Zpravodajství, stránka 472

1. Naznačují americké indexy korekci?

2. Pardubický - Turisticky oblíbená oblast Maštale získá nový režim ochrany přírody

3. Olympia Blansko slaví evropský úspěch. Dva její hráči přivezli stříbro z Mistrovství Evropy U15

4. V Praze se konala česko-japonská konference ke kvantovým technologiím (30.7.2025)

5. Koruna vyčkává na HDP

6. Proč koruna reagovala na evropskou obchodní dohodu lehce negativně a je to udržitelné?

7. Dnešní ráno je podle očekávání chladné a mělo by být nejchladnější v tomto týdnu. V noci na čtvrtek očekáváme jen o málo vyšší teploty

8. Zprávy pro Liberecký kraj: V Libereckém kraji chce do Poslanecké sněmovny kandidovat 20 uskupení (audio)

9. Zájem českých zákazníků o připojování fotovoltaických elektráren do sítě stále trvá. Jen v prvním pololetí letošního roku jsme připojili 9 084 zákaznických FVE s celkovým výkonem 253,1 MW

10. Jak směnit peníze před dovolenou a nepřijít o stovky korun

11. Fed ponechá sazby beze změny (Ranní zpráva z finančního trhu) (30.7.2025)

12. Pád Novo Nordisk, další korporátní výslekdy a velká železniční akvizice - Ranní komentář (video)

13. Koruna vůči americkému dolaru nejslabší za více jak měsíc

14. Spekulativní obchody vládnou trhu. Čeká akcie další růst, nebo přijde krize?

15. Portugalsko podpísalo koncesiu a prvú tranžu financovania novej vysokorýchlostnej trate Lisabon – Porto

16. Bank of Russia establishes reserve requirements and ratios for calculating reservable liabilities for Russian credit institutions and foreign bank branches (29.07.2025)

17. Na Vsetíně i po Valašsku na sdíleném kole

18. Otrokovice pokračují v modernizaci základních škol

19. TS Zlín se chystají na zákaz skládkování. Energie z odpadu může vytápět i městské byty

20. Spojené státy a Čína prodlouží obchodní příměří. Je to jediný konkrétní výsledek třetího kola rozhovorů obou zemí. Není ale jasné, na jak dlouho. Dosavadní úmluva měla vypršet 12. srpna. (video)

21. Maraton na severním pólu – každoroční závod, který je také vědeckou expedicí zaměřenou na boj proti klimatickým změnám v Arktidě (video)

22. Zítřejší ráno bude chladnější, tak ať Vás nepřekvapí. Teploty naměříme jen mezi 12 a 8 °C

23. Komunikat Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – PIB o aktualnej i prognozowanej synoptycznej sytuacji meteorologicznej i hydrologicznej w kraju

24. Widespread showers and storms are ongoing this afternoon. An isolated strong/severe storm can't be ruled out

25. Americké indexy ustupují z rekordních maxim; EURUSD dál oslabuje (29. 07. 2025) - Denní shrnutí

26. Contact Point Embassy event: „NATO at a Crossroads - Key Takeaways from the Hague Summit

27. Solidní česká obranná přítomnost na IDEF 2025

28. OZNÁMENÍ o době a místě konání voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2025 ve Skopji, Republika Severní Makedonie

29. Oznámení o konání voleb do Poslanecké sněmovny 3. a 4. října 2025 na Velvyslanectví ČR v Bruselu

30. Registrace termínů - dlouhodobý pobyt za účelem zaměstnání (zaměstnanecká karta) / dlouhodobé vízum za účelem sezónních prací

31. Spolupráce s Caritas Jerusalem se rozšiřuje na oblast Západního břehu Jordánu

32. Registrační proces přijímání žádostí o zaměstnanecké karty na Velvyslanectví ČR v Jakartě pro období červenec-září 2025

33. Jen vzdoruje rally amerického dolaru

34. Korály, hadí mast nebo kožená kabelka – to jsou suvenýry, které mohou prodražit dovolenou i o desítky tisíc korun. (video)

35. Čtyřtýdenní dobrovolné vojenské cvičení pro středoškoláky se blíží ke konci. Výcvik zatím ve Vyškově nedokončilo 18 účastníků z téměř 230 – podle armády je to lepší výsledek, než očekávali. (video)

36. Ústní sprcha Irigostoma vyráběná výrobním družstvem Irisa ze Vsetína, původně označená jako neprodejná (video)

37. Vozy hromadné dopravy v Brně loni přepravily 372 milionů lidí – zhruba o 10 milionů víc než v roce 2023 (video)

38. Bluesový kytarista a zpěvák Keb’ Mo’ umí hrát se symfonickým orchestrem i s rockovou kapelou. (video)

39. Today: Severe thunderstorms are expected from southern Montana into the central High Plains, and across much of Nebraska and western Iowa

40. Zprávy pro Plzeňský kraj: Pomoc falešné rodině nebo „výhodné“ investice. Počet obětí internetových podvodů stále roste (audio)

41. Osobnost Plus: Oslavování marxistů západními univerzitami je akademická ostuda, míní bývalý ministr Ivan Pilip (audio)

42. Teplice - Na šanovském oválu proběhla bezpečnostní kontrola stromů

43. Cooperation with Caritas Jerusalem Expands to the West Bank

44. Litoměřice - Město testuje stožáry veřejného osvětlení moderní metodou

45. Portugalsko podepsalo koncesi a první tranši financování pro novou vysokorychlostní trať Lisabon-Porto

46. Česká pošta posiluje stabilitu financování díky důvěře bank v její transformaci

47. Eva Zamrazilová: Snižování úrokových sazeb je „téměř jistě“ u konce

48. Hodinky Rolex už zloděje nebaví. Cartier je novou zlatou žílou

49. Poselství zapsaná v letokruzích

50. Za měsíc více než čtyři desítky výjezdů k alergikům pobodaným hmyzem, při slunném počasí vyrážejí zdravotníci Moravskoslezského kraje i k deseti případům denně. (video)

51. NWS honors the 67th anniversary of NASA - National Aeronautics and Space Administration (video)

52. Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana wysokość opadów od 20 mm do 35 mm

53. Pro rodiče, kteří chtějí rodinu i kariéru. Podporujeme dětské skupiny a novinkou jsou sousedské dětské skupiny (video)

54. Rusko a Severní Korea po více než 25 letech obnovily přímé letecké spojení Moskva–Pchjongjang. Lety nyní provozuje ruská společnost Nordwind Airlines (video)

55. V Ústeckém kraji se natáčí nová česká pohádka. Princezna Stella bude hledat samu sebe i lásku v kulisách Libochovic a Tiských stěn

56. Delegace EU představila novou verzi Access to Markets pro Peru

57. Podpis smlouvy o humanitární pomoci v pásmu Gazy

58. Petr Zahradník: Považovat trojnásobné clo za úspěch je pošetilé. Spíše než výhra je to diktát USA (video)

59. Akcie SoFi rostou na historickém maximu díky zvýšené prognóze pro rok 2025 a rekordnímu růstu členů

60. EURUSD na nejnižší úrovni od 23. června

61. JPMorgan Chase se blíží dohodě o převzetí Apple Card programu

62. Akcie Verisign klesají poté, co Berkshire Hathaway prodala podíl za 1,23 miliardy USD

63. Euro i region dále ztrácejí (Komentář)

64. Potřebují trhy a ekonomika nižší sazby?

65. Indexy míří k intradenním maximům; P&G a Boeing překonaly odhady (29. 07. 2025) - US OPEN

66. Microsoft jedná o zajištění dlouhodobého přístupu k technologiím OpenAI

67. Skupina Kuehne+Nagel v prvním půlroce 2025 posílila v oblasti námořní a letecké logistiky, rozšířila své působení na Moravě

68. EU zavádí uhlíkové clo. Ochrana klimatu, nebo překážka pro obchod?

69. USA: Počet otevřených pracovních pozic klesl, trhy očekávaly nižší pokles

70. USA: Spotřebitelská důvěra rostla

71. Letohrad, Žamberk, Jablonné nad Orlicí, Dolní Dobrouč – 4.97 km od Letohradu je možný výskyt bouřky - Ústí nad Orlicí, Pardubický

72. JOLTS v USA pod odhady EURUSD dále oslabuje

73. Zprávy z jižních Čech: V okolí Prachatic vzniká síť trailů pro horská kola, stezky mají oživit turistický ruch na Libíně (audio)

74. Žamberk, Rokytnice v Orlických Horách – 9.28 km od Žamberka je možný výskyt bouřky - Ústí nad Orlicí, Pardubický

75. Výstavba Nového Rohanu oficiálně zahájena. J&T Real Estate staví v Karlíně svůj doposud největší projekt za 15 miliard

76. V roce 2025 se v Česku obnovil růst počtu podnikatelů, v prvním pololetí jich přibylo 15 115

77. ECB to adapt collateral framework to address climate-related transition risks

78. Vysvětlení obchodní dohody mezi EU a USA

79. Rekordní růst těžby ropy na federálních pozemcích: New Mexico táhne expanzi

80. Novo Nordisk klesá o 20 % (video)

81. EU ice cream production sees uptick of 2% in 2024

82. Hodnocení obchodní dohody mezi USA a EU s chladnou hlavou

83. Slavia bude v Nizozemsku kromě motoristů pojišťovat také majetek

84. Linka 652 - uzavírka silnice II/247 u Vrbičan

85. Horažďovice, Nalžovské hory – 3.31 km od Horažďovic je možný výskyt bouřky a krupobití - Klatovy, Plzeňský

86. Mikulovské výtvarné sympozium vstupuje do své druhé poloviny. Sedm umělců na zámku Mikulov tvoří s tématem alchymie. Malují z hornin, pracují s plastelínou i videem (video)

87. Velkolepé slavnosti vína na Königsteinu: Pevnost po 300 letech ožije barokní podívanou

88. Zprávy ČRo Olomouc: Některé radnice nakupují mobily pro volby. Budou sloužit jako čtečky eDokladů (audio)

89. Boeing překvapuje vyššími tržbami, akcie rostou v předobchodní fázi

90. Největší železniční fúze v historii: Union Pacific kupuje Norfolk Southern za 85 miliard USD

91. Dotační řízení pro rok 2026 v oblasti ochrany spotřebitele

92. Volary – 4.6 km od Volar je možný výskyt bouřky - Prachatice, Jihočeský

93. Spojené arabské emiráty konečně změní daň ze sladkých nápojů – nově podle obsahu cukru

94. Radioporadna: Jak vyrobit skvělý domácí kečup a hořčici? Poradí vám šéfkuchař Lukáš Ende: Není to žádná alchymie (audio)

95. Příbram, Dobříš – 9.65 km od Příbrami je možný výskyt bouřky - Příbram, Středočeský

96. Kurzovní lístek ČNB na úterý 29.07.2025

97. Hobby magazín: Starý benzín je příčinou mnoha závad, kvůli kterým musíme se zahradními pomocníky do servisu (audio)

98. EU governments increased R&D allocations by 3% in 2024

99. Po extrémních deštích se situace v Beskydech uklidnila. Aktuálně už na řekách neplatí žádný povodňový stupeň, průtoky ale zůstávají zvýšené. Další podrobnosti zjišťoval Marek Slavík. (video)

100. Brazilský zemědělský průmysl očekává ztráty ve výši 5,8 miliardy USD kvůli Trumpovu zvýšení cel

<< První < Předchozí stránka, 471 Další stránka, 473 >

Seznam všech firem a subjektů kapitálového trhu >>
Seznam všech akcií, akcie v ČR a zahraničí >>
Seznam zpráv ve zpravodajství >>
Letenky do celého světa. >>
Předpověd počasí ve světě. >>

Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.