Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Stará Ves nad Ondřejnicí
Kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina KSČM – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Babka Josef JUDr. |
60 |
3 |
3,26 |
2 |
Hajdušík Miroslav Ing. |
32 |
2 |
2,17 |
3 |
Hanusová Jitka Ing. |
45 |
0 |
0,00 |
4 |
Strachoň Ivan Ing. |
43 |
1 |
1,08 |
5 |
Kuboš Karel RSDr. |
68 |
1 |
1,08 |
6 |
Grosová Alena Mgr. |
52 |
0 |
0,00 |
7 |
Recman Svatomír RSDr. |
63 |
8 |
8,69 |
8 |
Havránek Petr Ing. |
39 |
1 |
1,08 |
9 |
Pohludková Jana |
55 |
1 |
1,08 |
10 |
Hurta Jiří |
56 |
0 |
0,00 |
11 |
Adámek Jan Ing. |
59 |
0 |
0,00 |
12 |
Bačgoň Pavel |
63 |
0 |
0,00 |
13 |
Blahuta Jiří |
51 |
1 |
1,08 |
14 |
Žárský Ivan Mgr. |
41 |
0 |
0,00 |
15 |
Havlíčková Monika Bc. |
48 |
0 |
0,00 |
16 |
Fotopulos Fotis Mgr. |
37 |
1 |
1,08 |
17 |
Juroška Martin Ing. Ph.D. |
40 |
1 |
1,08 |
18 |
Pawlas Daniel Bc. |
41 |
0 |
0,00 |
19 |
Lukša Jiří Ing. |
53 |
0 |
0,00 |
20 |
Kupka Vlastimil Bc. |
58 |
0 |
0,00 |
21 |
Małysz Henryk |
39 |
0 |
0,00 |
22 |
Rajský Roman Mgr. |
46 |
0 |
0,00 |
23 |
Pisch Pavel |
52 |
1 |
1,08 |
24 |
Mohylová Eva Mgr. |
32 |
1 |
1,08 |
25 |
Macháček Vít Ing. |
44 |
0 |
0,00 |
26 |
Koláček Petr |
42 |
1 |
1,08 |
27 |
Michna Tomáš Bc. |
25 |
1 |
1,08 |
28 |
Žišková Žaneta |
42 |
2 |
2,17 |
29 |
Hyvnar Radim Ing. |
39 |
0 |
0,00 |
30 |
Beranová Taťána |
31 |
1 |
1,08 |
31 |
Koňařík Bronislav Mgr. |
41 |
0 |
0,00 |
32 |
Čech Vladimír RNDr. Bc. |
55 |
0 |
0,00 |
33 |
Apostolovová Táňa Ing. |
29 |
0 |
0,00 |
34 |
Otáhalová Milada |
41 |
0 |
0,00 |
35 |
Wiewiórka Karel |
64 |
0 |
0,00 |
36 |
Křenková Kateřina MVDr. |
54 |
0 |
0,00 |
37 |
Stuchlik Tomáš |
22 |
0 |
0,00 |
38 |
Merta Aleš Mgr. |
50 |
0 |
0,00 |
39 |
Kachel Marian |
40 |
0 |
0,00 |
40 |
Heczko Eduard Ing. |
68 |
0 |
0,00 |
41 |
Dienelt Ivo Ing. |
35 |
2 |
2,17 |
42 |
Číp René Ing. |
41 |
0 |
0,00 |
43 |
Gallik Tomaš |
54 |
0 |
0,00 |
44 |
Suchomel Břetislav Mgr. |
46 |
0 |
0,00 |
45 |
Korošík Vlastimil |
45 |
0 |
0,00 |
46 |
Soudková Jana |
41 |
0 |
0,00 |
47 |
Sacký Rudolf |
35 |
1 |
1,08 |
48 |
Slaný Jan |
37 |
0 |
0,00 |
49 |
Holčák Jiří Mgr. |
49 |
0 |
0,00 |
50 |
Richter Boris Bc. |
56 |
1 |
1,08 |
51 |
Baráthová Alena Ing. |
60 |
0 |
0,00 |
52 |
Mesochoridis Takis |
63 |
0 |
0,00 |
53 |
Nečas Pavel |
60 |
0 |
0,00 |
54 |
Valder Jakubcová Jaromíra |
32 |
0 |
0,00 |
55 |
Brabcová Marie |
54 |
0 |
0,00 |
56 |
Dworoková Jiřina |
55 |
0 |
0,00 |
57 |
Gajdáček Petr |
66 |
0 |
0,00 |
58 |
Špalek Martin |
44 |
0 |
0,00 |
59 |
Hegyi Štefan |
55 |
0 |
0,00 |
60 |
Přasličák Martin |
36 |
1 |
1,08 |
61 |
Sluková Milada Ing. Bc. |
52 |
0 |
0,00 |
62 |
Havel Václav |
70 |
0 |
0,00 |
63 |
Klapetek Karel |
57 |
0 |
0,00 |
64 |
Srubjan Cyril |
64 |
0 |
0,00 |
65 |
Stibor David |
40 |
0 |
0,00 |
66 |
Karlík Radovan Ing. |
50 |
0 |
0,00 |
67 |
Čech Jaroslav |
59 |
0 |
0,00 |
68 |
Tomanek Zbigniew Ing. |
51 |
0 |
0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 92
Zpět: Obec Stará Ves nad Ondřejnicí