cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Kryptoměny  |  12.01.2021 20:26:51

Kdo podle Forbesu nejvíce vyhrál na růstu kryptoměn

Prestižní magazín zabývající se byznysem a financemi, Forbes, jmenoval ve své nejnovější publikaci 6 lidí, kteří podle jeho autorů nejvíce vyhráli na posledním růstu kryptoměn. O koho se tedy jedná a jaký majetek mají v kryptoměnách?

Rozhodně se jedná o (nejen) pro ty, kteří sledují kryptoměny, velice známá jména. Na prvním místě totiž najdeme bratry Winklevossovi, kterých majetek se podle Forbesu rovná 2,8 miliardám USD, což znamená 1,4 miliardy na každého. Druhé místo v žebříčku obsadil známý krypto evangelista a podnikatel, Matthew Roszak. Ten pak v kryptoměnách podle Forbesu drží přibližně 1,2 miliardy dolarů. To je mimochodem čtyřnásobek toho, kolik mu Forbes přisuzoval v loňském roce.

Třetí místo obsadil investor Tim Draper, který je jedním z těch, kdo nakupovali bitcoiny zabavené na černém trhu Silk Road od amerických bezpečnostních složek. Tomu pak Forbes odhaduje majetek v kryptoměnách na 1,1 miliardy USD. Následuje jméno, které v posledních měsících způsobilo v krypto světě značný poprask. Jedná se o Michaela Saylora, který z pozice CEO MicroStrategy vedl tuto společnost k investici přes 1,1 miliardy do kryptoměn, kterou více než zdvojnásobil. Sám by pak měl v kryptu držet okolo 600 milionů USD.

Páté místo obsadil Mike Novogratz s 478 miliony USD a žebříček uzavírá Vitalik Buterin s 360 miliony USD. Ten taky představuje jediné jméno, které je známé spíše ze světa vývoje kryptoměn, než samotných investic.

Samozřejmě je pak nutné žebříček brát se značnou rezervou, protože výpočty odhadovaného majetku vyplývají jen z těch kryptoměn, které dané osoby prokazatelně drželi v minulosti. Také by do něj rozhodně měla patřit spousta dalších lidí, kteří se však s veřejností o hodnotu svých prostředků v kryptoměnách nedělí.

CryptoKingdom.cz

Jsme mostem mezi starým a novým světem. Provedeme tě světem kryptoměn a ukážeme ti cestu k největší příležitosti 21. století.

Crypto Kingdom je největší kryptoměnová komunita na CZ/SK scéně. Pomohli jsme již několika tisícům začátečníků se v kryptoměnách zorientovat.

Připoj se k nám a my tě provedeme: https://start.cryptokingdom.tech


Více zpráv k tématu Bitcoin & Kryptoměny

Bitcoin onlineLitecoin online
Hodnocení článku: 10 | 8 | 6 | 4 | 2 | 0

Kdo podle Forbesu nejvíce vyhrál na růstu kryptoměn (2)

Diskuze a názory uživatelů na téma: Kdo podle Forbesu nejvíce vyhrál na růstu kryptoměn
14.01. 12:43  Dolování bitcoinu (Miner_CZ)
13.01. 11:22  Muhehehe...sú to malé ryby (Vedúci odchytovej služby Bohnice)

Poslední zprávy z rubriky Kryptoměny:

Pá 18:21  Bitcoin zvýší PayPalu příjem o miliardu dolarů cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Čt 13:19  Čínská města pokračují v propagaci digitálního jüanu cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)

Přečtěte si také:

24.08.2017Kdo by vyhrál obchodní válku mezi USA a Čínou? Patria (Patria Finance)
12.12.2016Keynes vs. Hayek: Kdo nakonec vyhrál? Patria (Patria Finance)
04.11.2015Kdo nejvíce těží z uvolněné měnové politiky? Ing. Sven Subotič (Aura Invest Group)

Zobrazit sloupec 
Menu Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste