Výběr akcií a dluhopisů na Burze Praha dle názvu - C

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem C. Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
C.A.S. 2 HOLDING 2.CS HOLDING CZ0009085106 30.09.1997 (3.79Kč)
C.A.S.5.HOLDING C.A.S.5. HOLDING, A.S. CZ0008027703
C.A.S.6. HOLDING C.A.S.6.HOLDING, A.S. CZ0008013406
C.H.R. C.H.R., A.S. CZ0008465762
C.S.FOND POMOCI C.S.FOND POMOCI CZ0008007408
CA CIIF DEW-H PRAHA CZ0008025640
CAC 11,9/98 DL.CAC LEA.11,9/98 CZ0003700320 05.11.1998 (102.00Kč)
CAC LEAS. 3,10/09 CAC LEAS. 3,10/09 CZ0003501470 18.12.2008 (99.89Kč)
CAC LEASING UNICREDIT LEASING CZ, A.S . CZ0005119347
CAC LEASING UNICREDIT LEASING CZ, A.S . CZ0005119446
CAD STUDIO CAD Studio a.s. CZ0009000634
CAFÉ SELENA CAFÉ SELENA A.S. CZ0008467453
CALOFRIG BOROVANY CALOFRIG BOROVANY CS0008457354 24.09.2001 (758.60Kč)
CAN USD 2,375/14 USD 2,375 CANADA 09-2014 US135087ZA58
CANDY PLUS CANDY PLUS, A.S. CZ0008467768
CAO TEPLICE CAO TEPLICE A.S. CZ0005122556
CARBORUNDUM ELECT. CARBORUNDUM ELECT. CS0005015361 30.05.1997 (34.90Kč)
CARBOUNION PV Paliko Power a.s. CZ0005123992
CASINO FRANT.LÁZ. CASINO FRANTIŠKOVY LÁZNĚ,AKC.SPOL. CZ0008467412
CB AUTO CB AUTO A.S. CZ0008469046
CC NOVASOFT Consulting Company Novasoft, a.s. CZ0009001152
CCA GROUP CCA Group a.s. CZ0009000527
CCA GROUP CCA Group a.s. CZ0009000535
CCTS0 03/14 CCTS0 03/14 IT0004224041
CCTS0 07/16 CCTS0 07/16 IT0004518715
CCTS0 09/15 CCTS0 09/15 IT0004404965
CDL SYSTEM CDL SYSTEM a.s. CZ0009000543
CE ENERGY 7,50/15 CE ENERGY HOLDING, 7,50%, 2013 - 2015 CZ0003511032
CE ENERGY 9,50/18 CE ENERGY HOLDING, 0,00%, 2013 - 2024 CZ0000000690
CECE BANKING 200 CECE BANKING 200 CERTIFIKÁT, 100:1, 19.5.2010 AT0000A0CXX0 19.05.2010 (234.00Kč)
CECE BANKING 450 CECE BANKING 450 CERTIFIKÁT, 100:1, 12.8.2010 AT0000A0DRW2 11.08.2010 (153.40Kč)
CECE BANKING TL CECE BANKING TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 18.12.2009 AT0000A09958 08.10.2008 (38.94Kč)
CECE BANKING TL CECE BANKING TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 18.7.2008 AT0000A03E87 22.01.2008 (32.33Kč)
CECE BONUS III CECE EUR BONUS PERFORMER III, 4.3.2012 AT000B053517 01.03.2012 (1 809.00Kč)
CECE OIL TL 500 CECE OIL TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 19.5.2010 AT0000A0BL33 19.05.2010 (188.80Kč)
CECE OIL&GAS TL CECE OIL&GAS TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 18.7.2008 AT0000A03EC7 17.07.2008 (37.40Kč)
CECE OILGAS TL1100 CECE OIL GAS TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 18.12.2009 AT0000A099A4 08.10.2008 (35.54Kč)
CECE TEL TL 540 CECE TEL TL 540 CERTIFIKÁT, 100:1, 12.8.2010 AT0000A0D2F6 11.08.2010 (99.30Kč)
CECE TEL. TL 750 CECE TELECOM TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 17.12.2009 AT0000A083W2 04.02.2009 (20.97Kč)
CECE TELE 850 CECE TELECOM TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 18.12.2009 AT0000A083V4 23.10.2008 (25.40Kč)
CECE TELECOM TL CECE TELECOM TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 18.7.2008 AT0000A03EE3 17.07.2008 (33.51Kč)
CECE TL CECE EUR TURBO LONG CERTIFIKÁT, 100:1, 18.07.2008 AT0000A02961 17.07.2008 (133.91Kč)
CECE TL 989,66 CECE TURBO LONG 989,66 CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000467964 23.01.2009 (14.22Kč)
CECE TS CECE EUR TURBO SHORT CERTIFIKÁT, 100:1, 21.12.2007 AT0000A01591 29.10.2007 (19.72Kč)
CECE TS 3450 CECE TURBO SHORT CERTIFIKÁT, 100:1, 18.03.2009 AT0000A07MN8 23.03.2009 (657.10Kč)
CECE VB-AFT CECE INDEX CERTIFICATE, 100:1, NEOMEZENO AT000B054705 31.08.2012 (413.10Kč)
CECEXT RCB OE Indexzert./CECExt 06 AT0000A00M07 28.12.2017 (303.00Kč)
CEETX BON 1950 CAP CEETX BONUS 1950 CAP CERTIFIKÁT, 100:1, 9.3.2011 AT0000A0F8R6 08.03.2011 (474.60Kč)
CEETX INDEX LONG CEETX INDEX LONG CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7M9 16.12.2015 (317.20Kč)
CEETX TL 1200 CEETX TURBO LONG 1200 CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7L1 10.08.2011 (14.15Kč)
CEETX TL 800 CEETX TURBO LONG 800 CERTIFIKÁT, 100:1, NEOMEZENO AT0000A0F7K3 16.12.2015 (150.80Kč)
CEJCHOVNA ELEKTRO. PREMĚŘENÍ, A.S. CZ0005122051
CELIO CELIO A.S. CZ0005127563
CEMBRIT MORAVIA CEMBRIT MORAVIA CS0008430153 28.03.1997 (17.00Kč)
CEMENT BOHEMIA PHA CEMENT BOHEMIA PHA CZ0005108209 10.06.1998 (1 380.00Kč)
CEMENT HRANICE CEMENT HRANICE CZ0005109454 22.10.1998 (5 901.00Kč)
CEMOS CEMOS OSTRAVA CZ0008433356 30.09.1997 (307.00Kč)
CEN.GR.JČ 16,00/15 CENTRAL GROUP JAVOROVÁ ČTVRŤ A.S., 16,00%, 2012-2015 CZ0003502478
CEN.GR.JČ 18,00/16 CENTRAL GROUP JAVOROVÁ ČTVRŤ A.S., 18,00%, 2012-2016 CZ0003504599
CENTEX CENTEX BRNO CZ0009050555 20.12.2001 (327.60Kč)
CENTEX CENTEX BRNO CZ0009050522
CENTO IF CENTO IF PRAHA CZ0008024346
CENTR GROUP CENTR GROUP, a.s. CZ0009003232
CENTR.GROUP UIF II CENTRAL GROUP uzavřený investiční fond II. a.s. CZ0008042371 30.11.2020 (484 500.00Kč)
CENTRA DOPRAV. SL. CENTRA DOPRAVNÍCH SLUŽEB a.s. CZ0009000576
CENTRAL GROUP UIF CENTRAL GROUP UZAVŘENÝ INVESTIČNÍ FOND CZ0008041894 09.06.2020 (691 000.00Kč)
CENTRAL-THERM CENTRAL-THERM A.S. CZ0008468287
CENTRO HUST.VAR/27 CENTRO HUSTOPEČE A.S., VARIABILNÍ, 2012 - 2027 CZ0003503120
CENTROPROJEKT GR. CENTROPROJEKT GROUP a.s. CZ0009000667
CENTROPROJEKT ZLÍN CENTROPROJEKT ZLÍN CZ0008448560 30.05.1997 (184.01Kč)
Centroprojekt Zlín CS0008448551 14.12.1993 (417.00Kč)
CENTRUM ST.INŽ.ZK. CENTRUM ST.INŽ.ZK. CZ0008442555 30.05.1997 (217.00Kč)
CERAM CERAM, A.S. CS0008421152 30.05.1997 (15.00Kč)
CEREA HOLDING CEREA HOLDING, A.S. CZ0008040250
CERTICON CertiCon a.s. CZ0009001947
CESKE DRAHY VAR/18 ČESKÉ DRÁHY, A.S., VARIABILNÍ, 2013-2018 CZ0003510885 21.06.2018 (99.50Kč)
CETELEM ČR VAR/16 CETELEM ČR, A.S., VARIABILNÍ, 2013-2016 CZ0003510844 25.05.2016 (100.00Kč)
CETELEM CR VAR/19 CETELEM ČR, A.S., VARIABILNÍ, 2014 - 2019 CZ0003511529 04.09.2019 (100.00Kč)
CETELEM ČR AKC SPO CETELEM ČR, A.S. CZ0008465788
CETELEM ČR VAR/14 CETELEM ČR, VARIABILNÍ, 2011 - 2014 CZ0003501736 04.04.2014 (100.00Kč)
CETIN ČESKÁ TELEKOMUNIKAČNÍ INFRASTRUKTURA A.S. CZ0009000089 30.12.2015 (178.90Kč)
CETV CENTRAL EUROPEAN MEDIA ENTERPRISES LTD. BMG200452024 15.10.2020 (104.60Kč)
CEVA KRÁLŮV DVŮR CEVA KRÁLŮV DVŮR CZ0008464252 30.09.1997 (21.30Kč)
CEWE COLOR CEWE COLOR, A.S. CZ0008466927
CEZ BONUS 116 CAP CEZ BONUS 116 CAP, CERTIFIKÁT, 1:1, 1.12.2010 AT0000A0FZ74 30.11.2010 (983.60Kč)
CEZ DISCOUNT CEZ DISCOUNT CERTIFICATE, 10:1, 29.10.2008 AT000B053939 29.10.2008 (59.86Kč)
CEZ FUT DEC07 FUTURES CEZ, 12/2007 FCEZA06M1207 21.12.2007 (1 330.00Kč)
CEZ FUT DEC08 FUTURES CEZ, 12/2008 CZ0150000151 19.12.2008 (790.10Kč)
CEZ FUT DEC09 FUTURES CEZ,12/2009 CZ0150000276 18.12.2009 (870.10Kč)
CEZ FUT DEC10 FUTURES CEZ, 12/2010 CZ0150000409 17.12.2010 (773.10Kč)
CEZ FUT DEC11 FUTURES CEZ, 12/2011 CZ0150000524 16.12.2011 (755.10Kč)
CEZ FUT JUN07 FUTURES CEZ, 06/2007 FCEZA06M0607 15.06.2007 (1 053.00Kč)
CEZ FUT JUN08 FUTURES CEZ, 06/2008 FCEZA06M0608 20.06.2008 (1 366.00Kč)
CEZ FUT JUN09 FUTURES CEZ, 06/2009 CZ0150000219 19.06.2009 (880.10Kč)
CEZ FUT JUN10 FUTURES CEZ, 06/2010 CZ0150000334 18.06.2010 (930.10Kč)
CEZ FUT JUN11 FUTURES CEZ, 06/2011 CZ0150000466 17.06.2011 (890.10Kč)
CEZ FUT JUN12 FUTURES CEZ, 06/2012 CZ0150000581 15.06.2012 (725.10Kč)
CEZ FUT MAR07 FUTURES CEZ, 03/2007 FCEZA03M0307 16.03.2007 (875.00Kč)
CEZ FUT MAR08 FUTURES CEZ, 03/2008 FCEZA06M0308 21.03.2008 (1 225.00Kč)
CEZ FUT MAR09 FUTURES CEZ, 03/2009 CZ0150000185 20.03.2009 (750.10Kč)
CEZ FUT MAR10 FUTURES CEZ, 03/2010 CZ0150000300 19.03.2010 (910.10Kč)
CEZ FUT MAR11 FUTURES CEZ, 03/2011 CZ0150000433 18.03.2011 (825.10Kč)
CEZ FUT MAR12 FUTURES CEZ, 03/2012 CZ0150000557 16.03.2012 (805.10Kč)
CEZ FUT SEP07 FUTURES CEZ, 09/2007 FCEZA06M0907 21.09.2007 (1 122.00Kč)
CEZ FUT SEP08 FUTURES CEZ, 09/2008 CZ0150000110 19.09.2008 (1 075.00Kč)
CEZ FUT SEP09 FUTURES CEZ, 09/2009 CZ0150000243 18.09.2009 (915.10Kč)
CEZ FUT SEP10 FUTURES CEZ, 09/2010 CZ0150000375 17.09.2010 (835.10Kč)
CEZ FUT SEP11 FUTURES CEZ, 09/2011 CZ0150000490 16.09.2011 (749.00Kč)
CEZ FUT SEP12 FUTURES CEZ, 09/2012 CZ0150000615 21.09.2012 (735.10Kč)
CEZ TL 1000 ČEZ TURBO LONG CERTIFIKÁT, 10:1, 10.7.2009 AT0000A076E4 10.09.2008 (9.70Kč)
CEZ TL 340 CEZ TURBO LONG 340 CERTIFIKÁT,1:1, 12.8.2010 AT0000A0D2J8 11.08.2010 (539.50Kč)
CEZ TL 450 CEZ TL 450, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SAN5 26.06.2013 (51.75Kč)
CEZ TL 500 CEZ TURBO LONG CERTIFIKÁT, 10:1, 19.5.2010 AT0000A0BL58 19.05.2010 (41.90Kč)
CEZ TL 520 CEZ TL 520, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SAP0 21.02.2013 (100.85Kč)
CEZ TL 750 CEZ TURBO LONG CERTIFIKÁT 750, 1:1, 18.12.2009 AT0000A0B4D9 10.10.2008 (165.86Kč)
CEZ TL 800 CEZ TURBO LONG CERTIFIKÁT 800, 1:1, 18.12.2009 AT0000A0B4F4 08.10.2008 (114.23Kč)
CEZ TS 1050 CEZ TS 1050, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SBB8 19.12.2017 (168.05Kč)
CEZ TS 1600 ČEZ TURBO SHORT CERTIFIKÁT, 1:1, 12.12.2009 AT0000A09TS8 12.12.2008 (867.00Kč)
CEZ TS 980 CEZ TS 980, CERTIFIKÁT, 1:1, NEOMEZENO AT0000A0SBC6 19.12.2017 (108.90Kč)
CEZ WARCALL 750 CEZ WARCALL 750, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBZ7 23.11.2012 (2.65Kč)
CEZ WARCALL 820 CEZ WARCALL 820, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBX2 23.11.2012 (2.08Kč)
CEZ WARCALL 900 CEZ WARCALL 900, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SBY0 23.11.2012 (1.58Kč)
CEZ WARPUT 600 CEZ WARPUT 600, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCS0 23.11.2012 (1.87Kč)
CEZ WARPUT 670 CEZ WARPUT 670, 23.11.2012, RAIFFEISEN CENTROB. AT0000A0SCR2 23.11.2012 (7.51Kč)
CGH CGH CHEM.GR.HOTELY CZ0009082400
CIDEM HRANICE CIDEM HRANICE CS0008418166 30.09.1997 (19.57Kč)
CIHLÁŘ. ZÁV. PRAHA CIHLÁŘSKÉ ZÁV. PHA CZ0005084251 30.05.1997 (43.00Kč)
CIMEX KONCERN CIMEX KONCERN CZ0009083507
CIMEX KONCERN CIMEX KONCERN CZ0009083606
CINEMART CINEMART PRAHA CS0008437851 30.09.1997 (119.24Kč)
CINEPOL CINEPOL, A.S. CZ0008466109
CITILEAS. 10,45/03 CITILEAS. 10,45/03 CZ0003700502 06.10.2003 (110.79Kč)
CITY HF III VAR/27 City Home Finance III, s.r.o., variabilní, 2023 - 2027 CZ0003552143 11.04.2024 (100.00Kč)
CITY HOME 5,00/23 City Home Invest III, s.r.o., 5,00%, 2017 - 2023 CZ0003517559
CITY LOGISTIC IAA City Logistic Property Fund SICAV a.s. CZ0008050242 11.04.2024 (0.91Kč)
CITY T.H. 0,00/17 CITY TOWER HOLDING, A.S., 0,00%, 2014 - 2017 CZ0003511479
CIV.17,5/99 DL.CIV ZLÍN17,5/99 CZ0003500258
CIVO CIVO BRNO CZ0009054458 05.06.1996 (61.00Kč)
CLEAN MANAGEMENT CLEAN MANAGEMENT A.S. CZ0005124263
CLEVERBEAN CleverBean a.s. CZ0009006946
CME 15,00/17 USD 15,00 CENTRAL EUR.MED.EN 14-2017 US153443AK24
COLAS CZ COLAS CZ, A.S. CZ0005122101
COLBER PODF. I COLBER INVEST FOND SICAV a.s. CZ0008042496 30.12.2021 (1 160.00Kč)
COLEC 9,50/27 COLEC, A.S., 9,50%, 2012-2027 CZ0003507469
COLORBETON COLORBETON LIBEREC CS0005038157 30.05.1997 (187.17Kč)
COLORLAK COLORLAK CZ0005088658 30.09.1997 (17.12Kč)
COLOSEUM HOLDING COLOSEUM HOLDING a.s. CZ0009010823 11.04.2024 (130.00Kč)
COLOSSEUM COLOSSEUM, A.S. CZ0008037504
COLT CZ GROUP SE Colt CZ Group SE CZ0009008942 11.04.2024 (618.00Kč)
COLTCZ VAR/27 Colt CZ Group SE, VAR, 2021-2027 CZ0003530776 11.04.2024 (100.51Kč)
COLTCZ VAR/29 Colt CZ Group SE, variabilní, 2022 - 2029 CZ0003537029 11.04.2024 (100.00Kč)
COLTCZ VAR/30 Colt CZ Group SE, variabilní, 2023 - 2030 CZ0003550295 11.04.2024 (100.00Kč)
COMES IFPZK COMES INVEST, INVEST. FOND S PROMĚNNÝM ZÁKL. KAPITÁLEM CZ0008041985 11.04.2024 (108 000.00Kč)
COMFORT M. 7,00/24 COMFORT MONEY S.R.O., 7,00%, 2014 - 2024 CZ0003511404
CONCENTRA CONCENTRA A.S. CZ0008467180
CONCORD FH 5,80/23 Concord Financial Holding a.s., 5,80%, 2019 - 2023 CZ0003523169
CONCORDIA INV.IF CONCORDIA INVEST, A.S., INVESTIČNÍ FOND CZ0008021201
CONCORDIA LESOV CONCORDIA LESOV CZ0005105254 28.03.1997 (144.50Kč)
CONET SW POHOŘELIC C O N E T SW A.S. CZ0008465937
CONSEQ 0,00/16 CONSEQ INVESTMENT MANAGEMENT, A.S., 0,00%, 2013-2016 CZ0003704173
CONSEQ 0,00/17 CONSEQ INVESTMENT MANAGEMENT, 0,00%, 2013 - 2017 CZ0003704009
CONSEQ BOND OPF A IE0031282662
CONSEQ BOND OPF B IE0031282886
CONSEQ BOND OPF C IE0031283074
CONSEQ BOND OPF D IE0031283181
CONSEQ EQITY OPFA IE0031283306
CONSEQ EQITY OPFB IE0031283520
CONSEQ EQITY OPFD IE0031283637
CONSEQ FUNDS IS CONSEQ FUNDS INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008041142
CONSEQ INV. MANAGE CONSEQ INVESTMENT MANAGEMENT, A.S. CZ0008040375
CONSEQ INV.SPOL. CONSEQ INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0009106886
CONSUS IF CONSUS INVESTIČNÍ FOND A. S. CZ0008028305 30.05.1997 (29.21Kč)
CONVENIO IFPZK CONVENIO, INVESTIČNÍ FOND S PROMĚNNÝM ZK, A.S. CZ0008041530 24.07.2017 (6.79Kč)
CONVENIO PIA SICAV Convenio, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. CZ0008042777 11.04.2024 (1.35Kč)
COOP 94 PFU COOP 94 OPF 770990002071 15.11.1999 (5.98Kč)
COR/US GARANT IF COR/US GARANT IF CZ0008031341
COR/US GARANT OPF COR/US GARANT OPF 770000000784
COR/US PROGRES IF PRESENT PROGRES IF CZ0008031044
CORATEX 8,00/27 CORATEX, A.S., 8,00%,2012-2027 CZ0003504896
CORFIX DI. 7,00/32 CORFIX DISTRIBUTION S.R.O., 7,00%, 2012-2032 CZ0003502973
COTTEX COTTEX HRONOV CS0005026251 05.10.1993 (187.50Kč)
COTTEX COTTEX HRONOV CS0005070960
COURT COURT A.S. CZ0008468378
CPC ČSFR CS0008433264
CPI 4,75/19 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., 4,75%, 2015 - 2019 CZ0003512782 08.11.2018 (100.00Kč)
CPI 5,10/21 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., 5,10%, 2012 - 2021 CZ0003501868 08.11.2018 (105.70Kč)
CPI ALFA 5,50/17 CPI ALFA, A.S., 5,50%, 2012 - 2017 CZ0003502205 22.09.2017 (100.00Kč)
CPI BYTY 1,85/19 CPI BYTY, a.s., 1,85%, 2017 - 2019 CZ0003516551 29.08.2018 (100.00Kč)
CPI BYTY 2,25/19 CPI BYTY, a.s., 2,25%, 2017 - 2019 CZ0003516569 29.08.2018 (100.00Kč)
CPI BYTY 2,50/15 CPI BYTY, A.S., 2,50%, 2013-2015 CZ0003510679 02.04.2015 (100.00Kč)
CPI BYTY 2,50/17 CPI BYTY, A.S., 2,50%, 2015 - 2017 CZ0003512485 05.04.2017 (100.00Kč)
CPI BYTY 3,50/17 CPI BYTY, A.S., 3,50%, 2013-2017 CZ0003510687 05.04.2017 (100.00Kč)
CPI BYTY 4,80/19 CPI BYTY, A.S., 4,80%, 2013-2019 CZ0003510695 29.08.2018 (100.00Kč)
CPI BYTY 4,80/19 CPI BYTY, A.S., 4,80%, 2014 - 2019 CZ0003511412 29.08.2018 (97.43Kč)
CPI BYTY 5,80/21 CPI BYTY, A.S., 5,80%, 2013-2021 CZ0003510703 29.08.2018 (106.50Kč)
CPI FIM CPI FIM SA LU0122624777 19.09.2014 (11.15Kč)
CPI I 4,75/42 CZECH PROPERTY INVESTMENTS A.S., 4,75%, 2012 - 2042 CZ0003502932 08.11.2018 (107.00Kč)
CPI II 4,65/22 CZECH PROPERTY INVESTMENTS A.S., 4,65%, 2012 - 2022 CZ0003502916 08.11.2018 (100.00Kč)
CPI III 4,65/22 CZECH PROPERTY INVESTMENTS A.S., 4,65%, 2012-2022 CZ0003502924 08.11.2018 (104.50Kč)
CPI IV 4,65/22 CZECH PROPERTY INVESTMENTS A.S., 4,65%, 2012-2022 CZ0003502957 08.11.2018 (107.00Kč)
CPI RP I 5,00/19 CPI RETAIL PORTFOLIO I, A.S., 5,00, 2014 - 2019 CZ0003511164 12.10.2018 (100.69Kč)
CPI V 4,85/42 CZECH PROPERTY INVESTMENTS A.S., 4,85%, 2012 - 2042 CZ0003502940 08.11.2018 (108.30Kč)
CPI VAR/06 CPI VAR/06 CZ0003501231 20.02.2006 (100.00Kč)
CPI VAR/12 CPI VAR/12 CZ0003501447
CPI VAR/15 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., VARIBILNÍ, 2012 - 2015 CZ0003501835 19.02.2015 (100.00Kč)
CPI VAR/18 CZECH PROPERTY INVESTMENTS A.S., VARIABILNÍ, 2013 - 2018 CZ0003511024 25.10.2016 (99.62Kč)
CPI VAR/19 CZECH PROPERTY INVESTMENTS, A.S., VARIBILNÍ, 2012 - 2019 CZ0003501843 19.02.2016 (100.00Kč)
CPIPG HLD. 0,00/22 CPIPG Holding S.á r.l., 0,00%, 2018 - 2022 CZ0000001128
CREAM SICAV CREAM SICAV, a.s. CZ0008042264 11.04.2024 (980.00Kč)
CRED.S.CZK OPF PT WOOD&COMPANY INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008471844
CREDIO 5,00/22 CREDIO A.S., 5,00%, 2012 - 2022 CZ0003510331
CREDIT HR. KRÁLOVÉ CREDIT HRAD.KRÁL. CZ0009094405 02.10.1995 (575.00Kč)
CREDIT S.Č.DL.PFO CREDIT S.Č.DL.PFO 770970001564
CREDIT SUISSE BONUS PFO CZ0008471109
CREDITAS Banka CREDITAS a.s. CZ0008042488
CREDIUM CREDIUM, A.S. CZ0005119545
CREDIUM 4,39/12 CREDIUM 4,39/12 CZ0003501579
CREST 7,79/22 CZECH REPAC.EURO SEC. ..., 7,79%, 1999 - 2022 XS0098909475 11.05.2010 (100.00Kč)
CREST VAR/05 CZECH REPAC.SEC.TRANS..., VARIABILNÍ, 2001 - 2005 XS0123444142 17.10.2002 (100.00Kč)
CREST VAR/05 CZECH REPAC.SEC.TRANS..., VARIABILNÍ, 2000 - 2005 XS0110944492 18.09.2002 (100.00Kč)
CREST VAR/06 CZECH REPAC.SEC.TRANS..., VARIABILNÍ, 2001 - 2006 XS0132425777 07.07.2006 (100.00Kč)
CRISTAL PALACE CRISTAL PALACE CS0008446456 30.09.1997 (50.00Kč)
CROX INDEX CERT CROX INDEX CERTIFICATE, 100:1, NEOMEZENO AT000B054358 31.08.2012 (221.80Kč)
CRYSTAL BOHEMIA CRYSTAL BOHEMIA, A.S. CZ0005127951
CRYSTALEX CRYSTALEX NOVÝ BOR CZ0005089250 20.07.2000 (65.65Kč)
CRYSTALEX NOVÝ BOR CRYSTALEX NOVÝ BOR CZ0005089268
CS SOFT CS SOFT a.s. CZ0009003687
CS TRADING CS TRADING PRAHA CZ0008416559 19.03.1997 (120.00Kč)
CS Trading CS0008416566 16.12.1993 (1 145.00Kč)
CS.FOND PRAV.DIVID AKRO OPF PRAV.DIV. CZ0008471083
CS0005008663 KABELOVNA DĚČÍN CS0005008663
CS0005034263 VODOH.STAV. H.KRÁ. CS0005034263
CS0005069566 CS0005069566
CS0005070861 CS0005070861
CS0005071265 CS0005071265
CS0008001541 RESTITUČ.IF ČR PHA CS0008001541
CS0008427662 CS0008427662
CS0008462263 IGTT CS0008462263
CS0009026067 CS0009026067
CS0009026562 CS0009026562
CS0009027362 CS0009027362
CS0009028261 CS0009028261
CS0009029061 CS0009029061
CS0009029665 CS0009029665
CS0009030457 STUMPF ZZ PLZEŇ CS0009030457
CS0009030663 CS0009030663
CSG 8,00/28 CZECHOSLOVAK GROUP a.s., 8,00%, 2023 - 2028 CZ0003550808 11.04.2024 (109.30Kč)
CSG VAR/21 CZECHOSLOVAK GROUP a.s., VARIABILNÍ, 2016 - 2021 CZ0003515405 12.11.2021 (100.00Kč)
CSG VAR/24 CZECHOSLOVAK GROUP a.s., variabilní, 2019 - 2024 CZ0003523151 11.04.2024 (100.00Kč)
CSG VAR/26 CZECHOSLOVAK GROUP a.s., variabilní, 2021 - 2026 CZ0003532681 11.04.2024 (98.30Kč)
CSS INDEX CERT CSS INDEX CERTIFICATE, 1:1, NEOMEZENO AT000B054085 31.08.2012 (832.50Kč)
CTP CTP N.V. NL00150006R6 11.04.2024 (420.00Kč)
CTR ALBERTOV CTR ALBERTOV A.S. CZ0008467545
CTX RCB OE Zert./CTX EUR AT0000454186 28.12.2017 (370.50Kč)
CTX TS CTX TURBO SHORT CERTIFIKÁT, 100:1, 18.7.2008 AT0000A04WQ7 26.10.2007 (45.52Kč)
CTX TS 1900 CTX TS 1900, CERTIFIKÁT, 100:1, 18.12.2009 AT0000A0DSP4 10.08.2009 (31.61Kč)
CTX TS 3500 CTX TURBO SHORT CERTIFIKÁT, 10:1, 17.12.2008 AT0000A05V43 17.12.2008 (603.90Kč)
CTX TURBO SHORT CTX TURBO SHORT CERTIFIKÁT, 100:1, 18.7.2008 AT0000A029E3 25.04.2007 (102.01Kč)
CUKR. M.HRADIŠTĚ CUKROVAR MNICHOVO HRADIŠT Ě A.S. CZ0005104653 28.03.1997 (20.39Kč)
CUKR. OVČÁRY CUKROVAR OVČÁRY A.S. CZ0005095851 19.03.1997 (27.00Kč)
CUKR. PROSENICE CUKROVAR PROSENICE A.S. CZ0005080853 19.03.1997 (15.75Kč)
CUKR. UNIČOV CUKROVAR UNIČOV CZ0009053757 30.09.1997 (50.00Kč)
CUKRÁRNA KARLÍN CUKRÁRNA KARLÍN A.S. CS0008438560 28.03.1997 (20.00Kč)
CUKROVAR A RAFIN. CUKR.A RAF.DOBROV. CS0008426953 28.03.1997 (100.10Kč)
CUKROVAR A RAFIN. CUKR.A RAF.DOBROV. CS0009029863
CUKROVAR BRODCE CUKROVAR BRODCE NAD JIZER OU, A.S. CZ0009053658 28.03.1997 (59.17Kč)
CUKROVAR BRODEK CUKROVAR BRODEK CS0008432357 30.09.1997 (30.77Kč)
CUKROVAR DRAHAN. CUKROVAR DRAHANOV. CS0008432159 28.03.1997 (13.17Kč)
CUKROVAR HODONÍN CUKROVAR HODONÍN A.S.- V LIKVIDACI CS0008421855 23.05.1996 (29.00Kč)
CUKROVAR HRUŠOVANY CUKROVAR HRUŠOVANY CZ0008421658 30.09.1997 (550.00Kč)
CUKROVAR KOJETÍN CUKROVAR KOJETÍN CS0008432258 30.09.1997 (71.33Kč)
CUKROVAR LITOVEL CUKROVAR LITOVEL A.S. CS0008428652 30.09.1997 (240.00Kč)
CUKROVAR NĚMČICE HANÁCKÉ CUKROVARY CS0008462651 30.05.1997 (34.03Kč)
CUKROVAR VRBÁTKY CUKROVAR VRBÁTKY A.S. CS0008417358 28.03.1997 (40.00Kč)
CUKROVAR VYŠKOV CUKROVAR VYŠKOV A.S. CS0008463261 10.12.1996 (11.00Kč)
CUKRSPOL PRAHA CUKRSPOL PRAHA CS0008464558 30.09.1997 (120.10Kč)
CUTISIN CUTISIN JILEMNICE CS0008419156 16.07.1997 (1 065.00Kč)
Cutisin CS0008419164 16.12.1993 (4 000.00Kč)
CYBERGYM EUROPE CyberG Europe, a.s. CZ0009003737
CYRRUS 4,00/16 CYRRUS, A.S., 4,00%, 2012 - 2016 CZ0003703530
CZ 92/91 CZ 92/91, A.S. " V LIKVIDACI CZ0005086157 30.05.1997 (27.44Kč)
CZ0005003384 CHART FEROX CZ0005003384
CZ0005009589 TSL VRCHLABÍ CZ0005009589
CZ0005101600 CZ0005101600
CZ0005102467 SEVEROČESKÉ DOLY CZ0005102467
CZ0005103564 ČESKOMORAVSKÉ DOLY CZ0005103564
CZ0005104067 SOKOLOVSKÁ UHELNÁ CZ0005104067
CZ0005106542 CZ0005106542
CZ0005108084 DESTA DĚČÍN CZ0005108084
CZ0008004702 CZ0008004702
CZ0008006889 IF MERCIA H.K. CZ0008006889
CZ0008008349 PPF PRVNÍ SČ IF CZ0008008349
CZ0008008448 PPF PRVNÍ JČ IF ČB CZ0008008448
CZ0008008646 PPF PRVNÍ M-SL. IF CZ0008008646
CZ0008012606 MORAVSKÁ SP.KAP.IN CZ0008012606
CZ0008012648 MORAVSKÁ SP.KAP.IN CZ0008012648
CZ0008014941 NÁRODNÍ IF DOMOV CZ0008014941
CZ0008015047 IPF ROD.HOS.TŘEBÍČ CZ0008015047
CZ0008015500 PRVNÍ VČ IF H.KRÁL CZ0008015500
CZ0008017688 ČESKÁ POJIŠŤOVNA CZ0008017688
CZ0008020542 CZ0008020542
CZ0008025608 DEW-H PRAHA CZ0008025608
CZ0008026184 CREDIT HRAD.KRÁL. CZ0008026184
CZ0008203189 ČSAD BRNO HOLDING CZ0008203189
CZ0008456282 JČ PIVOVARY CZ0008456282
CZ0008471687 CITI LIQUIDITY OPF CZ0008471687
CZ0009046967 VOD.A KAN.HR.KRÁL. CZ0009046967
CZ0009047163 VOD.A KAN.CHRUDIM CZ0009047163
CZ0009047460 VOD.A KAN.KROMĚŘÍŽ CZ0009047460
CZ0009058962 VOD.A KAN.HODONÍN CZ0009058962
CZ0009064861 ETA BETEILIGUNGS CZ0009064861
CZ0009065264 SBĚRNÉ SUROV.PRAHA CZ0009065264
CZ0009075008 CZ0009075008
CZ0009075081 FOTOLAB PRAHA CZ0009075081
CZ0009079943 U SALZMANNŮ PLZEŇ CZ0009079943
CZ9999999999 CZ9999999999 31.01.1997 (555.50Kč)
CZECH CORN SPIRIT CZECH CORN SPIRIT A.S. CZ0005121905
CZECH INTER.TRAVEL CZECH INTERNATIONALTRAVEL, A.S.-C.I.T., A.S. CZ0009076048
CZECH IT HOLDING CZECH INFORMATION TECHNOLOGY HOLDING A.S. CZ0008465952
CZECH PROPERTY CZECH PROPERTY CZ0009086807
CZECH. GR. 3,00/22 CZECHOSLOVAK GROUP a.s., 3,00%, 2017 - 2022 CZ0003517740
CZECH. GR. 3,00/22 CZECHOSLOVAK GROUP a.s., 3,00%, 2017 - 2022 CZ0003517757
CZECHIRES 8,25/09 CZECHIRES 8,25/09 CZ0003501074 31.10.2002 (100.00Kč)

Názory v tématickém okruhu Akcie v ČR

13.04.  03:04 Mozek mu vymyli tak že začal milovat Pu (capitalismAkcie ČEZ)

13.04.  02:16 Mozek mu vymyli tak že začal milovat Pu (Tabák 1Akcie ČEZ)

13.04.  02:00 Mozek mu vymyli tak že začal milovat Pu (capitalismAkcie ČEZ)

13.04.  01:30 Mozek mu vymyli tak že začal milovat Pu (Tabák 1Akcie ČEZ)

13.04.  01:13 Mozek mu vymyli tak že začal milovat Pu (capitalismAkcie ČEZ)

13.04.  01:01 Mozek mu vymyli tak že začal milovat Pu (Tabák 1Akcie ČEZ)

13.04.  00:44 Mozek mu vymyli tak že začal milovat Pu (capitalismAkcie ČEZ)

13.04.  00:36 Mono se ztratil v lese nebo byl izolován (Tabák 1Akcie ČEZ)

13.04.  00:24 Mozek mu vymyli tak že začal milovat Pu (TomassoAkcie ČEZ)

13.04.  00:05 Cena elektřiny (capitalismAkcie ČEZ)

Vypsat názory »


K tématu zatím nejsou žádné komentáře.


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

 

Copyright © 2000 - 2024

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.