cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Kryptoměny  |  26.08.2020 13:39:35

Tether v denním objemu transakcí překonal PayPal a Bitcoin


Nejnovější report analytického webu CoinMetrics ukazuje, že se Tetheru v poslední době opravdu velice daří. Podle něj totiž 7denní denní průměr hodnoty transakcí překonal 3 550 000 000 USD k 20. srpnu. Tím překonal i takové giganty jako Bitcoin či PayPal.

Tether tím podtrhl svůj rapidní šestiměsíční růst objemů prostředků, které na jeho síti byly převáděny. Tether tak ukazuje, že si pomalu, ale jistě ukrajuje větší a větší podíl na (nejen) kryptoměnovém trhu. Tento růst pak způsobil nejen růst ceny bitcoinu, ale i vysoký zájem o kryptoměny obecně. Největší boom si potom jasně připsaly DeFi coiny. Mimo nich však za růstem tetherových transakcí stojí i protokoly určené pro směnu kryptoměn jako Uniswap.

PayPal v pozadí

Zajímavou informaci sdílel k této novince na svém Twitteru ekonom John Paul Koning, který upozornil na to, že podle reportu PayPalu v průměru zpracovala jejich síť ve druhém kvartálu přibližně 2 940 000 000 USD. To znamená, že v posledních dnech bylo na síti Tetheru převedeno více peněžních prostředků než na PayPalu. Tato čísla je však nutné brát s rezervou, kdy hodnoty transakcí na PayPalu jsou velice přísně sledovány, zatímco o těch na Tetheru můžeme mluvit minimálně jako o pseudonymních a nedá se přesně určit, za jakým účelem byly prováděny.

To však nic nemění na tom, že objemy na nejznámějším světovém stablecoinu dále rostou a zástupci Tetheru dokonce o letošním roce mluví jako o roce Tetheru.


CryptoKingdom.cz

Jsme mostem mezi starým a novým světem. Provedeme tě světem kryptoměn a ukážeme ti cestu k největší příležitosti 21. století.

Crypto Kingdom je největší kryptoměnová komunita na CZ/SK scéně. Pomohli jsme již několika tisícům začátečníků se v kryptoměnách zorientovat.

Připoj se k nám a my tě provedeme: https://start.cryptokingdom.tech

K článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Více zpráv k tématu Bitcoin & Kryptoměny

Kryptoměny, vývoj kurzu za týden


Poslední zprávy z rubriky Kryptoměny:

Pá 13:55  Bitcoin citelně padá. Peking zakázal všechny transakce s kryptoměnami Lukáš Kovanda, Ph.D. (Trinity Bank)
Čt 21:16  Blockchain – o co se jedná a jak funguje (3. díl) Ing. Zbyněk Kalousek (Coinbank)

Přečtěte si také:

21.07.2021Fincentrum Hypoindex červen 2021: Hypotéky překonaly za pololetí celoroční objemy Ing. Jiří Sýkora (Fincentrum & Swiss Life Select a.s.)
16.04.2020V objemu denních transferů jde Ethereum nahoru cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
07.04.2019Každá Bitcoin transakce stojí 45 $ CryptoSvet.cz (CryptoSvet.cz)

Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz logo
EUR   BTC   Zlato   ČEZ
USD   DJI   Ropa   Erste