Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Nový Jičín
Přebírací místo: Kopřivnice
Kandidátní listina: PRO REGION
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina PRO REGION – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina PRO REGION – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Brady Pavla Ing. |
44 |
5 |
3,54 |
2 |
Šichnárek František |
69 |
1 |
0,70 |
3 |
Kováčiková Sylva Ing. |
58 |
10 |
7,09 |
4 |
Klega Jiří Mgr. |
34 |
2 |
1,41 |
5 |
Pučoková Zuzana Ing. |
32 |
4 |
2,83 |
6 |
Smolka Pavel Ing. |
50 |
0 |
0,00 |
7 |
Sýkorová Salome Ing. |
52 |
1 |
0,70 |
8 |
Bártek Pavel Mgr. |
61 |
10 |
7,09 |
9 |
Hradil Tomáš Ing. |
36 |
1 |
0,70 |
10 |
Mojžíšek Radislav PaedDr. |
56 |
0 |
0,00 |
11 |
Drobík Tomáš RNDr. Ph.D. |
36 |
2 |
1,41 |
12 |
Wolna Martina Mgr. |
42 |
1 |
0,70 |
13 |
Němečková Kristína Ing. MBA |
29 |
1 |
0,70 |
14 |
Laňka Alfons Ing. |
61 |
1 |
0,70 |
15 |
Loyka Svatopluk doc. MUDr. CSc. |
71 |
2 |
1,41 |
16 |
Tenzin Eva Mgr. |
31 |
3 |
2,12 |
17 |
Syrovátka Ondřej Mgr. |
37 |
23 |
16,31 |
18 |
Míček Luděk |
56 |
1 |
0,70 |
19 |
Szyroká Květuše Ing. |
67 |
0 |
0,00 |
20 |
Szwedová Eva Mgr. |
62 |
0 |
0,00 |
21 |
Stoček Rostislav Ing. |
41 |
1 |
0,70 |
22 |
Adamcová Pavla Mgr. |
49 |
8 |
5,67 |
23 |
Moravec Pavel Mgr. |
49 |
0 |
0,00 |
24 |
Vrchovský Ladislav |
68 |
0 |
0,00 |
25 |
Hanibal Josef Mgr. |
40 |
1 |
0,70 |
26 |
Dlouhý Ivo Bc. |
61 |
0 |
0,00 |
27 |
Holišová Michaela Ing. |
38 |
8 |
5,67 |
28 |
Hudec Dalibor MUDr. |
39 |
1 |
0,70 |
29 |
Klučka Jaroslav Ing. |
64 |
0 |
0,00 |
30 |
Ehler Richard Ing. |
48 |
1 |
0,70 |
31 |
Salamonová Dana Ing. |
58 |
0 |
0,00 |
32 |
Kubesa Ondřej Mgr. |
28 |
2 |
1,41 |
33 |
Adam Pavel MUDr. |
46 |
1 |
0,70 |
34 |
Brandejs Petr Ing. |
46 |
0 |
0,00 |
35 |
Kniezkova Barbora Mgr. |
33 |
3 |
2,12 |
36 |
Frélich Zdeněk Mgr. |
35 |
2 |
1,41 |
37 |
Podjukl Radomír Ing. |
53 |
0 |
0,00 |
38 |
Krkošková Věra |
64 |
0 |
0,00 |
39 |
Veličková Petra Mgr. |
27 |
2 |
1,41 |
40 |
Bartoš Ivan Mgr. |
59 |
3 |
2,12 |
41 |
Uvíra Vítězslav Ing. |
45 |
0 |
0,00 |
42 |
Hrubý Jaroslav |
62 |
1 |
0,70 |
43 |
Müllerová Natálie Mgr. |
39 |
1 |
0,70 |
44 |
Mackovič Jan Ing. |
39 |
0 |
0,00 |
45 |
Doubravová Jarmila Bc. |
43 |
0 |
0,00 |
46 |
Šupčíková Hana |
37 |
0 |
0,00 |
47 |
Pavlíčková Olga Mgr. |
42 |
0 |
0,00 |
48 |
Jansa Radovan Mgr. |
38 |
6 |
4,25 |
49 |
Burdek Miroslav |
62 |
0 |
0,00 |
50 |
Flíbor Jiří Ing. |
63 |
0 |
0,00 |
51 |
Olíková Kristýna Karin |
26 |
1 |
0,70 |
52 |
Gabzdyl Milan Ing. |
37 |
0 |
0,00 |
53 |
Volek Luděk |
48 |
0 |
0,00 |
54 |
Březina Karel |
64 |
3 |
2,12 |
55 |
Kadlec Tomáš Ing. Bc. |
30 |
1 |
0,70 |
56 |
Cestr Michael Mgr. |
27 |
0 |
0,00 |
57 |
Kupka Tomáš Ing. Ph.D. |
34 |
0 |
0,00 |
58 |
Šmotek René |
44 |
1 |
0,70 |
59 |
Durdová Hana MUDr. |
39 |
0 |
0,00 |
60 |
Dyrčík Miroslav Mgr. |
34 |
0 |
0,00 |
61 |
Kožušník Jan Ing. |
37 |
0 |
0,00 |
62 |
Klečka Vladimír Ing. |
64 |
3 |
2,12 |
63 |
Haupt Miroslav |
63 |
0 |
0,00 |
64 |
Verner Daniel Bc. |
42 |
0 |
0,00 |
65 |
Šupčík Marek Ing. |
40 |
0 |
0,00 |
66 |
Krmášek Kamil |
38 |
0 |
0,00 |
67 |
Černocká Petra Ing. |
26 |
0 |
0,00 |
68 |
Mácha Přemysl PhDr. Ph.D. |
41 |
0 |
0,00 |
69 |
Orel Petr |
57 |
15 |
10,63 |
- |
- |
- |
- |
- |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 141
Zpět: Přebírací místo Kopřivnice