Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Stará Ves nad Ondřejnicí
Kandidátní listina: Občanská demokratická strana
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina ODS – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina ODS – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Unucka Jakub Ing. MBA |
47 |
8 |
11,11 |
2 |
Návrat Vladimír Ing. |
53 |
1 |
1,38 |
3 |
Nováková Martina Mgr. DiS. |
40 |
2 |
2,77 |
4 |
Matera Josef Alexander Mgr. |
31 |
1 |
1,38 |
5 |
Folwarczny Stanislav Mgr. |
53 |
0 |
0,00 |
6 |
Dekický Jan |
35 |
1 |
1,38 |
7 |
Kaňa Radek Mgr. |
37 |
0 |
0,00 |
8 |
Kopečný Miroslav Ing. |
59 |
1 |
1,38 |
9 |
Sliwka Martin Bc. |
46 |
0 |
0,00 |
10 |
Šrámek Josef |
60 |
1 |
1,38 |
11 |
Šustalová Xenie Mgr. |
42 |
1 |
1,38 |
12 |
Sventek David Ing. MBA |
41 |
0 |
0,00 |
13 |
Sněhota Michal Bc. |
27 |
0 |
0,00 |
14 |
Bernatík Werner Ing. Ph.D. |
46 |
2 |
2,77 |
15 |
Tošenovský Evžen Ing. |
60 |
14 |
19,44 |
16 |
Pastušková Eva |
63 |
0 |
0,00 |
17 |
Orság Hynek Ing. |
49 |
0 |
0,00 |
18 |
Trávníček Igor |
52 |
0 |
0,00 |
19 |
Schramm Patrik Ing. |
42 |
2 |
2,77 |
20 |
Prajza Jan Ing. |
44 |
0 |
0,00 |
21 |
Kantor Ivo Ing. |
57 |
1 |
1,38 |
22 |
Janda Jakub |
38 |
3 |
4,16 |
23 |
Gajdacz Zbyněk Ing. MPA |
52 |
0 |
0,00 |
24 |
Vaněk Jaroslav |
56 |
0 |
0,00 |
25 |
Okoun Jan |
63 |
0 |
0,00 |
26 |
Sladký Richard Ing. |
39 |
0 |
0,00 |
27 |
Branný Jan Mgr. |
65 |
0 |
0,00 |
28 |
Kresta Roman Ing. |
44 |
0 |
0,00 |
29 |
Mlčoch Jiří JUDr. |
65 |
2 |
2,77 |
30 |
Juraszek Martin |
43 |
0 |
0,00 |
31 |
Vojvodík Josef Mgr. |
60 |
0 |
0,00 |
32 |
Ivan Radim Bc. |
26 |
0 |
0,00 |
33 |
Rozprým Martin |
39 |
0 |
0,00 |
34 |
Kolder Milan Ing. |
54 |
0 |
0,00 |
35 |
Dobrozemský Václav JUDr. |
27 |
0 |
0,00 |
36 |
Dluhošová Yvona Mgr. |
51 |
0 |
0,00 |
37 |
Sobotík Petr |
73 |
0 |
0,00 |
38 |
Staňová Věra MUDr. |
63 |
0 |
0,00 |
39 |
Čermák Pavel MUDr. Ph.D. |
55 |
0 |
0,00 |
40 |
Pečonka Jan |
22 |
0 |
0,00 |
41 |
Kovalčíková Yveta Ing. |
51 |
2 |
2,77 |
42 |
Císařová Jana Ing. |
37 |
0 |
0,00 |
43 |
Alešová Markéta |
24 |
0 |
0,00 |
44 |
Patyková Jana Bc. |
52 |
0 |
0,00 |
45 |
Fajkus Jiří |
43 |
0 |
0,00 |
46 |
Boček Michal Ing. |
40 |
0 |
0,00 |
47 |
Lajčíková Jana MUDr. |
53 |
0 |
0,00 |
48 |
Caysberger Igor |
49 |
0 |
0,00 |
49 |
Peřina Tomáš Ing. |
46 |
0 |
0,00 |
50 |
Heinrich Jiří MUDr. |
69 |
1 |
1,38 |
51 |
Malota Oldřich Bc. |
54 |
0 |
0,00 |
52 |
Mika Milan |
38 |
1 |
1,38 |
53 |
Gemroth Petr Ing. |
60 |
0 |
0,00 |
54 |
Kudela Marek Mgr. |
29 |
0 |
0,00 |
55 |
Pánik Jan |
25 |
0 |
0,00 |
56 |
Jodlovski Ladislav Bc. |
43 |
0 |
0,00 |
57 |
Rudzinski Radim |
40 |
0 |
0,00 |
58 |
Nowak Libor Ing. |
58 |
0 |
0,00 |
59 |
Svobodová Jana Ing. |
55 |
9 |
12,50 |
60 |
Vaňková Valentina Ing. |
56 |
0 |
0,00 |
61 |
Seibert Lukáš Mgr. |
37 |
0 |
0,00 |
62 |
Pečinka Vavřinec |
43 |
0 |
0,00 |
63 |
Poštová Eva Ing. CSc. |
67 |
0 |
0,00 |
64 |
Murín Patrik Ing. arch. |
29 |
0 |
0,00 |
65 |
Kuncová Lenka |
45 |
0 |
0,00 |
66 |
Mlčoch Jaroslav |
50 |
0 |
0,00 |
67 |
Vavříček Jan Ing. |
33 |
0 |
0,00 |
68 |
Štěpánová Marcela RNDr. |
57 |
0 |
0,00 |
69 |
Secová Jana Mgr. |
54 |
0 |
0,00 |
70 |
Zachar Vojtěch Mgr. et Mgr. |
32 |
0 |
0,00 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 72
Zpět: Obec Stará Ves nad Ondřejnicí