cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Kryptoměny  |  14.06.2020 15:26:49

Bitfury v Japonsku spouští fond zaměřený na těžbu Bitcoinu


Jedna z prvních společností zaměřujících se na těžbu Bitcoinu, která je zároveň největším těžařem mimo Čínu, pokračuje v expanzi svých služeb pro institucionální investory. To potvrzuje jejich nejnovější rozhodnutí založit fond v Japonsku, který bude sloužit k investicím do těžby Bitcoinu.

Následují tak zároveň novinku z konce května, o které jsme Tě již informovali zde. V té se dočteš o přidání nové služby, kterou společnost nabízí. Díky té budou moci jejich klienti z řad akreditovaných investorů nově investovat s pomocí Bitfury do těžby kryptoměn, tedy samotné infrastruktury tohoto typu digitálních aktiv. A že zájem institucí o kryptoměny obecně roste, potvrzují i takoví giganti jako např. JPMorgan či Goldman Sachs.

První mining fond v Japonsku

Bitfury pak vidí obrovskou mezeru na japonském trhu, kde podle jejich vyjádření chybí investorům možnost, jak nepřímo investovat svůj majetek do kryptoměn. Nepřímo v tomto případě proto, že investice směřuje ne na samotné kryptoměny, ale na jejich infrastrukturu. Mělo by se tak jednat o úplně první fond zaměřený na těžbu kryptoměn v celém Japonsku.

V současnosti bude pak fond cílit na investory z řad rodinných byznysů, malých a středních společností, a překvapivě podle vyjádření Bitfury i korporace z oblasti náboženství. Už teď ale ví, že pokud vše půjde podle plánu, chtěli by v budoucnu své služby expandovat i pro retail.

Koronavirus jako příležitost?

Potenciální mezera na japonském trhu potom není jediným důvodem, proč se Bitfury pro spuštění fondu rozhodlo zrovna v této době. Vidí totiž nejistotu, která provází tradiční trhy po koronavirové pandemii. Z toho důvodu věří, že investoři věnují větší a větší pozornost Bitcoinu a dalším kryptoměnám jako potenciálně zajímavým alternativním investicím. Proto není divu, že se spuštěním fondu nechtějí nijak otálet a dočkat bychom se jej měli již v červenci letošního roku.

Katsuya Konno, ředitel Bitfury pro Japonsko, vyjádřil svou plnou důvěru v to, že o projekt bude zájem. Řekl navíc, že výnosy z něj budou 'jiné', než jak je tomu v případě ostatních produktů. Na jak vysoká procenta budou konkrétně cílit, ale ještě nevíme.

Aby pak fond byl plně v souladu s Japonskou legislativou, Bitfury vytvořilo Special Purpose Company, skrz kterou chtějí získat financování. Samotný fond poté bude řízen společností Nippon Angels Investment, která je pro tyto účely v Japonsku registrována. Mezi poradci pak najdeme zajímavé členy, včetně jedné z velkých japonských právnických společnosti, Anderson Mori & Tomotsune.

CryptoKingdom.cz

Jsme mostem mezi starým a novým světem. Provedeme tě světem kryptoměn a ukážeme ti cestu k největší příležitosti 21. století.

Crypto Kingdom je největší kryptoměnová komunita na CZ/SK scéně. Pomohli jsme již několika tisícům začátečníků se v kryptoměnách zorientovat.

Připoj se k nám a my tě provedeme: https://start.cryptokingdom.tech


Více zpráv k tématu Bitcoin & Kryptoměny

Bitcoin onlineLitecoin online
Út 13:08  Češi nakupují víc a víc kryptoměn! cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Ne 16:40  Známý investor predikuje pokles ceny bitcoinu až k 0 cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
14.06.2020  Bitfury v Japonsku spouští fond zaměřený na těžbu Bitcoinu cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
12.06.2020  Jak se bitcoin přehoupne přes krizi Michal Dvořák (TradeCentrum)
11.06.2020  Coinbase uvažuje nad listingem 18 dalších kryptoměn cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Hodnocení článku: 10 | 8 | 6 | 4 | 2 | 0

Bitfury v Japonsku spouští fond zaměřený na těžbu Bitcoinu

Diskuze a názory uživatelů na téma: Bitfury v Japonsku spouští fond zaměřený na těžbu Bitcoinu

Na dané téma nejsou žádné názory.


Poslední zprávy z rubriky Kryptoměny:

Út 13:08  Češi nakupují víc a víc kryptoměn! cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Ne 15:36  Ebang na Nasdaqu s velkými plány (nejen) v oblasti těžby cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
25.06.2020  Wirecard v insolvenci cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
20.06.2020  11 400 000 BTC je HOLDováno jako dlouhodobé investice cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)

Přečtěte si také:

05.03.2020Marketingový gigant z Japonska investuje do kryptoměnového fondu cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
01.09.2019Výnosy z těžby bitcoinu překonaly 14 miliard dolarů! cryptokingdom.tech (Crypto Kingdom)
Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Koronavirus