač - Vy musíte nenávidět lidi !

Opominu všechny elaboráty ohledně údajných podvodů. Pro mne - hovořím jen za sebe jako za investora do akcií - je podstatný výnos. Vostrý sliboval 600 na akcii. 5000 akcií x 600 = 3 000 000 Kč. Když nabízel HPH kolem roku 2002 odkup za 600, bylo nám to málo, i Častorálovi. 200,-- z TRUSTu jim bylo také málo. Kdybych upsal 100 000 akcií, získám při 10 Kč na akcii alespoň 2 000 000 Kč. Naštěstí jsem se nenechal zviklat a upsal a slušně odhadl i převis (dobře, počítal jsem, že upíši 8-10 % ve 3 kole, bylo to sotva 2 %), ale má účast v 1. a ve 2 kole mi hodně pomohla. Co navrhujete, že mám udělat, když mi stále tvrdíte, že je to megapodvod?

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.05.19 23:00  Ivo D.  (202111)

Zkušenost

já do AAA pro ojetinu šel hlavně proto, jelikož se tam dá sjednat vždy auto za rozumnou cenu pro mě, ať už se jedná o zánovní či trochu starší

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.05.19 22:59  Ivo D.  (202111)

AAA

u nich nikdy nebyl problém se stáčením apod., u mě s nákupem i prodejem vždy spokojenost a domluvena výhodná cena pro obě strany

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (2) 25.05.19 22:39  náhodný kolemjdoucí  (196841)

Vymítač - Vy musíte nenávidět lidi !

15.05.19 03:34 Korndörfer (201836) To, co tady píšete po nocích za elaboráty o všemožně stmelených vazeb na všechny možné osoby, může být projevem Vaší duševní poruchy a nebo úmyslné zIovůle. Potom patříte do Bohnic. A nebo máte pravdu, ale to by znamenalo, že pan Častorál, který 18 let jako jediný likvidoval HPH, je trestuhodně neschopný člověk.

Dosavadní doporučení: přečíst (2)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 25.05.19 21:55  vymítač lží  (201796)

Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne

Dotaz:

Takže "taky názore", podle Vás, jestli jsem to pochopil, je HPH jeden velký podvod.Je to něco jako letadlo? Podvod znamená, že někdo někoho "uvede v omyl" a nebo "využije něčího omylu". Soud dojmenoval  další dva likvidátory. V čem byl soud podveden? Jakého omylu se soud dopustil? Že přehlédl genialitu Častorála? Nebo valná hromada - dorazilo málo akcionářů,a ti hlasovali, jak hlasovali. V čem byli ti nepřítomní uvedeni v omyl?Jak byli podvedeni, že dobrovolně nepřijeli hlasovat? Kaňovský neupisoval a nenavýšil si podíl na HPH. Kdo jej uvedl v omyl? On sám sebe podvedl?

Reakce:

Soud je podveden a uveden v omyl nestandardním postupem jednoho ze dvou jmenovaných dalších likvidátorů, kdy on místo naplňování zájmu všech akcionářů směřováním průběhu likvidace on naplňuje zájmy pouze úzké skupiny z nich, na což ukazuje i uvedení v omyl několika akcionářů tvrzením jednoho významného akcionáře HPH z této zvýhodňované skupiny.

Ten opakovaně několika akcionářům v rámci jejich přesvědčování otevřeně lhal, že se s Mixovou nezná, což se zanedlouho ukázalo jako lživá informace. Neúčast akcionáře Kaňovského v úpise je pro pochopení jeho kroku též třeba doplnit zdůvodněním tohoto jeho kroku, kdy on ho opřel o své přesvědčení, že úpis jako součást širšího komplotu nemůže pro něj splnit zde prezentovaný smysl, tedy ochrana podílů akcionářů před naředěním jejich podílů na kapitálu.

Toto se naplnilo hned následně jednak účelovým zajištění převisu poptávky, zajištěném krátkodobou půjčkou převis zajišťujících prostředků , tak současně mimosoudní dohodou managementu HPH s Matějkou, umožňujícím průchodnost usnesení VH, prosazených i přes řadu pochybení, neslučitelných se ZOK. Což ve výsledku znamenalo uspokojení poptávky akcionářů v úpise pouhým 1.7 %, a současně jeho platnost i přes výše uvedené nesrovnalosti s rozpory se ZOK.

 Ono lze opravdu zjednodušením tvrdit, že v harvardu je takřka vše opřeno zcela průkazně na podvodu ..

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 25.05.19 21:54  vymítač lží  (201796)

Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne

 

Dotaz:

Máte pravdu, je to marné. A jak se stavíte k úpisu. Bylo správné se ho zúčastnit?

Anonymní reakce::

Samozřejmě byla účast akcionářů v úpise žádoucí, když ta první myšlenka s převodem milionů akcií na Eurohost vzbudila vlnu nevole.

 My jsme tam ty blbce prostě potřebovali jako stafáž, aby ta zlodějna nekoukala z toho úpisu jako sláma z bot, vyjebat s akcionáři Jiřík umí a udělat si účelovou půjčku miliardy na týden od BHS, které ten kšeft s úpisem dohodil  pro něj byla maličkost, takže akcionáři upsaných 1.7 %  akcií jsme holt oželeli. Nakonec jednak to můžeme používat jako mlhovou clonu, že akcionáři byl úpis uvítán, jednak  podstata vyšácnutí trustů  nebude postavena na počtu akcií, ale Vlastík má v hlavě jiné nápady.

O trusty nám spolu s Koženým  jde především, majetek není pod dohledem skrz účetnictví a nikdo pořádně neví, co tam je, navíc Mixová zastavila všechna řízení, takže času na každou vyjebávku je dost. Navíc vykrádání trustů přímo na Kypru je pro nás bezpečnější.

 

Jak jsem se již dříve poeticky vyjádřil, Oba „kameny“ však zapomněly na to, že Trusty nejsou obyčejným obilným zrnkem, aby je mohly, společně či proti sobě , rozdrtit. To, co je uvnitř tohoto trustového zrna, majetek akcionářů, je chráněn tvrdou slupkou která brání tomu, aby se obsah zkazil a rozplynul v rukou těchto „kamenů“.

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 25.05.19 21:54  vymítač lží  (201796)

Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne

Dotaz:

Přístup státu v kauze HPH během posledních 20-ti let ukázal, že cesta pana Ševčíka byla správná. 

Reakce:

Zhodnocení správnosti a legálnosti „cesty ing. Ševčíka“ při nakládání s majetkem HPH jeho vyvedením na Kypr provedla velmi detailně Policie ČR, Národní centrála proti organizovanému zločinu SPKV, Odbor výnosů a praní peněz, s výsledekem a popisem   této „cesty“, v materiálech policie označované jako zpronevěra, se lze seznámit zde:

leteckaposta.cz/691475035

Zhodnocení snahy likvidátorky Mixové napadnout závěry policie odvoláním se k nadřízenému orgánu, jímž je Vrchní státní zastupitelství lze shlédnout na stejném odkazu, výsledek jejího snažení lze stručně uvést větou, vykopli ji s tím nápadem pro jeho nepodloženost.

Dotaz:

Já budu dělat jako práci za Častorála a za Policii ?

Reakce:

Díky za vtipný postřeh, od vás pánové  Staňku, Sedláčku, Jiříku,  Ševčíku a spol. nikdo zmíněné aktivity na ochranu našeho majetku nečeká, vy přesunem našeho majetku v řádu miliard na vaše nastrčené subjekty nebudete poškozeni, tudíž není nutné na tyto výzvy z vaší strany reagovat.

Dotaz:

Častorál nic nevymohl, projedl 150 mil. Kč, nadělal milionové dluhy, zavinil exekuci, způsobil promlčení a rezignoval na účast na valných hromadách.

Reakce:

Nu ano, sám si odpovídáte na předchozí položenou otázku, takže pokud přerozdělování majetkuz původních akcionářů na pár vychcánků probíhá pod záštitou Tomka a Mixové, pak iniciovat prošetření současného masivního tunelování harvardu logicky nusejí ti, kteří budou navrženým likvidačním zůstatkem v neuvěřitelné výši 15 Kč z 300/600 Kč hodnoty jejich majetku ukrytém na Kypru v trustech  poškozeni.

Dotaz:

Častorál přece na Kypru odhalil v roce 2011 obrovské spiknutí proti němu !

Reakce:

Souhlasí, Častorál označil svého kyperského právníka Neocleouse za ... když  zneužil své pravomoci proti svému klientovi, aby na to za nabídku  lukrativně placené pozice v trustech začal pracovat pro ing. Ševčíka, zanedlouho za podobný podraz jiného klienta skončil v kriminále.

Dotaz:

Zdá se , že organizátor volání po zásahu policie je fanatik., který vůbec nevnímá realitu .

Reakce:

Bohužel, realitu netřeba jen vnímat, pokud bude zrealizována  návrhy výplat 15 Kč  likvidačního zůstatku z aktiv ve výši 3.5 miliardy Kč, což před ovládnutím režie likvidace současnou skupinou v čele s Jiříkem, Ševčíkem, Sedláčkem a likvidátorkou Mixovou  zajišťovalo výplatu cca 300 Kč na podíl, při vyřazení kyperek dlužníků dokonce dvojnásobek.

Nezodpovězeny tak  zůstávají otázky, kam rozdíl mezi  15 - 300 /600/ Kč odplyne, v čí kapsách rozkradený majetek HPH skončí ?

Dotaz:

Nezapomínejte, že někdy po roce 2000 vedení Harvardu nabízelo akcionářům 600,-/akcii, nejprv s omezením max.20 kusů, pak i pro ty velké akcionáře.

Reakce:

29. listopadu 2001  Představenstvo Harvardského průmyslového holdingu dočasně přestalo vykupovat akcie drobných podílníků. Zasloužilo se o to trestní oznámení, které na vedení HPH podala Komise pro cenné papíry. Vedení Harvardu viní z vyzývání k nelegálnímu převodu akcií.

Karel Staněk bije na poplach - STANOVISKO OSMA K PROGRAMU JEDNÁNÍ VALNÉ HROMADY 30.1.2002,

Následuje série článku na téma  nepřípustnosti a závažných rizicích odkupu akcií navrhované představenstvem HPH

Nedlouho poté Pacovský tisku oznámil, že společnost nemá zdroje na pokračování odkupu.

 

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 25.05.19 21:50  Fušér  (201945)

Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne

Jinak myslím, že ten harvardský podvod je zpracován tak perfektně, že ho nikdo nezastaví. Bezva souhra nových likvidátorů se Ševčíkem bylo to zmrazení všech řízení na Kypru a přenechání režie dalšího postupu na Ševčíkovi, který tam roky zpronevěřený majetek spravoval a věděl, kam to hrát, aby nám to spadlo do náruče. Pánové a dámo, není nad to udělat kozla zahradníkem. Já už měl obavu, aby to nedopadlo jako s Aspenem, kde jsme řízení nemohli kvůli smlouvě Častorála zarazit a peníze spadnou do harvardu, dovedete si představit, že takhle by to dopadlo i na Kypru, kde jsme řízení zasekli naštěstí včas? Naznačilo už tohle všem, že mají na své korunky v trustech zapomenout? Takže jedeme na plný plyn, že trustový majetek nemůžeme vymáhat ošetří Jiřík s Mixovou dokonce razítkem, stejně jako zmáknuli ten cinknutý audit, prostě paráda! Vlastně je to loupení harvaru náramná legrace, když mi jsme akcionáře už těmi předchozími kousky připravili naředěním akcií o dvě třetiny jejich kapitálu v HPH, teď makáme na odloupnutí těch miliard v trustech, kdy Dagmar Mixová s Tomkem dělají slepejše a předseda DR Staněk jakbysmet, a tady přitom tady za darebáka označujeme nebohého Kaňovského, kterého jsme okradli lhaním o nedotknutelnosti jeho trustového podílu. 10 let jsme mu slibovali běh výplat a prd, teď si to podělíme s Koženým. Hoši mi jsme už tak otrlí, že bych se zeblil sám ze sebe, kdybych juknul do zrcadla, jenže marná sláva, když jde o vyprání těch 3.5 miliardy z předchozí zpronevěry Ševčíka, tak jim to nechte, hahaha

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 25.05.19 21:07  Fušér  (196119)

Fušér není Fušér

Fušér 201945, možná celé selhání Vašeho týmu tkví v tom, že neustále opakujete stejné chyby.Já Vás uporzorním, že falšování mé přezdívky lze odhalit porovnáním šestimístného čísla za ní, a vy stále opakujete jakoby naschvál, stejnou chybu.Dokola hlásáte,že úpis je podvod, ale mezitím je dávno úpis je zapsán v obchodním rejstříku, listinné akcie se vydávaly, stamiliony z úpisu nikdo nezabavil, a vy tady zlomyslně budete stále dokola tvrdit, že vše je podvod? Obchodní rejstřík zapisuje podvody, obchodník se podílí na podvodech, FAU sleduje tok peněz a nezasáhne? A nebo je to vše jinak? Jak tu někdo psal, je naprosto neprofesionální, ale především neseriózní vůči akcionářů, když se osoby jako je RNDr.Petr Kaňovský pasují do ochránců akcionářů, tvrdí, že je zastupují, že hájí jejich zájmy, na internetu inkasují peníze za zastupování, a náhle se odmlčí ? V čem pak spočívá ta "ochrana" těch poškozených akcionářů ? A pan Častorál ? Je-li to vše tak kolosální podvod, proč tedy neprorazil ? Nic ve zlém, ale takoví lidé, kteří v HPH jen zlořečí a pro akcionáře ničeho nedocílili, by měli na Západ od našich hranic už velké problémy se zákony a s náhradami škod.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.05.19 19:13  Fušér  (201945)

Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne

Trouba, vydávající se za fušéra a přitom ani nezná správně jméno toho, s kým harvard vykrádá? Blbe falešnej !

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.05.19 18:21  Chuck  (202110)

0 50 Kč

"Babiš podle HN na otázku, proč nabízí jen jednu korunu za firmu, která byla v letech 2010 až 2017 vždy zisková, neodpověděl." Aké IQ má ten redaktor, ktorý toto písal? V 2016 mala vlastné imanie 20,4 miliárd Kč, v 2017 15,6. To znamená, že za 4 roky prestane existovať, ak sa tam nezmení vedenie. Za tú firmu by som dal maximálne 50 halierov.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 25.05.19 17:57  Fušér  (196119)

Lze věřit pisateli který falšuje přezdívky ?

Fušér 201945, můžeme Vám věřit, když se vydáváte za mne ? Uvádím po několikáté, že podle mého názoru byla likvidace provedená panem Častorálem amatérsky. Nevím o jediném případu, kdy by pan Častorál vždy ve složitých situacích hledal vzájemně akceptovatelná východiska. Zcela neomluvitelná je jím zaviněná situace, kdy společnost tlačil do konkursu a ještě si přihlásil pohledávku 6.000.000 Kč. Není zřejmé, jak tímto postojem chránil zájmy akcionářů. Vinu nese ale také Česká republika, která prostřednictvím soudu do HPH naistalovala člověka, který neměl s likvidací žádné zkušenosti a ani odborné předpoklady, a ponechala jej tam skoro 20 let. Taková situace je těžko obhajitelná. Nemá to žádnou souvislost s tím, jestli existuje nějaký pan Ševčík a nebo nějaký pan Miřík.

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.05.19 17:28  julia  juliazavinacstone-plus.de  (202109)

&quot

nebastete vse STB Babis,je to opravdu do nebe volající , co si Ti stb dovolují,samo za asistence presidenta,ruka ruku myje !!!! a budou ná ocurávat od rána do vecera celý rok!!!!! Nic jiného neumí !!!!!

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.05.19 16:52  Jiří Suchánek  jiri.suchanekzavinacvolny.cz  (202108)

No comment

Letos jsem ještě neviděl ani jednu včelu. Po deštích od začátku května jsem neviděl ani jednu žížalu. Včely jsou otrávené, žížaly které kypří půdu jsou mrtvé. Vše nejspíš díky postřikům. 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (1) 25.05.19 16:48  čistič harvardu !  (202107)

Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne

Školící koutek  harvardského mafiána - na tohle hoši pozor - ať nás to nesemele !

NESPRÁVNÉ OHODNOCENÍ AKTIV

Nesprávné ohodnocení aktiv představuje zveřejnění úmyslně podhodnoceného nebo nadhodnoceného ocenění majetku společnosti, za účelem páchání podvodných jednání nebo jejich zakrytí.

Nekorektní hodnotu mohou mít také držená aktiva, nejčastěji pohledávky a zásoby, neboť společnost musí dodržovat zásadu opatrnosti a uvádět majetek v jeho skutečné výši (tedy takové hodnotě, za kterou by bylo možné aktivum v případě potřeby prodat).

TUNELOVÁNÍ

Smyslem tunelování je snaha odčerpat prostředky ze společnosti například prostřednictvím pro podnik nevýhodných obchodů.

 Jinou formou tunelování je také snižování hodnoty podniku zkreslováním skutečné situace (snižování aktiv, navýšení pasiv apod.), důvodem je snaha současného managementu koupit levně podíl této firmy či vyhovět úmluvě s dalším zájemcem.

Co je organizovaný zločin ?

Je to druh skupinové závažné organizované trestné činnosti páchané více nežli dvěma osobami, vyznačující se dlouhodobostí, rozdělením činností, plánovitostí, konspirativností a mezinárodním propojením, s orientací na dosažení maximálních zisků nebo na získání vlivu na veřejný život ve společnosti bez ohledu na použité prostředky. 

Zatím  harvardská mafie nadstandardně plní všechny výše uvedené body od počtu osob s pasy různých zemí zapojených do podvodů s majetkem HPH, délkou času páchající a následně zakrývající tuto svou trestnou činnost, čachrů s desítkami firem z různých zemí přes které odtékal majetek akcionářů a přes které ho tito lidé skrytě nadále ovládají, mezinárodním propojením a dobrou organizovaností těchto osob a jejich krytí se v právně méně vyspělých zemích,  způsobenou škodou statisícům lidí a v neposlední řadě i korupcí.  

Organizovaný zločin z hlediska trestního zákona

Zločinné spolčení
§ 89 odst.17

Zločinné spolčení je společenstvím více osob s vnitřní organizační strukturou, s rozdělením funkcí a dělbou činností, které je zaměřeno na soustavné páchání úmyslné trestné činnosti. Účast na zločinném spolčení
§ 163a odst.1

Kdo založí zločinné spolčení, nebo kdo se činnosti takového spolčení účastní, anebo kdo zločinné spolčení podporuje, bude potrestán odnětím svobody na 2 léta až 10 let nebo propadnutím majetku.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:

přečíst (1) 25.05.19 14:49  Marvin  (201376)

Penzisté dostávají skoro všude

jen tolik, aby nevznikly sociální bouře. I proto se penzisté z bohatších zemí přesunují do chudších zemí, kde si za svou penzi pohodlně žijí u moře. Pouze v postbolševických zemích spoléhají na to, co ze státního měšce ukápne. Pokud se nanaučili již před lety diverzifikovat příjmy a spoléhají na lži "proradců" ohledně investic, přijdou i o to málo, co naspořili. 

Populistické povídačky politiků, kolik přidali či přidají penzistům nelze měřit roční inflací, ale reálným obsahem spotřebitelského košíku. 

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (7) 25.05.19 13:22  otázka Jméno 'otázka' používá stále stejný uživatel  (198452)

Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne

Jak jsme již diskutovali, zde často zmiňovaný § 163a Účast na zločinném spolčení není v našem trestním řádu zcela přehlíženým instrumentem když z databáze Ministerstva spravedlnosti lze vyčíst, že například od roku 2006, kdy byl počet stíhaných 118 a počet odsouzených 21, tak že další roky byl využíván s mírně vzrůstajícím trendem.S tímto paragrafem je navíc spojen zajímavý aspekt, kdy se pachateli trestného činu spáchaného ve prospěch zločinného spolčení horní hranice trestní sazby odnětí svobody zvyšuje o jednu třetinu, a trest se ukládá v horní polovině takto stanovené trestní sazby odnětí svobody :-)

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (7)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.05.19 13:06  ben  (202105)

návrh reformy

Dporučuji radimvalencik.pise.cz/6872-teorie-dneska-k-penzim- ...

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

přečíst (0) 25.05.19 13:05  office.com/setup  sophieturner067zavinacgmail.com  (202020)

Sign In office.com/setup and enter product key ?

Launch office.com/setup on your web browser Log in to your account using the credentials you purchased the license on the next page Download and install the Office suite Open the Office and install the software via office.com/setup.

<a href="setup-office-install.com/">office.com/setup< ...

 

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:

určitě přečíst (7) 25.05.19 12:46  koments Jméno 'koments' používá stále stejný uživatel  (201301)

Závěr kriminální kauzy tunelovaného harvardu jde k závěru a atmosféra houstne

Ztrácet nervy není dobrým počinem pane Ševčíku, zatemňuje mozek a plodí chyby, na které se doplácí. Jinak souhlasím, že k prokázání trestného jednání nestačí prostý fakt, že se majetek akcionářů společnosti řadou kroků postupně přesouvá na nastrčené či spolupracující subjekty zde uváděných osob. K tomu je potřeba prokázat i tento úmysl, případně ve spojení s podvodným jednáním, uváděním poškozovaných akcionářů v omyl manipulací za pomoci lží a podobně.Subjektivní stránku trestného činu ve formě nepřímého úmyslu nelze jen předpokládat, nýbrž je nutno ji na základě zjištěných okolností prokázat. Pokud jsou k dispozici pouze nepřímé důkazy, soulad s čl. 8 odst. 2, čl. 36 odst. 2 a čl. 40 odst. 2 Listiny základních práv a svobod žádá, aby nepřímé důkazy tvořily systém, jehož jednotlivé články jsou v souladu jak mezi sebou, tak i s dokazovanou skutečností. Tedy nepřímý úmysl nelze jen předpokládat, nýbrž je nutno ho na základě zjištěných okolností prokázat, což v případě některých lidí z HPH nemusí být marná práce. Podle mne při troše trpělivosti dát do kupy fakta jistě stojí za pokus, zvláště pokud člověk na svůj majetek čeká 20 roků, tudíž má na vše dost času. Není také tajemstvím, že se nabízí dost zákulisních informací od těch, kteří leckoho v HPH mají plné zuby, a jsou za jistých okolností ochotni řadu věcí o rozhodovacích procesech ve společnosti osvětlit. Však vzpomeňte na výpověď Sedláčka, jak vše vyzvonil na svého dřívějšího chlebodárce Vostrého u soudu. Prostě mě až zaráží, kolika chyb se dopouští někdo, kdo chce šlohnout majetek v řádu sta milionů až miliard. Ať vezmete kterýkoliv prosazený krok v té šňůře navazujících podvodů, vše zpatláno stejně jako k jejich prosazení svolávané hromady. Některé věci působily až komicky, to když odbornice na likvidaci HPH na jedné straně ocenila nulou pohledávku za Aspen a současně tvrdila, že nabízet ze strany Cvatíkové za její mimosoudní vypořádání 25%, tedy zhruba 120 milionů byla pro ni nepřijatelně nízká částka. Nebo jste rozuměli, proč Jiřík chodil a každému tvrdil, že nezná Mixovou, když stačilo zagooglovat a na webech vidět důkazy opaku, když spolu čile kooperovali na likvidaci předlužených firem na severu Čech? A můžeme rozebírat desítky dalších podobných podivuhodností ..

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (7)
Vaše doporučení:


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50


 Burza Prime 16:29 
Název Kurz Změna
 AVAST  92.50  +1.09% 
 CETV  85.10  0.00% 
 CEZ  520.00  +0.29% 
 ERSTE GROUP BANK  839.40  +0.84% 
 KOFOLA CS  304.00  +0.66% 
 KOMERCNI BANKA  856.50  -0.75% 
 MONETA MONEY BANK  74.75  +1.01% 
 O2 C.R.  250.50  +0.40% 
 PFNONWOVENS  754.00  +1.34% 
 PHILIP MORRIS CR  13 760.00  -0.72% 
 VIG  588.00  +1.20% 
Komodity online
 Ropa 69.15 USD 24.05   
 Zlato 1289.80 USD 24.05   
 Stříbro 14.55 USD 24.05   
 Káva 93.30 USD 24.05   
 Cukr USD    
 Bavlna 68.39 USD 24.05   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Důchody

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies