Osobní finance > Běžné účty - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Osobní finance > Běžné účty - Diskuze k tématu Osobní finance > Běžné účty


Výpis příspěvků diskuze Osobní finance > Běžné účty, 1 až 16 (16)
 
přečíst (6) 12.02.18 13:55  caron philieppe  parter.ornellazavinacgmail.com  (191591)

Závažná a rychlá nabídka půjček bez poplatků

smazaný šmejdský příspěvek
Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

přečíst (10) 07.12.17 13:17  caron  parter.ornellazavinacgmail.com  (190248)

Nabídka financování rychlá a bezpečná osobní půjčka

smazáno
Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (9) 07.12.17 13:18  caron  parter.ornellazavinacgmail.com  (190248)

Nabídka financování rychlá a bezpečná osobní půjčka

smazáno
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (9)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (9) 04.11.17 14:41  caron philippe  caon.philippe390zavinacgmail.com  (189537)

Nabídka financování rychlá a bezpečná osobní půjčka

smazáno
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 21.03.16 13:40  VladimírXRBZ  (181636)

Equa

Já sem u Equa bank a spokojenost, vše zdarma bez podmínek, jak říkali ...

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (14) 11.03.16 18:22  Ondřej Souček  sudzizavinaccentrum.cz  (181505)

mBanka

Dobrá banka je mBank. Nabízí mKonto, u kterého je vedení účtu a 3 výběry v ČR zdarma.

Navíc bonus 500 Kč k nově založenému účtu.

www.ucetzdarma.net

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (14)
Vaše doporučení:

přečíst (6) 06.07.15 14:45  Michal Horký  michal.horkyzavinacpost.cz  (177445)

mBank osobní účet

Svůj první účet jsem měl u mBank a mám ho do dnes. Hlavně se mi líbí internetové bankovnictví. fajnucet.cz/

Dosavadní doporučení: přečíst (6)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (9) 11.03.16 18:20  Ondřej Souček  sudzizavinaccentrum.cz  (181505)

mBank osobní účet

Jsem také spokojen s mBank. Vedení a 3 výběry zdarma v ČR. Dává bonus 500 k nově založenému mKontu.

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (9)
Vaše doporučení:

přečíst (7) 25.09.05 21:51  Miroslav Rosa  mirekrosazavinacseznam.cz  (51459)

dotaz

Dobry den, mam zalozeny ucet v Postovni sporitelne jiz delsi dobu, ale mam problem.V listopadu mi konci platnost Maxkarty,vim ze mi prijde domu novy pin a pote si vyzvednu novou kartu na poste.Jenze nejsem v Ceske republice asi rok.Je mozne si vyzvednout kartu pozdeji,nebo opravnena osoba-matka?Prosim odpovezte emailem.Diky
Dosavadní doporučení: přečíst (7)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (13) 15.06.05 23:20  eva  (88082)

Poštovní Spořitelna

Existuje i banka Poštovní Spořitelna, která je k dispozici na všech poštách a nabízí účty pro všechny generace a je na poplatcích nejlevnější!!!! Otázka! Proč ji ve vašich přehledech neuvádíte?
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (13)
Vaše doporučení:

přečíst (3) 04.10.04 20:29  Martin Steinbrucker  (91352)

Nevědomost o poštovní Spořitelně- odpověď na názor

Víte já chápu vaše rozhořčení a nespokojenost z nějakými lidmi, nebo dokonce s jedním určitým, ale tato reakce nebyla o České poště a jejich představitelích, nýbrž o Poštovní spořitelně dceřinou společností ČSOB a z Českou poštou spolupracuje.Ale stejně ten můj článek byl reakcí pouze na nepravdu a křivdu na naší banku.Toto byl můj první článek a to jen kvůli tomu že k smrti nenávidím lež a křivdu.Jinak na váš názor bohužel nemohu reagovat, protože o tom co píšete nemám dostatečný přehled a nejsem typ člověka, který dělá názor na něco čemu nerozumí.Ale jinak děkuji za váš názor. S pozdravem M.S.
Dosavadní doporučení: přečíst (3)
Vaše doporučení:
přečíst (8) 04.10.04 21:08  Imation  (29496)

Nevědomost o poštovní Spořitelně- odpověď na názor

     Proto jsem se ani já podrobně nevyjadřoval k produktům Vaší společnosti - protože je neznám a nebudu se k nim tedy ani vyjadřovat. Nejdříve jsem konstatoval všeobecný náhled a poté konkrétní pohled na osobu, která Poštu s.p. řídí. Pokud je Poštovní spořitelna (má zavádějící název) dceřinou společností "čobky", částečně beru svá slova zpět.

P. Kratina se svými schopnostmi nemůže poměřovat s p. Kavánkem.

Dosavadní doporučení: přečíst (8)
Vaše doporučení:

spíše nečíst (13) 17.09.04 23:17  kachenka  (47207)

Už nikdy Poštovní spořitelnu

Byla jsem v situaci, kdy jsem nutně potřebovala osobní účet, neb jsem žádný neměla. Zvolila jsem (blbě) poštovní spořitelnu, protože bydlím kousek od pošty. Paní za přepážkou byla velmi ochotná, dokonce mi sdělila, že s kartou, kterou mi věnují, mohu nejen vybírat peníze na poště, ale rovněž s ní mohu odesílat a přijímat platby z a do internetu. Tak jsem se těšila. Ta paní však zřejmě měla dost špatné informace, jak jsem posléze zjistila. Když jsem se pokusila dostat na nějaké ty aukční portály - nic. Prý špatná karta nebo špatné číslo karty. Toto jsem reklamovala, na help-line mi sdělili, že si mohu pořídit kartu jinou, tzv embosovanou, která toto podporuje, musím však zaplatit Kč 700 na rok - dopředu, ovšem. Jelikož můj přítel touto embosovanou kartou disponuje, ihned jsme to vyzkoušeli a hle - taky nic. Server nám sdělil, že vydavatel karty nepodporuje služby tohoto druhu. Z výpisů z účtu se mi ježily vlasy na hlavě, není pravdou, že Maxkarta je zdarma. Pěkně jsem si ji zaplatila, každý měsíc kousíček - ve výpisu se to jmenovalo "Poplatek za Maxkartu". Další lahůdka byla "Nadlimitní výběr Maxkartou", což je každý výběr vyšší než 1000 Kč a stojí 33 Kč. Z bankomatu jsem touto kartou byla schopna vybrat taky pouze 1000 Kč a to JEN 1x TÝDNĚ. Platbu v supermarketu jsem po tomto zjištění už raději neriskovala. Dlužno rovněž dodat, že platby bankovním převodem byly dražší než platby složenkou. O TĚCHTO ZÁLUDNOSTECH MĚ NIKDO PŘEDEM NEINFORMOVAL! Následovalo, co následova muselo - účet jsem zrušila. Bylo to rychlé - "pouhých" 9 týdnů. Na účtu jsem nechala něco přes Kč 350. Že jsem to vůbec udělala! Když mi konečně tyto peníze dorazily na můj nový účet (u jiné banky, pochopitelně), překvapilo mě, že to bylo pouze 133 Kč. Na help-line mi bylo sděleno, že jsem si měla lépe prostudovat sazebník, neb zrušení účtu stojí 200 Kč. Asi pokuta za mou nevděčnost. Ještě se jich zeptám na těch dvacet korun, čistě ze zvědavosti. Užijte si ty moje penízky, které jste dostali za nic, ve zdraví, chytráci z ČSOB. Dík a na neshledanou.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (13)
Vaše doporučení:
přečíst (11) 04.10.04 19:36  Martin Steinbrucker  (91352)

Nevědomost o poštovní Spořitelně- odpověď na názor

 

Milá Kachenko reaguji na váš názor a vaše neopodstatněné rozčarování. Přečetl jsem si váš článek a jsem velice rozhořčen vaší nevědomostí. Je vidět že jste nikdy neměla žádný účet, a proto tomu jak je vidět nerozumíte a ani nemáte přehled o poplatcích nejen u naší banky, ale zároveň ani u ostatních poněvadž by jste viděla že poštovní spořitelna je jednou z nejlevnějších bank v ČR.

-         za prvé Maxkarta tj. platební karta je vydána opravdu zdarma, platí se pouze měsíční vedení.

Jak píšete že vám pracovnice České pošty říkala o možnosti plateb přes kartu do a z internetu si myslím, že vás informovala o možnosti zadávat příkazy a následně o možnosti ovládat váš účet přes internet a vy jste si to spojila dohromady. Jenže nejdůležitější informace jste se měla možnost dočíst sama v podmínkách k maxkartám, které jste obdržela při založení účtu.A tam nic o platbách do a z internetu NENÍ!!!Tuto možnost máte, ale pomocí jiné služby.

-         To co píšete o tzv. „nadlimitním výběru“ je neuvěřitelná LEŽ!!!Tyto výběry se nijak poplatkově nerozlišují od výběrů „do limitu“Pro informaci tento výběr stojí 7,--Kč na přepážce České pošty.

Nejprve jste si měla ověřit fakta a pak se teprve vyjadřovat!!!

-         A další vaše neznalost, tvrzení že bankovní převod je dražší než poplatek za složenku jak vy píšete je opět mylný.Pokud dáte jakýkoli příkaz k úhradě z účtu nezaplatíte za něj nikdy více než 8,--Kč a nejnižší poplatek za tzv. složenku je 12,--Kč a to pouze do poukázané částky 200,--Kč.

toto vám na požádání ukáží k nahlédnutí na kterékoliv poště v ČR.

-         Rušení účtu trvá 45 dnů, pokud je vydána platební karta a to protože tuto lhůtu mají obchodníci u nichž je možnost platit pomocí těchto karet, k vyúčtování plateb.

-         A vaše nespokojenost za poplatek spojený s rušením účtu plyne také z neznalosti poplatků i u jiných bank a možná by jste se divila co vám mohou ještě naúčtovat.

Píšete že jste změnila banku rád bych viděl váš obličej když jste dostala první výpis a platila jste 2x tolik co u naší Poštovní spořitelny. Ale z toho si nic nedělejte chybami se člověk učí. Možná kdyby jste si první účet zařídila u jiné banky teď by jste tepala je a přešla by jste k naší bohužel je to jinak, ale stejně si myslím pokud máte alespoň trochu šetřivého a chytrého rozumu vrátíte se k nám. Pokud by jste chtěla podrobnější informace o produktech Poštovní spořitelny klidně se na mně obraťte.:Pošta Praha 7 – Martin Steinbrucker tf.224397121.

Dosavadní doporučení: přečíst (11)
Vaše doporučení:
přečíst (10) 04.10.04 20:01  Imation  (29496)

Nevědomost o poštovní Spořitelně- odpověď na názor

     Zaujal mě Váš dlouhý článek, tak jsem si ho přečetl. Nenašel jsem v něm ale nic, co by mě mělo přesvědčit, abych se stal Vaším klientem. Nemám rád bývalé státní a byrokratické "molochy", přičemž pošta s.p. je jedním z nich. Mám poznámku pouze k řediteli Pošty s.p.

     Nevím, jestli generální ředitel nebo předseda představenstva (tak jsem to dopodrobna nestudoval) Kratina, který je v s.p. Pošta, je i Vaším představeným v Poštovní spořitelně, ale předpokládám že jste její dceřiná společnost. Pouze vím, že státní úředníci si vybrali k řízení Pošty s.p. člověka, který byl dle mých informací s ostudou vyhozen co by generální ředitel z předešlého zaměstnání, i když je/byla prezentována jeho úspěšnost a odbornost. Možná jsou mé veškeré informace mylné, ale po jeho odchodu z firmy došlo k změně všeho, na co "sáhl". Také tehdy bylo značně zarážející, jak rychle místo opustil, během několika dní, nejdéle do jednoho týdne ! Už je to přes rok a půl, ale velmi dobře si to pamatuji, protože předešlou firmu téměř ekonomicky i personálně rozvrátil. Kam se přiblíží jakákoli jemu podobná osoba, k firmě nemám důvěru !!!

A můžete být třeba i desetkrát levnější než konkurence ...

Dosavadní doporučení: přečíst (10)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (11) 18.09.04 17:45  +  (70478)

Už nikdy Poštovní spořitelnu

Ty se seš fakt blbá kačenka s kačenkou, stačilo si limit zdarma zvýšit, příště si přečti sazebník, káčo blb á.
Dosavadní doporučení: spíše nečíst (11)
Vaše doporučení:


Diskuze Osobní finance > Běžné účty, další stránky: 1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Osobní finance > Běžné účty

Osobní finance > Běžné účty - zdrojová stránka k tématu diskuze Osobní finance > Běžné účty.

Zasílání Denního souhrnu názorů na Osobní finance > Běžné účty e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Osobní finance > Běžné účty.


 Burza Prime 11:32 
Název Kurz Změna
 AVAST  84.00  -1.75% 
 CETV  72.90  -0.82% 
 ČEZ  539.00  +0.75% 
 ERSTE  777.00  +0.52% 
 KOFOLA  290.00  0.00% 
 KOMER. BANKA  896.00  0.00% 
 MONETA (GE)  73.55  -1.01% 
 PEGAS  814.00  -0.97% 
 PHILIP MORRIS  14 380.00  -0.83% 
 TELEFÓNICA  242.00  +0.21% 
 VIG  543.50  +0.09% 
Komodity online
 Ropa 60.85 USD 11:11   
 Zlato 1293.50 USD 11:11   
 Stříbro 15.60 USD 11:11   
 Káva 102.95 USD 10:49   
 Cukr USD    
 Bavlna 73.46 USD 11:08   

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies