Přednostní hlasy pro kandidáty
Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Šumperk
Přebírací místo: Hanušovice
Kandidátní listina: Starostové ProOlomoucký kraj
Tabulka: Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina STAN+ProOl – část 1
Přednostní hlasy pro kandidáty – Kandidátní listina STAN+ProOl – část 1
Kandidát |
Přednostní hlasy |
poř. číslo |
příjmení, jméno, tituly |
věk |
abs. |
v % |
1 |
Sršeň Radim Ing. Ph.D. |
36 |
24 |
14,63 |
2 |
Daněk Petr Ing. arch. |
36 |
3 |
1,82 |
3 |
Brázda Radek Mgr. |
44 |
4 |
2,43 |
4 |
Kolečkářová Blanka |
49 |
2 |
1,21 |
5 |
Müller Tomáš Ing. |
50 |
1 |
0,60 |
6 |
Nimrichtr Jaroslav |
61 |
14 |
8,53 |
7 |
Mudra Petr Ing. |
42 |
4 |
2,43 |
8 |
Potužák Zdeněk Ing. |
60 |
1 |
0,60 |
9 |
Šincl Josef |
49 |
12 |
7,31 |
10 |
Kočí Vlasta |
54 |
1 |
0,60 |
11 |
Stavarčíková Sylva Mgr. |
44 |
1 |
0,60 |
12 |
Přikryl Miloslav Ing. |
59 |
0 |
0,00 |
13 |
Pejpek Tomáš Ing. arch. |
49 |
0 |
0,00 |
14 |
Novák František |
60 |
1 |
0,60 |
15 |
Baslerová Renata Ing. |
42 |
16 |
9,75 |
16 |
Šírek Jiří Ing. |
52 |
0 |
0,00 |
17 |
Přecechtělová Jana Mgr. |
43 |
0 |
0,00 |
18 |
Pospíšil Antonín |
56 |
0 |
0,00 |
19 |
Helcel David Ing. arch. |
49 |
0 |
0,00 |
20 |
Šťastný Roman Mgr. |
49 |
6 |
3,65 |
21 |
Axmann Zdeněk Ing. |
56 |
7 |
4,26 |
22 |
Řezníček Jiří |
51 |
2 |
1,21 |
23 |
Tichý Michal Ing. |
41 |
0 |
0,00 |
24 |
Mlateček Milan |
43 |
0 |
0,00 |
25 |
Hroch Vladimír |
47 |
2 |
1,21 |
26 |
Bia Vlastimil |
59 |
0 |
0,00 |
27 |
Pečinka Rudolf Ing. |
53 |
0 |
0,00 |
28 |
Kadlec František |
66 |
0 |
0,00 |
29 |
Nimrichtr Pavel Mgr. |
39 |
1 |
0,60 |
30 |
Marek Milan Mgr. |
48 |
0 |
0,00 |
31 |
Johnová Magda Ada MgA. |
38 |
2 |
1,21 |
32 |
Kadák Ludevít Ing. |
58 |
0 |
0,00 |
33 |
Ošťádal Marek |
43 |
1 |
0,60 |
34 |
Hatoň Luděk Ing. |
62 |
14 |
8,53 |
35 |
Pitáková Jindřiška |
47 |
0 |
0,00 |
36 |
Šuhajda Karel |
63 |
1 |
0,60 |
37 |
Lubič Martin ak. soch. |
54 |
0 |
0,00 |
38 |
Voldán Josef |
56 |
0 |
0,00 |
39 |
Šimek Petr Ing. |
30 |
2 |
1,21 |
40 |
Štětař Kamil |
31 |
0 |
0,00 |
41 |
Richter Ivo |
65 |
0 |
0,00 |
42 |
Kozel Jiří |
52 |
1 |
0,60 |
43 |
Grasse Pavel Ing. arch. |
55 |
1 |
0,60 |
44 |
Augustinová Bronislava Ing. |
49 |
0 |
0,00 |
45 |
Pitner Ivo |
57 |
0 |
0,00 |
46 |
Velický Vladimír Ing. |
51 |
0 |
0,00 |
47 |
Zapletalová Věra |
47 |
0 |
0,00 |
48 |
Lév Zdeněk |
53 |
0 |
0,00 |
49 |
Koláček Ladislav |
61 |
0 |
0,00 |
50 |
Dostál Petr |
56 |
0 |
0,00 |
51 |
Šinkovský Martin |
37 |
0 |
0,00 |
52 |
Bican Roman |
47 |
2 |
1,21 |
53 |
Kunčar Jan |
43 |
1 |
0,60 |
54 |
Kamp Jiří |
63 |
8 |
4,87 |
55 |
Bábek Antonín |
68 |
0 |
0,00 |
56 |
Kašpárek Libor |
51 |
0 |
0,00 |
57 |
Schneider Otto Ing. arch. |
64 |
0 |
0,00 |
58 |
Repaň Gustav |
54 |
0 |
0,00 |
59 |
Pavlíčková Hlebová Jana Mgr. |
33 |
0 |
0,00 |
60 |
Dolníček Jakub Mgr. |
28 |
2 |
1,21 |
Celkový počet hlasů pro vybranou stranu a území: 164
Zpět: Přebírací místo Hanušovice