Firma WOOD UNION s.r.o. - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

 Hodnocení:      0 1 2 3      
Diskutující:
Návod    
 

Firma WOOD UNION s.r.o. - Diskuze k tématu Firma WOOD UNION s.r.o.


Výpis příspěvků diskuze Firma WOOD UNION s.r.o., 1 až 17 (17)
 
určitě přečíst (5) 25.09.20 09:30  Malvína  (215246)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

V roce 2018  jsem zakoupila v dobré víře  prostřednictvím  společnosti  Centrum dluhopisů , Dolnokrčská 1966/54, Praha - 4 

dluhopisy  emitenta  WOOD UNION 2020  se sídlem  Příkopy 1225/31 , Velké Meziříčí  v nominální hodnotě50 tis Kč  za kus.

Den splatnosti dluhopisu byl stanoven na 15.7.2020.  Termín splatnosti nebyl dodržen,  do dnešního dne ,moje pohledávka coby vlastníka dluhopisu nebyla  uspokojena,  doposud jsem žádnou finanční částku neobdržela.         Ani informaci proč tomu tak je, ani vysvětlení, omluvu.  Obrátila jsem se  s dotazem na Centrum dluhopisů, kteří mi tyto dluhopisy přímo nutili - volali mi tenkrát dokonce i domů s jejich nabídkou - ale  za této situace jsou prý pouze  " portál "  a nic  u nich nepořídím. Proto jsem  se snažila p. Dvořáka - coby jednatele a ručitele v jedné osobě - všemi možnými  způsoby kontaktovat, ale slehla se po něm zem. Poslední můj počin byl ten, že jsem   se na základě  Ručitelského prohlášení které je přílohou Smlouvy o dluhopisech - domáhala  uspokojení pohledávky a poslala toto doporučeně na adresu  Emitenta. Nebyla převzata. K mému úžasu se vydaly a vydávají další dluhopisy tohoto podvodníka  za spolupráce s Centrem dluhopisů !!!!      Troufám si je nazvat  další  ukázkou  šmejdů.

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (5)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (1) 18.11.20 21:38  PK  (218089)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Zdravím, také jsem zakoupit tyto dluhopisy. Po splatnosti dluhopisů jsem kontaktoval p. Dvořáka (emailem, telefonem apod., bez odezvy) a pak i Dluhopisy.cz. Říkali "pan Dvořák má problémy kvůli Covidu, bude investory kontaktovat s žádostí o posun splatnosti, zaplatí v listopadu apod.). Keci v kleci. Pak jsem p. Dvořákovi zaslal výzvu k úhradě na základě Ručitelského prohlášení. Pan Dvořák dopis převzal (mám zpět doručenku), nicméně bez jakékoliv reakce. Pak následovaly zase telefonáty a emaily p. Dvořákovi, ale bez úspěchu.

Pak jsem to dal právníkovi. Dle právníka p. Dvořák nemá zatím žádné exekuce (stav k 10/2020). Má nějaký majetek (podniká také jako FO), tak dle právníka má smysl jej žalovat. Právník mu poslal předžalobní výzvu (začátek listopadu), nicméně p. Dvořák dopis nepřevzal. Nyní je žaloba u soudu.

Osobně jsem peníze již odepsal. Naštěsí jsem zde moc nazahučel, beru to jako "školené". Pokud se podívám na jiné dluhopisové kauzy z podlední doby (Bejby net, Zoot, firmy p. Bárty apod.), tak tento případ je jenmalá  kapka v moři "junk bonds", které v poslední době zamořily Česko.

Good luck. PK

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 18.11.20 22:10  Malvina  (217965)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Díky za informaci...já jsem  si pěkně pohovořila  se zastupiteli města, ve kterém Dvořák bydlí  ..jednak aby věděli s kým tam žijí a jednak jsem se chtěla zeptat, jestli vůbec existuje a co na něj říkají.  Prý tam jezdí v opráskaném autě a v životě by si nemysleli, že takhle získal  30 milionů Kč    Tak  tam alespoň bude známej  jako šmejd - ale to  mu zato jistě stojí.  Můj doporučený dopis  nakonec taky převzal, ale odezva  žádná.

  Nejraději bych se tam rozjela a zmapovala  to tam....jenže kvůli Corona viru to odkládám.  Možná bych se k vaší žalobě mohla přidat, ale žádného právníka známého nemám    a  nevím zatím jak .... Peníze mne  nezlikvidují, ale  budou mi dost chybět....

Tak uvidíme, ale  moc šancí tomu nedávám.   Zdravím.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 19.11.20 11:32  PK  (218089)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Nemysím, že by p. Dvořák byl primárně ... Spíš se mu to půjčování vymklo. Vydal dluhopisy i jako FO i jako s.r.o.... Vadí mi ale, že nekomunikuje. Vše lze řešit nějakou rozumnou domluvou. Dále mi vadí přístup Dluhopisy.cz, kteří se tváří jej jako inzertní portál. Přitom dělají pro eminenty dluhopisů full service služby. Minimálně by měli  emitenty trochu filtrovat a krotit, aby se nadměrně nezadlužili. To je také myslím případ p. Dvořáka. Půjčit si 15 mil na 2 roky s úrokem cca 8 %, to je sebevražda. A pak ty další navazující emise, které pravděpodobně potřeboval na pokrytí splátek předtím půjčených peněz. Jen lituji ty investory, kteří koupily tu poslední emisi.

Každopádně p. Dvořák dobře nepodadne, exekutoři ho stáhnou z kalhot. Počítám, že to svoje s.r.o. prodá nějakému bílému koni i s dluhy. Ale jako fyzická osoba (ručitel), skončí nejpíše pod mostem.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 19.11.20 14:06  Malvina  200612zavinaccentrum.cz  (217965)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

NOVÁ  INFORMACE !!  Právě jsem obdržela dopis od emitenta p. Dvořáka , čímž se situace mění  v náš prospěch .Podotýkám, že jsem žádnou informaci o posunutí termínu nedostala a celé  4 měsíce se po něm slehla zem...proto jsem reagovala, jak jsem reagovala. Píše mi toto :

Jakožto držitele našich dluhopisů WOOD UNION 2020, si Vás dovoluji informovat o současné situaci ohledně splacení úroků a jistiny těchto dluhopisů. Jak již asi víte, splatnost celé emise jsme se souhlasem naprosté většiny Vás investorů prodloužili do 15.11.2020, a to z důvodu jarní uzávěry hranic s Rakouskem a s ní souvisejícím nenaplněním dodávek dřeva na 2 rakouské pily. Z výtěžku  prodeje tohoto dřeva jsme měli od samého začátku naplánované splacení celé emise dluhopisů.
Tímto prodloužením termínu splatnosti jsme od Vás dostali čas na splnění obou smluv, tj. dovožení příslušného chybějícího množství dřeva na jednotlivé pily. To se nám přes letošní léto a kousek podzimu téměř podařilo, bohužel se cca týden před dokončením zakázek opět uzavřely hranice. Ke splnění celého množství ještě chybí cca 580 m3, což je necelých 14 nákladních aut dřeva. Je pro nás velmi frustrující, po celém tom vykonaném úsilí vidět, že náš cíl, splnění smluv na pilách a následné zaplacení Vám investorům, je tak blízko. Nicméně se nám podařilo zajistit potřebné množství dřeva od české firmy, která je má uložené na skládce v Reetzu v Rakousku a je ochotna nám je odprodat, abychom je na příslušné pily mohli navézt a smlouvy naplnit. Dále si budeme muset já a můj kolega p. Stránský, který u nás celý tento obchod zajišťuje, zajistit negativní test na COVID, abychom mohli zajet za našimi rakouskými partnery podepsat konsignační listiny a předávací protokoly potřebné k následné fakturaci. Splatnost faktur proběhne ve zrychleném režimu, kde nebude původní 30 denní splatnost, ale za "mírné" SCONTO z celkové ceny pouze 3-5 denní splatnost. Vše je již domluvené a od našich partnerů potvrzené.
Dovolte mně tedy požádat Vás ještě o trpělivost v řádu několika dní, abychom mohli výše uvedené kroky uskutečnit. Mohu Vám slíbit, že k tomu maximálně napneme všechny naše síly.

Se srdečným pozdravem a přáním pevného zdraví. 

 
Jaroslav Dvořák-jednatel
WOOD UNION s.r.o.
Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 19.11.20 14:24  PK  (218089)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Děkuji za info. Obávám se, že se nic v náš prospěch nemění, ale třeba se mýlím. Rozhodující je, až budou peníze na účtu Pokud vím, hranice pro MKD nebyly uzavřené nikdy. Také jsem žádnou informaci o posunu splatnosti dluhopisů nedostal. Vím to jen ústně zprostředkovaně od dluhopisy.cz.

Držme se palce.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 20.11.20 09:21  DK  (218181)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Podívejte se prosím na video k této firmě, zejména si přečtěte komentáře pod videem.

https://www.youtube.com/watch?v=Lgw0LxyzFFA

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
určitě přečíst (2) 20.11.20 09:06  DK  (218181)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Podívejte se prosím na video k této firmě, zejména si přečtěte komentáře pod videem.

https://www.youtube.com/watch?v=Lgw0LxyzFFA

Dosavadní doporučení: určitě přečíst (2)
Vaše doporučení:
spíše nečíst (1) 20.11.20 10:17  Malvina  (217965)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

  Děkuji Vám, to jste mne   nepotěšil... i když ten pocit mám od samého začátku......

Dosavadní doporučení: spíše nečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 20.11.20 18:36  PK  (218089)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Dnes jsem telefonicky mluvil s pani z Dluhopisy.cz. Pan Dvořák si je prý najal, aby investory obvolali a informovali. Nic moc jsme se ale nedozvěděl. Jen plané řeči.

Nicméně i údajně proudlouženou lhůtu splatnosti (15.11.) p. Dvořák nestihl. Psal email až 19.11., že kvůli Covidu memůže dokončit obchod v Rakousku. Dnes vypršela lhůta 5 dní, kterou teoreticky má dle emisních podmínek na zaplacení. Peníze nemám.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 20.11.20 20:55  Malvina  (217965)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

 

 

Na dopis p.Dvořáka jsem odpověděla, že neberu   slibovaný neurčitý termín " počkat ještě pár dní"  a čekám maximálně do 10.prosince ...potom budu jednat  s právní pomocí....ale zázraky se asi nedějí

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 21.11.20 21:04  PK  (218089)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Podívejte se na Restřík...

https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-detail?dokument=64041993&subjektId=997105&spis=1103751

Podíl je postižen exekučním příkazem, který vydal dne 29.10.2020 pod čj. 177 EX 578/20-103 soudní exekutor Mgr. Marek Jenerál, EÚ Zlín.

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 22.11.20 11:22  Malvina  (217965)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

 

 

Děkuji, to je podstatná informace  !!  Teď  jde o to, jestli jsme automaticky všichni  vedeni jako věřitelé, nebo máme něco pro to sami udělat - píšu  exekutorovi  s dotazem

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 22.11.20 12:13  PK  (218089)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Podívejte se na pdf, které je připojené na Rejstříku (viz ten můj odkaz). Tato kauza se týká pravděpodobně nějakého nesplaceného leasingu a dle mého názoru nemá s dluhopisy souvislost. Každoládně, pokud už běží exekuce na majetek p. Dvořáka, je mnohem menší šance, že uspokojí držitele dluhopisů.

Tato kauza začíná nabírat celkem zajímavý směr, bohužel velmi špatný pro věřitele. Také se v Rejstříku změnila adresa p. Dvořáka, pravděpodobně už má trvalý pobyt na obecním úřadu (jen má domněnka). Docela by mě zajímal osud těch strojů, které údajně za dluhopisy nakoupil.

 

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (1) 16.11.20 10:02  wharf  (217944)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Dobrý den,

jsem na tom (co se týká Dluhopisu WOOD UNION 2020) stejně jako Vy.  Chcete-li, ozvěte se sem, můžeme se domluvit na dalším postupu

Dosavadní doporučení: přečíst (1)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 16.11.20 17:42  Malvina  (217965)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

 

... psala jsem to ve spěchu...omluvte chyby....

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:
přečíst (0) 16.11.20 17:40  Malvina  (217965)

POZOR na dluhopisy WOOD UNION s.r.o. !!!

Dobrý den, reaguji na příspěvek pod  heslem  wharf.... ale nevím, jestli to již nepíšu potřetí....?  Ráda se s Vámi setlám a to co nejdříve, udělala jsem pár dalších kroků...i když  bez výsledku.

Asi se domluvíme na osobním setkání, pokud jste z prahy ... nerada bych tady na sebe dávala  blžší kontakt, vzhledem ke  svému přízpěvku.   Navrhněte  něco, prosím.   Malvína

Dosavadní doporučení: přečíst (0)
Vaše doporučení:


Diskuze Firma WOOD UNION s.r.o., další stránky: 1
stránkovat diskuzi po 10 | 20 | 50

Odkazy k diskuzi Firma WOOD UNION s.r.o.

Firma WOOD UNION s.r.o. - zdrojová stránka k tématu diskuze Firma WOOD UNION s.r.o..

Zasílání Denního souhrnu názorů na Firma WOOD UNION s.r.o. e-mailem.

Přidat názor - vložte vlastní názor, doporučení, hodnocení nebo zkušenost k tématu Firma WOOD UNION s.r.o..


 Burza Prime 16:25 
Název Kurz Změna
 AVAST  142.65  +0.81% 
 ČESKÁ ZBROJOVKA GR  290.00  +0.69% 
 ČEZ  472.50  -0.42% 
 ERSTE GROUP BANK A  626.80  +0.67% 
 KOFOLA CS  224.00  +0.45% 
 KOMERČNÍ BANKA  582.00  +0.17% 
 MONETA MONEY BANK  68.10  +0.59% 
 O2 C.R.  236.50  -0.84% 
 PFNONWOVENS  774.00  -0.26% 
 PHILIP MORRIS ČR A  14 400.00  0.00% 
 VIG  517.00  -1.05% 
Komodity online
 Ropa 47.81 USD 24.11   
 Zlato 1806.78 USD 24.11   
 Stříbro 23.22 USD 24.11   
 Káva 116.63 USD 24.11   
 Cukr 15.09 USD 24.11   
 Bavlna 72.97 USD 24.11   

Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | M Mobil verze
Menu Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce COVID Diskuze

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, nafta

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange