TOP 5 investiční rady expertů pro rok 2022
Máme tu nový rok a s ním také příležitost začít s čistým štítem. Jak ale zajistit, aby byl tento rok lepší, než ten předchozí? Nabízí se investice do lepších informací a vzdělání obecně . V investicích, tradingu a na trzích obecně to platí dvojnásob. Právě proto shromáždil největší lokální broker XTB Online Trading profesionální investory a tradery, kteří vám v celkem pěti videích předají své nejlepší investiční rady pro rok 2022.

Bez zlepšení zaběhlých procesů lze jen těžko očekávat, že se člověku podaří dosáhnout zlepšní svých výsledků – je tedy potřeba na sobě neustále pracovat a posouvat své znalosti kupředu. Tudíž je chytré využít rady a postřehy od lidí, kteří jsou na trzích již velmi dlouhou dobu. Není náhoda, že mají aktuálně persony světa financí typu Radovana Vávry takový úspěch – jedná se o pohled opravdového profesionála, který zažil napřič trhy nejrůznější scénáře. Není náhodou, že mezi celosvětově nejvlivnější osobnosti investičního světa patří legendy, jako je např. Warren Buffett nebo Benjamin Graham. Informace a znalosti těchto lidí mohou mít nevyčíslitelnou hodnotu.
V sérii Investiční rady 2022 dostanete takový vhled hned od pěti zkušených investorů. Jaroslav Brychta, který natočil vůbec první video této série, se na trzích pohybuje již bezmála 15 let a je aktivním investorem na plný úvazek. V jeho výstupu zmíní nejen svůj přístup a názor na vývoj trhů v roce 2022, ale také velmi zajímavá data o úspěšnosti portfolio managerů apod., ke kterým se málokdo dostane. Dalším řečníkem je např. Marek Vaňha, jehož pohled na trhy a zejména technická analýza patří k vůbec nejlepším na CZ/SK scéně. I on zhodnotí svým unikátním stylem trhy napříč instrumenty a upozorní na možná rizika či zajímavé příležitosti. V neposlední řadě se můžete těšit na výstup Ondřeje Hartmana z webu FXstreet, který má na svém kontě několik knih o tradingu a jeho strategie i přístupy fungují dlouhá léta.
To nejlepší na dnešní online době je, že většina těchto informací je k dispozici zdarma a máme je na dosah ruky – ať už ve formě podcastů, videí na YouTube apod. I v tomto případě si můžete videa přehrát bezplatně na oficiálním YouTube kanálu XTB Česká republika a Slovensko – stačí vyplnit jednoduchý formulář na tomto webu a odkazy Vám dorazí do e-mailu.
Získat kvalitní informace je dnes velmi snadné – těžší část je s nimi správně naložit. Učte se od těch nejlepších a vstupte do roku 2022 tou správnou nohou. Přejeme Vám v tomto roce mnoho úspěchů!

Poslední zprávy z rubriky Investice:
Přečtěte si také:
Příbuzné stránky
- Zrušení obsolentních mimořádných opatření z roku 2020 a z roku 2021, s účinností od 1. 9. 2021 - MZDR 32797/2021-1/MIN/KAN MZDRX01HCPAJ
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Růst, nebo pauza? Co čekat ve druhém pololetí podle expertů Franklin Templeton
- Rok 2021 - nejdůležitější změny ve financích, podnikání a zákonech v roce 2021, finanční kalkulačky pro rok 2021
- Pražská burza v létě: objemy obchodů letos vyšší než před rokem
- Experti varují, po pandemii v Česku udeří až desetiprocentní inflace. Restaurace chystají zdražení až o 20%
- Víkendář: Block o krátkých pozicích na Tesle, monetární politice a investičním návodu pro technologie
- Velvyslanectví zve české firmy k účasti na investičním webináři s Haryanou
- Zpráva o vývoji rozpočtového hospodaření obcí, dobrovolných svazků obcí, krajů a Regionálních rad regionů soudržnosti k 30. 6. 2021
- Změny ve výkonné radě společnosti Schaeffler AG
- Dobrák a šmejd. Filmové zpracování investičních mozků
- Záznam z jednání bankovní rady (13.8.2021)
Benzín a nafta 23.05.2022
Natural 95 46.01 Kč![]() ![]() | Nafta 46.3 Kč![]() ![]() |
Prezentace
24.05.2022 Analytické fórum 2022 již 31. 5. živě na YouTube!
23.05.2022 Podnikání podpoříte půjčkou s výhodnou úrokovou...
12.05.2022 Výkonnost pomocí arbitrárních křivek za použití...
Okénko investora
Olívia Lacenová, Wonderinterest Trading s.r.o.
Jozo Perić, CapitalPanda
Lucia Žárská, ProfitLevel
Miroslav Novák, AKCENTA CZ
Štěpán Křeček, BHS
Ondřej Likeš, LYNX
Jiří Cimpel, Cimpel & Partneři
Jaroslav Tupý, Purple Trading
Tomáš Kolomazník, Begin Capital Markets
Stagflace v Evropské unii nastane, pokud se lidé leknou reálného poklesu svých příjmů
Pim Brands, Ronda Invest
Jakub Petruška, Zlaťáky.cz
Žlutý kov vs. Bitcoin - Obrací se po krátkém “kryptoboomu” karta opět ve prospěch zlata?
Tiskové zprávy
Teprve novela nového stavebního zákona konečně...
Zadlužení obyvatel poprvé v historii překročilo 3.
Objem zahraničního kapitálu v základním jmění...
Tlak na růst cen nových bytů pokračuje, stavební..
Okénko finanční rady
Jan Béreš, Ušetřeno.cz
Lenka Rutteová, Bezvafinance
Jan Macek, FC&SLS a.s.
Filip Louženský, Portu